Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1984

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Barc Małgorzata
  2. Bednara Mirella
  3. Blewońska Katarzyna
  4. Dróżdż Aneta
  5. Janicka Małgorzata
  6. Jankowski Maciej
  7. Januszkiewicz Magdalena
  8. Judzińska Beata
  9. Kamiński Jerzy
  10. Kosicki Marek
  11. Kupczyk Ewa
  12. Kurzajczyk Mariusz
  13. Leszka Ewa
  14. Łazarek Małgorzata
  15. Łęnczuk Dorota
  16. Kwiatkowski Józef
  17. Olejnik Dorota
  18. Plichta Maciej
  19. Rajca Tomasz
  20. Rosiak Tomasz
  21. Stępińska Bożena
  22. Szurczak Anna
  23. Więcław Tomasz
  24. Wójcik Iwona
  25. Żulicka Aneta
    Klasa IVb
  1. Bazan Wojciech
  2. Cichorek Tomasz
  3. Dziatkiewicz Karol
  4. Jamnicki Zbigniew
  5. Janczewski Robert
  6. Janiak Leszek
  7. Kos Wojciech
  8. Matuszewski Tomasz
  9. Matuszkiewicz Ryszard
  10. Mądrecki Marek
  11. Ratajczyk Arkadiusz
  12. Rendecki Slawomir
  13. Rubiński Wojciech
  14. Szkudlarek Paweł
  15. Szut Przemysław
  16. Dejneka Anna
  17. Dybek Bogumiła
  18. Filipow Violetta
  19. Gralka Alina
  20. Grzesiak Beata
  21. Kamzol Elżbieta
  22. Klat Elżieta
  23. Kulińska Magdalena
  24. Milkowska Iwona
  25. Nowak Krystyna
  26. Oleszczuk Lidia
  27. Kazimierczak Katarzyna
  28. Rom Izabela
  29. Rosiak Maria
  30. Świderska Agata
  31. Wojtczak Anna
    Klasa IVc
  1. Bernacki Adam
  2. Biernacik Adam
  3. Chwiralski Krzysztof
  4. Ciszewska Beata
  5. Dobrzański Piotr
  6. Goźdiewicz Aneta
  7. Jakubasz Donuta
  8. Janusz Dorota
  9. Juszczcak Alicja
  10. Jezierska Dorota
  11. Kaleta Jadwiga
  12. Karpisiewicz Małgorzata
  13. Kobierna Małgarzata
  14. Kopińska Wioletta
  15. Lipińska Mirosława
  16. Ławińska Aneta
  17. Maćczak Maria
  18. Matusiak Agata
    Klasa IVd
  1. Anyszewskcz Małgorzata
  2. Grodzińska Aldona
  3. Kaczmarek Beata
  4. KałuŻna Aneta
  5. Korzybska Agrrieszka
  6. Muszyriska Justyna
  7. Pawlnwska Elżbietri
  8. Pietrzykowska Agnieszka
  9. Pilas Dorota
  10. Radler Elżbietn
  11. Różańska Beata
  12. Szymańska Jolanta
  13. Walerorvicz MałgorZatci
    Klasa IVe
  1. Biernacik Ilona
  2. Gręzicka Małgorzata
  3. Matusiak Magdalena
  4. Michalak Krzysztof
  5. Mituta Katarzyna
  6. Mosiniak Maria
  7. Mystkowska Anna
  8. Olecka Joanna
  9. Olszyna Anna
  10. Orszulak Aleksandra
  11. Orszulak Henryk
  12. Owczarek Beata
  13. Pieczlewicz Dorota
  14. RaczYk Dorota
  15. Ratajczyk Jacek
  16. Roszczewska Anna
  17. Skrycka Beata
  18. Szymańska Anna
  19. Szymański Jacek
  20. Woliński Jakub
f m