Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2018

 Powrót do wyboru roczników absolwentów

Klasa III A
  1. Mikołaj Będzieszak
  2. Adrian Jacek Bruź
  3. Bogumiła Elżbieta Burzyńska
  4. Aleksandra Maria Cichy
  5. Mateusz Crouchman
  6. Tymoteusz Doruch
  7. Sebastian Drzewiecki
  8. Marta Durska
  9. Piotr Grzegorz Figiel
  10. Marcin Piotr Grabowski
  11. Mikołaj Kłokocki
  12. Kamil Krystian Konczyński
  13. Michał Paweł Kosierb
  14. Katarzyna Weronika Lis
  15. Hubert Łuczak
  16. Maciej Małyjasiak
  17. Julia Maria Mosińska
  18. Antoni Franciszek Pietrucha
  19. Krzysztof Jakub Pietrzak
  20. Justyna Małgorzata Piorunowska
  21. Michał Półtorak
  22. Bartosz Artur Rogacki
  23. Adrianna Agata Sibrecht
  24. Przemysław Paweł Stępień
  25. Filip Tomasz Szmajdziński
  26. Klaudia Maria Ugorna
  27. Piotr Wieruszewski
Klasa III B1
  1. Jarosław Andrzejewski
  2. Aleksandra Dominika Budrys
  3. Anna Maria Chojnacka
  4. Aleksandra Dejneka
  5. Wiktor Filip Domagała
  6. Igor Dominiak
  7. Maciej Franikowski
  8. Barbara Furtak
  9. Maciej Kazimierz Galewski
  10. Mateusz Gruszka
  11. Filip Marcin Jabłoński
  12. Kaja Jankowska
  13. Jacek Andrzej Jędruszek
  14. Wiktor Kamiński
  15. Miłosz Cezary Kaźmierczak
  16. Mikołaj Krzysztof Klamka
  17. Malwina Longina Kuberacka
  18. Michał Mikołaj Liszkowski
  19. Filip Jarosław Majewski
  20. Paweł Grzegorz Makowski
  21. Aleksy Kacper Migasiewicz
  22. Kamil Adam Pawlak
  23. Stanisław Jan Piaskowski
  24. Justyna Anna Pluta
  25. Anna Magdalena Raczyk
  26. Aleksandra Raszewska
  27. Anna Szyszkiewicz
  28. Maciej Wojciech Tylak
  29. Radosław Wagan
  30. Jakub Wiktor Wypych
  31. Michał Łukasz Zdobych
  32. Jakub Andrzej Zdyb
  33. Lidia Anna Trzęsowska
Klasa III B2
  1. Stanisław Jan Anders
  2. Wioleta Borkowska
  3. Tomasz Borys
  4. Jeremi Franciszek Groch
  5. Bartosz Grygielski
  6. Monika Haraj
  7. Mikołaj Jędrzejewski
  8. Honorata Maria Kasprzak
  9. Karol Jakub Kiciński
  10. Kacper Kinastowski
  11. Maja Małgorzata Klimczak
  12. Grzegorz Król
  13. Adrian Antoni Krygier
  14. Miłosz Jan Kubera
  15. Szymon Hubert Kwinta
  16. Kacper Marian Lewandowski
  17. Marta Łazarek
  18. Iga Marek
  19. Łukasz Tobiasz Michalak
  20. Mateusz Daniel Nowak
  21. Michał Karol Piątczak
  22. Szymon Pleśnierowicz
  23. Patryk Robert Radomski
  24. Daniel Tomasz Reszelski
  25. Jakub Krzysztof Skurjat
  26. Aleksandra Marianna Sobczak
  27. Weronika Sobczak
  28. Maciej Maurycy Sobański
  29. Wiktoria Maria Szymańska
  30. Adam Paweł Wojtyś
  31. Szymon Piotr Zieliński
  32. Adrianna Maria Mikołajczyk
  33. Adam Sławomir Łyskawa
Klasa III D1
  1. Łukasz Kacper Bartosik
  2. Michalina Biesiada
  3. Dominik Władysław Ceroń
  4. Franciszek Dawid Choja
  5. Weronika Dolak
  6. Julia Maria Domagała
  7. Szymon Antoni Kaźmierczak
  8. Dominika Konopa
  9. Aleksandra Łukasiuk
  10. Dominika Wiktoria Milewska
  11. Karolina Mosiołek
  12. Wiktoria Niewieś
  13. Wiktoria Anna Nogaj
  14. Aleksandra Anna Nowak
  15. Paulina Marzena Pichiewicz
  16. Zuzanna Agata Piechota
  17. Nikodem Radosław Pietrzak
  18. Antoni Franciszek Pietrucha
  19. Krzysztof Jakub Pietrzak
  20. Monika Karolina Pilarczyk
  21. Marcin Robert Przywarczak
  22. Marcelina Maria Sągajło
  23. Anna Monika Sośnicka
  24. Julia Maria Spychała
  25. Urszula Aniela Szczurek
  26. Tomasz Mikołaj Szkolny
  27. Emil Szkudlarek
  28. Mateusz Mikołaj Sztejkowski
  29. Natalia Ewa Szyszkiewicz
  30. Aleksandra Witkowska
  31. Tomasz Bielan
  32. Patryk Albert Szcześniewski
Klasa III D2
  1. Katarzyna Badio
  2. Adam Mateusz Benedyczak
  3. Magdalena Maria Czaja
  4. Mikołaj Jan Derewońko
  5. Wiktoria Oliwia Golasińska
  6. Damian Grabarczyk
  7. Mateusz Guźniczak
  8. Jakub Dawid Haładyn
  9. Natasza Anna Jankowska
  10. Agata Maria Jenerwoicz
  11. Weronika Katarzyna Kęszka
  12. Katarzyna Karolina Klimaszewska
  13. Jakub Kubiak
  14. Joanna Magdalena Kubiak
  15. Hubert Mariusz Kulawinek
  16. Maria Kusiak
  17. Anna Latańska
  18. Alicja Anna Mak
  19. Krzysztof Jan Marczak
  20. Andrzej Teodor Mikołajczyk
  21. Alicja Niewiadomska
  22. Agata Anna Nowacka
  23. Oliwia Eliza Okoń
  24. Patrycja Marta Pogorzelec
  25. Paulina Katarzyna Pogorzelska
  26. Adam Maciej Rau
  27. Michał Rusek
  28. Aneta Danuta Sowińska
  29. Michał Stasiak
  30. Ewa Szadkowska
  31. Michał Wawrzyniak
  32. Adam Tadeusz Widełko
  33. Marta Woźniak
  34. Łukasz Wyszyński
Klasa III D3
  1. Sandra Banasiak
  2. Julia Banasiewicz
  3. Weronika Basior
  4. Bogna Biadała
  5. Joanna Maria Bródka
  6. Aleksandra Natasza Chojak
  7. Michał Andrzej Fluder
  8. Daria Magdalena Gąsiorowska
  9. Nartyna Magdalena Janiak
  10. Barbara Dorota Kowalska
  11. Justyna Kuczyńska
  12. Michał Andrzej Kuczyński
  13. Filip Marek Kulpa
  14. Kamila Magdalena Kuźnik
  15. Julia Debora Łuczak
  16. Kacper Bartłomiej Majda
  17. Julia Anna Marcinkowska
  18. Natalia Mazurczak
  19. Oskar Mateusz Olszewski
  20. Magdalena Elżbieta Piestrzeniewicz
  21. Weronika Pietrzykowska
  22. Kaja Pogorzelec
  23. Agata Joanna Strejczek
  24. Klaudia Oliwia Śnioch
  25. Angelika Klaudia Tułacz
  26. Maria Magdalena Tuzikiewicz
  27. Jakub Rafał Wlazły
  28. Weronika Maria Woldańska
  29. Sandra Zielińska
  30. Maria Paruszewska
  31. Oliwia Klaudia Wolniak
  32. Joanna Natalia Langner
  33. Klaudia Katarzyna Raźniewska
Klasa III F
  1. Eliza Stanisława Adamska
  2. Szymon Dawid Balcerzyk
  3. Kinga Katarzyna Biernat
  4. Weronika Błaszczyk
  5. Maria Chenczke
  6. Patryk Eugeniusz Drzewiecki
  7. Maria Katarzyna Dymarczyk
  8. Julia Anna Flechner Vel Feichner
  9. Angelika Anna Jasińska
  10. Aleksandra Anna Jaszcza
  11. Małgorzata Elżbieta Kałuża
  12. Julia Barbara Janas
  13. Weronika Ewa Leśna
  14. Hanna Agnieszka Liskowska
  15. Małgorzata Anna Machowicz
  16. Fatima Katarzyna Mrozińska
  17. Katarzyna Maria Nowak
  18. Paweł Ogórkiewicz
  19. Cyprian Sławomir Olszewski
  20. Klaudia Weronika Sołtysiak
  21. Karolina Maria Stępniewska
  22. Adam Andrzej Strzelecki
  23. Justyna Marta Szczepaniak
  24. Joanna Trzęsała
  25. Aleksandra Anna Warszewska
  26. Oliwia Katarzyna Wawrzyniak
  27. Michał Stanisław Wiśniewski
  28. Natalia Wojcieszak
  29. Anna Maria Wojewoda
  30. Aleksandra Maria Zaremba
  31. Zuzanna Beata Lipińska
  32. Aleksandra Mielcarek
  33. Aleksandra Ewa Kołodziejek
Klasa III G
  1. Bożena Baran
  2. Weronika Bednarek
  3. Michał Bobiński
  4. Kacper Bugaj
  5. Wiktoria Anna Cicha
  6. Krzysztof Dybioch
  7. Katarzyna Aleksandra Ferenc
  8. Katarzyna Anna Fornalska
  9. Joanna Gorgolewska
  10. Patryk Grzelak
  11. Paulina Ignaczak
  12. Agnieszka Bogumiła Janicka
  13. Karolina Katarzyna Krzywda
  14. Julia Kubasik
  15. Marta Leszka
  16. Natalia Muszyńska
  17. Aleksandra Nawrot
  18. Natalia Iwona Niebylska
  19. Magdalena Popęda
  20. Katarzyna Raczyk
  21. Wiktoria Sandra Rudowicz
  22. Kazimierz Stanisław Rychter
  23. Błażej Sorbian
  24. Maria Wiktoria Szelągowska
  25. Anna Szewczyk
  26. Katarzyna Szlacheta
  27. Agata Sztark
  28. Katarzyna Zuzanna Tomczyk
  29. Weronika Agnieszka Walczak
  30. WeronikaMaria Narczyńska
  31. Maksymilian Jakub Grzęda

Absolwenci 1938

 

Powrót do wyboru roczników absolwentów

   

Klasa A
  1. Profesor Irena Krzysikówna (Łacina)
  2. Irena Rejmanówna
  3. Jadwiga Beauwalle
  4. Maria Kryszkówna
  5. Krystyna Kubikówna
  6. S. Kempińska&lt
  7. Marysia Polkowska
  8. Irena Chamska
  9. Liliana Gordonówna
  10. Helena Moszkowiczówna
  11. T. Tenenbaumówna
  12. M. Wiśniewska
  13. J. Matuszkiewiczówna
  14. Edyta Warszowska
  15. Danuta Ulrychówna
  16. Sabina Szklarkówna
  17. J. Surenson
  18. E. Rubinstein
  19. Krystyna Jakubowicz
  20. Jadwiga Pawelska
  21. Janina Motylewska
  22. Jadwiga Bernadzikowska
  23. Nina Stando&lt
  24. Barbara Lewińska
  25. Karolina Schultz
  26. Alina Stiler
  27. Janina Łaszczewska
  28. Krystyna Grzegorkiewicz
    Klasa B
  1. Sabina Pawlakówna
  2. B. Szewczykówna
  3. Halina Handke
  4. Wanda Fibiger
  5. J. Fryburczykówna
  6. Danuta Kasprzakówna
  7. Maria Biernacka
  8. Zula Kordylewska
  9. Danuta Kaczakówna
  10. Mary Mroczkowska
  11. J. Taczałówna
  12. K. Milewska
  13. Maria Klimasówna
  14. Janina Słupecka
  15. M. Gelabartówna
  16. J. Majorkówna
  17. Ala Piotrowska
  18. M. Wypychówna
  19. Helena Józeficzówna
  20. M. Gaukówna
  21. G. Odziemska
  22. M. Jarębska
  23. Sabina Szymczakówna
  24. Irena Lechmanówna
  25. Stefania Muszerewiczówna
  26. J. Jezierska
  27. Hanka Żarnecka
  28. K. Żychowiczówna

Absolwenci 2016

 Powrót do wyboru roczników absolwentów

   

Klasa 3A
  1. Banasiak Piotr Szymon
  2. Baran Konrad Piotr
  3. Biegańska Agata Anna
  4. Bażant Tomasz Piotr
  5. Bodylska Anna Weronika
  6. Borkowski Szymon
  7. Cicharska Paulina
  8. Chojnacki Filip Zdzisław
  9. Fułek Radosław
  10. Jajecznik Amadeusz Szymon
  11. Jankowski Michał Piotr
  12. Jasiński Michał Jakub
  13. Każmierczak Paweł Piotr
  14. Klimek Aleksandra Anna
  15. Kościelak Jakub Marcin
  16. Lisiecki Jarosław Kazimierz
  17. Martuzalski Wiktor
  18. Misztal Dominik
  19. Nowacka Emilia Małgorzata
  20. Pietrzak Mateusz Rafał
  21. Pogorzelec Mateusz Michał
  22. Porwisiak Eryk
  23. Rząd Franciszek Michał
  24. Stasiak Milena
  25. Szutkowski Adam
 3B1
  1. Antczak Damian
  2. Bilska Daria Magdalena
  3. Daros Klaudia Monika
  4. Gawron Joanna Kinga
  5. Gonera Bartosz Adam
  6. Grzelaczyk Karolina
  7. Kamińska Joanna
  8. Karońska Marta Kinga
  9. Kotowski Michał Krzysztof
  10. Kowalczyk Maria Anna
  11. Kozimor Kacper Juliusz
  12. Koźlik Agata Iwona
  13. Kropiński Aleksander Adam
  14. Lisek Mateusz Wiktor
  15. Ludwiczak Łukasz Rafał
  16. Nykiel Julia Maria
  17. Pogorzelec Piotr Krzysztof
  18. Rott Wiktor
  19. Słomian Maria
  20. Słomian Kamil Andrzej
  21. Stobienia Monika
  22. Sołtysiak Tomasz Stefan
  23. Stolecki Łukasz
  24. Strzałka Sara Katarzyna
  25. Suszyński Błażej Dariusz
  26. Szalski Mateusz Jacek
  27. Szatkowski Adam Jerzy
  28. Szkolny Adam Wojciech
  29. Szymczak Paulina Anna
  30. Torbiarczyk Natalia Barbara
  31. Torbiarczyk Adrian Adam
  32. Waliszewski Mateusz Karol
  33. Wiewiórkowski Wiktor
  34. Wiśniewski Wiktor Józef
Klasa 3B2
  1. Bartczak Maciej Dominik
  2. Binkowski Jakub
  3. Chuchla Weronika Anna
  4. Dębowski Adrian Piotr
  5. Grabowska Natalia Angelika
  6. Jabłońska Gabriela
  7. Janiak Dorian Jakub
  8. Janiak Denis Piotr
  9. Kacperski Bartłomiej Michał
  10. Kaźmierczak Jakub
  11. Krulak Kacper Tadeusz
  12. Mąkowska Anna
  13. Olejniczak Bartłomiej Sławomir
  14. Owczarek Dominik Rafał
  15. Pawlak Paweł
  16. Piekielny Marcin Piotr
  17. Pokojowy Kacper
  18. Przybylski Kamil Piotr
  19. Rott Fryderyk
  20. Sawczyn Albert Konrad
  21. Skowroński Szymon Kamil
  22. Smirnova Yulia
  23. Staniszewski Michał Krzysztof
  24. Stasiak Daria
  25. Sztandera Matylda
  26. Trawnik Bartosz Stanisław
  27. Wagan Szymon
  28. Włodarczyk Eryk Ernest
  29. Witczak Karolina Barbara
  30. Wojtaszek Iwona
Klasa 3C
  1. Bończak Adrian Piotr
  2. Bończyk Weronika
  3. Drzewiecka Weronika Cecylia
  4. Galewicz Agnieszka Małgorzata
  5. Jankowska Justyna Mariola
  6. Janusz Dagmara Kinga
  7. Jarecka Agnieszka Magdalena
  8. Jaśkiewicz Nikola Amanda
  9. Karpińska Natalia Aneta
  10. Karasińska Magdalena Dagmara
  11. Kupaj Karolina Maria
  12. Kołodziej Błażej Stanisław
  13. Krenz Wiktoria
  14. Majtas Weronika Katarzyna
  15. Nastawska Natalia
  16. Nowak Aleksandra Maria
  17. Nowakowska Sonia Adrianna
  18. Pastuszak Anna Maria
  19. Przepiórska Dominika
  20. Rajca Michał
  21. Szamatuła Karolina Anna
  22. Szymczak Anita Oliwia
  23. Walczyńska Julia
  24. Wojtuń Karina
Klasa 3D1
  1. Angelika Anna
  2. Białek Joanna Aleksandra
  3. Chojnacki Michał Piotr
  4. Ciekalska Monika
  5. Czelusta Hanna Maria
  6. Czuba Piotr Wojciech
  7. Hadrych Aleksandra
  8. Haładyn Kamil Norbert
  9. Jagodziński Dawid Jakub
  10. Janowiecka Patrycja
  11. Jamnicki Jakub
  12. Jurek Aleksander
  13. Kiełb Aleksandra Kinga
  14. Kieszczyński Paweł
  15. Kozłowska Anna Katarzyna
  16. Krzywda Paweł Michał
  17. Kupaj Joanna Barbara
  18. Kwietniowska Joanna Katarzyna
  19. Machlański Jakub Jan
  20. Marecka Kinga Maria
  21. Mielczarek Kamila
  22. Młodożeniec Kamil Marcin
  23. Mnichowska Magdalena Teresa
  24. Murdzek Fryderyk Wiktor
  25. Musioł Aleksandra Anna
  26. Olejnik Alicja Anna
  27. Pasik Paulina Maria
  28. Piekarska Ewa Barbara
  29. Piekarski Maciej Sławomir
  30. Szewczyk Dorota Maria
  31. Sobczak Tomasz
  32. Sobolewska Vanessa
  33. Tarnawski Jakub Aleksander
  34. Walczak Zuzanna Natalia
  35. Waszczyński Jakub Sławomir
  36. Wojtyła Krzysztof Piotr
Klasa 3D2
  1. Bandosz Kinga Maria
  2. Biel Daria Maria
  3. Biesiada Wiktor Marian
  4. Braszak Patrycja Wioletta
  5. Chojnacka Patrycja Bogumiła
  6. Dobrowolska Dominika Anna
  7. Durman Emilia
  8. Grabarczyk Iga Stefania
  9. Hendrysiak Aleksandra Karolina
  10. Hofmann Jakub Jerzy
  11. Jaskuła Marta
  12. Kędzia Gabriela Joanna
  13. Kępa Justyna
  14. Kolasińska Aleksandra Karolina
  15. Kołodziejczyk Natalia
  16. Kołodziejczyk Martyna Anna
  17. Kotschmarów Karolina Weronika
  18. Kowalska Aleksandra
  19. Kraszkiewicz Weronika Agnieszka
  20. Król Przemysław Andrzej
  21. Laskowska Aleksandra
  22. Leszka Ewelina Maria
  23. Łuczak Klaudia
  24. Mielcarek Karolina Maria
  25. Mularczyk Katarzyna
  26. Nowak Agnieszka Anna
  27. Pietrusiak Przemysław
  28. Simińska Dorota Magdalena
  29. Słowińska Justyna
  30. Sobiś Adrianna Paula
  31. Tchórz Agata Katarzyna
  32. Telega Wiktor
  33. Tomczyk Aleksandra Maria
  34. Wąsik Adrian Jerzy
  35. Wojtasik Agnieszka
  36. Zmuda Anita Magdalena
Klasa 3F
  1. Antczak Dominika Dorota
  2. Bielak Dominik
  3. Budka Michał Jan
  4. Pytlińska Fiona Izabela
  5. Dolak Szymon Wojciech
  6. Fraj Julia
  7. Goplarek Filip Artur
  8. Górczyńska Zuzanna Walentyna
  9. Grabowska Weronika Maria
  10. Gramczewska Marietta Joanna
  11. Kaczmarek Joanna Justyna
  12. Kaźmierczak Karolina Kinga
  13. Karolak Olga Karolina
  14. Kliber Agnieszka Halina
  15. Kowalski Cezary Filip
  16. Kuciński Aleksander
  17. Lazarek Kinga Aleksandra
  18. Łuczak Marta
  19. Militowska Aleksandra
  20. Nadarzycka Oliwia Maria
  21. Olejniczak Tomasz Andrzej
  22. Paprzycki Adrian Mikołaj
  23. Snopczyński Piotr Damian
  24. Stokłosa Aleksandra Zuzanna
  25. Szczupak Adrian Karol
  26. Wasiewicz Mikołaj
  27. Wilkowska Magdalena Marta
Klasa 3G
  1. Balcer Marta
  2. Błaszczyk Aleksandra Maria
  3. Cichorek Justyna Dorota
  4. Cofalska Natalia
  5. Dębowski Adam Mikołaj
  6. Dziekoński Robert
  7. Gil Beata Anna
  8. Goral Adam
  9. Górniak Barbara Klaudia
  10. Jeżak Anna
  11. Kałuża Adam Andrzej
  12. Klisowska Karolina Katarzyna
  13. Korach Wojciech Stanisław
  14. Kubiak Adam
  15. Kusiak Martyna
  16. Kuźnik Weronika Maria
  17. Maleszka Adrianna
  18. Michalak Oliwer Krystian
  19. Mysińska Zuzanna Ewa
  20. Nadera Beata Dominika
  21. Napierała Klaudia Paulina
  22. Przybylak Izabela
  23. Ratajczyk Wiktoria
  24. Stasiak Gabriela Anna
  25. Szczepaniak Kinga Emilia
  26. Wojtaszczyk Anita Anna
  27. Wojtczak Martyna Anna
  28. Zabiegała Jan Józef
  29. Zimna Magdalena Maria
  30. Żuberek Paweł

Absolwenci 2014

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    3A
  1. Balcerzak Mikołaj Krystian
  2. Czech Paulina
  3. Didyk Krzysztof Aleksander
  4. Dolacińska Weronika
  5. Dolat Mateusz Jakub
  6. Domagalska Natalia Weronika
  7. Gonera Damian Filip
  8. Gorzelańczyk Maciej
  9. Graliński Wojciech
  10. Gręda Kamil Piotr
  11. Jankowski Bartosz Marcin
  12. Jarantowski Grzegorz
  13. Kozłowska Magdalena Agnieszka
  14. Kujawski Michał Andrzej
  15. Kuźnik Justyna
  16. Łańduch Bartłomiej
  17. Łuczak Maciej Sebastian
  18. Malitowska Aleksandra
  19. Mania Piotr Grzegorz
  20. Nowacki Adam Stanisław
  21. Pietura Tomasz
  22. Piosik Marcin Jerzy
  23. Piotrowski Wojciech Michał
  24. Przybylski Robert Paweł
  25. Różalska Róża Klaudia
  26. Skibińska Justyna
  27. Sobieraj Sebastian
  28. Starczak Kamila Jolanta
  29. Stępień Paweł Wojciech
  30. Stobienia Wojciech Jacek
  31. Wróblewski Wojciech
  32. Zadworny Łukasz Mateusz
  33. Zieliński Jan Marian
    3B1
  1. Baraniak Magdalena Maja
  2. Bogacki Jakub Jerzy
  3. Chabierski Kamil Michał
  4. Chojnacki Jakub
  5. Czelusta Grzegorz Jan
  6. Czuba Michał Jerzy
  7. Jackowski Robert
  8. Kalwas Marta
  9. Kędzia Paweł
  10. Kołton Patryk Marcin
  11. Korach Anna Ewa
  12. Kowalska Julia Joanna
  13. Krawczyk Marcin Tomasz
  14. Latańska Joanna Wiktoria
  15. Lewicki Maciej
  16. Lipiec Weronika Anna
  17. Matuszak Piotr Jacek
  18. Nowacki Karol Filip
  19. Piwoński Mateusz Paweł
  20. Rogacki Szymon
  21. Różański Tomasz Marek
  22. Sobczak Karolina Justyna
  23. Sowa Łukasz Krzysztof
  24. Sucharski Damian Dominik
  25. Szczęsna Marta Bogumiła
  26. Szczygiecka Klaudia Weronika
  27. Tomaszewski Adam Mariusz
  28. Trzcińska Paulina
  29. Tyc Zofia Anna
  30. Urbaniak Krystian Józef
  31. Walczyński Michał Tomasz
  32. Włodkowski Jerzy
  33. Łużyńska Klaudia Maria
    3B2
  1. Baran Aleksandra Maria
  2. Bewziuk Marcin Adam
  3. Bryła Michał Krzysztof
  4. Buchnajzer Jakub Łukasz
  5. Budrys Ewa Monika
  6. Czubocha Tomasz Filip
  7. Gaczyński Waldemar
  8. Haładyn Szymon Mateusz
  9. Jaśniewicz Bartosz Ryszard
  10. Kaleta Wiktor
  11. Kliber Filip Antoni
  12. Klimek Grzegorz Czesław
  13. Krzysiak Jakub Aleksander
  14. Leki Aleksandra Wiktoria
  15. Lewandowska Katarzyna Maria
  16. Maćkowiak Kinga Agata
  17. Marulewski Tomasz Adam
  18. Moczulski Adrian
  19. Pawlak Michał
  20. Porwisiak Dawid
  21. Szalek Radosław Grzegorz
  22. Śmieszniak Aleksander Adam
  23. Tomczyk Ewa Elżbieta
  24. Trenkler Paulina
  25. Wieczorek Igor Mateusz
  26. Wosiek Dominik Jan
  27. Wrzeszczyński Paweł Jerzy
  28. Woźna Katarzyna
  29. Woźniak Maciej Mateusz
  30. Zborowska Klaudia
  31. Zdun Konrad Rafał
  32. Żebrowska Anna Maria
    3C
  1. Bitner Natalia Gabriela
  2. Chmielewska Łucja Anna
  3. Czarnecki Marcin Cezary
  4. Dobroszczyk Zuzanna
  5. Glapa Ewelina Maria
  6. Głębowska Joanna Agnieszka
  7. Grochowska Karolina Agnieszka
  8. Kamińska Paula
  9. Kleśta Martyna Monika
  10. Klijewska Klaudia Małgorzata
  11. Kopczyńska Natalia Daria
  12. Krzywda Dominika Małgorzata
  13. Kubiak Monika Julia
  14. Kubiak Adrianna
  15. Kurkowska Inez Weronika
  16. Łojko Julia
  17. Maciejewska Magdalena
  18. Molka Aleksandra Weronika
  19. Pacześ Karolina Katarzyna
  20. Przygodzka Aleksandra Teresa
  21. Sikorska Beata
  22. Stasiecka Kinga Maria
  23. Szafirowicz Weronika Dorota
  24. Szczepanik Katarzyna
  25. Taborowska Agata Anna
  26. Trzeciak Piotr
  27. Ubych Seweryn
  28. Wardęga Agata
  29. Wojtczak Karolina Anna
  30. Wolska Izabela Karolina
  31. Zabawa Katarzyna
  32. Szkudlarek Natalia
  33. Żabierek Aleksandra
    3D
  1. Antczak Paulina Małgorzata
  2. Chojnacka Karolina
  3. Chrystek Oliwia Patrycja
  4. Drewniaczyk Karolina
  5. Dulas Agnieszka Maria
  6. Gawłowski Kacper Sylwester
  7. Grala Magdalena
  8. Gerlich Patrycja
  9. Gradowska Katarzyna
  10. Jachniewicz Emilia
  11. Kasperuk Zofia
  12. Kazimierczak Marek
  13. Kos Barbara Małgorzata
  14. Kosmala Patrycja
  15. Kral Monika Natalia
  16. Kranc Marta Magdalena
  17. Ludwiczak Wiktor Jakub
  18. Łazik Michalina Katarzyna
  19. Markowska Aleksandra
  20. Maślanka Joanna Maria
  21. Matuszewska Paulina
  22. Mazurek Aleksandra Ewa
  23. Molek Agnieszka Paulina
  24. Nowak Zuzanna Katarzyna
  25. Nowak Marta
  26. Pawelec Kamil Tomasz
  27. Piwońska Alicja Katarzyna
  28. Urbański Bartosz Maciej
  29. Wawrzyniak Kamila
  30. Wojtynia Julita
  31. Wróblewska Anna
  32. Załęcka Patrycja
  33. Zimmermann Marika Ewa
  34. Żebrowska Paulina Maria
  35. Kąkol Martyna Kinga
  36. Matczak Adrianna Barbara
    3F
  1. Baraniak Tobiasz Adam
  2. Bednarek Magdalena Małgorzata
  3. Cieślak Katarzyna
  4. Chojnacki Michał
  5. Grabowski Patryk Sebastian
  6. Grochulska Weronika Katarzyna
  7. Jaworska Joanna
  8. Karpiński Maciej Jakub
  9. Konopa Angelika Magdalena
  10. Korczyńska Paulina
  11. Krymarys Marta
  12. Kubera Paweł Piotr
  13. Łyskawa Wojciech Sławomir
  14. Mąkosza Mateusz Jan
  15. Menkina Mateusz Michał
  16. Niciejewska Justyna
  17. Paterska Julia Maria
  18. Piekielny Magdalena Maria
  19. Piesik Michał Robert
  20. Przybył Bartłomiej
  21. Przybył Zuzanna Maria
  22. Pszczoła Justyna
  23. Sołtysiak Mateusz
  24. Suchecka Karolina Anna
  25. Szczepańska Sara Maria
  26. Szymańska Angelika Agnieszka
  27. Szymoniak Mateusz Maksymilian
  28. Waszak Monika
  29. Wosiek Gabriel
  30. Wojciechowska Matylda Maria
  31. Wolniaczyk Judyta
  32. Zając Jan
  33. Zmuda Jacek Andrzej
    3G
  1. Anczykowski Bartosz
  2. Boniec Bartosz Józef
  3. Dobrowolski Dawid Kacper
  4. Dobrzański Jarosław Andrzej
  5. Galant Krzysztof
  6. Ginalska Ewa Maria
  7. Janiak Fatima Maria
  8. Kałużna Anna Maria
  9. Kasprzak Mariusz Tomasz
  10. Kempińska Natalia Maria
  11. Kempska Kinga Monika
  12. Krzywda Dawid
  13. Kszczot Marcin Przemysław
  14. Kujawa Paulina Dominika
  15. Lis Agnieszka
  16. Łyko Mateusz
  17. Michalczak Michał
  18. Michalewa Natalia
  19. Piaskowski Marek
  20. Prętczyńska Natalia Anna
  21. Rusek Robert
  22. Stasiak Martyna Zuzanna
  23. Sobański Mateusz
  24. Sztandera Joanna Aleksandra
  25. Śledź Małgorzata
  26. Trocha Adrianna Elżbieta
  27. Trzeciak Magdalena
  28. Waszak Monika
  29. Włódarczyk Joanna
  30. Woźniak Natalia Gabriela
  31. Wypych Tomasz Michał
  32. Załomska Anna Weronika
  33. Zborowska Klaudia Aleksandra

Absolwenci 2015

 Powrót do wyboru roczników absolwentów

   

Klasa III A
  1. Antczak Bartosz Karol
  2. Balcerzak Mateusz Mariusz
  3. Banasiewicz Mateusz Wojciech
  4. Bąkowski Piotr
  5. Galibarczyk Łukasz Krzysztof
  6. Gawronek Dawid Błażej
  7. Głuszczak Paweł Piotr
  8. Grzelak Marta Patrycja
  9. Hofman Dominik Robert
  10. Jaśkiewicz Tomasz
  11. Kamińska Aneta
  12. Katarzyniak Marcin Piotr
  13. Kędzia Mateusz Piotr
  14. Kidoń Kacper
  15. Kołaciński Sajmon Paweł
  16. Kondera Krystian Kamil
  17. Majtas Szymon Jan
  18. Mecwaldowski Rafał Mariusz
  19. Nowak Michał Paweł
  20. Penkala Norbert Marek
  21. Pera Jakub Szymon
  22. Pikuzińska Michalina Maria
  23. Pogorzelska Julita Monika
  24. Pogrzebienna Iga Monika
  25. Sobczak Damian
  26. Szcześniak Krzysztof Ksawery
  27. Świtalski Bartosz Zbigniew
  28. Wodzicki Robert
Klasa III B1
  1. Białożyt Michał Przemysław
  2. Bogiel Zuzanna
  3. Dębowska Martyna Maria
  4. Drewniak Justyna
  5. Feter Jakub Patryk
  6. Filipowicz Anna
  7. Fornalska Maria
  8. Janiak Szymon Piotr
  9. Kacperska Marta Agnieszka
  10. Kasprzak Bartosz Jan
  11. Klimaszewska Beata Maria
  12. Kozak Anna
  13. Krystalski Bartłomiej
  14. Majewska Martyna Maria
  15. Muszyński Rafał
  16. Nurzyński Marcin
  17. Olczak Weronika
  18. Serocki Szymon Wojciech
  19. Smoczyński Marcin
  20. Sobecki Adam Michał
  21. Sobocki Jakub
  22. Sobański Marceli Maciej
  23. Sobolewski Jakub
  24. Stasiak Michał Adam
  25. Strojwąs Klaudia Natalia
  26. Szczepanik Dominika
  27. Szut Krzysztof Artur
  28. Tomczyk Kinga Jadwiga
  29. Urbańska Maria Anna
  30. Werblińska Agnieszka Alicja
  31. Wojciechowska Karolina Maria
  32. Wolniaczyk Magdalena Anna
  33. Żulicka Anna Bogumiła
  34. Kowalczyk Remigiusz
Klasa III B2
  1. Adamczewski Jędrzej Marcin
  2. Baran Jakub Józef
  3. Bartoszek Joanna Eliza
  4. Benedyczak Adam Tadeusz
  5. Ceroń Daniel Reniusz
  6. Ciołek Waldemar Jan
  7. Dominiak Jarosław
  8. Fułek Przemysław
  9. Gołębiewska Justyna
  10. Grygielski Adam
  11. Ignaczak Małgorzata Natalia
  12. Korycki Michał Maciej
  13. Kowalczyk Marcin
  14. Koziarek Mateusz Maciej
  15. Kozłowski Michał Tomasz
  16. Kiciński Szymon Maciej
  17. Lipiński Adrian Cezary
  18. Łukaszewski Adam Jakub
  19. Marszałek Kinga
  20. Migasiewicz Julia Melania
  21. Mikołajczyk Jakub Michał
  22. Nowak Klaudia Anna
  23. Nijak Norbert Jan
  24. Odziemek Magdalena
  25. Perz Bartosz Mateusz
  26. Przygodzka Michalina Marta
  27. Rozynek Jakub Kazimierz
  28. Sieczkowska Karolina
  29. Szymański Filip Michał
  30. Taczała Jakub Adam
  31. Walerowicz Aleksandra Maria
  32. Warga Sergiusz Mikołaj
  33. Wróbel Mateusz Patryk
  34. Zieliński Kacper Marek
Klasa III C
  1. Antczak Klaudia
  2. Antolczyk Magdalena Halina
  3. Banasiak Natalia Aleksandra
  4. Biernat Natalia Anna
  5. Błaszczyk Joanna Paulina
  6. Buchnajzer Nina Róża
  7. Chachuła Adriana Anna
  8. Chmara Barbara Alicja
  9. Chowańska Julia
  10. Fabjanowska Weronika
  11. Dąbrowska Kinga Monika
  12. Jochan Iga Dagmara
  13. Kowalska Katarzyna
  14. Krakowski Marek
  15. Kubiak Julia Helena
  16. Łasman Alan Artur
  17. Łyszczyńska Monika
  18. Majtas Aleksandra Justyna
  19. Molska Martyna
  20. Nowacka Małgorzata
  21. Ruszkowska Natalia Urszula
  22. Rykowska Ewa
  23. Smolczyński Michał
  24. Sosińska Dominika Barbara
  25. Stępień Paulina
  26. Szukalski Piotr
  27. Szydłowska Barbara Aleksandra
  28. Śledziona Paulina Grażyna
  29. Wróblewska Adrianna Ewelina
  30. Zawadzka Marta Natasza
Klasa III D
  1. Balcer Konstancja Luiza
  2. Bilska Magdalena
  3. Cuper Paulina Wiktoria
  4. Dembny Adam
  5. Furmaniak Dagmara Wiktoria
  6. Gaczyńska Ilona
  7. Grabowski Piotr Tomasz
  8. Iwańczuk Paweł Łukasz
  9. Janiak Anna Maria
  10. Janiszewska Agata
  11. Jarecki Jakub Piotr
  12. Jeziorska Daria Anna
  13. Kobyłka Sylwia Anna
  14. Ludwiczak Hanna Maria
  15. Matusiak Kinga Wioletta
  16. Marszałek Martyna Klaudia
  17. Michalak Katarzyna
  18. Nagłowska Ewa Anna
  19. Nykiel Hanna Zofia
  20. Orczykowska Klaudia Wiktoria
  21. Paś Aleksander Sergiusz
  22. Prus Joanna
  23. Przybył Marta Katarzyna
  24. Rakus Bartłomiej Patryk
  25. Ratajczyk Weronika Anna
  26. Rektor Natalia Klaudia
  27. Ratajczyk Angelika Ewa
  28. Sarna Monika Agnieszka
  29. Sowa Adrian Mikołaj
  30. Sobczak Marta Anna
  31. Szastok Piotr Marian
  32. Tondowska Dorota
  33. Węgrzyn Marta
  34. Wondrak Agata
  35. Woźniak Mateusz Jakub
  36. Zasiadła Marta Sylwia
Klasa III F
  1. Białożył Natalia Maria
  2. Borówka Maciej Krzysztof
  3. Brzozowska Anna Małgorzata
  4. Cichecka Justyna Halina
  5. Domagała Ewa Rozalia
  6. Foltyński Adam
  7. Gebel Kinga Anna
  8. Generowicz Marek Andrzej
  9. Gruszka Joanna Zuzanna
  10. Jerzak Sylwia
  11. Kaźmierczak Michalina Magdalena
  12. Kliszewski Mateusz
  13. Kowalski Karol Aleksander
  14. Krysztofowicz Marta
  15. Leszczyńska Natalia Agnieszka
  16. Malandy Martyna Klaudia
  17. Meyer Benedict Maurice
  18. Nawrocka Aleksandra Agnieszka
  19. Niemiec Kinga Barbara
  20. Owczarek Zuzanna Zofia
  21. Paruszewska Dominika
  22. Salamon Sandra
  23. Skalski Patryk Tomasz
  24. Sołdyńska Klaudia
  25. Stacherzak Justyna Anna
  26. Lindner Nika
  27. Szewczyk Julia Anna
  28. Szymczak Inga Jolanta
  29. Szymoniak Ewelina
  30. Urbaniak Mateusz
  31. Wierzbowska Aleksandra Maria
  32. Wiatrowska Agnieszka
  33. Wietrzyk Aleksandra Natalia
  34. Ochocka Nadia
  35. Tomczyk Pamela Helena
Klasa III G1
  1. Adamczewska Joanna
  2. Antoszczyk Piotr
  3. Banasiak Marta
  4. Baran Adam Tomasz
  5. Bergman Mateusz Piotr
  6. Humelt Kinga
  7. Krawczyk Mateusz Józef
  8. Kuś Przemysław
  9. Stępień Marta
  10. Misterski Kacper
  11. Nowak Jakub
  12. Nowak Norbert Krzysztof
  13. Nowicki Artur Adam
  14. Pilarczyk Martyna
  15. Piotrowska Angelika
  16. Porzucek Andrzej Hubert
  17. Różański Kacper
  18. Kielek Franciszek Piotr
  19. Spaleniak Agata
  20. Strzelec Jakub
  21. Szymczak Wiktoria Marta
  22. Wochlik Grzegorz Patryk
  23. Wojtaszek Hubert Jerzy
  24. Wojtczak Magdalena
  25. Zajc Izabela
  26. Kolanek Konrad
  27. Danielak Paweł
  28. Kaczmarek Klaudia Agnieszka
Klasa III G2
  1. Bałwas Małgorzata Karolina
  2. Bardowska Adrianna Katarzyna
  3. Chojnacki Marcin Emil
  4. Doruch Małgorzata Emanuela
  5. Gałęska Aleksandra Katarzyna
  6. Golanowski Dawid Oliwier
  7. Jacenko Damian
  8. Karbowska Klaudia Maria
  9. Kisiela Paulina Bernarda
  10. Kowalska Monika
  11. Król Karolina
  12. Kwaśniewska Daria Maria
  13. Latański Łukasz Adam
  14. Mazurek Hubert Tomasz
  15. Malinowska Paulina Violeta
  16. Nowaczyk Miłosz Leonard
  17. Orlikowska Martyna Weronika
  18. Otto Mikołaj
  19. Pływaczyk Mateusz
  20. Poterała Krzysztof
  21. Prędka Magdalena Katarzyna
  22. Skąpska Katarzyna Maria
  23. Sośnicka Anna
  24. Śniegula Natalia
  25. Tarabasz Filip Marek
  26. Tomankiewicz Kamila Agata
  27. Tyc Kinga
  28. Wasiewicz Błażej
  29. Wielgocka Natalia
  30. Zarychta Mateusz

Zjazd absolwentów

Program Zjazdu

Piątek   20.06.2014 r.

           

            1600 – 20 00         Rejestracja uczestników Zjazdu w Szkole ul. Kościuszki 10.

 

1730 - 1830                 Mecz koszykówki absolwentów „Jagiellonów”  i „Asnykowców”.

 

1900 - 2000                 Mecz  siatkówki absolwenci kontra uczniowie.

 

2000 - 0100                 Spotkanie uczestników Zjazdu przy muzyce biesiadnej.

                                      (namiot na terenie Centrum Kultury ul. Łazienna)

 

Sobota  21.06.2014 r.

 

1000                            Zbiórka przed Szkołą – odsłonięcie popiersia Anny Jagiellonki.

 

1040                            Przemarsz ulicami Kalisza do Centrum Kultury i Sztuki na ul. Łaziennej.

 

1130 - 1300                Uroczyste otwarcie Zjazdu  - sala w Centrum Kultury i Sztuki.

 

1330                            Powrót do Szkoły i wspólne śniadanie z gronem profesorskim.

 

1900                            Ponowne spotkanie koleżeńskie przy muzyce  - namiot ul. Łazienna.

 

Niedziela – 22.06.2014 r.

 

1200  - 1300               Msza święta za absolwentów i profesorów  - kościół Garnizonowy

 

  1315      podsumowanie i zakończenie Zjazdu – namiot ul. Łazienna

 

 

 

Poniżej do pobrania:

  program zjazdu   i   zgłoszenie uczestnictwa

w VIII Zjeździe Absolwentów i Wychowanków Szkoły Dwojga Imion

„Anny Jagiellonki” i „Mikołaja Kopernika”.

 

Absolwenci 2002

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Adamiak Karolina
  2. Becla Gaweł
  3. Bielacha Dawid
  4. Burduacki Tomasz
  5. Buszkiewicz Karol
  6. Cięcka Piotr
  7. Gorzelany Paweł
  8. Goździewicz Daria
  9. Grala Ireneusz
  10. Jakubowski Filip
  11. Jałowicz Łukasz
  12. Jeziorek Anna
  13. Kapałka Michał
  14. Karolak Przemysław
  15. Karpała Agnieszka
  16. Kaźmierczak Wojciech
  17. Kowalczyk Agnieszka
  18. Kwieciński Tomasz
  19. Lewandowski Andrzej
  20. Małys Łukasz
  21. Marcinkowski Andrzej
  22. Mularczyk Michał
  23. Nowak Maciej
  24. Pałys Wiktor
  25. Paszkiewicz Agnieszka
  26. Płociński Mateusz
  27. Przybylski Maciej
  28. Skowroński Adam
  29. Spychalska Katarzyna
  30. Urbaniak Marcin
  31. Wegner Rafał
  32. Wosiek Dawid
  33. Woźniak Dominik
Klasa IVb
  1. Banaś Przemysław
  2. Bazela Magdalena
  3. Bembel Jerzy
  4. Brzeźińska Magdalena
  5. Czołnik Andrzej
  6. Duda Maciej
  7. Goździcka Magdalena
  8. Grzelak Anna
  9. Holajda Monika
  10. Jabłońska Izabela
  11. Królak Katarzyna
  12. Krymarys Agnieszka
  13. Lalczewa Wioletta
  14. Mączyńska Monika
  15. Michalak Rafał
  16. Michalska Izabela
  17. Miklaszewska Aleksandra
  18. Mocek Michał
  19. Mrowiec Mikołaj
  20. Pietraszko Agata
  21. Pilarski Radosław
  22. Rudowicz Justyna
  23. Rudowicz Karol
  24. Sowacka Marta
  25. Stacherzak Ewa
  26. Szlenkier Sylwia
  27. Szymańska Małgorzata
  28. Świerkowska Sylwia
  29. Tomczak Jacek
  30. Tyl Agnieszka
  31. Wąsik Ewa
  32. Wcisłek Marta
  33. Witczak Marzena

Klasa IVc

  1. Bednarek Anna
  2. Dudczak Bogumiła
  3. Glińska Justyna
  4. Gorzkiewicz Katarzyna
  5. Grabarczyk Izabela
  6. Hempowicz Adam
  7. Jarominiak Agnieszka
  8. Jasińska Anna
  9. Kaczmarek Anna
  10. Karasiński Arkadiusz
  11. Kaźmierczak Wojciech
  12. Klupa Małgorzata
  13. Kołata Szymon
  14. Krajewski Mariusz
  15. Kubiak Agata
  16. Kuczyński Bartłomiej
  17. Michalak Anna
  18. Michalak Małgorzata
  19. Mikołajczyk Magdalena
  20. Morawska Agnieszka
  21. Pawlicki Dawid
  22. Pęcherz Karina
  23. Plota Marek
  24. Przygodzka Anna
  25. Sakowska Anna
  26. Staciwo Justyna
  27. Śledzińska Agnieszka
  28. Świadkowska Ewa
  29. Tarnowska Joanna
  30. Trybek Aleksandra
  31. Witek Anna

Klasa IVd

  1. Adamczak Katarzyna
  2. Antosik Maria
  3. Czarny Katarzyna
  4. Czechowski Maciej
  5. Doktór Magdalena
  6. Galant Patrycja
  7. Heresztyn Anna
  8. Jamrozik Krzysztof
  9. Jaworska Aleksandra
  10. Jopp Anna
  11. Kocempa Anna
  12. Kozłowski Wojciech
  13. Lisiecka Joanna
  14. Maciołek Aleksandra
  15. Olejnik Teodor
  16. Daś Joanna
  17. Pawlak Loanna
  18. Przysiecka Marta
  19. Ratajczyk Joanna
  20. Spychalski Michał
  21. Stawicka Edyta
  22. Waszak Katarzyna
  23. Wieczorek Jakub
  24. Wielowska Marzena
  25. Wojtczak Monika
  26. Zapart Patryk
  27. Żarnecka Marlena
Klasa IVe
  1. Chojka Magda
  2. Chrustek Margerita
  3. Cierniak Joanna
  4. Dąbrowski Michał
  5. Drob Katarzyna
  6. Dziedzic Anna
  7. Gostyńska Natalia
  8. Górska Elżbieta
  9. Klimczak Kamila
  10. Kostecka Maja
  11. Kotała Anna
  12. Kowlaczyk Wojciech
  13. Kowlaski Tomasz
  14. Lewandowska Ewelina
  15. Litwa Mariusz
  16. Łuczak Agata
  17. Machowicz Michał
  18. Marszał Ewelina
  19. Maternik Anna
  20. Matuszczak Joanna
  21. Miklas Łukasz
  22. Nadolna Magdalena
  23. Pacholewicz  Ewa
  24. Podłłużny Marta
  25. Przybył Magdalena
  26. Rosikiewicz Magda
  27. Stoicka Irena
  28. Taterka Marta
  29. Tarzyńska Katarzyna
  30. Vogt Tomasz
  31. Wiśniewska Urszula
  32. Włodarski Krzysztof
  33. Wolna Katarzyna
Klasa IVf
  1. Andrzejczak Ewelina
  2. Andrzejewska Żaklin
  3. Andrzejewska Żanet
  4. Antoniak Piotr
  5. Biedczyńska Agata
  6. Biesiada Małgorzata
  7. Cofta Tobiasz
  8. Dominiak Marta
  9. Figlak Seweryn
  10. Frąszczak Marta
  11. Gabryś Kamil
  12. Garczarek Kamil
  13. Górski Michał
  14. Grabarek Marta
  15. Gronowska Honorata
  16. Grzegorczyk Maciej
  17. Kaczmarek Adrian
  18. Leśny Tomasz
  19. Marszałek Marta
  20. Militowska Katarzyna
  21. Nowak Ewa
  22. Płócienniczak Magda
  23. Pośpiech Ewa
  24. Prętczyńska Agnieszka
  25. Rektor Kinga
  26. Sobczak Paweł
  27. Szczepański Daniel
  28. Szczot Natalia
  29. Tomczyk Mariusz
  30. Zimny Krzysztof
  31. Rybacki Karol
Klasa IVh
  1. Banach Ewa
  2. Busz Jakub
  3. Cieślak Joanna
  4. Dróżdż Monika
  5. Gibas Łukasz
  6. Gręda Monika
  7. Jabłońska Kamila
  8. Janaszkiewicz Kamika
  9. Janicki Adam
  10. Kmiecik Krzysztof
  11. Kordylas Katarzyna
  12. Kościański Łukasz
  13. Kusiak Olga
  14. Kwiecińska Iwona
  15. Matusiak Piotr
  16. Matuszak Bogumiła
  17. Nowak Katarzyna
  18. Paczesna Kinga
  19. Prus Janusz
  20. Przybylska Agata
  21. Siemiątkowski Bartosz
  22. Skrzypczyńska Agata
  23. Starczak Paulina
  24. Stasiak Katarzyna
  25. Szymańska Beata
  26. Szymański Rafał
  27. Szyszkiewicz Jacek
  28. Wałęsiak Hubert
  29. Wilner Milena
  30. Woźniak Marta

Klasa IVg

  1. Adamczak Karina
  2. Andrzejewska Karolina
  3. Baran Monika
  4. Baranowski Maciej
  5. Barzęc Maria
  6. Dembski Karol
  7. Dybalski Łukasz
  8. Frątczak Agata
  9. Frątczak Małgorzata
  10. Jędras Michał
  11. Kałużny Maciej
  12. Kasprzak Monika
  13. Kasprzak Robert
  14. Kranc Marcin
  15. Książek Agnieszka
  16. Kupajczyk Agata
  17. Lis Ewelina
  18. Łęgowski Tomasz
  19. Maślak Ewa
  20. Maślak Joanna
  21. Matuszkiewicz Paweł
  22. Prus Paweł
  23. Rajewicz Katarzyna
  24. Roumieh Ewa
  25. Sadowska Katarzyna
  26. Smereczuk Magdalena
  27. Spychalski Remigiusz
  28. Suchorska Anna
  29. Szcześniak Michał
  30. Szydło Anna
  31. Urbański Wojciech

Absolwenci 2001

Powrót do wyboru roczników absolwentów

Klasa IVa
  1. Anczykowska Katarzyna
  2. Andrzejewska Anna
  3. Chudzik Anna
  4. Dominiak Mateusz
  5. Frąckowiak Bogna
  6. Giemza Magdalena
  7. Gużniczak Michał
  8. Janiak Karol
  9. Juszczak Michał
  10. Kaczmarczyk Szymon
  11. Kliber Grzegorz
  12. Krotoszak Justyna
  13. Kurzawa Tomasz
  14. Kuświk Piotr
  15. Mielczarek Przemysław
  16. Molski Jakub
  17. Pardela Grzegorz
  18. Pęcherz Piotr
  19. Puchała Małgorzata
  20. Pytlarz Piotr
  21. Sobczyk Paweł
  22. Stabno Michał
  23. stankiewicz Olgierd
  24. Szarzała Rafał
  25. Walkowski Michał
  26. Zymon Joanna
Klasa IVb
  1. Albrecht Damian
  2. Andrzejewski Krystian
  3. Balcerczyk Robert
  4. Bartczak Joanna
  5. Binek Grzegorz
  6. Domagalska Małgorzata
  7. Galant Agnieszka
  8. Gruszka Łukasz
  9. Jarmuszczak Jacek
  10. Kasper Wojciech
  11. Kaźmierczak Agnieszka
  12. Kowalski Piotr
  13. Krawa Joanna
  14. Krawiec Maciej
  15. Libudzic Dariusz
  16. Lis Iwona
  17. Matyszczak Zbigniew
  18. Mazan Łukasz
  19. Mielicki Łukasz
  20. Pawlak Przemysław
  21. Petliński Marcin
  22. Piotrowski Michał
  23. Pogorzelec Joanna
  24. Prus Magdalena
  25. Przybylska Monika
  26. Przybylski Andrzej
  27. Rutkowski Tomasz
  28. Strzelecka Honorata
  29. Świercz Dominik
  30. Wajchert Artur
  31. Witczak Łukasz
  32. Włodarz Magdalena
  33. Worsztynowicz Grzegorz
  34. Woźniak Wojciech
  35. Zadworny Wiktor
  36. Zdunek Krzysztof
Klasa IVc
  1. Baran Bartłomiej
  2. Bezener Anna
  3. Błasiak Agnieszka
  4. Czarnecki Krzysztof
  5. Drobnik Łukasz
  6. Figiel Wiktor
  7. Figlak Dominika
  8. Hadryś Aleksandra
  9. Janicka Małgorzata
  10. Janowski Sławomir
  11. Kościelak Aleksandra
  12. Lechwoski Bartłomiej
  13. Machowiak Justyna
  14. Majtas Aleksandra
  15. Mańkowska Eliza
  16. Marek Paulina
  17. Mizerski Paweł
  18. Pacholewicz Marta
  19. Pawlak Anna
  20. Popiołek Magdalena
  21. Pućka Angelika
  22. Ratajczak Magdalena
  23. Sadowska Aleksandra
  24. Saoudi Lila
  25. Skweres Artur
  26. Szulc Agnieszka
  27. Śniegula Sylwia
  28. Świadkowska Sylwia
  29. Świdowska Marta
  30. Świrta Marta
  31. Urbańska Ewelina
  32. Wojcieszak Katarzyna
  33. Zdun Danuta
Klasa IVd
  1. Bartczak Małgorzata
  2. Białecka Ewa
  3. Białkowska Agata
  4. Czaplicki Marek
  5. Gabryel Kinga
  6. Grygorkiewicz Maciej
  7. Grzybowski Marcin
  8. Iwankiewicz Dariusz
  9. Jankowska Maja
  10. Janowski Bartłomiej
  11. Jopek Iwona
  12. Kłobocka Anna
  13. Korbik Ewa
  14. Kruk Ewelina
  15. Lewandowska Monika
  16. Łęgowska Monika
  17. Machajewski Maciej
  18. Myszakowska Katarzyna
  19. Natkowski Wojciech
  20. Nowak Aleksandra
  21. Olejniczak Joanna
  22. Olejniczak Karolina
  23. Paćkowski Michał
  24. Pełczyńśka Monika
  25. Pichiewicz Emilia
  26. Rącka Magdalena
  27. Rzeźniczak Kinga
  28. Schwarz Karolina
  29. Słojceń Beata
  30. Sobańska Dominika
  31. Spychalski Radosław
  32. Suwała Katarzyna
  33. Szurek Justyna
  34. Zimniewicz Michał
Klasa IVe
  1. Gajewski Andrzej
  2. Gładysz Dorota
  3. Gmur Kamil
  4. Goszkiewicz Agnieszka
  5. Górecka Barbara
  6. Górecka Beata
  7. Greber Joanna
  8. Hełmcka Marta
  9. Hofman Ewelina
  10. Janiak Joanna
  11. Janiak Urszula
  12. Jaworska Justyna
  13. Kałużna Karolina
  14. Karolak Magdalena
  15. Kopczyński Janusz
  16. Lewandowska Marta
  17. Lis Paulina
  18. Lis Urszula
  19. Lorent Aleksandra
  20. Osiewała Dominik
  21. Ozimek Magdalena
  22. Pawlak Dominika
  23. Pińczak Joanna
  24. Plota Marta
  25. Pośpiech Monika
  26. Przybała Aleksandra
  27. Sip Agnieszka
  28. Sokół Agnieszka
  29. Sowa Przemysław
  30. Szereda Sonia
  31. Sztandera Maksymilian
  32. Sztandera Monika
Klasa IVf
  1. Borowiec Krzysztof
  2. Brodziak Konrad
  3. Chojnowska Marta
  4. Dzióbek Katarzyna
  5. Filipczak Karolina
  6. Fułek Małgorzata
  7. Glinkowski Bartosz
  8. Jakubek Aleksandra
  9. Jaskuła Joanna
  10. Józefiak Ziemowit
  11. Kawalerski Piotr
  12. Kozibura Sylwia
  13. Majerowicz Michalina
  14. Mariański Norbert
  15. Matczak Katarzyna
  16. Matiaszowski Maciej
  17. Matusiak Magdalena
  18. Mewald Milena
  19. Moczyński Jakub
  20. Olejnik Dominika
  21. Olejnik Rozalia
  22. Pietrzykowska Agnieszka
  23. Rybińska Małgorzata
  24. Turek Marta
  25. Wanat Joanna
  26. Wierzbicka Marta
  27. Wiktorski Przemysław
  28. Zadworny Tomasz
  29. Zajdek Justyna
  30. Zawadzka Małgorzata
Klasa IVg
  1. Aleksander Monika
  2. Chojnacka Marta
  3. Dengusiak Anna
  4. Dębowska Aldona
  5. Domagała Łukasz
  6. Dominiak Bartosz
  7. Ginalski Artur
  8. Kaczmarek Dawid
  9. Kujawa Paulina
  10. Laskowski Krzysztof
  11. Mielnicka Anna
  12. Mierzwiak Rafał
  13. Nowakowski Piotr
  14. Nowicki Sławomir
  15. Oleszyńska Joanna
  16. Olszak Michał
  17. Piękna Paulina
  18. Piotrowski Andrzej
  19. Poniatowski Jakub
  20. Powałowska Agnieszka
  21. Raabe Agnieszka
  22. Rybicki Michał
  23. Smykaj Joanna
  24. Sosnowska Diana
  25. Sradomski Michał
  26. Staszak Joanna
  27. Szwedek Ziemowit
  28. Ściesiek Aleksandra
  29. Tomczyk Ewelina
  30. Tomczyk Marta
  31. Tomczyk Witold
  32. Wawrzyniak Karolina
  33. Włodarz Małgorzata
  34. Wojciechowski Marcin
  35. Zalewicz Aleksandra
Klasa IVh
  1. Adamkiewicz Michał
  2. Balcerzyk Anna
  3. Baniak Wojciech
  4. Błoński Bartosz
  5. Bujewska Izabella
  6. Bul Radosław
  7. Chrzan Joanna
  8. Drażek Monika
  9. Dycha Małgorzata
  10. Głębowska Anna
  11. Głuchowska Arleta
  12. Ignaszak Katarzyna
  13. Jakóbczak Milena
  14. Karolak Łukasz
  15. Kowalczyk Bartosz
  16. Kowalska Bogusława
  17. Kraszka Barbara
  18. Krzemińska Ewa
  19. Kuś Grzegorz
  20. Lewandowicz Paulina
  21. Linkowska Anna
  22. Lutosławska Daria
  23. Marczak Marta
  24. Metko Justyna
  25. Naglik Marcin
  26. Nowicka Karolina
  27. Pietrzak Aldona
  28. Płonecka Romualda
  29. Prus Małgorzata
  30. Runiszewska Dagmara
  31. Statkiewicz Kamila
  32. Szczepankiewicz Daniel
  33. Szyszkiewicz Magdalena
  34. Wielgosz Iwona
  35. Zawartka Natalia

 

Absolwenci 2000

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Bonin Magdalena
  2. Brzezińska Kinga
  3. Cichomir Katarzyna
  4. Dudkiewicz Karolina
  5. Gramala Tomasz
  6. Grzesiek Łukasz
  7. Joachimiak Sławomir
  8. Kaczmarek Anna
  9. Kołata Marta
  10. Konopiata Marta
  11. Kostrzewa Marta
  12. Kuczkowska Agnieszka
  13. Lewandowski Maciej
  14. Ludwiczak Agata
  15. Maleszka Iwona
  16. Mewad Karolina
  17. Miłkowska Karolina
  18. Nowacka Sylwia
  19. Przybylska Danuta
  20. Przywara Łukasz
  21. Pyrek Magdalena
  22. Siepka Magdalena
  23. Sośnicki Mateusz
  24. Stasiak Agnieszka
  25. Stoiński Michał
  26. Szczepaniak Agnieszka
  27. Szczotkowska Ewa
  28. Szewczyk Barbara
  29. Tarasewicz Małgorzata
  30. Tarczyńska Marta
  31. Walczak Bogumiła
  32. Walczak Żaneta
  33. Waszak Agnieszka
  34. Wosiek Ewelina
  35. Zarębska Agata
Klasa IVb
  1. Bazega Agnieszka
  2. Cegła Witold
  3. Chatliński Łukasz
  4. Chper Adam
  5. Dolna Elżbieta
  6. Filipiak Łukasz
  7. Galant Katarzyna
  8. Jankowski Jacek
  9. Jankowski Remigiusz
  10. Jeżyk Anna
  11. Kocemba Roman
  12. Karpik Maciej
  13. Kowalski Marcin
  14. Krawczyk Paweł
  15. Kurzawa Szymon
  16. Kwaśny Sławomir
  17. Łakomy Mateusz
  18. Łaźniewski Adam
  19. Macke Piotr
  20. Malinowski Kuba
  21. Marcinowski Piotr
  22. Matyszczak Ewa
  23. Michalak Joanna
  24. Michalak Piotr
  25. Mizier Marek
  26. Mutke Marcin
  27. Myszkiewicz Monika
  28. Nowicka Aleksandra
  29. Rosikiewicz Michał
  30. Spychała Arkadiusz
  31. Tomaszewska Dorota
  32. Tupała Kardina
  33. Wypych Agnieszka
Klasa IVc
  1. Aleksander Maria
  2. Asperska Julia
  3. Czajczyński Jakub
  4. Czarcińska Aleksandra
  5. Dobrowolska Marta
  6. Grzelakowska Katarzyna
  7. Hempowicz Michał
  8. Ilievska Karina
  9. Iwicka Joanna
  10. Jędrzejak Weronika
  11. Kaczmarek Wojciech
  12. Kinastowski Wojciech
  13. Kondratowicz Joanna
  14. Kowalska Magdalena
  15. Król Maja
  16. Kryske Andrzej
  17. Kurka Anna
  18. Leśniak Tomasz
  19. Maciejewska Agnieszka 
  20. Mozer Anna
  21. Nowakowska Agnieszka
  22. Pietrzak Barbara
  23. Piękna Marta
  24. Płaczek Arkadiusz
  25. Płaczek Łukasz
  26. Przybył Agnieszka
  27. Pućka Karolna
  28. Rabczuk Rafał
  29. Sadowska Weronika 
  30. Strojs Adam
  31. Targońska Joanna
  32. Tęsibrowska Karolina
  33. Urbaniak Paulina
  34. Wiśniewska Maja
  35. Wolna Magdalena
  36. Zając Justyna
Klasa IVd
  1. Bielewicz Marta
  2. Chojka Jerzy
  3. Chudzińska Ilona
  4. Grzesiak Łukasz
  5. Jaworska Joanna
  6. Jeżyk Sylwia
  7. Kałużny Bartłomiej
  8. Kędzia Michał
  9. Kleśta Adam
  10. Kliber Bożena
  11. Kranc Karolina
  12. Maciejewska Iwona
  13. Makowska Karolina
  14. Maternik Joanna
  15. Michalski Jakub
  16. Najmrocka Izabela
  17. Nowakowska Elżbieta
  18. Olefirowicz Joanna
  19. Olszewski Sławomir
  20. Pawlak Joanna
  21. Piechocka Agata
  22. Ratajczyk Justyna
  23. Sapuła Tomasz
  24. Skrzypczyńska Monika
  25. Szulc Karina
  26. Świątek Anna
  27. Twardowska Ewa
Klasa IVe
  1. Będkowska Agnieszka
  2. Bischoff Dominika
  3. Buncler Katarzyna
  4. Czołnik Piotr
  5. Dąbrowska Natalia
  6. Gawron Magdalena
  7. Gazdowicz Joanna
  8. Grenda Michał
  9. Grygier Anna
  10. Guzielak Paulina
  11. Jakubek Roman
  12. Kaczmarek Beata
  13. Kaczmarek Mariusz
  14. Lewandowska Monika
  15. Mączyńska Anna
  16. Miklas Agnieszka
  17. Nogaj Ewa
  18. Nogaj Piotr
  19. Nowicka Aleksandra
  20. Nowicki Marek
  21. Plotek Daria
  22. Pośpiech Agata
  23. Raczkowski Paweł
  24. Siewruk Krzysztof
  25. Skonieczna Aneta
  26. Słomiana Żaneta
  27. Spalony Anna
  28. Sulkowska Magdalena
  29. Tomaszewski Sylwester
  30. Waszak Aleksandra
  31. Wąsik Małgorzata
  32. Witecki Patryk
  33. Wypyszyńska Anna
  34. Zielińska Katarzyna
Klasa IVf
  1. Andrzejewska Magdalena
  2. Bezener Karolina
  3. Dominiak Ewa
  4. Grygiel Małgorzata
  5. Ignaczak Piotr
  6. Jacenko Iwona
  7. Janicka Emilia
  8. Janowski Grzegorz
  9. Kmiecik Anna
  10. Kowalczyk Magdalena
  11. Kraus Magdalena
  12. Król Katarzyna
  13. Kuc Marek
  14. Kucner Radosław
  15. Leśna Magdalena
  16. Marucha Monika
  17. Naskręcki Tomasz
  18. Nawrocki Kamil
  19. Olejniczak Karol
  20. Pawlak Michał
  21. Pietrzak Kinga
  22. Pietrzykowska Karolina
  23. Pławiak Romana
  24. Raźniewski Karol
  25. Różycki Michał
  26. Rybicki Dariusz
  27. Skalski Marcin
  28. Sroczyńska Kamila
  29. Stasiak Michał
  30. Straube Małgorzata
  31. Tomczak Monika
  32. Walęcki Jerzy
  33. Waliś Piotr
  34. Walisiak Marta

Absolwenci 2013

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa1
  1. Ajdinian Anita
  2. Baranowska Marta
  3. Buchnajzer Karol
  4. Ciesielski Jakub
  5. Chachuła Edyta
  6. Czerniak Adrianna
  7. Glabka Paulina
  8. Jackiewicz Aleksandra
  9. Janiak Ewelina
  10. Jankowski Damian
  11. Jaroma Damian
  12. Kania Agata
  13. Kasprzak Jacek
  14. Kasprzak Marta
  15. Korzeniowska Joanna
  16. Kurzawska Patrycja
  17. Miring Anita
  18. Nowicka Oliwia
  19. Pawlak Maria
  20. Polak Julia
  21. Polus Paulina
  22. Różański Marek
  23. Spychalska Katarzyna
  24. Szostakowski Wojciech
  25. Szynkarek Krzysztof
  26. Witczak Izabella
  27. Witczak Wiktoria
  28. Wojciechowska Magdalena
  29. Wojtczak Klaudia
  30. Zabiegała Marcin
  31. Zarychta Marta
Klasa IIIa2
  1. Banasiak Jakub
  2. Banaszkiewicz Andrzej
  3. Bartosik Adam
  4. Bider Daniel
  5. Cała Kamil
  6. Drzewicka Aleksandra
  7. Frątczak Patrycja
  8. Głąbicki Dariusz
  9. Jakóbczak Paweł
  10. Jaskuła Weronika
  11. Kijewska Magdalena
  12. Koszela Justyna
  13. Kowalski Hubert
  14. Łabeńska Aleksandra
  15. Łuczak Michał
  16. Majewski Konrad
  17. Mendera Zuzanna
  18. Mosiek Przemysław
  19. Robakowski Mikołaj
  20. Sobczak Bartosz
  21. Sobczak Mikołaj
  22. Strachowski Marcin
  23. Strachowski Rafał
  24. Szczepaniak Alicja
  25. Świętczak Ewelina
  26. Tołstołucka Zuzanna
  27. Trzeciak Maciej
  28. Zieliński Kornel
  29. Ziemiańska Daria
Klasa IIIb1
  1. Andrzejak Seweryn
  2. Bartoszek Piotr
  3. Boguszewski Norbert
  4. Brodzki Artur
  5. Chabelska Aleksandra
  6. Chojnacki Wojciech
  7. Chwiralska Joanna
  8. Dzięcielska Bogumiła
  9. Fedorów Zofia
  10. Gosek Przemysław
  11. Guźniczak Łukasz
  12. Kajdanek Aleksandra
  13. Kasprzak Piotr
  14. Klimczak Piotr
  15. Kierzkowski Filip
  16. Kozieł Jakub
  17. Kucharski Bartosz
  18. Kwaśna Natalia
  19. Lazarek Rafał
  20. Maliszewska Paulina
  21. Markowski Piotr
  22. Matuszewski Bartosz
  23. Mularczyk Daria
  24. Pisarski Michał
  25. Proniak Agata
  26. Pruchnik Karolina
  27. Rabiega Mateusz
  28. Rubińska Anna
  29. Rzepczak Michał
  30. Sowa Joanna
  31. Tokarski Miłosz
  32. Torbiarczyk Katarzyna
  33. Twardowski Michał
  34. Urbaniak Adam
  35. Zapała Sebastian
Klasa IIIb2
  1. Balcerzyk Łukasz
  2. Baldach Tomasz
  3. Borowiak Mateusz
  4. Charsche Małgorzata
  5. Dołacińska Kamila
  6. Drobnik Karolina
  7. Dziedzic Wojciech
  8. Frątczak Wojciech
  9. Felisiak Małogorzata
  10. Grudziński Maciej
  11. Grzesiak Wiktor
  12. Janczak Patryk
  13. Janik Mateusz
  14. Kaźmierczak Natalia
  15. Kaxmierczak Marek
  16. Kucharzak Michalina
  17. Kleczewski Adam
  18. Kędzycki Dawid
  19. Łuczak Janusz
  20. Miluśki Bartosz
  21. Pasik Justyna
  22. Piotrowska Aleksandra
  23. Pitis Cyprian
  24. Smoliga Patryk
  25. Sośnicki Marek
  26. Tomasiuk Kamil
  27. Tomczyk Anna
  28. Trzciński Michał
  29. Tyc Szymon
  30. Urbaniak Justyna
  31. Wiśniewska Ewa
  32. Witczak Marta
  33. Wypych Kamil
Klasa IIIc
  1. Banach Piotr
  2. Bartkowski Bartosz
  3. Bogdańska Ewa
  4. Braun Maria
  5. Czubak Aleksandra
  6. Durman Paulina
  7. Gałęzka Natalia
  8. Jakóbczak Paulina
  9. Koniak Agata
  10. Kowalska Sandra
  11. Kozanowski Dawid
  12. Królak Sylwia
  13. Łączek Magdalena
  14. Łyszczak Adrianna
  15. Malinowska Bogusława
  16. Marcinkowski Karol
  17. Marek Agata
  18. Niedbalska Jagoda
  19. Pawlak Witold
  20. Rogowska Marta
  21. Skotowska Katarzyna
  22. Starczak Eliza
  23. Stasiak Patrycja
  24. Szymańska Aleksandra
  25. Tomaszewska Maja
  26. Ubysz Monika
  27. Wawrzyniak Agata
  28. Winnicka Violetta
  29. Woźny Maria
  30. Wypych Maria
Klasa IIId
  1. Andrzejczak Aleksandra
  2. Bieniasiewicz Agata
  3. Czyszek Katarzyna
  4. Dejneka Weronika
  5. Domagała Justyna
  6. Dzikowska Nicola
  7. Frankowski Marcin
  8. Grzelak Marta
  9. Hajdo Weronika
  10. Janiak Paulina
  11. Jaźwiec Jędrzej
  12. Juraszek Michał
  13. Kalinowska Anita
  14. Kęszycka Dorota
  15. Krakowska Claudia
  16. Koszyczarek Martyna
  17. Kuś Aleksandra
  18. Lonty Joanna
  19. Marciniak Katarzyna
  20. Mikołajczyk Joanna
  21. Nadera Aleksandra
  22. Orszulak Henryk
  23. Prus Michał
  24. Raczyk Karolina
  25. Sobański Michał
  26. Strzelec Bartłomiej
  27. Świec Pamela
  28. Trzepacz Alicja
  29. Tomczak Adam
  30. Tylski Maciej
  31. Ukleja Barbara
  32. Zielewicz Klaudia
Klasa IIIf
  1. Balcerzak Angelika
  2. Balcerzak Angelika
  3. Błaszczyk Piotr
  4. Cyklińska Anna
  5. Damazer Dominika
  6. Grabińska Kaja
  7. Hofman Melania
  8. Jarantowska Weronika
  9. Kasprzak Paulina
  10. Kodoń Patrycja
  11. Knop Paulina
  12. Kobylański Wojciech
  13. Kulawianek Agnieszka
  14. Kuświk Karena
  15. Łużyński Krzysztof
  16. Maczasek Olga
  17. Marcinkowska Iga
  18. Marek Miłosz
  19. Mielcarek Aleksandra
  20. Mikołajewska Jagoda
  21. Molka Monika
  22. Nawrocka Magdalena
  23. Olejnik Agata
  24. Pietras Aleksandra
  25. Pytliński Aleksander
  26. Szczot Nicola
  27. Taczała Bartosz
  28. Wajgielt Mikołaj
  29. Wenerska Anna
  30. Woźniak Agnieszka
  31. Zgorzelak Aniela
  32. Ignasiak Michał
Klasa IIIg
  1. Adamkiewicz Magdalena
  2. Balcerczyk Aleksandra
  3. Banasiak Adam
  4. Błaszczyk Monika
  5. Chęćka Marcelina
  6. Derwich Monika
  7. Doruch Daria
  8. Gądziak Adam
  9. Górska Anna
  10. Jabłońska Joanna
  11. Kaciczak Justyna
  12. Król Bartosz
  13. Kwiatkowska Patrycja
  14. Kozanecka Marlena
  15. Kubiś Anna
  16. Małolepszy Krzysztof
  17. Marczak Sylwia
  18. Marczak Daria
  19. Margiela Aleksandra
  20. Matyjasz Daria
  21. Otwiaska Piotr
  22. Penkala Karina
  23. Sowa Patrycja
  24. Stawicki Michał
  25. Strzyż Katarzyna
  26. Stępień Agata
  27. Świtalski Szymon
  28. Tokarek Roksana
  29. Tułacz damian
  30. Wticzak Ewelina
  31. Wojcieski Jędrzej
  32. Wojewoda Aleksander
  33. Zawiślak Piotr
  34. Wosiek Adrian

 

f m