Copyright © 2019 Home - dGg3bmRlcmlubw

Co pokażemy na Targach Edukacyjnych?

W środę uczniowie klasy II B1: Magda, Piotr i Adam (pod okiem prof. Małgorzaty Masłowskiej) - przeprowadzili próbę przed demonstracją, którą pokażemy na piątkowych (22 marca), VI Kaliskich Targach Edukacyjnych. We własnej interpretacji to projekt łączący termodynamikę płynów z korpuskularno-falową teorią światła, interferującego na cienkich błonach, z praktyką drgań harmonicznych w mieszanych ośrodkach gazowo - ciekłych.

A nieco prościej? Świetna muzyka zespołu Linkin Park, mnóstwo mgły i efektów świetlnych - widowiskowe doświadczenia na suchym lodzie. Mamy nadzieję, że pokaz się spodoba, bo takie naukowe rzeczy tylko w III LO !!!

Nasza prezentacja na targach 22 marca o 15:30. VI Kaliskie Targi Edukacyjne oficjalnie rozpoczną się o godz. 12:00. Poza szkolnymi demonstratorami, na scenie wystąpią również JAGIELLONKI DANCE oraz zespół muzyczny Henia Orszulaka z III D The Multi Players. Zapraszamy do hali Arena na kaliskim Dobrzecu (do g. 18:00). Dodajmy jeszcze, że graficznie nad naszym nowym folderem pracował w tym roku Konrad Majewski z III A2.
Zespół ds. Promocji Szkoły

f m