Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1991

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Andrzejczak Małgorzata
  2. Bilski Marek
  3. Błażejewska Aneta
  4. Chojnacki Maksymilian
  5. Czarnecki Maciej
  6. Dudkiewicz Piotr
  7. Dymarczyk Dorota
  8. Furnańczyk Robert
  9. Gódź Joanna
  10. Graczyk Przemysław
  11. Jackowski Mariusz
  12. Kliber Dorota
  13. Knop Mariusz
  14. Kujawska Beata
  15. Latosiński Paweł
  16. Lewandowski Krzysztof
  17. Marciniak Mikołaj
  18. Michalski Maciej
  19. Napierała Jarosław
  20. Nowak Sławomir
  21. Pajączkowski Bartosz
  22. Pasik Piotr
  23. Pietraszenko Krzysztof
  24. Plaskota Konrad
  25. Pracka Jolanta
  26. Siepracki Adam
  27. Skalska Ewa
  28. Stępień Katarzyna
  29. Szewczuk Monika
  30. Szulc Rafał
  31. Trzęsowski Michał
  32. Uszycki Wojciech
  33. Walczak Nawojka
  34. Wasilewska Dagmara
  35. Wodzińska Kinga
  36. Wojciechowska Monika
Klasa IVb
  1. Bartczak Alicja
  2. Bydłowska Agnieszka
  3. Bylica Izabela
  4. Chojnacka Agnieszka
  5. Duszkiewicz Elżbieta
  6. Fietkiewicz Izabela
  7. Grafowski Arkadiusz
  8. Jarych Sebastian
  9. Jurek Sebastian
  10. Kalaga Joanna
  11. Kaleta Mateusz
  12. Kasprzak Agnieszka
  13. Kozłowska Monika
  14. Lisiak Małgorzata
  15. Ludwiczak Agnieszka
  16. Milusiński Przemysław
  17. Niewiadomski Bartłomiej
  18. Ochędzan Robert
  19. Papierski Jakub
  20. Stasiak Marzena
  21. Staniszewski Tomasz
  22. Sucharska Beata
  23. Szmil Rafał
  24. Urbaniak Marek
  25. Wasiak Robert
  26. Wróblewska Atleta
  27. Zimna Agnieszka
Klasa IVc
  1. Adamczak Dominika
  2. Andrzejczak Maciej
  3. Balczerzak Agnieszka
  4. Bartczak Hanna
  5. Bengier Anna
  6. Kielecka Małgorzata
  7. Borowska Małgorzata
  8. Bosacka Magdalena
  9. Burchart Katarzyna
  10. Brodziak Monika
  11. Całka Eliza
  12. Chojnacka Marta
  13. Dolacińska Agata
  14. Dunaj Wojciech
  15. Gamrat Joanna
  16. Gonera Elżbieta
  17. Karasińska Agata
  18. Karaszewski Michał
  19. Krymarys Agnieszka
  20. Krzywda Katarzyna
  21. Machelak Agnieszka
  22. Matuszczak Izabella
  23. Moczulska Agnieszka
  24. Nowak Aneta
  25. Przybysz Paweł
  26. Redlich Joanna
  27. Sałata Ewa
  28. Szczepanik Marcin
  29. Sztandera Agnieszka
  30. Światła Agnieszka
  31. Tumiłowicz Renata
  32. Wiśniewska Krystyna
  33. Wojtoń Małgorzata
  34. Zawadzki Rudosław
  35. Zmyślona Joanna
Klasa IVd
  1. Derendarz Radosław
  2. Falczyńska Dorota
  3. Fryga Aldona
  4. Jakubowska Małgorzata
  5. Janik Anna
  6. Jerzyk Agnieszka
  7. Jurdziak Magdalena
  8. Kuźma Marcin
  9. Machlańska Marta
  10. Matuja Aneta
  11. Miłek Tomasz
  12. Piasecki Hubert
  13. Rybarczyk Beata
  14. Smerykanycz Przemysław
  15. Zapała Grzegorz
  16. Veseli Laura
Klasa IVe
  1. Borowska Agnieszka
  2. Cegła Joanna
  3. Cicha Beata
  4. Famulska Aneta
  5. Formaniak Dorota
  6. Galant Bogumiła
  7. Jędrzejak Agnieszka
  8. Kaszubowska Sylwia
  9. Kaźmierczak Agnieszka
  10. Kempska Marta
  11. Koźlecka Aneta
  12. Kryszak Agnieszka
  13. Lehmann Joanna
  14. Ludwiczak Jolanta
  15. Łukaszczyk Agnieszka
  16. Machlańska Dobrosława
  17. Napierała Anna
  18. Napierała Edyta
  19. Ostrowska Honorata
  20. Pawlak Elżbieta
  21. Pawlak Małgorzata
  22. Perlik Aneta
  23. Roter Magdalena
  24. Stawska Magdalena
  25. Suchecka Ewa
  26. Suchorzewska Izabela
  27. Sypniewska Joanna
  28. Zawiślak Aneta
  29. Żyźniewska Agnieszka
Klasa IVf
  1. Baklińska Joanna
  2. Biernacka Małgorzata
  3. Cuper Marlena
  4. Domagała Iwona
  5. Grzeszczyk Renata
  6. Jezierska Renata
  7. Kowalczyk Katarzyna
  8. Kowalczyk Monika
  9. Kozłowska Beata
  10. Lewandowska Bożena
  11. Marciniak Anna
  12. Marciniak Ilona
  13. Mocna Magdalena
  14. Narolska Joanna
  15. Osiewała Izabela
  16. Owczarek Katarzyna
  17. Staniszewski Maciej
  18. Truszkowska Ewa
  19. Walas Jolanta
  20. Wawrzyniak Magdalena
  21. Witoń Elżbieta
f m