Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2017

 Powrót do wyboru roczników absolwentów

   

Klasa 3A
  1. Maciej Antczak
  2. Konrad Golicki
  3. Mikołaj Grala
  4. Jakub Konopiński
  5. Emilia Kowalczyk
  6. Dawid Sucharski
  7. Jan Majewski
  8. Paweł Małolepszy
  9. Paweł Midek
  10. Weronika Musiał
  11. Jakub Nowicki
  12. Rafał Orłowski
  13. Gabriela Pasik
  14. Agnieszka Pera
  15. Mikołaj Pera
  16. Sara Salamon
  17. Konrad Serafin
  18. Michał Sobczak
  19. Anna Spaleniak
  20. Adam Szcześniak
  21. Mikołaj Szkudlarek
  22. Błażej Sztandera
  23. Natalia Szymańska
  24. Marcin Śmieja
  25. Maciej Śmieja
  26. Katarzyna Tomczak
  27. Paula Wajgelt
  28. Dominik Witczak
  29. Maciej Zakólski
  30. Paweł Szkudlarek
  31. Dorota Kozłowska
  32. Inga Kamińska
Klasa 3B1
  1. Ada Barankiewicz
  2. Karol Bartczak
  3. Dawid Borkowski
  4. Karol Cichy
  5. Damian Ciołek
  6. Maciej Fornalczyk
  7. Karolina Gąsior
  8. Mateusz Grabarczyk
  9. Michał Hofman
  10. Jan Janowski
  11. Jakub Kaczmarek
  12. Patrycja Kaczor
  13. Dawid Knappe
  14. Anna Kosmala
  15. Marta Krygier
  16. Dominik Krzysiak
  17. Lidia Liberska
  18. Robert Lorent
  19. Maria Majewska
  20. Weronika Martyna
  21. Jakub Mikołajczyk
  22. Filip Militowski
  23. Zuzanna Napora
  24. Jakub Pasternak
  25. Natalia Pawelec
  26. Krzysztof Pilarski
  27. Aleksandra Płocińska
  28. Anna Różańska
  29. Patryk Stawicki
  30. Piotr Szalski
  31. Szymon Śliwiński
  32. Joanna Trzcińska
  33. Hanna Urbańska
  34. Katarzyna Janiak
  35. Adrianna Antonowicz
Klasa 3B2
  1. Anna Cichorek
  2. Adam Dzieginski
  3. Monika Gryczyńska
  4. Kamil Kołaciński
  5. Artur Kołton
  6. Łukasz Kuświk
  7. Magdalena Kwiatkowska
  8. Wiktor Lis
  9. Miłosz Lisowski
  10. Michał Maj
  11. Wojciech Mikołajczyk
  12. Dominik Artur Niklas
  13. Karolina Olek
  14. Paulina Poniatowska
  15. Wiktor Przybylski
  16. Stępniak Konrad Maciej
  17. Dawid Smaga
  18. Bartosz Sobczak
  19. Daria Sobczak
  20. Dominik Trocha
  21. Aleksandra Walkowiak
  22. Jakub Wojciechowski
  23. Paulina Wojnarowicz
  24. Kacper Wojtaszek
  25. Rafał Adam Worsztynowicz
  26. Krzysztof Wuttke
  27. Mateusz Wywrocki
  28. Cezary Zieliński
  29. Kacper Sturgólewski
Klasa 3C
  1. Martyna Barczyńska
  2. Justyna Burdelak
  3. Klaudia Gnerowicz
  4. Jakub Gulczyński
  5. Klaudia Jakubczak
  6. Klaudia Janik
  7. Natalia Jankowska
  8. Aleksandra Kalinowska
  9. Bartłomiej Klepanda
  10. Maksym Kokociński
  11. Natalia Celestyna Królak
  12. Weronika Liberska
  13. Andrea Mąkowska
  14. Kamil Misiak
  15. Gabriela Mróz
  16. Oliwia Piasecka
  17. Natalia Piegat
  18. Weronika Przybył
  19. Jan Przybysławski
  20. Karolina Różańska
  21. Kacper Skalski
  22. Kaja Starczynowska
  23. Martyna Szydłowska
  24. Adrianna Wdowczyk
  25. Monika Wolna
  26. Joanna Kowalska
  27. Magdalena Adamkiewicz
  28. Eliza Łenczuk
  29. Weronika Anna Begert
  30. Nikoletta Olejniczak
Klasa 3D1
  1. Angelika Anna
  2. Magdalena Bukowska
  3. Sylwia Grażyna Biernat
  4. Maria Elżbieta Burchardt
  5. Piotr Chałaj
  6. Jakub Czyszek
  7. Mikołaj Domagalski
  8. Mateusz Dworniak
  9. Igor Fokt
  10. Iga Gałczyńska
  11. Julia Górna
  12. Aleksandra Janiak
  13. Ignacy Jankowski
  14. Marcin Jankowski
  15. Filip Kasperczak
  16. Mikołaj Kliber
  17. Oliwier Kolanowski
  18. Kamil Kwinta
  19. Marcin Marciniak
  20. Natalia Olejnik
  21. Anna Poniatowska
  22. Olga Ptak
  23. Sandra Skwirut
  24. Zuzanna Stróżyk
  25. Adrianna Styś
  26. Natalia Sztandera
  27. Angelika Sztandera
  28. Angelika Świerek
  29. Filip Świeżyński
  30. Witold Świtalski
  31. Marianna Tomaszowska
  32. Adam Wawrzyniak
  33. Marcin Werbliński
  34. Kinga Włodarz
  35. Dawid Wojtaszek
  36. Adrian Ostrochalski
  37. Łukasz Matecki
Klasa 3D2
  1. Katarzyna Biernat
  2. Wiktor Biłat
  3. Dajana Dominiak
  4. Zuzanna Drygała
  5. Anna Dzierla
  6. Miłosz Grabski
  7. Aleksandra Grześkiewicz
  8. Aleksandra Janiak
  9. Mikołaj Jankowski
  10. Marta Jeżyk
  11. Aleksandra Kaczała
  12. Klaudia Kąkol
  13. Kinga Knop
  14. Paulina Kołodziejczyk
  15. Nikola Konopa
  16. Małgorzata Kos
  17. Patrycja Kurzawa
  18. Justyna Lewandowska
  19. Nina Maciejczyk
  20. Magda Madziała
  21. Sonia Karolina Michalska
  22. Gabriela Marcinkowska
  23. Natalia Nijak
  24. Miłosz Pawlak
  25. Olga Pisula
  26. Piotr Płócienniczak
  27. Nikola Różewicz
  28. Adam Śliwiński
  29. Eryk Wawrzyniak
  30. Martyna Edyta Włodarczyk
  31. Patrycja Zielińska
  32. Kinga Zimna
  33. Aleksandra Gąsiorek
  34. Sergiusz Balcer
Klasa 3F
  1. Weronika Błaszczyk
  2. Katarzyna Boch
  3. Magdalena Burzyńska
  4. Izabela Dziadek
  5. Agnieszka Frankowska
  6. Monika Gądziak
  7. Gabriela Ignaszak
  8. Aleksandra Jaranowska
  9. Gustaw Kaźmierczak
  10. Sandra Konieczko
  11. Bernard Kostrzewa
  12. Aleksandra Kucharska
  13. Klaudia Kwapisz
  14. Aleksandra Miklas
  15. Daria Mikołajczyk
  16. Michalina Mikołajczyk
  17. Karolina Molka
  18. Justyna Płodzień
  19. Agata Przepiórka
  20. Jakub Przybył
  21. Patrycja Szczepaniak
  22. Julia Szmaj
  23. Aleksandra Szulc
  24. Filip Szymioł
  25. Dominika Tomak
  26. Anna Tułacz
  27. Aleksandra Wacławek
  28. Katarzyna Agata Wrembel
  29. Kinga Zmyślona
Klasa 3G
  1. Jakub Białas
  2. Krystian Buczak
  3. Monika Czelusta
  4. Patrycja Drzewiecka
  5. Piotr Duras
  6. Gerard Dzięcielski
  7. Michał Kaźmierczak
  8. Gabriela Kleczewska
  9. Natalia Korotczuk
  10. Daria Kula
  11. Adrianna Kula
  12. Marta Magnuszewska
  13. Zuzanna Marucha
  14. Oliwia Matczak
  15. Kamil Melka
  16. Ewelina Mazurowska
  17. Kinga Mikołajczyk
  18. Paulina Owczarek
  19. Anna Pływaczyk
  20. Anna Przybyłek
  21. Marta Rynkowska
  22. Katarzyna Simiłowska
  23. Katarzyna Szydzisz
  24. Mateusz Szczyrek
  25. Mateusz Trzeciak
  26. Alicja Urbaniak
  27. Katarzyna Urbaniak
  28. Marcjanna Wabińska
  29. Jakub Zaleski
  30. Karolina Żarnecka
  31. Barbara Kaleta
  32. Wiktor Smelczyński
  33. Nadia Nawrocka
  34. Zuzanna Domagała

100 lecie szkoły

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne III Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu zwracają się z prośbą do absolwentów Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. A. Jagiellonki i M. Kopernika.

W związku z obchodami 100-lecia szkoły będziemy przygotowywać albumy, wystawy oraz realizować inne przedsięwzięcia artystyczne upamiętniające to wydarzenie.

Prosimy o udostępnienie pamiatek, zdjęć z tamtych czasów. Zależy nam również na refleksjach, wspomnieniach, którymi chcieliby się Państwo podzielić.

Prosimy o przesyłanie Państwa tekstów i fotografii na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne III LO w Kaliszu

Wizualizacja pomnika Anny Jagiellonki

Poniżej link do komputerowej wizualizacji pomnika Anny Jagiellonki, który został odsłonięty podczas VIII Zjazdu Absolwentów szkoły.

 

emo1  Zobacz wizualilzację pomnika

 

Absolwenci 2004

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Bartosik Adrian
  2. Bąkowski Mikołaj
  3. Błaszczyk Małgorzata
  4. Burchard Justyna
  5. Chowańska Izabela
  6. Dziedziela Marcin
  7. Dzikowska Magdalena
  8. Gorzelany Szymon
  9. Górski Kacper
  10. Hofman Anna
  11. Holewski Mateusz
  12. Horbaczewski Piotr
  13. Kaczmarek Jacek
  14. Karpała Piotr
  15. Kędzia Piotr
  16. Kuchnicki Łukasz
  17. Matus Katarzyna
  18. Mazurek Krystian
  19. Nieweś Marlena
  20. Nijak Beata
  21. Połośka Justyna
  22. Przygodzki Marcin
  23. Rzeźniczak Kinga
  24. Samek Zbigniew
  25. Stawicki Michał
  26. Swinarski Adam
  27. Szerla Magdalena
  28. Urbański Grzegorz
Klasa IVb
  1. Ciąćka Michał
  2. Dejneka Jakub
  3. Dzióbek Michał
  4. Gałyga Michał
  5. Graczyk Magdalena
  6. Kołata Tomasz
  7. Kiełbik Robert
  8. Kominkiewicz Michał
  9. Lis Jarosław
  10. Markiewicz Marcin
  11. Mazurek Joanna
  12. Prętczyńska Anna
  13. Pruss Mariusz
  14. Rudowicz Maciej
  15. Rynowiecki Tobiasz
  16. Sobczak Agnieszka
  17. Sobczak Anna
  18. Spychała Marek
  19. Tarchalski Piotr
  20. Wielgosik Agnieszka
  21. Więcław Jacek
  22. Wojtyła Ilona
Klasa IVc
  1. Białoskórski Partyk
  2. Czarcińska Natalia
  3. Durlej Katarzyna
  4. Fabijańska Adrianna
  5. Frankiewicz Justyna
  6. Frąckowiak Tomasz
  7. Godz Agata
  8. Jankowski Michał
  9. Józefacka Natalia
  10. Karwacka Marta
  11. Kasperkiewicz Maja
  12. Kaźmierczak Dagmara
  13. Lewandowska Fabiola
  14. Mak Izabela
  15. Mały Aleksandra
  16. Mikołajczyk Agnieszka
  17. Mizier Michał
  18. Nowicka Marta
  19. Pietrzak Jolanta
  20. Pilas Dorota
  21. Piotrowska Karolina
  22. Strojwąs Magdalena
  23. Szablewski Rafał
  24. Szewczyk Katarzyna
  25. Warczak Piotr
  26. Włodarczyk Łukasz
  27. Wojtczak Joanna
  28. Ziętek Katarzyna
Klasa IVd
  1. Biczyńska Ewelina
  2. Bochen Marta
  3. Buczkowska Justyna
  4. Czajka Monika
  5. Dudek Małgorzata
  6. Gierosz Małgorzata
  7. Głąb Mateusz
  8. Golanowska Emilia
  9. Graczykowska Anna
  10. Grzymska Marlena
  11. Janek Ireneusz
  12. Kaźmierski Łukasz
  13. Kowalczyk Joanna
  14. Kula Anita
  15. Łuczak Agnieszka
  16. Maciejewska Marlena
  17. Miklas Katarzyna
  18. Mrowczyński Adrian
  19. Pałczyńska Ewa
  20. Piotrowska Daria
  21. Redlich Paulina
  22. Rygiel Ewelina
  23. Rymarczuk Agata
  24. Szałecki Dawid
  25. Słopień Katarzyna
  26. Stadtmüller Maciej
  27. Strączkowska Anna
  28. Szambelan Ewelina
  29. Trykowska Oliwia
  30. Waliś Monika
  31. Ważny Zofia
  32. Wojciechowska Joanna
  33. Wojdziak Ewa
  34. Wypych Joanna
  35. Zdun Katarzyna
Klasa IVe
  1. Binek Wojciech
  2. Borowska Paulina
  3. Cecotka Piotr
  4. Gabriel Patrycja
  5. Gibus Lidia
  6. Jaroma Magdalena
  7. Karbowska Joanna
  8. Kasprzyk Arkadiusz
  9. Kibler Michał
  10. Kołowrotkiewicz Marta
  11. Kubiaszczyk Marcin
  12. Kwiatkowski Przemysław
  13. Kwiecińska Agnieszka
  14. Licha Agnieszka
  15. Malinowski Wojciech
  16. Małecki Adam
  17. Olechny Adam
  18. Pietrala Dariusz
  19. Pietrzak Mateusz
  20. Sadowski Jakub
  21. Sobczak Agnieszka
  22. Sobczak Dominik
  23. Sobczak Joanna
  24. Szulc Przemysław
  25. Szydłowski Szymon
  26. Tarnowski Mateusz
  27. Urbaniak Monika
  28. Urbański Artur
  29. Walczak Ziemowit
  30. Wieczorek Arkadiusz
  31. Zawadzki Paweł
Klasa IVf
  1. Adamiak Izabela
  2. Bieńkowska Marta
  3. Bodylska Magdalena
  4. Dominiak Joanna
  5. Goderska Justyna
  6. Godlewska Anna
  7. Iwicka Natalia
  8. Jerzyk Małgorzata
  9. Juszczak Miłosz
  10. Karpińska Malwina
  11. Krawczyk Anna
  12. Lechowska Katarzyna
  13. Malanowska Magdalena
  14. Mencel Marta
  15. Nowak Katarzyna
  16. Nowakowska Katarzyna
  17. Okoń Katarzyna
  18. Olek Anna
  19. Olszyna Michał
  20. Owczarek Sylwia
  21. Pawlak Marlena
  22. Podsiadły Igor
  23. Pokornowska Joanna
  24. Ratajewska Justyna
  25. Sołtysiak Ewa
  26. Stempin Anna
  27. Supiński Arkadiusz
  28. Smiatacz Kamila
  29. Wożniak Aleksandra
  30. Wójcicka Urszula
  31. Zawierzyńska Ewelina
Klasa IVg
  1. Bazela Monika
  2. Bembel Katarzyna
  3. Briński Sebastian
  4. Galewska Katarzyna
  5. Garczarek Radosław
  6. Gułaj Jarosław
  7. Iwanicka Urszula
  8. Jaśniewicz Michał
  9. Jeżewska Paulina
  10. Kolanek Robert
  11. Krukowska Wirigina
  12. Kubasik Daria
  13. Laskowska Joanna
  14. Lis Paulina
  15. Mazek Maciej
  16. Mencel Aleksandra
  17. Migasiewicz Justyna
  18. Nadolna Katarzyna
  19. Ozimina Agata
  20. Paprzycka Agnieszka
  21. Pawłow Błażej
  22. Piątyszek Barbara
  23. Pawałowska Katarzyna
  24. Sokół Małgorzata
  25. Staszak Łukasz
  26. Szukalska Paulina
  27. Szuk Paulina
  28. Szuławy Iwona
  29. Szymańska Magdalena
  30. Świątek Joanna
  31. Walkowska Katarzyna
  32. Wierusz Sylwia
  33. Woldańska Aleksandra
  34. Zawadzka Małgorzata
Klasa IVh
  1. Antczak Magdalena
  2. Biesiada Marcin
  3. Boroń Tomasz
  4. Brzeziński Marcin
  5. Chrystek Filip
  6. Czajczyńska Joanna
  7. Goławska Ewa
  8. Hudaś Ewelina
  9. Jamroziak Konrad
  10. Jakubowski Igor
  11. Juszczak Łukasz
  12. Kalita Przemysław
  13. Kempińska Kamila
  14. Kędzierski Bartosz
  15. Kraszkiewicz Michał
  16. Kujawińska Karina
  17. Krupińska Izabela
  18. Kwaśniewska Monika
  19. Liś Jakub
  20. Mielczarek Magdalena
  21. Pawłowska Alicja
  22. Pińczak Paulina
  23. Pińkowska Justyna
  24. Popęda Maja
  25. Prus Maciej
  26. Sowińska Emilia
  27. Suliga Jakub
  28. Śledziński Karol
  29. Tomczak Marta
  30. Trzęsała Daria
  31. Walczak Jagoda
  32. Włodarska Katarzyna
  33. Włodarczyk Łukasz

 

Absolwenci 2003


  Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Andrzejewski Maciej
  2. Bąkowska Katarzyna
  3. Buchnajzer Daria
  4. Bugaj Ewelina
  5. Cierniak Agnieszka
  6. Dominiak Paulina
  7. Dulas Marcin
  8. Gręda Katarzyna
  9. Jaśkiewicz Witold
  10. Kędzierska Natalia
  11. Kęszycka Anna
  12. Kolinka Wojciech
  13. Kowalska Ksenia
  14. Krakus Monika
  15. Kranc Agata
  16. Kubiak Tomasz
  17. Kujawińska Magdalena
  18. Kurczewski Adam
  19. Linkowska Ewa
  20. Majewska Paulina
  21. Małecka Karolina
  22. Matczak Bartosz
  23. Niemiec Katarzyna
  24. Pabiszczak Nina
  25. Ratajczak Michał
  26. Sip Joanna
  27. Sowińska Joanna
  28. Szymanowska Marta
  29. Wasiak Joanna
  30. Wawrzyniak Ewa
  31. Włodarczyk Marita
  32. Woźniak Agata
  33. Zawadzka Aleksandra
Klasa IVb
  1. Błaszczyńska Sandra
  2. Chajduk Emilia
  3. Dębowski Piotr
  4. Gac Ewelina
  5. Grzeluszka Aleksandra
  6. Iwasieczko Katarzyna
  7. Janicki Jarosław
  8. Karpińska Monika
  9. Kornacki Marcin
  10. Kornaszewska Milena
  11. Kramarska Sylwia
  12. Krawczyk Rita
  13. Kucharska Paulina
  14. Majcherek Łukasz
  15. Mańka Monika
  16. Młynarczyk Karolina
  17. Najman Magdalena
  18. Nurzyńska Katarzyna
  19. Olszyna Rafał
  20. Paczkowska Paulina
  21. Pawlak Joanna
  22. Poczta Elwira
  23. Rogacka Magdalena
  24. Rybka Emilia
  25. Skowroński Dariusz
  26. Sobczak Marek
  27. Szymanowicz Robert
  28. Szewczyk Marzena
  29. Szuławy Katarzyna
  30. Walczak Magdalena
  31. Żaryn Anna
Klasa IVc
  1. Białoskórski Partyk
  2. Czarcińska Natalia
  3. Durlej Katarzyna
  4. Fabijańska Adrianna
  5. Frankiewicz Justyna
  6. Frąckowiak Tomasz
  7. Godz Agata
  8. Jankowski Michał
  9. Józefacka Natalia
  10. Karwacka Marta
  11. Kasperkiewicz Maja
  12. Kaźmierczak Dagmara
  13. Lewandowska Fabiola
  14. Mak Izabela
  15. Mały Aleksandra
  16. Mikołajczyk Agnieszka
  17. Mizier Michał
  18. Nowicka Marta
  19. Pietrzak Jolanta
  20. Pilas Dorota
  21. Piotrowska Karolina
  22. Strojwąs Magdalena
  23. Szablewski Rafał
  24. Szewczyk Katarzyna
  25. Warczak Piotr
  26. Warczak Piotr
  27. Warczak Piotr
  28. Włodarczyk Łukasz
  29. Wojtczak Joanna
  30. Ziętek Katarzyna
Klasa IVd
  1. Biczyńska Ewelina
  2. Bochen Marta
  3. Buczkowska Justyna
  4. Chwiralska Ewa
  5. Czajka Monika
  6. Dudek Małgorzata
  7. Gierosz Małgorzata
  8. Głąb Mateusz
  9. Golanowska Emilia
  10. Graczykowska Anna
  11. Grzymska Marlena
  12. Janek Ireneusz
  13. Kaźmierski Łukasz
  14. Kowalczyk Joanna
  15. Kula Anita
  16. Łuczak Agnieszka
  17. Maciejewska Marlena
  18. Miklas Katarzyna
  19. Kuśmierek Ewa
  20. Lizakowska Iwona
  21. Matusiak Jerzy
  22. Mikołajczyk Hubert
  23. Morek Ewa
  24. Musielak Irena
  25. Najman Bogdan
  26. Pasek Andrzej
  27. Przybyłowski Jan
  28. Sikorska Anna
  29. Sobieraj Paweł
  30. Sowizdrzał Jadwiga
  31. Sówka Jolanta
  32. Szulc Andrzej
  33. Tomczak Jacek
  34. Warczak Cezary
  35. Wawrzyniak Grażyna
  36. Węclewska Urszula
  37. Woźniczak Marek
  38. Węgrzyn Beata
Klasa IVe
  1. Bęcka Ewa
  2. Biernat Barbara
  3. Brzęcka Aleksandra
  4. Bukowiecka Maria
  5. Chumieja Bożena
  6. Derbich Danuta
  7. Dobrowolska Jolanta
  8. Drozdowska Wiesława
  9. Figiel Elżbieta
  10. Frątczak Małgorzata
  11. Garczarek Ewa
  12. Gilakowska Ewa
  13. Jabłońska Barbara
  14. Kawecka Renata
  15. Kominkiewicz Barbara
  16. Kowalska Barbara
  17. Kulczyk Renata
  18. Kupińska Krystyna
  19. Łuczak Iwona
  20. Maciejowska Maria
  21. Myc Ewa
  22. Mysera Bożena
  23. Prylińska Maria
  24. Rosiak Anna
  25. Sałata Maria
  26. Siciarek Sławomira
  27. Słomian Małgorzata
  28. Sobuś Dorota
  29. Suliga Małgorzata
  30. Sokół Maria
  31. Szkaradzina Agnieszka
  32. Szurek Małgorzata
  33. Szymczak Małgorzata
  34. Włodarska Grażyna
  35. Ziętek Anna
  36. Pawałowska Anna
Klasa IVf
  1. Chrostek Mirosława
  2. Cichecka Ewa
  3. Dąbrowicz Adam
  4. Gajnert Maria
  5. Gralka Ewa
  6. Ignaszak Krystyna
  7. Jesion Ewa
  8. Kaczmarek Teresa
  9. Karolak Bożena
  10. Karpińska Małgorzata
  11. Kit Halina
  12. Kołodziejczyk Hanna
  13. Konieczna Bożena
  14. Krawczyk Anna
  15. Krawczyk Barbara
  16. Kuś Elżbieta
  17. Lewandowski Janusz
  18. Lis Bogumiła
  19. Macniak Anna
  20. Marchwicka Dorota
  21. Marciniak Katarzyna
  22. Mielcarek Artur
  23. Pomykała Maria
  24. Przybył Tomasz
  25. Turek Grażyna
  26. Tyc Maria
  27. Ulatowska Alina
  28. Wasilewski Piotr
  29. Vallini Małgorzata
Klasa IVg
  1. Binkowska Marita
  2. Bywalec Magdalena
  3. Gaszczyńska Maria
  4. Glapińska Ewa
  5. Grzegorzewska Krystyna
  6. Jakubowski Bogdan
  7. Janik Irma
  8. Jarząbek Jan
  9. Klimczak Beata
  10. Kobyłka Ewa
  11. Kocerka Krzysztof
  12. Kolanek Krzysztof
  13. Kowalska Dorota
  14. Leśniak Krystyna
  15. Łożańska Halina
  16. Maciejewska Małgorzata
  17. Michalak Stanisław
  18. Miklas Przemysław
  19. Mikołajczyk Lucyna
  20. Mikuła Sabina
  21. Mostowska Elżbieta
  22. Olas Danuta
  23. Picher Barbara
  24. Rybaczyk Danuta
  25. Sobczak Beata
  26. Stasiak Małgorzata
  27. Wajnert Elżbieta
  28. Wesołowska Maria
  29. Witczak Beata
  30. Woźniak Elżbieta
  31. Woźniak Irena
  32. Zieliński Janusz
Klasa IVh
  1. Andrejczyn Marcin
  2. Andrzejak Magdalena
  3. Baranowski Jakub
  4. Bęcka Marta
  5. Ceglarek Konrad
  6. Cholajda Karolina
  7. Czechowska Elwira
  8. Durzalska Justyna
  9. Filipowicz Ewa
  10. Garbicz Bartłomiej
  11. Gromkowski Lesław
  12. Grzelak Katarzyna
  13. Jangas Natalia
  14. Kałużna Ewa
  15. Kowalska Anna
  16. Królak Ewa
  17. Krysztofowicz Patrycja
  18. Kubiak Katarzyna
  19. Litwicka Paulina
  20. Litwicki Piotr
  21. Matusiak Marta
  22. Michalak Joanna
  23. Mielicka Kinga
  24. Morawska Angelika
  25. Przybył Bartłomiej
  26. Sopińska Joanna
  27. Szczepaniak Joanna
  28. Szymańska Małgorzata
  29. Świątkiewicz Małgorzata
  30. Walencik Joanna
  31. Wiśniewski Jarosław
  32. Wojtczak Ewa
  33. Zarzycka Sylwia

Absolwenci 1977

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Abram Maciej
  2. Chojnacka Danuta
  3. Dębowski Grzegorz
  4. Dobryniewska Danuta
  5. Dróżdż Piotr
  6. Dutkiewicz Dorota
  7. Fingas Bożena
  8. Iciek Mariola
  9. Janczak Bogdan
  10. Kaczmarek Wioletta
  11. Kałużny Tomasz
  12. Łysiak Włodzimierz
  13. Milewski Roman
  14. Muszyński Paweł
  15. Pełka Marek
  16. Podlewski Łukasz
  17. Sakra Ewa
  18. Sałata Krzysztof
  19. Skweres Bożena
  20. Sobczak Dariusz
  21. Tarasek Teresa
  22. Tarnowski Marek
  23. Wasilewicz Włodzimierz
  24. Werblińska Ewa
  25. Wojciechowska Grażyna
  26. Zawadzki Jerzy
  27. Zmarzła Jolanta
  28. Żeśko Iwona
  29. Żyżniewska Zofia
Klasa IVb
  1. Bartczak Anna
  2. Bator Elżbieta
  3. Dejneka Zbigniew
  4. Dębińska Elżbieta
  5. Dobroch Lidia
  6. Fułek Andrzej
  7. Gorzkiewicz Iwona
  8. Kowalczyk Bożena
  9. Kupisiewicz Elżbieta
  10. Lipińska Bogumiła
  11. Liszewski Paweł
  12. Owczarek Jerzy
  13. Pawlak Iwona
  14. Pawłowska Grażyna
  15. Płóciennik Mirosław
  16. Płuciennik Dobromira
  17. Przybylski Jacek
  18. Stempin Ewelina
  19. Szczot Maria
  20. Szmaja Grażyna
  21. Tomczak Grażyna
  22. Wietecka Danuta
  23. Witczak Henryka
  24. Wójcik Andrzej
Klasa IVc
  1. Antoniak Antoni
  2. Bigosińska Anna
  3. Borowiak Piotr
  4. Felisiak Jolanta
  5. Figiel Piotr
  6. Glubka Teresa
  7. Głowinkowska Małgorzata
  8. Gołębiewska Joanna
  9. Harendarz Andrzej
  10. Hyży Ryszard
  11. Jamnicka Danuta
  12. Karwowska Grażyna
  13. Kempiński Waldemar
  14. Kowalczyk Magdalena
  15. Majewski Jacek
  16. Miklas Dorota
  17. Mizerska Anna
  18. Osowski Wojciech
  19. Pacholczyk Beata
  20. Pawłowich Elżbieta
  21. Piórek Marek
  22. Sibińska Ewa
  23. Streker Violetta
  24. Szczepaniak Krzysztof
  25. Świetlik Grzegorz
  26. Wysocki Jan
Klasa IVd
  1. Adamczewska Małgorzata
  2. Adamczyk Paweł
  3. Aulich Magdalena
  4. Azdykiewicz Ewa
  5. Bartosik Jacek
  6. Borowska Maria
  7. Borysow Paweł
  8. Czuchra Emilia
  9. Daszewski Paweł
  10. Dąbrowski Jerzy
  11. Galubińska Dorota
  12. Jakutczyk Emilia
  13. Jóźwiak Marian
  14. Jaworowicz Ewa
  15. Kaminski Andrzej
  16. Kokocińska Henryka
  17. Kołodziej Elżbieta
  18. Kowalska Anna
  19. Kuśmierek Ewa
  20. Lizakowska Iwona
  21. Matusiak Jerzy
  22. Mikołajczyk Hubert
  23. Morek Ewa
  24. Musielak Irena
  25. Najman Bogdan
  26. Pasek Andrzej
  27. Przybyłowski Jan
  28. Sikorska Anna
  29. Sobieraj Paweł
  30. Sowizdrzał Jadwiga
  31. Sówka Jolanta
  32. Szulc Andrzej
  33. Tomczak Jacek
  34. Warczak Cezary
  35. Wawrzyniak Grażyna
  36. Węclewska Urszula
  37. Woźniczak Marek
  38. Węgrzyn Beata
Klasa IVe
  1. Bęcka Ewa
  2. Biernat Barbara
  3. Brzęcka Aleksandra
  4. Bukowiecka Maria
  5. Chumieja Bożena
  6. Derbich Danuta
  7. Dobrowolska Jolanta
  8. Drozdowska Wiesława
  9. Figiel Elżbieta
  10. Frątczak Małgorzata
  11. Garczarek Ewa
  12. Gilakowska Ewa
  13. Jabłońska Barbara
  14. Kawecka Renata
  15. Kominkiewicz Barbara
  16. Kowalska Barbara
  17. Kulczyk Renata
  18. Kupińska Krystyna
  19. Łuczak Iwona
  20. Maciejowska Maria
  21. Myc Ewa
  22. Mysera Bożena
  23. Prylińska Maria
  24. Rosiak Anna
  25. Sałata Maria
  26. Siciarek Sławomira
  27. Słomian Małgorzata
  28. Sobuś Dorota
  29. Suliga Małgorzata
  30. Sokół Maria
  31. Szkaradzina Agnieszka
  32. Szurek Małgorzata
  33. Szymczak Małgorzata
  34. Włodarska Grażyna
  35. Ziętek Anna
  36. Pawałowska Anna
Klasa IVf
  1. Chrostek Mirosława
  2. Cichecka Ewa
  3. Dąbrowicz Adam
  4. Gajnert Maria
  5. Gralka Ewa
  6. Ignaszak Krystyna
  7. Jesion Ewa
  8. Kaczmarek Teresa
  9. Karolak Bożena
  10. Karpińska Małgorzata
  11. Kit Halina
  12. Kołodziejczyk Hanna
  13. Konieczna Bożena
  14. Krawczyk Anna
  15. Krawczyk Barbara
  16. Kuś Elżbieta
  17. Lewandowski Janusz
  18. Lis Bogumiła
  19. Macniak Anna
  20. Marchwicka Dorota
  21. Marciniak Katarzyna
  22. Mielcarek Artur
  23. Pomykała Maria
  24. Przybył Tomasz
  25. Turek Grażyna
  26. Tyc Maria
  27. Ulatowska Alina
  28. Wasilewski Piotr
  29. Vallini Małgorzata
Klasa IVg
  1. Binkowska Marita
  2. Bywalec Magdalena
  3. Gaszczyńska Maria
  4. Glapińska Ewa
  5. Grzegorzewska Krystyna
  6. Jakubowski Bogdan
  7. Janik Irma
  8. Jarząbek Jan
  9. Klimczak Beata
  10. Kobyłka Ewa
  11. Kocerka Krzysztof
  12. Kolanek Krzysztof
  13. Kowalska Dorota
  14. Leśniak Krystyna
  15. Łożańska Halina
  16. Maciejewska Małgorzata
  17. Michalak Stanisław
  18. Miklas Przemysław
  19. Mikołajczyk Lucyna
  20. Mikuła Sabina
  21. Mostowska Elżbieta
  22. Olas Danuta
  23. Picher Barbara
  24. Rybaczyk Danuta
  25. Sobczak Beata
  26. Stasiak Małgorzata
  27. Wajnert Elżbieta
  28. Wesołowska Maria
  29. Witczak Beata
  30. Woźniak Elżbieta
  31. Woźniak Irena
  32. Zieliński Janusz

Absolwenci 1978

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Baś Jolanta
  2. Bożek Katarzyna
  3. Czeguś Joanna
  4. Dębowski Tomasz
  5. Gołębiewska Anna
  6. Gryndzińska Aldona
  7. Grzybowska Maria
  8. Jarząbek Iwona
  9. Jaśkiewicz Aldona
  10. Karczmitowicz Alicja
  11. Kaźmierczak Iwona
  12. Kozłowska Marzena
  13. Kujawa Ewa
  14. Kurczewski Henryk
  15. Leszczyńska Izabela
  16. Leśniak Krystyna
  17. Machelak Halina
  18. Migasiewicz Jerzy
  19. Molek Marek
  20. Orszulak Katarzyna
  21. Pająk Elżbieta
  22. Piotrowski Janusz
  23. Piwońska Magdalena
  24. Puchała Marek
  25. Rzepka Jerzy
  26. Sikora Ryszard
  27. Skonieczna Irena
  28. Słomian Marek
  29. Sobczak Marek
  30. Stefaniak Joanna
  31. Szewczyk Maria
  32. Tomaszewska Maria
  33. Wdowczyk Maciej
Klasa IVb
  1. Antoniak Urszula
  2. Biesiada Anna
  3. Broczek Remigiusz
  4. Burzyński Piotr
  5. Cieślak Włodzimierz
  6. Czuba Jerzy
  7. Dembny Jerzy
  8. Drewniacka Dorota
  9. Durkiewicz Paweł
  10. Dymarczyk Jolanta
  11. Ferenc Renata
  12. Galuba Romuald
  13. Giernalczyk Mariusz
  14. Hańczyk Leszak
  15. Hofman Włodzimierz
  16. Jabłońska Anna
  17. Jaworowicz Marek
  18. Kaliszan Marek
  19. Kasprzak Dariusz
  20. Kliber Robert
  21. Krzywda Elżbieta
  22. Krzywda Krystian
  23. Kucharska Maria
  24. Liberski Jerzy
  25. Nadobny Jacek
  26. Pietrzak Grażyna
  27. Stempin Aldona
  28. Swinarski Tomasz
  29. Szymczak Ewa
  30. Trzebiński Kazimierz
  31. Urbaś Jerzy
  32. Wajgielt Jacek
  33. Walkowski Waldemar
  34. Walter Artur
  35. Waszyński Andrzej
  36. Witczak Teresa
Klasa IVc
  1. Antczak Lidia
  2. Dębowski Mirosław
  3. Fojutowski Mirosław
  4. Jaranowska Maria
  5. Jasińska Iwona
  6. Jeżyk Aldona
  7. Koiła Dorota
  8. Kibler Andrzej
  9. Kościański Janusz
  10. Kościelak Wiesław
  11. Król Aurelia
  12. Kubiak Grzegorz
  13. Kukulski Tadeusz
  14. Kurzawińska Ewa
  15. Kwiatkowska Ewa
  16. Mencel Grażyna
  17. Nowak Wiesława
  18. Orszulak Zdzisława
  19. Piwowar Małgorzata
  20. Plota Anna
  21. Pytasz Agnieszka
  22. Rachwalska Grażyna
  23. Sieradzki Marek
  24. Sokół Jerzy
  25. Swinarska Małgorzata
  26. Szymczak Barbara
  27. Ślusarska Dorota
  28. Tondera Jadwiga
  29. Wasilewski Adam
  30. Wielkopolska Dorota
  31. Zeltman Barbara
Klasa IVf
  1. Chojnacka Izabella
  2. Grzegorek Jadwiga
  3. Grzybek Sławomir
  4. Jabłońska Wiesława
  5. Kulewska Grażyna
  6. Marcinkowska Elżbieta
  7. Michalak Teresa
  8. Oleksak Danuta
  9. Pietras Teresa
  10. Pilarski Andrzej
  11. Skalska Wiesława
  12. Soińska Ewa
  13. Stępińska Wiesława
  14. Stobienia Wanda
  15. Szewczyk Anna
  16. Tomaszewska Dorota
  17. Trzebiatowska Katarzyna
  18. Widerski Kazimierz
  19. Woźniak Bogdan
  20. Zalewska Barbara
Klasa IVd
  1. Bielewicz Maria
  2. Domagała Emilia
  3. Drobniewska Aleksandra
  4. Figiel Iwona
  5. Garbacińska Agnieszka
  6. Grzyb Irena
  7. Ignaczak Elżbieta
  8. Jachowicz Grażyna
  9. Jakubowski Sylwiusz
  10. Janczak Małgorzata
  11. Jankowski Maciej
  12. Kudaś Aldona
  13. Kurzawa Anna
  14. Kusz Emilia
  15. Kuś Alicja
  16. Ludwiczak Robert
  17. Maj Zdzisława
  18. Makles Ewa
  19. Marciniak Bożena
  20. Matych Alicja
  21. Piecychna Bogusława
  22. Pieczykolan Małgorzata
  23. Pinciak Barbara
  24. Płucienniczak Maria
  25. Przybył Ewa
  26. Siepka Iwona
  27. Stupiak Emilia
  28. Szwajda Adam
  29. Tomczak Anna
  30. Włodarczyk Barbara
Klasa IVe
  1. Błaszczyk Janina
  2. Cichomir Teresa
  3. Czaplińska Elżbieta
  4. Frącala Teresa
  5. Grzelewska Elżbieta
  6. Jędzrzejak Grażyna
  7. Jędrzejczak Elżbieta
  8. Karpała Zbigniew
  9. Klimkiewicz Barbara
  10. Kawczyński Janusz
  11. Kujawiński Paweł
  12. Lisiecka Renata
  13. Mielcarek Wioletta
  14. Nester Elżbieta
  15. Nowak Mariusz
  16. Nowak Przemysław
  17. Nogaj Sławomir
  18. Osiewała Jolanta
  19. Pieńciak Grażyna
  20. Pietrzak Daria
  21. Różanek Grażyna
  22. Wrzodak Beata
  23. Wojtczyk Krzysztof
  24. Żarnecki Jan
  25. Żaryn Anna
  26. Żyto Jolanta
Klasa IVs
  1. Bąkowska Urszula
  2. Ceglarek Alicja
  3. Czarnecki Paweł
  4. Eszrych Elżbieta
  5. Jackowska Bożena
  6. Jaworski Stefan
  7. Kaczmarska Bożena
  8. Kitowska Ewa
  9. Kornacka Maria
  10. Kowalczyk Marek
  11. Kratta Alicja
  12. Nawrocka Sabina
  13. Olczak Leszek
  14. Paprzycki Krzysztof
  15. Penkala Anna
  16. Smolicka Małgorzata
  17. Szafirowicz Danuta
  18. Wawrzyniak Maria
  19. Baumgart Barbara
  20. Kominkiewicz Leszek
  21. Penkala Halina

Matura '80

30 lat temu zdawaliśmy egzamin dojrzałości. Zróbmy to jeszcze raz w tym roku.
Organizujemy spotkanie naszego rocznika 18 czerwca 2010r. w Starym Dworze w Chotowie.
Jeśli macie kontakt z koleżankami i kolegami, powiadomcie ich. Im więcej nas będzie tym fajniejsze będzie nasze spotkanie.

Ze względów organizacyjnych prosimy o w miarę szybkie potwierdzenie udziału w spotkaniu.

Koszt uczestnictwa to 150,-zł od osoby.

Wpłat prosimy dokonywać na konto:
Mariusz Żulicki
ul. Jagiełły 5-7/1
62-800 Kalisz

numer konta:
95 1060 0076 0000 3110 0162 6088
tytułem: "Zjazd Matura '80"

Więcej szczegółów możecie dowiedzieć się pod numerami:
- Elżbieta Antczak 603-649-105,
- Piotr Siara 502-286-456,
- Mariusz Żulicki 501-714-557.

ZAPRASZAMY!

Podkategorie

f m