Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Stypendia dla uczniów

 

Wykaz stypendiów o jakie mogą ubiegać się uczniowie szkoły:

Wersja pdf

1. stypendium socjalne 2018/19 Miasta Kalisza

 a) pouczenie na rok szkolny 2018/2019

 b) sposoby dokumentowania źródła dochodów do stypendium 2018/2019

 

2. jednorazowe stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego w kategogii "Uczeń"

 a) regulamin stypendium

 b) załącznik nr 1 - wzór wniosku o przyznanie stypendium naukowego

 

3. stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

a) regulamin stypendium

b) załącznik nr 1 - wniosek o stypendium

c) załącznik nr 4

d) załącznik nr 5

e) załącznik nr 6

f) załącznik nr 7

 

4. stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II

 

5. Klauzula informacyjna

 

6. Zasady weryfikacji dochodów

 

7. Wniosek 2017

 

Zastępstwa

 

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Poniżej dla zainteresowanych uczniów, regulamin, wniosek i załaczniki dla osób ubiegających się o stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Stypendium przyznawane jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zameldowanych na stałe na terenie Województwa Wielkopolskiego. Wnioski o stypendium z pełną dokumentacją należy składać w Starostwach Powiatowych lub w Urzędach Miast na prawach powiatu właściwych ze względu na miejsce stałego zameldowania osoby wnioskującej, w terminie do: 25 września przez uczniów lub 20 października przez studentów/słuchaczy.

 

Pobierz

Regulamin stypendium

Załącznik nr1 - wniosek o stypendium

Załącznik nr4

Załącznik nr5

Załącznik nr6

Załącznik nr7

 

 

Ważne terminy

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2017 /2018

1.

Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

04 IX 2017 r.

2.

Spotkanie z rodzicami klas I, Rada Pedagogiczna

7 IX 2017 r.

3.

Rada Pedagogiczna

14 IX 2017 r.

4.

Składanie deklaracji maturalnych klas III

IX 2017 r.

5.

Wybory do SU

IX 2017 r.

6.

Spotkanie z rodzicami klas III

28 I X 2017 r.

7.

„Jabłeczny Raj” – projekt międzyprzedmiotowy: geografia, informatyka, j. francuski, j. angielski

X 2017 r.

8.

Dzień języków obcych

10 X 2017 r.

9.

Wymiana międzynarodowa

9 – 14 X 2017 r.

10.

Akademia szkolna

13 X 2017 r.

11.

Wycieczka do CERNU

14 – 18 X 2017 r.

12.

Akcja „Znicz”

 X 2017 r.

13.

Rada szkoleniowa

X/XI 2017 r.

14.

Święto Niepodległości (akademia)

10 XI 2017 r.

15.

Spotkanie z rodzicami, półwywiadówka

17 XI 2017 r.

16.

Festiwal Nauki Copernicus Science „Noc w liceum”

22 - 24 XI 2017 r.

17.

Maraton Pisania Listów

10 XII 2017 r.

18.

Wycieczka do Berlina

XII 2017 r.

19.

Propozycje zagrożeń i podanie informacji rodzicom

14 XII 2017 r.

20.

Spotkania wigilijne w klasach

22 XII 2017 r.

21.

Zimowa przerwa świąteczna

23 XII - 1 I 2018 r.

22.

Ostateczny termin wystawienia ocen

10 I 2018 r.

23.

Rada Klasyfikacyjna i wywiadówka

 I 2018 r.

24.

Studniówka

 I 2018 r.

25.

Ferie zimowe

12 II – 25 II 2018 r.

26.

Bal Kopernika

10 II 2018 r.

27.

Plenarna Rada Pedagogiczna

II 2018 r.

28.

Podpis deklaracji klas III

II 2018 r.

29.

Dzień Patrona (dzień wolny od zajęć dydaktycznych)

27 II 2018 r.

30.

Dzień Przedsiębiorczości

III 2018 r.

31.

Targi Edukacyjne

III 2018 r.

32.

Propozycje ocen kl. III

III 2018 r.

33.

Rekolekcje wielkopostne

III 2018 r.

34.

Wiosenna przerwa świąteczna

29 III -03 IV 2018 r.

35.

Drzwi otwarte

IV 2018 r.

36.

XVI Rejonowe Prezentacje Monodramów

IV 2018 r.

37.

Marsz Żywych

IV 2018 r.

38.

„Frankofonia”

IV 2018 r.

39.

Ostateczne oceny klas III

IV 2018 r.

40.

Rada Klasyfikacyjna klas III

IV 2018 r.

41.

Pożegnanie klas III

27 IV 2018 r.

42.

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

  • 1 listopada 2017 – Wszystkich Świętych
  • 11 listopada 2017 – Święto Niepodległości
  • 25 grudnia 2017 – Boże Narodzenie
  • 26 grudnia 2017 – Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia
  • 1 stycznia 2018 – Nowy Rok
  • 6 stycznia 2018 – Trzech Króli
  • 1 kwietnia 2018 – Wielkanoc
  • 2 kwietnia 2018 – Poniedziałek Wielkanocny
  • 27 kwietnia 2018 – Zakończenie zajęć w klasach programowo najwyższych w szkołach ponadgimnazjalnych
  • 1 maja 2018 - Święto Pracy
  • 3 maja 2018 - Święto Konstytucji
  • 20 maja 2018 - Zielone Świątki
  • 31 maja 2018 - Boże Ciało
 43. Rozpoczęcie matur 4.V, 7.V, 8.V. 2018r.

44.

Propozycje ocen końcowo rocznych

V 2018 r.

45.

Wywiadówka klas I i II

V 2018 r.

46.

Projekt Kaliski Korpus Kadetów

VI 2018 r.

47.

Rajd rowerowy „ Śladami przeszłości Ziemi kaliskiej”

VI 2018 r.

48.

Ostateczne wystawienie ocen klas I i II

VI 2018 r.

49.

Rada Klasyfikacyjna

VI 2018 r.

50.

Dzień Sportu

20 VI 2018 r.

51.

Dzień z Wychowawcą

21 VI 2018 r.

52.

Zakończenie roku szkolnego

22 VI 2018 r.

 

 

Dyżury nauczycieli

Godziny dyżurów nauczycieli

w roku szkolnym 2017/2018

Nazwisko i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina

z-ca dyr. Miśkiewicz Zbigniew matematyka czwartek 12:00-12:45
z-ca dyr. Wieczorek Grzegorz biologia poniedziałek 12:00-12:45
Bajger Aleksandra j. polski środa 11:50-12:30
Baran Monika wf wtorek 11:50-12:35
Bartosik Paweł chemia środa 10:55-11:40
Bielewicz Paulina j.hiszpański piątek 11:50-12:35
Bobińska Anna geografia środa 09:50-10:35
ks. Borowicz Maciej religia  poniedziałek 13:40-14:25
Chrzanowska Małgorzata religia piątek 10:55-11:40
Cieślak Joanna j.angielski wtorek 10:55-11:40
Czajczyński Jacek wf czwartek 12:00-12:35
Drozdowska Katarzyna j. włoski  środa 13:40-14:25
Górecka-Pęder Beata matematyka piątek 9:40-10:35
Gracz Izabela j.angielski piątek 11:00-11:40
Haładyn Katarzyna j.francuski środa 11:00-11:30
Iglewska-Mocek Henryka chór  środa 13:40-14:25
Janiak Arkadiusz wf poniedziałek 10:55-11:40
Janowska-Baran Karolina j.angielski poniedziałek 11:00-11:30
Jeziorek-Knioła Dorota fizyka piątek 11:50-12:35
Kaniecka Ewa matematyka wtorek 10:55-11:40
Karpiński Krzysztof informatyka  środa 16:05-16:50
Kasper Małgorzata j.angielski wtorek 10:55-11:40
Kiermasz Kamilla j. polski poniedziałek 08:55-09:40
Kowalczyk Anna j. angielski poniedziałek 09:50-10:40
Kozieł Katarzyna chemia środa 12:45-13:30
Kulawinek Grzegorz wf poniedziałek 11:50-12:35
Łodzińska Marzena j. niemiecki środa 10:55-11:40
Maciejewska Agnieszka j.angielski, j.hiszp. poniedziałek 09:50-10:35
Maciejewska Eulalia j.rosyjski  środa 13:40-14:25
Maciejewski Ryszard informatyka środa 09:50-10:35
Masłowska Małgorzata fizyka wtorek 13:40-14:25
May Wojciech j. polski piątek 10:55-11:40
Miaśkiewicz Renata geografia piątek 10:00-10:45
Michalska Anna wf poniedziałek 12:45-13:30
Michalska Monika wok/biblioteka wtorek  08:50-09:40
Mieloch Donata informatyka poniedziałek 10:55-11:40
Mikołajczak-Cholajda Monika j.polski środa 12:45-13:30
Moryksiewicz Lech wos środa 09:50-10:40
Olejnik Katarzyna psycholog  środa 10:30-17:00
Plebański Stanisław fizyka wtorek 10:35-11:00
Pietrzak Magdalena biblioteka  czwartek 14:45-15:30
Poziemska Katarzyna matematyka poniedziałek 11:50-12:30
Przygodzki Sławomir historia poniedziałek 10:55-11:40
Rzepczak Katarzyna biologia poniedziałek 12:45-13:30
Sadłowska Anna matematyka środa 10:55-11:40
Sadowska Sylwia j. hiszpański poniedziałek 10:55-11:40
Sitko Agnieszka historia piątek 13:40-14:25
Starczynowska Kinga j. angielski wtorek 11:50-12:35
Stępień Renata religia piątek 09:50-10:35
Szymańska Monika j. angielski wtorek 12:45-13:30
Szymański Grzegorz wf / edb piątek 11:50-12:25
Świerblewska Małgorzata j. polski wtorek 11:40-12:25
Tomczak Beata biologia czwartek 07:30-08:00
Tomczak Leszek historia poniedziałek 11:50-12:35
Torbiarczyk Witold j.polski wtorek 09:50-10:35
Wacowska Violetta wf  poniedziałek 10:55-11:40
Wawrzyniak Anna matematyka  czwartek 08:45-09:40
Weirauch Beata chemia  czwartek 07:30-08:00
Żmurkiewicz Agnieszka j. niemiecki  wtorek 10:40-11:30

 

Psycholog: p.Katarzyna Olejnik

- środa godz.10:30 - 17:00

- czwartek godz. 10:30 - 17:00

 

Szczęśliwe numerki


Szczęśliwe numerki

 

Poniedziałek

 (24.09)

Wtorek

(25.09)

Środa

(26.09)

Czwartek

(27.09)

Piątek

(28.09)

20, 28

4, 26 
31, 24 
16, 9
35, 32

 

Nowa pula:01.10.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36


 

Samorząd Uczniowski

 

Zarząd Samorządu Uczniowskiego III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu w roku szkolnym 2016/2017

Przewodniczący: Wiktor Kamiński (2B1)
Zastępcy przewodniczącego: Julia Banasiewicz (2D3) oraz Sandra Banasiak (2D3)
Pozostali członkowie: 



Opiekunowie SU: prof. Monika Baran i prof. Grzegorz Kulawinek

 

Co zrealizowaliśmy:

wrzesień  organizacja wyborów do samorządu uczniowskiego

wynegocjowanie zniżek w: Pizzeria Planeta, Tkalnia Zagadek, Kwiaciarnia Margaret
październik organizacja prawyborów do sejmu (projekt MŁODZI GŁOSUJĄ)

 

Podkategorie

f m