Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1974

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Ambroziak Urszula
  2. Bajerska Anna
  3. Balcerzak Danuta
  4. Borowiak Iwona
  5. Bugajna Grażyna
  6. Czajczyńska Elżbieta
  7. Chenczke Ewa
  8. Demczak Izabela
  9. Dominiak Danuta
  10. Drobniewska Danuta
  11. Dulas Dorota
  12. Fingas Mirosława
  13. Fingas Wiesława
  14. Grzyb Anna
  15. Hoffman Danuta
  16. Janyska Maria
  17. Jeżowska Barbara
  18. Kacperska Aleksandra
  19. Kocemba Anna
  20. Kopacka Grażyna
  21. Kwiatkowska Bożena
  22. Kubisiak Wanda
  23. Nowak Maria
  24. Olszyna Maria
  25. Pasek Małgorzata
  26. Popławska Daniela
  27. Rowicka Małgorzata
  28. Sośnicka Anna
  29. Swoboda Danuta
  30. Spychała Zofia
  31. Tarczyńska Maria
  32. Tomczak Barbara
  33. Wendlad Hanna
  34. Wolf Urszula
  35. Wróblewska Teresa
  36. Wyczółkowska Barbara
    Klasa IVb
  1. Bartczak Andrzej
  2. Bartczak Krystyna
  3. Dolata Maria
  4. Dudek Maria
  5. Grzegorczyk Marzena
  6. Grzybowska Maria
  7. Hofman Anna
  8. Janiak Zofia
  9. Jezierska Halina
  10. Kaczkowska Barbara
  11. Kaczmarkiewicz Jadwiga
  12. Kuca Krystna
  13. Kuźnicka Regina
  14. Markiewicz Elżbieta
  15. Nowak Jerzy
  16. Olejniczak Dorota
  17. Olejniczak Stanisława
  18. Poczesna Katarzyna
  19. Pilecka Małgorzata
  20. Piotrowska Leokadia
  21. Plucińska Elżbieta
  22. Surmiak Wiesława
  23. Szczap Lidia
  24. Tomczak Ludomira
  25. Walczak Alina
  26. Wszędobył Henryka
  27. Ziber Aldona
    Klasa IVc
  1. Adamczewska Małgorzata
  2. Bukwa Ireneusz
  3. Czaplicka Maria
  4. Czołnik Stanisław
  5. Frątczak Paweł
  6. Garbacińska Anna
  7. Gaweł Alina
  8. Głowinkowski Wojciech
  9. Głuchowski Julian
  10. Jałowicz Grzegorz
  11. Jędrzejak Leszek
  12. Kasprzak Elżbieta
  13. Król Maria
  14. Krupińska Maria
  15. Lange Andrzej
  16. Lebioda Małgorzata
  17. Leśniak Paweł
  18. Linkowski Paweł
  19. Małecka Maria
  20. Niemiec Alina
  21. Ochlik Teresa
  22. Przybyła Alicja
  23. Rozbiega Izabela
  24. Rubas Bogdan
  25. Skorupa Krystyna
  26. Sołtysiak Barbara
  27. Stróżyńska Anna
  28. Szkudlarek Grażyna
  29. Szymczak Maria
  30. Świdlik Anna
  31. Świtalska Maria
  32. Tomczak Eugenia
  33. Trębaczkiewicz Anna
  34. Urbańska Lidia
  35. Wapińska Danuta
  36. Wichlińska Maria
  37. Wieczorek Jolanta
  38. Wietecka Małgorzata
  39. Wyskok Grażyna
  40. Wytych Danuta
    Klasa IVd
  1. Bartczak Ewa
  2. Bednarek Urszula
  3. Błasiak Barbara
  4. Bryła Maria
  5. Czajczyński Jacek
  6. Dominiak Tadeusz
  7. Gajewska Elżbieta
  8. Grzymski Sławomir
  9. Gzowska Elżbieta
  10. Jakubek Paweł
  11. Janicka Jolanta
  12. Klimaszewski Józef
  13. Krzemień Lech
  14. Lewandowska Dorota
  15. Linke Piotr
  16. Machowczyk Przemysław
  17. Majchrzak Bożena
  18. Matusiak Hanna
  19. Michałek Iwona
  20. Militowska Barbara
  21. Młynarczyk Anna
  22. Pastuszak Marzena
  23. Przebinda Tomasz
  24. Przybylska Małgorzata
  25. Przybyła Paweł
  26. Stanoch Marek
  27. Swinarska Dorota
  28. Szajdzińska Ewa
  29. Szczuraszek Magdalena
  30. Szorkin Ireneusz
  31. Szymański Krzysztof
  32. Turek Halina
  33. Walczyńska Urszula
  34. Wałczyński Andrzej
  35. Wiśniewski Andrzej
  36. Wojciechowski Jerzy
  37. Wypych Lech
  38. Zywert Krzysztof
  39. Żaryn Krzysztof
    Klasa IVe
  1. Andrzejak Iwona
  2. Bąkowska Małgorzata
  3. Bęcka Halina
  4. Całujek Grażyna
  5. Cicha Elżbieta
  6. Durko Ewa
  7. Gorzałka Anna
  8. Grzeluszka Ewa
  9. Jakubowska Danuta
  10. Jańczak Teresa
  11. Kokocińska Jolanta
  12. Macikowska Grażyna
  13. Marczak Grażyna
  14. Matuszewska Anna
  15. Nowicka Elżbieta
  16. Okuszko Bernarda
  17. Ostrowska Krystyna
  18. Pasternak Urszula
  19. Pawłowska Barbara
  20. Rawicka Ewa
  21. Szofer Bogumiła
  22. Tyc Zofia
  23. Żochowska Teresa

 

f m