Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1994

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Bąkowska Anna
  2. Bugajny Damian
  3. Byliński Wojciech
  4. Cap Małgorzata
  5. Chlebowski Daniel
  6. Cichy Piotr
  7. Czarnecka Anna
  8. Ferenc Witold
  9. Grzelak Florian
  10. Kaźmierczak Anna
  11. Kolinka Tomasz
  12. Kryska Witold
  13. Marcinkowska Agnieszka
  14. Marczak Paulina
  15. Michalak Joanna
  16. Misztal Piotr
  17. Nowak Krzysztof
  18. Nowak Marcin
  19. Pilarska Iwona
  20. Sibilski Maciej
  21. Sibińska Kinga
  22. Sobczak Michał
  23. Spychała Krzysztof
  24. Szczyszek Michał
  25. Wawrzyniak Norbert
Klasa IVb
  1. Boroch Izabela
  2. Bręborowicz Izabela
  3. Glapa Piotr
  4. Grabiński Maciej
  5. Grabowska Agnieszka
  6. Grzelak Aneta
  7. Jaster Katarzyna
  8. Juszczak Rafał
  9. Kaczmarkiewicz Katarzyna
  10. Kopacka Marta
  11. Krzywda Teresa
  12. Kubacki Tomasz
  13. Lachowicz Sylwia
  14. Łazarek Agnieszka
  15. Łuczak Małgorzata
  16. Łuczak Izabela
  17. Militowska Małgorzata
  18. Olejniczak Ewa
  19. Pasik Alicja
  20. Pędziwiatr Joanna
  21. Podemski Arkadiusz
  22. Rolińska Karina
  23. Słodzińska Ilona
  24. Szukalska Beata
  25. Świdlik Izabela
  26. Warda Kalina
  27. Witoń Agnieszka
  28. Wróbel Anna
Klasa IVc
  1. Błochowiak Remigiusz
  2. Chamot Agnieszka
  3. Cozaś Dominika
  4. Dremza Agnieszka
  5. Glubka Anna
  6. Golanowska Kazimiera
  7. Gołębiowski Marcin
  8. Górniewicz Ewelina
  9. Grzegorczyk Monika
  10. Grzelak Iwona
  11. Jarecka Karolina
  12. Jasiński Jakub
  13. Kłysz Lidia
  14. Kołodziej Katarzyna
  15. Kotowicz Anna
  16. Krakowska Katarzyna
  17. Krakowska Magdalena
  18. Król Magdalena
  19. Kurek Kamila
  20. Kusza Ryszard
  21. Kuświk Magdalena
  22. Kwiatyszek Donata
  23. Lesień Michał
  24. Maćkowiak Monika
  25. Mędrecka Joanna
  26. Nogaj Żaneta
  27. Obiedzińska Marta
  28. Pasik Anna
  29. Pietrzak Karolina
  30. Piotrowska Justyna
  31. Piszczorowicz Emil
  32. Stachewicz Monika
  33. Urbanowicz Mateusz
  34. Wdowczyk Michał
  35. Zazdroga Agnieszka
  36. Żyźniewska Małgorzata
Klasa IVd
  1. Banaszkiewicz Kinga
  2. Chruściana Katarzyna
  3. Cichomska Joanna
  4. Dzikowska Marzena
  5. Górczyńska Małgorzata
  6. Gruchot Marzena
  7. Grzesiak Emilia
  8. Grześ Małgorzata
  9. Grześkowiak Monika
  10. Hieronimczak Izabela
  11. Ignaszak Aneta
  12. Lesiewicz Monika
  13. Marucha Monika
  14. Michaś Katarzyna
  15. Mielczarek Izabela
  16. Nijak Katarzyna
  17. Nowak Agnieszka
  18. Olejniczak Katarzyna
  19. Olek Agnieszka
  20. Olszewska Barbara
  21. Parwicz Adam
  22. Pawliczak Aleksandra
  23. Płotek Alicja
  24. Przybył Agnieszka
  25. Ratajczyk Renata
  26. Spisz Dorota
  27. Sztylka Monika
  28. Szymańska Katarzyna
  29. Witczak Sylwia
  30. Witkowska Aneta
  31. Woźniak Joanna
Klasa IVe
  1. Ciupek Honorata
  2. Dominiak Mariusz
  3. Domzol Maciej
  4. Giergenis Marta
  5. Ignasiak Piotr
  6. Jakubek Joanna
  7. Jamroszczyk Jarosław
  8. Jankowski Arkadiusz
  9. Jarecki Adam
  10. Jaworska Izabela
  11. Jaworski Piotr
  12. Kasprzak Jolanta
  13. Kazimierczak Dorota
  14. Kowalczyk Radosław
  15. Król Agnieszka
  16. Kurzawa Anita
  17. Matusiak Natasza
  18. Matuszczak Sebastian
  19. Mazur Małgorzata
  20. Mroskowiak Maciej
  21. Ogrodniczak Eliza
  22. Pawlik Beata
  23. Pieczyński Marcin
  24. Płóciennik Maciej
  25. Powąska Grzegorz
  26. Przybyła Radosław
  27. Rodak Artur
  28. Spalona Agata
  29. Świtalska Małgorzata
  30. Walczak Tomasz
  31. Wuczkowski Grzegorz
  32. Wypych Karol
Klasa IVf
  1. Bereza Małgorzata
  2. Chabierska Monika
  3. Chadaj Monika
  4. Dziedzic Joanna
  5. Grzelak Beata
  6. Jerzyk Elżbieta
  7. Lisiecki Tomasz
  8. Michalak Marzena
  9. Mielczarek Justyna
  10. Smug Wojciech
  11. Stodulska Elwira
  12. Szeffel Marcin
  13. Szpecińska Urszula
  14. Walczak Karol
  15. Walendowska Aldona
  16. Wolf Agnieszka
  17. Zaremba Michał
  18. Żyro Izabela
  19. Adamus Agnieszka
  20. Anczykowska Anna
  21. Antoszczyk Tomasz
  22. Hołub Izabela
  23. Kościelna Justyna
  24. Ciołek Lidia
  25. Kowalski Daniel
  26. Kwaśniewski Grzegorz
  27. Łakomiak Roksana
  28. Nowak Jolanta
  29. Pawlak Anna
  30. Rozpara Maciej
  31. Sobczyńska Izabela
  32. Torbiarczyk Witold
  33. Tyszkowska Joanna
Klasa IVg
  1. Birunt Honoriusz
  2. Chlasta Anna
  3. Cholajda Jakub
  4. Demianiuk Ilona
  5. Gilewicz Piotr
  6. Grygielski Wojciech
  7. Hełmecki Marcin
  8. Kaleta Kinga
  9. Kędzia Barbara
  10. Kędzia Katarzyna
  11. Kierlińska Agnieszka
  12. Kwitowska Julita
  13. Kubicki Grzegorz
  14. Leszczyńska Marzena
  15. Ludwiczak Tomasz
  16. Marciniak Beata
  17. Pecolt Marta
  18. Pieludź Ewa
  19. Pietras Damian
  20. Przybył Iwona
  21. Reszelski Jarosław
  22. Rogowski Piotr
  23. Różycka Joanna
  24. Spalony Michał
  25. Szczot Anna
  26. Szmil Piotr
  27. Szolc Eryk
  28. Śniegula Maciej
  29. Wawrzyniak Katarzyna
  30. Witczak Piotr
  31. Żurawik Honorata
  32. Żurawska Izabela
f m