Copyright © 2019 Home - dGg3bmRlcmlubw

Rowerem do wiosny

Już 22 marca, tj. w niedzielę zapraszamy na spacer rowerowy... ulicami Kalisza, zorganizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza. Będzie okazja zapoznania się z miejskimi ścieżkami rowerowymi oraz "spojrzenia" na uroki miasta z siodełka rowerowego. Poza tym, jeżdżąc na rowerze, nie zatruwasz powietrza, zrzucasz zbędne kilogramy i prawdopodobnie żyjesz dłużej.

Zbieramy się na boisku szkolnym o godz. 11:00 po to, żeby zorganizować silną szkolną grupę (mile widziane koszulki z logo szkoły) rowerową, a potem dojechać na 11:30 przed ratusz. Na listę uczestników, wywieszoną na tablicy wuefistów, proszę wpisywać się (drukowanymi literami) do piątku - 20 marca. Na właściciela najbardziej ukwieconego roweru czeka nagroda - dodatkowy dzień niepytania.
Zapraszamy również Koleżanki i Kolegów z Grona Pedagogicznego. Trasa rajdu na miejskich portalach internetowych: calisia.pl i wkaliszu.pl
Zapraszają Szkolne Koło Turystyki Rowerowej KOPERNIK - Viola Wacowska i Zespół ds. Promocji Szkoły - Grzegorz Kulawinek.

f m