Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Stypendia dla uczniów

 

Wykaz stypendiów o jakie mogą ubiegać się uczniowie szkoły:

Wersja pdf

1. stypendium socjalne 2018/19 Miasta Kalisza

 a) pouczenie na rok szkolny 2018/2019

 b) sposoby dokumentowania źródła dochodów do stypendium 2018/2019

 

2. jednorazowe stypendium naukowe Marszałka Województwa Wielkopolskiego w kategogii "Uczeń"

 a) regulamin stypendium

 b) załącznik nr 1 - wzór wniosku o przyznanie stypendium naukowego

 

3. stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

a) regulamin stypendium

b) załącznik nr 1 - wniosek o stypendium

c) załącznik nr 4

d) załącznik nr 5

e) załącznik nr 6

f) załącznik nr 7

 

4. stypendium Miasta Kalisza im. Świętego Jana Pawła II

 

5. Klauzula informacyjna

 

6. Zasady weryfikacji dochodów

 

7. Wniosek 2017

 

Zastępstwa

Informacje o zastępstwach dostępne są w e- dzienniku

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Poniżej dla zainteresowanych uczniów, regulamin, wniosek i załaczniki dla osób ubiegających się o stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Stypendium przyznawane jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zameldowanych na stałe na terenie Województwa Wielkopolskiego. Wnioski o stypendium z pełną dokumentacją należy składać w Starostwach Powiatowych lub w Urzędach Miast na prawach powiatu właściwych ze względu na miejsce stałego zameldowania osoby wnioskującej, w terminie do: 25 września przez uczniów lub 20 października przez studentów/słuchaczy.

 

Pobierz

Regulamin stypendium

Załącznik nr1 - wniosek o stypendium

Załącznik nr4

Załącznik nr5

Załącznik nr6

Załącznik nr7

 

 

Ważne terminy

 KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018 /2019

 

1.

Rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

3 IX 2018 r.

2.

Składanie deklaracji maturalnych klas III

IX 2018 r.

3.

Wybory do SU

28 IX 2018 r.

4.

Akademia szkolna

12 X 2018 r.

5.

100-lecie Szkoły Dwojga Imion

12-14 X 2018 r.

6.

Copernicus Science

17-19 X 2018 r.

7.

Święto Niepodległości (akademia)

10 XI 2018 r.

8.

„Noc w liceum”

23 XI 2018 r.

9.

Wycieczka do Berlina

XII 2018 r.

10.

Propozycje zagrożeń i podanie informacji rodzicom

14 XII 2018 r.

11.

Spotkania wigilijne w klasach

21 XII 2018 r.

12.

Zimowa przerwa świąteczna

22 XII 2018 r. - 31 XII 2018 r.

13.

Studniówka

 8 II 2019 r.

14.

Ferie zimowe

14 I – 27 I 2019 r.

15.

Dzień patrona

19 II 2019 r.

16.

Wycieczka do CERNU

18 – 22 III 2019 r.

17.

Propozycje ocen kl. III

III 2019 r.

18.

Rekolekcje wielkopostne

IV 2019 r.

19.

Wiosenna przerwa świąteczna

18 IV - 23 IV 2019 r.

20.

Ostateczne oceny klas III

IV 2019 r.

21.

Rada Klasyfikacyjna klas III

IV 2019 r.

22.

Pożegnanie klas III

26 IV 2019 r.

23.

Dni wolne od zajęć dydaktycznych

·         1 listopada 2018 – Wszystkich Świętych

·         2 listopada 2018 – Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

·         11 listopada 2018 – Święto Niepodległości

·         12 listopada 2018 – Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

·         25 grudnia 2018 – Boże Narodzenie

·         26 grudnia 2018 – Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia

·         1 stycznia 2019 – Nowy Rok

·         6 stycznia 2019 – Trzech Króli

·         21 kwietnia 2019 – Wielkanoc

22 kwietnia 2019 – Poniedziałek Wielkanocny

·         26 kwietnia 2019 – Zakończenie zajęć w klasach programowo najwyższych w szkołach ponadgimnazjalnych

·         1 maja 2019 - Święto Pracy

·         3 maja 2019 - Święto Konstytucji

·         9 czerwca 2019 - Zielone Świątki

·         20 czerwca 2019 - Boże Ciało

24.

Rozpoczęcie matur

6.V, 7.V, 8.V. 2019 r.

25.

Propozycje ocen końcowo rocznych

V 2019 r.

26.

Wywiadówka klas I i II

V 2019 r.

28.

Ostateczne wystawienie ocen klas I i II

VI 2019 r.

29.

Rada Klasyfikacyjna

VI 2019 r.

30.

Dzień Sportu

VI 2019 r.

31.

Dzień z Wychowawcą

VI 2019 r.

32.

Zakończenie roku szkolnego

21 VI 2019 r.

 

 

 

Dyżury nauczycieli

Godziny dyżurów nauczycieli

w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko i imię

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina

Narewska Anna - dyrektor szkoły historia  wtorek 13:00-15:30
Miśkiewicz Zbigniew - z-ca dyr. szkoły matematyka  środa 14:30-15:15
Wieczorek Grzegorz - z-ca dyr. szkoły biologia  poniedziałek 14:30-15:15
Bajger Aleksandra j. polski  wtorek 11:50-12:30
Baran Monika wf  wtorek 09:50-10:35
Bartosik Paweł chemia  czwartek 10:55-11:40
Bielewicz Paulina j.hiszpański  wtorek 10:55-11:50
Bobińska Anna geografia  piątek 08:50-09:40
ks. Borowicz Maciej religia  poniedziałek 12:45-13:30
Chrzanowska Małgorzata religia czwartek 12:45-13:30
Cieślak Joanna j.angielski poniedziałek 12:45-13:30
Czajczyński Jacek wf środa 11:00-11:35
Górecka-Pęder Beata matematyka wtorek 08:50-09:40
Gracz Izabela j.angielski piątek 11:20-11:40
Haładyn Katarzyna j.francuski, j.włoski wtorek 11:50-12:30
Iglewska-Mocek Henryka chór   13:40-14:25
Janiak Arkadiusz wf  środa 08:50-09:40
Janowska-Baran Karolina j.angielski  wtorek 09:50-10:35
Jeziorek-Knioła Dorota fizyka poniedziałek 12:45-13:30
Kaniecka Ewa matematyka środa 09:50-10:35
Karpiński Krzysztof informatyka   16:05-16:50
Kasper Małgorzata j.angielski piątek 11:50-12:35
Kiermasz Kamilla j. polski poniedziałek 09:50-10:35
Kowalczyk Anna j. angielski   09:50-10:40
Kozieł Katarzyna chemia poniedziałek 09:50-10:35
Kulawinek Grzegorz wf  poniedziałek 11:50-12:35
Łodzińska Marzena j. niemiecki wtorek 10:55-11:40
Maciejewska Agnieszka j.angielski, j.hiszp. poniedziałek 12:45-13:30
Maciejewska Eulalia j.rosyjski  środa 15:20-16:05
Maciejewski Ryszard informatyka środa 08:55-09:40
Masłowska Małgorzata fizyka  poniedziałek 10:55-11:40
May Wojciech j. polski czwartek 08:55-09:40
Miaśkiewicz Renata geografia   10:00-10:45
Michalska Anna wf poniedziałek 12:45-13:30
Michalska Monika wok/biblioteka poniedziałek 14:00-16:00
Mieloch Donata informatyka czwartek 11:50-12:35
Mikołajczak-Cholajda Monika j.polski poniedziałek 10:55-11:40
Moryksiewicz Lech wos wtorek 12:45-13:30
Olejnik Katarzyna psycholog  poniedziałek 16:00-17:30
Plebański Stanisław fizyka  wtorek 10:40-11:10
Pietrzak Magdalena biblioteka czwartek 08:00-08:45
Poziemska Katarzyna matematyka czwartek 08:00-08:45
Przygodzki Sławomir historia  wtorek 13:40-14:25
Rzepczak Katarzyna biologia czwartek 09:50-10:35
Sadłowska Anna matematyka czwartek 12:45-13:30
Sadowska Sylwia j. hiszpański   12:45-13:30
Sitko Agnieszka historia czwartek 14:30-15:15
Starczynowska Kinga j. angielski poniedziałek 13:40-14:25
Stępień Renata religia czwartek 09:50-10:35
Szymańska Monika j. angielski wtorek 10:55-11:40
Szymański Grzegorz wf / edb piątek 12:35-13:30
Świerblewska Małgorzata j. polski środa 10:55-11:40
Tomczak Beata biologia wtorek 16:05-16:30
Tomczak Leszek historia poniedziałek 11:50-12:35
Torbiarczyk Witold j.polski piątek 10:55-11:40
Wacowska Violetta wf  poniedziałek 10:55-11:40
Wawrzyniak Anna matematyka  czwartek 12:45-13:30
Weirauch Beata chemia  poniedzałek 12:45-13:30
Żmurkiewicz Agnieszka j. niemiecki  środa 12:45-13:30

 

Psycholog: mgr Katarzyna Olejnik

- poniedziałek godz.16:00 - 17:30

- wtorek godz.12:00 - 16:30

- środa godz.08:00 - 16:00

- czwartek godz.08:00 - 16:00

 

Szczęśliwe numerki


Szczęśliwe numerki

 

Poniedziałek

(3.12)

Wtorek

(4.12)

Środa

(5.12)

Czwartek

(6.12)

Piątek

(7.12)

3, 35

4, 11
13, 26  
9, 17
5, 21

 

Nowa pula:7.12

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 , 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36


 

Samorząd Uczniowski

 

Zarząd Samorządu Uczniowskiego III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu w roku szkolnym 2016/2017

Przewodniczący: Wiktor Kamiński (2B1)
Zastępcy przewodniczącego: Julia Banasiewicz (2D3) oraz Sandra Banasiak (2D3)
Pozostali członkowie: 



Opiekunowie SU: prof. Monika Baran i prof. Grzegorz Kulawinek

 

Co zrealizowaliśmy:

wrzesień  organizacja wyborów do samorządu uczniowskiego

wynegocjowanie zniżek w: Pizzeria Planeta, Tkalnia Zagadek, Kwiaciarnia Margaret
październik organizacja prawyborów do sejmu (projekt MŁODZI GŁOSUJĄ)

 

Podkategorie

f m