Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1999

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Bień Marta
  2. Błaszczyk Paulina
  3. Cichowicz Marta
  4. Cofalski Michał
  5. Dobrowolski Selvan
  6. Domke Katarzyna
  7. Godzinowski Łukasz
  8. Górna Barbara
  9. Grajerk Anna
  10. Jaruga Agnieszka
  11. Jaworska Aleksandra
  12. Jeżyk Aneta
  13. Jopek Grzegorz
  14. Kiełbasa Mateusz
  15. Kosmala Iwona
  16. Krzemińska Anna
  17. Kulej Sebatian
  18. Kupajski Marcin
  19. Ludwiczek Małgorzata
  20. Makowska Marta
  21. Okrasa Marta
  22. Paś Aleksandra
  23. Pierzchalska Magdalena
  24. Pietkiewicz Maja
  25. Pietrzak Anna
  26. Pluta Agnieszka
  27. Sawulska Joanna
  28. Skrzyńska Katarzyna
  29. Szymańska Katarzyna
  30. Ślusarek Ewa
  31. Śmietańska Bogusława
  32. Tomaska Aneta
  33. Włodarzcyk Michał
  34. Woźniak Izabela
  35. Zadroga Marta
  36. Załęcka Ewa
  37. Ziółkowska Anna
Klasa IVb
  1. Andrzejczak Anna
  2. Baumgart Michał
  3. Bąk Włodzimierz
  4. Bąńczyk Ewelina
  5. Biskupiak Elwira
  6. Borowski Bartłomiej
  7. Czarciński Jakub
  8. Dzikowska Karolina
  9. Grzesiak Ewelina
  10. Herman Przemysław
  11. Jasiukiewicz Piotr
  12. Jędrzejak Jacek
  13. Kolasa Daniel
  14. Koliński Sylwester
  15. Kołata Natalia
  16. Kowalczyk Roman
  17. Kubiak Krzysztof
  18. Kujawa Joanna
  19. Łakomy Łukasz
  20. Łazarek Joanna
  21. Makowski Robert
  22. Małecki Adam
  23. Mikas Marcin
  24. Miklas Tomasz
  25. Mruk Łukasz
  26. Popiołek Mariusz
  27. Rajm Elżbieta
  28. Rącka Izabela
  29. Saoudi Safian
  30. Siepka Sylwia
  31. Ulatowski Grzegorz
Klasa IVc
  1. Basior Aneta
  2. Bączkiewicz Anna
  3. Biesiada Marzena
  4. Budzik Paulina
  5. Buncler Anna
  6. Cozaś Marta
  7. Drobnik Katarzyna
  8. Golanowska Monika
  9. Grześkowiak Anna
  10. Herbich Maria
  11. Józefacka Justyna
  12. Józefowska Magdalena
  13. Kozieja Małgorzata
  14. Kubisiak Alina
  15. Kubiak Katarzyna
  16. Lewicki Tomasz
  17. Lisiecka Joanna
  18. Ludwiczak Jolanta
  19. Marek Izabela
  20. Nowak Witold
  21. Nowakowska Agata
  22. Nowicka Anna
  23. Olszewska Justyna
  24. Przybylska Monika
  25. Rubas Kamila
  26. Rudowicz Joanna
  27. Słabowski Michał
  28. Sroczyńska Małgorzata
  29. Szczyrek Dagmara
  30. Świerk Katarzyna
  31. Walczak Joanna
  32. Wawrzyniak Karolina
  33. Wierzchowska Dorota
Klasa IVd
  1. Balcerzak Wojciech
  2. Biernacka Ewa
  3. Choja Monika
  4. Domaradzka Dorota
  5. Frontczak Sylwia
  6. Galant Magdalena
  7. Gałecka Alicja
  8. Jakubowska Paulina
  9. Jusyk Michał
  10. Kaczmarek Agnieszka
  11. Kłobucki Mariusz
  12. Kołodziejczak Malwina
  13. Konopiata Karolina
  14. Kościelecki Filip
  15. Macweladowska Agnieszka
  16. Muszyńska Paulina
  17. Nawrocka Katarzyna
  18. Palusińska Małgorzata
  19. Pietrzak Aleksandra
  20. Pławińska Anna
  21. Popiołek Karolina
  22. Przekowiak Eliza
  23. Ratajczyk Anna
  24. Ryżak Marcin
  25. Strapko Iga
  26. Szcześniak Agata
  27. Szymański Bartłomiej
  28. Urbańska Agnieszka
  29. Wiśniewska Beata
  30. Wojcieszek Sylwia
  31. Zaręba Maria
  32. Zmyślona Paulina
  33. Żuk Anna
Klasa IVe
  1. Biadasiewicz Paweł
  2. Blewąska Małgorzata
  3. Borowiak Joanna
  4. Bucikiewicz Kamila
  5. Chojnacki Adam
  6. Ficner Maciej
  7. Grochowska Agnieszka
  8. Janiszewski Krzysztof
  9. Jasińska Anna
  10. Kłys Sebastian
  11. Krysińska Katarzyna
  12. Krzywda Anna
  13. Kwiatkowska Beata
  14. Lis Przemysław
  15. Misklas Jakub
  16. Narczyński Leszek
  17. Olbrycha Patrycja
  18. Olszyna Łukasz
  19. Pawluta Agnieszka
  20. Pertkiewicz Szymon
  21. Pilarska Joanna
  22. Sędziak Paulina
  23. Skorupka Małgorzata
  24. Sroka Katarzyna
  25. Starnecka Dorota
  26. Szablewska Paulina
  27. Szjadzińska Magdalena
  28. Tworkiewicz Karolina
  29. Waćkowska Paulina
  30. WOdzińska Marzena
  31. Zaborowska Jolanta
  32. Żółtek Łukasz
Klasa IVf
  1. Baldysz Agata
  2. Bąkiewicz Marek
  3. Buszkowska Ewa
  4. Cichorek Lucyna
  5. Fokt Angelika
  6. Grześ Marta
  7. Habuda Jacek
  8. Jakubek Ireneusz
  9. Janiak Łukasz
  10. Janowska Elżbieta
  11. Kochman Julia
  12. Magdziński Marcin
  13. Moch Kamila
  14. Matuszkiewicz Agnieszka
  15. Mączyńska Paulina
  16. Miłek Anna
  17. Mosicka Magdalena
  18. Niedźwiecka Małgorzata
  19. Nowak Przemysław
  20. Nowostawski Michał
  21. Okoń Katarzyna
  22. Owczarek Agnieszka
  23. Pawlak Krzysztof
  24. Pierzchlewicz Izabela
  25. Spiż Małgorzata
  26. Tomaszewska Justyna
  27. Tomczyk Andrzej
  28. Waszak Magdalena
  29. Wąsik Agnieszka
  30. Wośko Mikołaj
  31. Wrzeszczyńska Anna
  32. Zasadni Małgorzata
  33. Zwolińska Marta

 

f m