Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2009

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Baran Michał Ireneusz
  2. Bąkowski Andrzej
  3. Dytfeld Łukasz Piotr
  4. Gawron Patryk
  5. Grandyberg Ilona Kalina
  6. Halak Marcin Jakub
  7. Jabłoński Piotr Dominik
  8. Jaźwiec Łukasz
  9. Kliber Mariusz
  10. Kania Barbara
  11. Kosik Katarzyna Hanna
  12. Kosik Tamara Aleksandra
  13. Koszyczarek Michał Marek
  14. Krzemiński Michał Karol
  15. Kubiak Damian
  16. Langner Damian Włodzimierz
  17. Lisiecka Agata
  18. Marciniak Maciej
  19. Marciniak Malwina Katarzyna
  20. Mielcarek Laura
  21. Miklaszewski Wojciech
  22. Miedziński Michał
  23. Mikołajczyk Malwina Małgorzata
  24. Miś Michał
  25. Nurzyński Paweł
  26. Piotrowski Mateusz
  27. Staniszewska Paulina Małgorzata
  28. Stańczak Rafał Mariusz
  29. Szewczyk Bogumiła
  30. Tomczyński Jakub
  31. Trzeciak Marcin Jacek
  32. Ukleja Katarzyna Barbara
  33. Witkowski Mateusz Adam
Klasa IIIb
  1. Bartczak Jagoda Marta
  2. Bartoszek Przemysław Tomasz
  3. Bertrand Agnieszka Magdalena
  4. Biesiada Izabella Zofia
  5. Budzyńska Jowita
  6. Chabelski Piotr Tadeusz
  7. Ciąćka Łukasz Marcin
  8. Cichy Adam Tomasz
  9. Czabator Jakub Tomasz
  10. Dejneka Katarzyna
  11. Dejneka Wojciech Piotr
  12. Drużbiak Igor Michał
  13. Drużbiak Marcin
  14. Hajdziony Adam Tadeusz
  15. Haraś Milena
  16. Janicki Maciej
  17. Jeżyk Michał Jarosław
  18. Kazimierska Zuzanna Ewa
  19. Konopka Monika Iwona
  20. Korn Marcin
  21. Kozimor Dawid Krzysztof
  22. Lisiecki Konrad Adam
  23. Magnuszewski Krzysztof Marek
  24. Małolepszy Michał
  25. Mikołajczyk Paulina Elżbieta
  26. Pajor Mateusz
  27. Piątyszek Grzegorz Piotr
  28. Przepiórka Grzegorz Mateusz
  29. Rubas Agnieszka Helena
  30. Skowroński Piotr Krzysztof
  31. Sobieraj Paula Maria
  32. Szyszkiewicz Klaudia
  33. Wieczorek Jacek
  34. Wierzbicka Karolina Adrianna
Klasa IIIc
  1. Adamska Marta
  2. Biały Krzysztof Jerzy
  3. Drużbiak Piotr Wojciech
  4. Gałach Marta Maria
  5. Hofman Kinga Agata
  6. Janczak Natalia Wioletta
  7. Kaleta Małgorzata Beata
  8. Kłos Marta Emilia
  9. Kruczek Victoria
  10. Kubicka Daria
  11. Kubiak Ewelina
  12. Łuczak Anna
  13. Matysiak Weronika Jowita
  14. Marciniak Aleksandra Maria
  15. Marciniak Andrzej Grzegorz
  16. Maszak Patrycja Dorota
  17. Mus Urszula
  18. Nowacka Joanna
  19. Nowak Katarzyna Krystyna
  20. Nowicka Agata Milena
  21. Pabiszczak Paulina Adrianna
  22. Pejaś Justyna Maria
  23. Plichta Emilia Anna
  24. Rogacka Katarzyna
  25. Rybak Anna Daria
  26. Skowrońska Patrycja Magdalena
  27. Szymańska Anna Marta
  28. Świec Anna Maria
  29. Ukleja Adrian Mieczysław
  30. Węgrzyn Agata Maria
  31. Wiewiórowska Marta Maria
  32. Woliński Mateusz Maciej
  33. Żarnecka Anna
Klasa IIId
  1. Antoniak Andrzej Stanisław
  2. Buchnajzer Józef
  3. Chudaś Marlena Maria
  4. Dąbrowska Ewa Maria
  5. Durajczyk Grzegorz
  6. Gibus Edyta Anna
  7. Gniłka Paulina
  8. Grenda Marcin
  9. Jóźwik Marta Mirosława
  10. Kozanecka Katarzyna
  11. Kursa Laura Weronika
  12. Lis Aleksandra Iwona
  13. Mencel Jagoda Dominika
  14. Nadera Łukasz
  15. Olczak Katarzyna Anna
  16. Opas Marlena Agnieszka
  17. Pokojowczyk Maciej
  18. Pokojowczyk Mateusz
  19. Pisula Joanna Magdalena
  20. Pośpiech Anna Krystyna
  21. Przybylska Weronika Anna
  22. Przybyła Izabela Zofia
  23. Radziemska Aleksandra
  24. Raniś Beata Anna
  25. Skoczek Aleksandra
  26. Skrabulski Jakub Jan
  27. Smoleńska Natalia Anna
  28. Sobczyk Honorata Helena
  29. Stegenta Sylwia Patrycja
  30. Szygulska Hanna
  31. Teodorczyk Ewa Anna
  32. Wajgielt Ewelina Maria
  33. Wawrzyniak Izabela Ewa
  34. Zając Justyna Joanna
Klasa IIIe
  1. Adamek Michał Piotr
  2. Aleksander Paweł Marek
  3. Aleksandrzak Rafał Sebastian
  4. Augustyniak Stefan
  5. Dymkowski Emil Jacek
  6. Jakubczak Milena
  7. Jasińska Katarzyna Zdzisława
  8. Karpała Adam Jan
  9. Kłysz Norbert Adam
  10. Krawczyk Aleksander
  11. Marek Kamil Maciej
  12. Krawiec Łukasz Bogumił
  13. Kmiecik Daniel Sławomir
  14. Krulak Katarzyna Jolanta
  15. Kuczyńska Marta
  16. Kwiatkowski Maciej Adam
  17. Kwiatkowska Agnieszka
  18. Ludwiki Krzysztof Adam
  19. Mietlicki Bartosz Jan
  20. Modzelewska Marta
  21. Pawlak Tomasz Krzysztof
  22. Skurtys Adam Andrzej
  23. Stępień Marcin
  24. Szwajkowska Katarzyna Natalia
  25. Szygenda Kacper Paweł
  26. Śmieszniak Michał Marek
  27. Tomaszewska Agata Aleksandra
  28. Wajgielt Adam Jerzy
  29. Wasik Marcin
  30. Wesołowska Anna
  31. Wiatrowisk Mateusz Czesław
  32. Wójcicki Mateusz Dariusz
  33. Zadworny Damian Adam
  34. Ochlik Justyna
Klasa IIIf
  1. Baran Karolina Anna
  2. Bąkowska Ewelina Dagny
  3. Dębski Krzysztof
  4. Drobnik Ewa Danuta
  5. Durlej Michał Paweł
  6. Derwich Tomasz Paweł
  7. Garczewska Monika Katarzyna
  8. Garncarek Tomasz
  9. Garstka Ewa Karolina
  10. Jakubczak Magdalena Anna
  11. Jakubowska Marta Barbara
  12. Jankowska Zuzanna Katarzyna
  13. Jankowski Adam Jakub
  14. Jasińska Sara Anna
  15. Kąkol Joanna Agnieszka
  16. Konieczko Paweł Dariusz
  17. Kobierska Patrycja Agnieszka
  18. Kupczak Anna
  19. Krakowiak Karolina Joanna
  20. Leszczyńska Aleksandra Maria
  21. Matuszak Patrycja Agnieszka
  22. Nogaj Anna
  23. Nogaj Samanta Katarzyna
  24. Okrasa Paulina Maria
  25. Olek Mateusz
  26. Olejniczak Katarzyna Anna
  27. Rawicka Agata
  28. Rutkowska Marta Aleksandra
  29. Szewczyk Agnieszka Anna
  30. Szymańska Aleksandra Justyna
  31. Światły Mikołaj
  32. Ukleja Agnieszka Ewa
  33. Wasielewska Paulina
  34. Wypychowski Dawid Marek
Klasa IIIg
  1. Bartczak Anna Marta
  2. Bączyńska Joanna Magdalena
  3. Chabierska Róza Paulina
  4. Dębowa Jolanta
  5. Dubanowicz Aleksandra Justyna
  6. Godlewski Andrzej
  7. Góreczna Eliza Jolanta
  8. Gruszka Justyna Elzbieta
  9. Jarecka Katarzyna Ewa
  10. Jonczyk Anna
  11. Kałużny Jan Paweł
  12. Karpisiewicz Anna Justyna
  13. Kasiński Kamil Jan
  14. Kliber Mateusz
  15. Kowalczyk Patrycja Agata
  16. Kowalczyk Paula Marika
  17. Kubczak Łukasz
  18. Lacek Ewelina Magdalena
  19. Małyjasiak Michał Józef
  20. Ozdowski Łukasz
  21. Przybyła Adam
  22. Przespolewski Dawid Mikołaj
  23. Różalski Mateusz Karol
  24. Szczepaniak Marcin
  25. Świtalski Bartłomiej Gotard
  26. Wojciechowska Anna Maria
  27. Wojtczak Mariola Anna
  28. Zmyślona Justyna Anna
  29. Żarnecki Piotr Bartłomiej
  30. Żubrowisk Rafał Marcin
f m