Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1980

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Antczak Jadwiga
  2. Becla Piotr
  3. Dębczak Krzysztof
  4. Faryś Jakub
  5. Gmur Dorota
  6. Jasiulewicz Małgorzata
  7. Kosik Wojciech
  8. Krystalski Dariusz
  9. Kwaśniewski Piotr
  10. Maciejczyk Małgorzata
  11. Nawrocka Aleksandra
  12. Orlikowski Krzysztof
  13. Pinczewski Dariusz
  14. Plaskota Sabina
  15. Przybyła Alicja
  16. Rusek Janusz
  17. Śliwa Ewa
  18. Tomaszewska Hanna
  19. Wasilewska Marlena
  20. Witczak Zenon
  21. Wojciechowski Krzysztof
  22. Woźna Ludmiła
  23. Woźniak Sławomir
  24. Wróbel Brunon
  25. Zawadzki Tomasz
    Klasa IVb
  1. Albrecht Rudolf
  2. Bartosik Krzysztof
  3. Baś Janusz
  4. Czechalska Małgorzata
  5. Drużbiak Alicja
  6. Fijałkowska Dorota
  7. Giernalczyk Robert
  8. Grzybowska Zofia
  9. Jarmuszczak Alina
  10. Karwacka Ewa
  11. Kuca Dariusz
  12. Kucharska Emila
  13. Łenczuk Piotr
  14. Mikusińska Lidia
  15. Noskowska Iwona
  16. Pietrzak Małgorzata
  17. Przybył Aneta
  18. Raczak Mariusz
  19. Siara Piotr
  20. Szychalski Paweł
  21. Tułacz Grzegorz
  22. Walczyński Jerzy
  23. Wąsowicz Elżbieta
  24. Wielkowiecka Dorota
  25. Witczak Mirosława
  26. Wojtczak Małgorzata
  27. Wolska Danuta
  28. Wypych Marlena
  29. Żulicki Mariusz
    Klasa IVc
  1. Andrzejewska Ewa
  2. Andrzejewski Andrzej
  3. Czajczyńska Mariola
  4. Domin Aleksandra
  5. Dziatkiewicz Mariola
  6. Gołebiak Małgorzata
  7. Grzeliński Ryszard
  8. Kaczmarek Andrzej
  9. Kamerdyn Grażyna
  10. Krawczyk Maria
  11. Król Andrzej
  12. Kryćkowska Ewa
  13. Łoboz Maria
  14. Mencel Paweł
  15. Mrożewska Anna
  16. Nester Henryk
  17. Otwiaska Grażyna
  18. Podkocka Anna
  19. Smólczyńska Anna
  20. Toba Beata
  21. Toba Jolanta
  22. Tomaszewski Andrzej
  23. Wojciechowska Anna
  24. Zawadzka Krystyna
  25. Zieliński Ireneusz
  26. Łazarek Jan
  27. Owczarek Jerzy
    Klasa IVd
  1. Adamczewska Elżbieta
  2. Bartoszek Bożena
  3. Bąkowska Teresa
  4. Brodziak Elżbieta
  5. Chodyła Hanna
  6. Cichomska Krystyna
  7. Dembowa Dorota
  8. Kamińska Elżbieta
  9. Kobierna Barbara
  10. Król Teresa
  11. Kubiak Jadwiga
  12. Kulawinek Anna
  13. Laskowska Jolanta
  14. Mielczarek Bożena
  15. Mydlarz Kajetan
  16. Osiewała Ewa
  17. Plota Alicja
  18. Sipka Grażyna
  19. Smulska Milada
  20. Sobczak Anna
  21. Sobocki Krzysztof
  22. Sowacki Andrzej
  23. Staszewska Małgorzata
  24. Stupiak Lilla
  25. Szczot Bogumiła
  26. Szymczak Dorota
  27. Turek Lidia
  28. Wanat Teresa
  29. Wiewiórkowska Elżbieta
  30. Wojtaszczyk Natlia
  31. Woźniak Jolanta
  32. Maciołek Jolanta
    Klasa IVe
  1. Bednarek Ireneusz
  2. Błaszczyk Dorota
  3. Bobińska Magdalena
  4. Braszak Janusz
  5. Calewska Katarzyna
  6. Chabierska Danuta
  7. Charaś Beata
  8. Drzewiecka Grażyna
  9. Gąsiorowska Krystyna
  10. Jackowska Ewa
  11. Janiak Marzena
  12. Jaworowicz Halina
  13. Jerzykowska Anna
  14. Kempińska Elżbieta
  15. Konarska Katarzyna
  16. Lenartowska Małgorzata
  17. Maciejewska Małgorzata
  18. Mrowiński Dariusz
  19. Petrol Dorota
  20. Radler Barbara
  21. Solarek Ewa
  22. Sowa Cezary
  23. Szymańska Małgorzata
  24. Trzciński Wiesław
  25. Włodarczyk Lidia
  26. Wolańska Ewa
  27. Zawadzki Andrzej
f m