Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2012

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa1
  1. Bartczak Łukasz
  2. Bęcka Aleksandra Joanna
  3. Bęcki Maciej Adam
  4. Brukowski Kacper Karol
  5. Chojnacki Rafał
  6. Czerniakowski Bartosz Stanisław
  7. Fułek Szymon Tomasz
  8. Goliński Tomasz
  9. Grabarek Agnieszka Maria
  10. Hofman Joanna Maria
  11. Ignaczak Paulina Katarzyna
  12. Jeżyk Anna
  13. Juszczak Julita Ewa
  14. Klimowicz Joanna
  15. Kolanowski Krzysztof
  16. Kozłowska Sylwia Partycja
  17. Kulawiecki Rafał Krzysztof
  18. Łuczak Marcin
  19. Mielcarek Kamila Anna
  20. Nowak Katarzyna
  21. Okońska Adrianna Aneta
  22. Pawlak Jarosław Stanisław
  23. Skowroński Tomasz Kacper
  24. Sołtysiak Katarzyna
  25. Stodolny Krzysztof Adam
  26. Szymański Maciej
  27. Śmieja Mateusz Marcin
  28. Traczyk Tomasz
  29. Walewski Mateusz Piotr
  30. Wojtczak Bartosz
  31. Wydmański Adrian
  32. Zawadzki Bartosz Michał
  33. Zdunek Robert Jan
  34. Ziemski Mateusz Łukasz
Klasa IIIa2
  1. Cent Piotr Mateusz
  2. Czepik Miłosz Wojciech
  3. Falszewski Kamil Mirosław
  4. Fichowski Filip Mikołaj
  5. Gniediuk Dominik Tomasz
  6. Górski Adam Tomasz
  7. Humieja Franciszek Michał
  8. Inglot Mateusz Piotr
  9. Janiak Rafał Henryk
  10. Janiszuk Maja Maria
  11. Juszczak Maciej Krzysztof
  12. Kaniecka Joanna Agnieszka
  13. Kołton Mateusz Grzegorz
  14. Kompanowski Hubert
  15. Kopeć Natalia Magdalena
  16. Kozłowska Anna
  17. Krysiak Krzysztof Piotr
  18. Mielcarek Katarzyna
  19. Muszyński Grzegorz
  20. Nowak Konrad Stanisław
  21. Ozimek Dawid Michał
  22. Płociński Piotr Krzysztof
  23. Prześniak Patryk
  24. Skowron Adam
  25. Stacherzak Paweł Krzysztof
  26. Stasiak Grzegorz Krzysztof
  27. Stroiwąs Kacper Tomasz
  28. Szmaja Justyna
  29. Wielgocki Grzegorz Andrzej
  30. Wielgórski Piotr Krzysztof
  31. Woźniak Natalia Katarzyna
  32. Zieliński Mateusz Przemysław
Klasa IIIb1
  1. Andrzejewski Marcin Kazimierz
  2. Bączkiewicz Jakub Hubert
  3. Błażejewski Artur Mateusz
  4. Chudzik Marcin
  5. Delebis Olga Anna
  6. Dróżdż Artur
  7. Dubanowicz Piotr Arkadiusz
  8. Florczak Paulina Sylwia
  9. Generowicz Anna
  10. Grzelak Martyna Faustyna
  11. Ignaczak Marta Justyna
  12. Jędrzejak Konrad Piotr
  13. Kaleta Sławosz
  14. Kałużna Patrycja
  15. Kubiak Karolina Justyna
  16. Lis Maja Joanna
  17. Lubecki Marek
  18. Majzner Marcin Wojciech
  19. Malottki Artur Wojciech
  20. Modławski Maciej
  21. Pazoła Magdalena Maria
  22. Perz Anna Karolina
  23. Pijański Grzegorz Tadeusz
  24. Pytaszyński Jakub
  25. Rusek Adam
  26. Serwa Wiktor Piotr
  27. Sobczak Marcelina Krystyna
  28. Sołtysiak Aleksandra
  29. Stoch Piotr Paweł
  30. Szuleta Jan Jakub
  31. Urbaniak Marcin Jan
  32. Witczak Kamila Anna
  33. Nowacka Ewa Maria
  34. Wodzińska Aleksandra Beata
Klasa IIIb2
  1. Balcerzak Bartosz Stefan
  2. Bączyk Joanna Monika
  3. Czabator Filip Mariusz
  4. Dmitrzak Adrianna
  5. Ignaszak Anna
  6. Janiak Małgorzata
  7. Janicki Łukasz
  8. Karczewski Aleksander Jan
  9. Kaźmierczak Michał Józef
  10. Kraszkiewicz Krzysztof Tadeusz
  11. Krokos Jarosław Edward
  12. Kuleczko Gabriela Kaja
  13. Kupajczyk Szymon Waldemar
  14. Kurpik Joanna Beata
  15. Łaska Anna
  16. Łuczak Ewa Anna
  17. Łukasiuk Adrianna
  18. Łyszczak Ewa Magdalena
  19. Malinowski Michał Tomasz
  20. Marchwicka Kinga Zuzanna
  21. Marcisz Weronika Wiktoria
  22. Nowak Paweł Łukasz
  23. Pajor Agnieszka
  24. Skrzypiec Szymon Dawid
  25. Słowiński Andrzej
  26. Smoliga Dominika Marta
  27. Sobocki Mateusz Łukasz
  28. Spychała Michał
  29. Suski Kamil Bogumił
  30. Świadkowski Bartosz Michał
  31. Torbiarczyk Mateusz
  32. Weirauch Katarzyna Beata
  33. Węgrzyn Maja Anna
Klasa IIIc
  1. Adamkiewicz Paula Anna
  2. Bartczak Michał
  3. Bazela Monika
  4. Chrzanowski Konrad Przemysław
  5. Cierniak Aleksandra Katarzyna
  6. Czerniak Aleksandra Katarzyna
  7. Drewniak Joanna
  8. Figiel Filip Franciszek
  9. Grzegorczyk Magdalena Iwona
  10. Huchla Anna Katarzyna
  11. Janowska Magdalena Anastazja
  12. Kocerka Małgorzata
  13. Korzeniewska Magdalena
  14. Krzykacz Martyna
  15. Lesiecka Monika Agata
  16. Luboda Blanka Jolanta
  17. Michalak Martyna Maria
  18. Niemiec Kinga Irena
  19. Olczak Joanna Barbara
  20. Patyna Stefania Magdalena
  21. Pera Magdalena Maria
  22. Rogozińska Natalia
  23. Rutowicz Sandra Maria
  24. Secler Karolina Anna
  25. Stachowski Karol Piotr
  26. Szulc Anna Magdalena
  27. Szymczak Olga Zofia
  28. Waliś Joanna Małgorzata
  29. Wojciechowska Adrianna Maria
  30. Wojtas Marta Dominika
  31. Woźniak Patrycja
  32. Zaborowska Adrianna
Klasa IIId
  1. Adamczyk Aleksandra
  2. Augustyniak Dawid Paweł
  3. Bawoł Marta Anna
  4. Bąkowska Martyna Maria
  5. Błaszczyk Monika Ewelina
  6. Chachuła Marcelina Sara
  7. Drazyk Emilia Elżbieta
  8. Foint Milena Katarzyna
  9. Janczak Katarzyna Magdalena
  10. Jarecka Alicja Wiktoria
  11. Kaźmierczak Karolina Alicja
  12. Kąkol Agata Maria
  13. Konopiński Błażej
  14. Konopiński Mateusz
  15. Kowalczyk Dominika Maria
  16. Kozik Michalina
  17. Krysztofowicz Anna Maria
  18. Kupaj Anna
  19. Kupaj Magdalena
  20. Lindner Emilia Magdalena
  21. Litwa Agata
  22. Lucińska Joanna
  23. Miller Kamila Magdalena
  24. Murszewska Zofia Maria
  25. Olbratowska Ewa
  26. Orlicka Agnieszka Anna
  27. Pawlak Anita Maria
  28. Przybyła Izabela Maria
  29. Sobolewska Martyna
  30. Szmaj Joanna
  31. Szyszkiewicz Arleta Irena
  32. Wilner Martyna Magdalena
  33. Wiśniewska Magdalena Ewa
  34. Woźniak Emilia Konstancja
  35. Żurawlew Patrycja Anna
Klasa IIIf
  1. Adamkiewicz Sylwia
  2. Błaszczak Dawid Przemysław
  3. Dec Olga Weronika
  4. Dutkiewicz Agnieszka Karolina
  5. Fluder Bartosz Andrzej
  6. Głowacka Katarzyna Anna
  7. Gralka Agata Joanna
  8. Grodzka Sara Sylwia
  9. Grudnicka Anastazja Maria
  10. Grzelak Kinga
  11. Jachowicz Estera Ewa
  12. Janicka Marta
  13. Jankowski Przemysław Jacek
  14. Jurdziak Paula Elżbieta
  15. Kantek Ewa Małgorzata
  16. Karczewska Dominika Katarzyna
  17. Kąkol Paweł
  18. Kłobucki Maciej Kacper
  19. Kolanowska Emilia
  20. Krulak Marta Magdalena
  21. Lipiński Wiktor Konrad
  22. Matuszak Michał Jacek
  23. Nowak Maciej Stefan
  24. Obuchowski Mateusz Dawid
  25. Olejnik Łukasz Wiktor
  26. Raniś Dominika Anna
  27. Salamon Patrycja Konstancja
  28. Siemiątkowska Katarzyna Anna
  29. Sip Andrzej Konrad
  30. Skrzypiec Aleksandra
  31. Szalek Emilia Maria
  32. Sztejkowska Margareta Monika
  33. Walczak Mateusz
  34. Żabierek Magdalena Maria
  35. Żarnecka Agnieszka Katarzyna
Klasa IIIg
  1. Bąk Sylwia Joanna
  2. Chabir Bogumiła Karolina
  3. Chmielewski Wojciech Piotr
  4. Domagała Anna Maria
  5. Dominikowska Katarzyna
  6. Gaweł Dawid Tomasz
  7. Grzelak Dominik Zbigniew
  8. Heitzman Tomasz Adam
  9. Kaczkowska Monika Beata
  10. Kowalski Damian
  11. Kubiak Marcin
  12. Łaska Ewelina
  13. Łuczak Jakub
  14. Maciejewski Piotr
  15. Medziński Marek
  16. Nadera Martyna
  17. Nowaczyk Daniel Jan
  18. Olejnik Joanna
  19. Paszkowiak Karolina Maria
  20. Piwoński Michał Adam
  21. Przybył Adam Jakub
  22. Przybysławski Maciej
  23. Siewieja Bartłomiej
  24. Szczepanik Joanna Małgorzata
  25. Waszak Paulina
  26. Wierchlewska Katarzyna
  27. Wojtala Ewelina
  28. Wojtczak Karol Jan
  29. Wypyska Katarzyna Magdalena
  30. Zielińska Aleksandra
  31. Zimna Agnieszka

 

f m