Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1989

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Glinkowska Agata
  2. Goździewicz Agata
  3. Jopek Aleksandra
  4. Miś Magdalena
  5. Ryszkiewicz Małgorzata
  6. Szewczyk Agnieszka
  7. Anders Maciej
  8. Andrzejewski Janusz
  9. Buchnajzer Mariusz
  10. Czelusta Zbigniew
  11. Drapiński Dariusz
  12. Goździewicz Tomasz
  13. Gryczka Robert
  14. Janczyk Marek
  15. Jaszczak Marcin
  16. Konopski Tomasz
  17. Kryska Wojciech
  18. Matuszkiewicz Jacek
  19. Michałek Andrzej
  20. Pawlak Radosław
  21. Pietraszewski Przemysław
  22. Płóciennik Piotr
  23. Podhalański Paweł
  24. Poniatowski Robert
  25. Porada Przemysław
  26. Prus Artur
  27. Staniszewski Rafał
  28. Węgierski Cezar
  29. Wojciechowski Adam
    Klasa IVb
  1. Bartczak Gabriela
  2. Borowiak Agnieszka
  3. Chmara Rafał
  4. Cichorek Agnieszka
  5. Galant Bogusław
  6. Glapa lzabela
  7. Grajczyk Dorota
  8. Guziński Maciej
  9. Juszczak Sylwia
  10. Konasiewicz Piotr
  11. Kopińska Ewa
  12. Kraszkiewicz Anna
  13. Kubacka Sylwia
  14. Lisiak Izabela
  15. Matuszewka Agnieszka
  16. Mazur Anna
  17. Nowak Justyna
  18. Pawelec Arkadiusz
  19. Polińska Ewa
  20. Pudełko Jarosław
  21. Rusak Radosław
  22. Stanisławska Anna
  23. Stasiecki Paweł
  24. Szefer Agnieszka
  25. Wawrzyniak Tomasz
  26. Weber Kinga
  27. Wojcieszak Agnieszka
  28. Żyto Tomasz
    Klasa IVc
  1. Antonowicz Małgorzata
  2. Cybulska Jolanta
  3. Czeplina Agata.
  4. Figiel Renata
  5. Gajdziak Danuta
  6. Garnuszewska Katarzyna
  7. Guździoł Grażyna
  8. Ignaszak Anna
  9. Jeżyk Magdalena
  10. Jędraszek Agnieszka
  11. Wróblewska Małgorzata
  12. Kostrzewa Katarzyna
  13. Kowalczyk Aneta
  14. Kowalczyk Renata
  15. Markiewicz Małgorzata
  16. Nijak Agnieszka
  17. Nowaczyk Agata
  18. Pawlak Małgorzata
  19. Rojecka Izabela
  20. Skonieczna Grażyna
  21. Sławińska Izabela
  22. Szmil Izabela
  23. Sobczyk Anna
  24. Staszak Agnieszka
  25. Strzelecka Magdalena
  26. Woźniak Anna
  27. Zmysłowska Elżbieta
  28. Jerzyk Tomasz
  29. Pasternak Maciej
  30. Wojczak Emilia
    Klasa IVd
  1. Belińska Beata
  2. Janiszewska Agata
  3. Jędrzejak Dorota
  4. Kazimierczak Małgorzata
  5. Kaźmierczak Rafał
  6. Kubasiak Agnieszka
  7. Kuźma Przemysław
  8. Makówka Danuta
  9. Małecki Marcin
  10. Marszałek Marcin
  11. Pawlak Jacek
  12. Piasecka Magdalena
  13. Pietrakow Marta
  14. Pol Przemysław
  15. Ruszczak Robert
  16. Słomian Aneta
  17. Werbiński Łukasz
  18. Włodarczyk Roman
  19. Wojczak Marcin
  20. Wolska Elżbieta
  21. Zmyslowski Radosław
    Klasa IVe
  1. Adamiak Jakub
  2. Berek Agnieszka
  3. Chojnacka lwona
  4. Dolat Renata
  5. Florkowska Monika
  6. Garncarek Andrzej
  7. Gepner Mirosław
  8. Góral Magdalena
  9. Huk Małgorzata
  10. Janicki Jacek
  11. Jędraszek Sebastian
  12. Kaczmarek Krzysztof
  13. Kubicka Izabela
  14. Lutow Joanna
  15. Łukuszewski Tomasz
  16. Marek Magdalena
  17. Michalska Małgorzata
  18. Milczak Sylwia
  19. Miłek Paweł
  20. Olszyna Magdalena
  21. Sikorski Jacek
  22. Stasiak Paweł
  23. Świebocka Anna
  24. Tokarski Andrzej
  25. Witkowski Adam
f m