Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Wigilie: szkolna i klasowe

Wigilia szkolna połączona ze specjalnym programem okolicznościowym i spotkanie dawnego i obecnego Grona Pedagogicznego z Dyrekcją Szkoły rozpocznie się w środę, 21 grudnia o godz. 15:00 w auli. Nasze wspólne przedświąteczne spotkanie z udziałem Samorządu Uczniowskiego uświetni koncert kolęd i pastorałek Chóru "Kopernik" III LO oraz występ Teatru Niby Nic zatytułowany "Podążajcie za Gwiazdą". Zajęcia w środę kończą się 7. godziną lekcyjną, czyli o 14:25.

Program przygotowują i zapraszają Dyrekcja, prof. Henryka Iglewska-Mocek, prof. Kamilla Kiermasz, Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego: prof. Grzegorz Kulawinek i prof. Witold Torbiarczyk.

Za pomoc w organizacji wigilii szkolnej szczególne podziękowania kierujemy do Pani Anetty Ślepeckiej, Pani Alicji Matyjak oraz pana Piotra Chojnackiego z firmy Agora. W ustawieniu stołów pomogli nam we wtorek uczniowie klasy I G.

Wigilie w klasach, czyli spotkania z Wychowawcami i Nauczycielami odbędą się w ten czwartek (22 grudnia) od godz. 9:00. Tego dnia nie macie żadnych zajęć dydaktycznych. Pamiętajcie też o strojach galowych, by naszym wigiliom nadać stosowną oprawę.

Od piątku rozpoczyna się przerwa świąteczna, a do szkoły wracamy 2 stycznia. Nowy Rok już u progu przygotowuje nam miłą niespodziankę: pierwszy długi weekend w związku ze Świętem Trzech Króli - przypadającym w piątek, 6 stycznia.

red.

f m