Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1996

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Andrzejewska Agnieszka
  2. Antczak Dawid
  3. Czechowska Magdalena
  4. Domagalski Jacek
  5. Drobniewski Mikołaj
  6. Gic Piotr
  7. Janas Ewa
  8. Kaczała Jakub
  9. Karolak Marcin
  10. Karolak Mariusz
  11. Laleko Agnieszka
  12. Lisiecki Radosław
  13. Łyszczyński Maciej
  14. Mecwaldowski Cezary
  15. Pawlak Rafał
  16. Piorunowski Michał
  17. Pyrek Małgorzata
  18. Rosiewicz Maciej
  19. Rybak Andrzej
  20. Schroeder Agnieszka
  21. Sowalska Sylwia
  22. Śledź Marcin
  23. Świtalski Wojciech
  24. Ubych Marzena
  25. Wachulec Michał
  26. Włodarczyk Magdalena
  27. Zalewska Monika
Klasa IVb
  1. Bartczak Łukasz
  2. Błasiak Zbigniew
  3. Dolny Jacek
  4. Gałęski Jakub
  5. Ignaszak Maria
  6. Jagieło Marek
  7. Jaśniewicz Piotr
  8. Jędrzejak Mikołaj
  9. Kargul Zbigniew
  10. Kott Dominik
  11. Kubiak Damian
  12. Lewandowski Artur
  13. Malczewska Anna
  14. Małecki Rafał
  15. Nożykowski Radosław
  16. Ostrowski Michał
  17. Pawlak Magdalena
  18. Pośpiech Robert
  19. Prałat Paweł
  20. Przybylski Robert
  21. Rećko Aleksander
  22. Sawicka Eliza
  23. Sobczyk Szymon
  24. Stachowiak Mikołaj
  25. Szulc Marta
  26. Ślusarek Mikołaj
  27. Urbański Bartosz
  28. Wasik Anna
  29. Witkowski Marcin
  30. Ziembiński Hubert
  31. Żurawski Marcin
Klasa IVc
  1. Brzostowski Andrzej
  2. Ciszewska Magdalena
  3. Duliba Łukasz
  4. Gajewski Arkadiusz
  5. Gawlak Izabela
  6. Glazer Radosław
  7. Graczykowska Lidia
  8. Grzeluszka Kamila
  9. Ignaczak Ewa
  10. Jackowska Małgorzata
  11. Józefacka Edyta
  12. Kaźmierczak Marcin
  13. Klimowicz Anna
  14. Kocemba Anna
  15. Lehman Magdalena
  16. Łuczenczyn Łukasz
  17. Morawska Małgorzata
  18. Nowak Agata
  19. Pastuszka Magdalena
  20. Paszkiewicz Anna
  21. Pilarska Ewa
  22. Praczyńska Katarzyna
  23. Rolińska Anna
  24. Sędziak Marcin
  25. Strączkowski Łukasz
  26. Walczak Agata
  27. Walendowska Katarzyna
  28. Wawrzyniak Małgorzata
  29. Witkowska Anna
  30. Wojcieszak Agnieszka
  31. Wrześniewska Magdalena
  32. Zmyślona Justyna
Klasa IVd
  1. Bogulska Monika
  2. Borowiak Elżbieta
  3. Chojnowska Patrycja
  4. Dolaciński Daniel
  5. Figlak Elżbieta
  6. Frątczak Michał
  7. Janicka Katarzyna
  8. Juszczak Ewa
  9. Kaczmarek Karolina
  10. Kitt Anna
  11. Koszela Agnieszka
  12. Krzywda Katarzyna
  13. Kuświk Magdalena
  14. Matuszewska Agnieszka
  15. Muchlewicz Ewa
  16. Ozdowska Ewa
  17. Pietrzykowska Magdalena
  18. Prętczyńska Agnieszka
  19. Przeździęk Ida
  20. Sieradzan Elżbieta
  21. Skowroński Marcin
  22. Sobusiak Małgorzata
  23. Sokalska Agnieszka
  24. Stefaniak Monika
  25. Sulej Piotr
  26. Wawrzyniak Anna
  27. Wielgosz Emilia
  28. Wosiak Dominika
  29. Wypych Agnieszka
  30. Wyrzykowski Michał
Klasa IVe
  1. Banasiak Agnieszka
  2. Chmielarz Karina
  3. Cybulska Ilona
  4. Dominiak Adam
  5. Dybalska Karolina
  6. Gnerowicz Agnieszka
  7. Golanowska Joanna
  8. Grzesiak Maciej
  9. Jędrzejak Mateusz
  10. Kozik Sylwia
  11. Krajewska Małgorzata
  12. Kusiak Joanna
  13. Lewandowska Katarzyna
  14. Marciniak Agnieszka
  15. Mielczarek Anna
  16. Nogaj Anna
  17. Pawlak Anna
  18. Pietrakow Michał
  19. Skrzypska Anna
  20. Smaga Lidia
  21. Spisz Dagmara
  22. Szurczak Anna
  23. Trzęsała Radosław
  24. Wilczyńska Ewa
  25. Witkowski Piotr
  26. Wolf Marek
Klasa IVf
  1. Cuber Joanna
  2. Gąsienica-Fronek Magdalena
  3. Glinkowski Damian
  4. Habelska Aleksandra
  5. Janicka Anna
  6. Kaszubowski Artur
  7. Kęsikowska Monika
  8. Kołodziej Tomasz
  9. Koszada Adam
  10. Łuczak Rafał
  11. Myślińska Mirosława
  12. Namysł Paweł
  13. Nowicka Monika
  14. Owczarek Piotr
  15. Piasecka Paulina
  16. Pilarczyk Monika
  17. Polowczyk Alicja
  18. Śmichura Anna
  19. Wasiak Tomasz
  20. Wierzbicki Dariusz
  21. Wojtczak Sylwia
  22. Wolicka Ada
  23. Zimmerman Magdalena
  24. Zydorek Magdalena
  25. Żurawik Radosław
Klasa IVg
  1. Borkowski Piotr
  2. Bydłowski Wojciech
  3. Chenczke Michał
  4. Chojnacki Szymon
  5. Ciszewska Kinga
  6. Gałęcki Daniel
  7. Gałęska Ewa
  8. Gawłowicz Michał
  9. Górski Rafał
  10. Jusyk Paweł
  11. Kędzia Ewa
  12. Kowalczyk Marek
  13. Kowalska Aleksandra
  14. Krzemiński Maciej
  15. Kwinta Andrzej
  16. Michalak Mariusz
  17. Nawrotkiewicz Rafał
  18. Piechowiak Piotr
  19. Rajewicz Piotr
  20. Rychter Zbigniew
  21. Sady Piotr
  22. Smug Piotr
  23. Szczepańska Adriana
  24. Utecht Sylwia
  25. Wawrzyniak Grzegorz
  26. Wojtczak Piotr
  27. Wróblewska Małgorzata
  28. Zaradzka Iwona
Klasa IVh
  1. Blewąska Katarzyna
  2. Chojnacka Magdalena
  3. Falender Mateusz
  4. Figiel Agnieszka
  5. Fułek Mariusz
  6. Janas Monika
  7. Janaszczyk Tomasz
  8. Jędrzejak Paulina
  9. Kościelecka Karolina
  10. Krzykacz Marcin
  11. Kubiś Tomasz
  12. Kukuła Katarzyna
  13. Marczak Sylwia
  14. Markiewicz Magdalena
  15. Mazur Katarzyna
  16. Mencel Agata
  17. Nowak Katarzyna
  18. Nowak Marcin
  19. Olejniczak Agnieszka
  20. Procka Monika
  21. Przybyła Bartosz
  22. Raszewska Justyna
  23. Spychała Agnieszka
  24. Sztandera Dawid
  25. Wasilewska Anna
  26. Wielgosz Paulina
  27. Wiśniewski Mariusz
  28. Wypych Małgorzata
  29. Wytych Magdalena
f m