Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2002

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Adamiak Karolina
  2. Becla Gaweł
  3. Bielacha Dawid
  4. Burduacki Tomasz
  5. Buszkiewicz Karol
  6. Cięcka Piotr
  7. Gorzelany Paweł
  8. Goździewicz Daria
  9. Grala Ireneusz
  10. Jakubowski Filip
  11. Jałowicz Łukasz
  12. Jeziorek Anna
  13. Kapałka Michał
  14. Karolak Przemysław
  15. Karpała Agnieszka
  16. Kaźmierczak Wojciech
  17. Kowalczyk Agnieszka
  18. Kwieciński Tomasz
  19. Lewandowski Andrzej
  20. Małys Łukasz
  21. Marcinkowski Andrzej
  22. Mularczyk Michał
  23. Nowak Maciej
  24. Pałys Wiktor
  25. Paszkiewicz Agnieszka
  26. Płociński Mateusz
  27. Przybylski Maciej
  28. Skowroński Adam
  29. Spychalska Katarzyna
  30. Urbaniak Marcin
  31. Wegner Rafał
  32. Wosiek Dawid
  33. Woźniak Dominik
Klasa IVb
  1. Banaś Przemysław
  2. Bazela Magdalena
  3. Bembel Jerzy
  4. Brzeźińska Magdalena
  5. Czołnik Andrzej
  6. Duda Maciej
  7. Goździcka Magdalena
  8. Grzelak Anna
  9. Holajda Monika
  10. Jabłońska Izabela
  11. Królak Katarzyna
  12. Krymarys Agnieszka
  13. Lalczewa Wioletta
  14. Mączyńska Monika
  15. Michalak Rafał
  16. Michalska Izabela
  17. Miklaszewska Aleksandra
  18. Mocek Michał
  19. Mrowiec Mikołaj
  20. Pietraszko Agata
  21. Pilarski Radosław
  22. Rudowicz Justyna
  23. Rudowicz Karol
  24. Sowacka Marta
  25. Stacherzak Ewa
  26. Szlenkier Sylwia
  27. Szymańska Małgorzata
  28. Świerkowska Sylwia
  29. Tomczak Jacek
  30. Tyl Agnieszka
  31. Wąsik Ewa
  32. Wcisłek Marta
  33. Witczak Marzena

Klasa IVc

  1. Bednarek Anna
  2. Dudczak Bogumiła
  3. Glińska Justyna
  4. Gorzkiewicz Katarzyna
  5. Grabarczyk Izabela
  6. Hempowicz Adam
  7. Jarominiak Agnieszka
  8. Jasińska Anna
  9. Kaczmarek Anna
  10. Karasiński Arkadiusz
  11. Kaźmierczak Wojciech
  12. Klupa Małgorzata
  13. Kołata Szymon
  14. Krajewski Mariusz
  15. Kubiak Agata
  16. Kuczyński Bartłomiej
  17. Michalak Anna
  18. Michalak Małgorzata
  19. Mikołajczyk Magdalena
  20. Morawska Agnieszka
  21. Pawlicki Dawid
  22. Pęcherz Karina
  23. Plota Marek
  24. Przygodzka Anna
  25. Sakowska Anna
  26. Staciwo Justyna
  27. Śledzińska Agnieszka
  28. Świadkowska Ewa
  29. Tarnowska Joanna
  30. Trybek Aleksandra
  31. Witek Anna

Klasa IVd

  1. Adamczak Katarzyna
  2. Antosik Maria
  3. Czarny Katarzyna
  4. Czechowski Maciej
  5. Doktór Magdalena
  6. Galant Patrycja
  7. Heresztyn Anna
  8. Jamrozik Krzysztof
  9. Jaworska Aleksandra
  10. Jopp Anna
  11. Kocempa Anna
  12. Kozłowski Wojciech
  13. Lisiecka Joanna
  14. Maciołek Aleksandra
  15. Olejnik Teodor
  16. Daś Joanna
  17. Pawlak Loanna
  18. Przysiecka Marta
  19. Ratajczyk Joanna
  20. Spychalski Michał
  21. Stawicka Edyta
  22. Waszak Katarzyna
  23. Wieczorek Jakub
  24. Wielowska Marzena
  25. Wojtczak Monika
  26. Zapart Patryk
  27. Żarnecka Marlena
Klasa IVe
  1. Chojka Magda
  2. Chrustek Margerita
  3. Cierniak Joanna
  4. Dąbrowski Michał
  5. Drob Katarzyna
  6. Dziedzic Anna
  7. Gostyńska Natalia
  8. Górska Elżbieta
  9. Klimczak Kamila
  10. Kostecka Maja
  11. Kotała Anna
  12. Kowlaczyk Wojciech
  13. Kowlaski Tomasz
  14. Lewandowska Ewelina
  15. Litwa Mariusz
  16. Łuczak Agata
  17. Machowicz Michał
  18. Marszał Ewelina
  19. Maternik Anna
  20. Matuszczak Joanna
  21. Miklas Łukasz
  22. Nadolna Magdalena
  23. Pacholewicz  Ewa
  24. Podłłużny Marta
  25. Przybył Magdalena
  26. Rosikiewicz Magda
  27. Stoicka Irena
  28. Taterka Marta
  29. Tarzyńska Katarzyna
  30. Vogt Tomasz
  31. Wiśniewska Urszula
  32. Włodarski Krzysztof
  33. Wolna Katarzyna
Klasa IVf
  1. Andrzejczak Ewelina
  2. Andrzejewska Żaklin
  3. Andrzejewska Żanet
  4. Antoniak Piotr
  5. Biedczyńska Agata
  6. Biesiada Małgorzata
  7. Cofta Tobiasz
  8. Dominiak Marta
  9. Figlak Seweryn
  10. Frąszczak Marta
  11. Gabryś Kamil
  12. Garczarek Kamil
  13. Górski Michał
  14. Grabarek Marta
  15. Gronowska Honorata
  16. Grzegorczyk Maciej
  17. Kaczmarek Adrian
  18. Leśny Tomasz
  19. Marszałek Marta
  20. Militowska Katarzyna
  21. Nowak Ewa
  22. Płócienniczak Magda
  23. Pośpiech Ewa
  24. Prętczyńska Agnieszka
  25. Rektor Kinga
  26. Sobczak Paweł
  27. Szczepański Daniel
  28. Szczot Natalia
  29. Tomczyk Mariusz
  30. Zimny Krzysztof
  31. Rybacki Karol
Klasa IVh
  1. Banach Ewa
  2. Busz Jakub
  3. Cieślak Joanna
  4. Dróżdż Monika
  5. Gibas Łukasz
  6. Gręda Monika
  7. Jabłońska Kamila
  8. Janaszkiewicz Kamika
  9. Janicki Adam
  10. Kmiecik Krzysztof
  11. Kordylas Katarzyna
  12. Kościański Łukasz
  13. Kusiak Olga
  14. Kwiecińska Iwona
  15. Matusiak Piotr
  16. Matuszak Bogumiła
  17. Nowak Katarzyna
  18. Paczesna Kinga
  19. Prus Janusz
  20. Przybylska Agata
  21. Siemiątkowski Bartosz
  22. Skrzypczyńska Agata
  23. Starczak Paulina
  24. Stasiak Katarzyna
  25. Szymańska Beata
  26. Szymański Rafał
  27. Szyszkiewicz Jacek
  28. Wałęsiak Hubert
  29. Wilner Milena
  30. Woźniak Marta

Klasa IVg

  1. Adamczak Karina
  2. Andrzejewska Karolina
  3. Baran Monika
  4. Baranowski Maciej
  5. Barzęc Maria
  6. Dembski Karol
  7. Dybalski Łukasz
  8. Frątczak Agata
  9. Frątczak Małgorzata
  10. Jędras Michał
  11. Kałużny Maciej
  12. Kasprzak Monika
  13. Kasprzak Robert
  14. Kranc Marcin
  15. Książek Agnieszka
  16. Kupajczyk Agata
  17. Lis Ewelina
  18. Łęgowski Tomasz
  19. Maślak Ewa
  20. Maślak Joanna
  21. Matuszkiewicz Paweł
  22. Prus Paweł
  23. Rajewicz Katarzyna
  24. Roumieh Ewa
  25. Sadowska Katarzyna
  26. Smereczuk Magdalena
  27. Spychalski Remigiusz
  28. Suchorska Anna
  29. Szcześniak Michał
  30. Szydło Anna
  31. Urbański Wojciech
f m