Copyright © 2016 Home - dGg3bmRlcmlubw - III LO im. Mikołaja Kopernika by Vesph

Absolwenci 1997

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Antczak Aleksandra
  2. Bartczak Tomasz
  3. Birunt Jacek
  4. Błochowiak Przemysław
  5. Chojnacka Katarzyna
  6. Cichy Artur
  7. Duliba Katarzyna
  8. Garnuszewski Paweł
  9. Helt Izabela
  10. Hepert Dariusz
  11. Jędrych Agnieszka
  12. Kaczmarek Beata
  13. Karolak Ewa
  14. Koch Adam
  15. Krzemień Sebastian
  16. Kubicki Robert
  17. Matusiak Patrycja
  18. Matuszczak Joanna
  19. Przybył Joanna
  20. Rzetecka Emilia
  21. Sitko Agnieszka
  22. Smoliga Katarzyna
  23. Stankiewicz Witold
  24. Stefaniak Agnieszka
  25. Świderska Marta
  26. Wdowczyk Katarzyna
  27. Wlekliński Maciej
  28. Włodarczyk Oskar
  29. Żuberek Dariusz
Klasa IVb
  1. Andrzejczak Artur
  2. Bogulska Żaneta
  3. Cebula Sandra
  4. Dulnik Filip
  5. Dymalska Katarzyna
  6. Dżumak Marcin
  7. Dudek Zofia
  8. Edel Daniel
  9. Finde Magdalena
  10. Galant Jakub
  11. Gołębiowski Piotr
  12. Górny Krzysztof
  13. Graliński Mariusz
  14. Jabłońska Agnieszka
  15. Kapuścińska Marta
  16. Kasprowicz Marek
  17. Krwaczyk Michał
  18. Krysiński Marcin
  19. Molik Tomasz
  20. Papierska Paulina
  21. Petrykowski Wojciech
  22. Ruszczak Ilona
  23. Samek Aneta
  24. Sobczak Kinga
  25. Spychalski Adam
  26. Stachowiak Filip
  27. Szczepaniak Agnieszka
  28. Tarchalska Anna
  29. Tomaszewski Grzegorz
  30. Wolny Łukasz
  31. Załomska Karolina
  32. Zgrzebniak Robert
Klasa IVc
  1. Adamek Karolina
  2. Andrzejewska Anna
  3. Badura Karina
  4. Baran Katarzyna
  5. Barzęc Aleksandra
  6. Bąkowski Wojciech
  7. Chamielec Tomasz
  8. Cholajda Anna
  9. Dobrowolski Piotr
  10. Dolny Adrian
  11. Dremza Karolina
  12. Garczarek Karina
  13. Kobierska Magdalena
  14. Koszyczarek Karolina
  15. Krzylacz Michał
  16. Leśniak Agnieszka
  17. Łukasik Agnieszka
  18. Majchrzak Hanna
  19. Mamos Barbara
  20. Mazurek Sylwia
  21. Militowska Alicja
  22. Misztal Anna
  23. Przybyła Anna
  24. Raszewska Monika
  25. Salamon Donata
  26. Stachowiak Marta
  27. Stefaniak Anna
  28. Strzegiecka Agnieszka
  29. Szcześniak Magdalena
  30. Ścisła Marta
  31. Świątek Anna
  32. Trzemielewska Paulina
Klasa IVd
  1. Bloch Agata
  2. Bugzel Krzysztof
  3. Ciołek Mariusz
  4. Czeszko Marcin
  5. Gajawska Anna
  6. Gałkowska Joanna
  7. Hełmecka Magdalena
  8. Hinz Izabela
  9. Janiak Kacper
  10. Klupś Katarzyna
  11. Kokodyński Paweł
  12. Kościelak Bogumiła
  13. Kwaśniewska Beata
  14. Kwaśniewska Elżbieta
  15. Kwiecińska Marta
  16. Majewska Katarzyna
  17. Marciniak Bartłomiej
  18. Mosiniak Monika
  19. Muszyńska Anna
  20. Osiewałą Katarzyna
  21. Paczesna Marta
  22. Pijański Miłosz
  23. Sadowska Agnieszka
  24. Sobczyk Sylwia
  25. Szablewska Katarzyna
  26. Szczepanowska Aneta
  27. Targański Konrad
  28. Torbiarczyk Monika
  29. Trudniewska Karolina
  30. Wąsowicz Paulina
  31. Weber Rafał
  32. Wesołowska Emilia
  33. Wierzbicka Agnieszka
  34. Wojtczak Katarzyna
  35. Wojtkowiak Dominika
  36. Woźniak Aldona
  37. Wolf Grzegorz
  38. Wróblewska Aleksandra
Klasa IVe
  1. Baran Bogumiła
  2. Bielekewska Magdalena
  3. Brachfogel Joanna
  4. Bydłowski Maciej
  5. Czjaczyńska Katarzyna
  6. Dybalska Magdalena
  7. Habuda Piotr
  8. Jakubowska Monika
  9. Kaczmarek Dariusz
  10. Konieczna Paulina
  11. Kaspeluk Agnieszka
  12. Król Kaja
  13. Kuświk Kamila
  14. Narczyński Tomasz
  15. Nowostawska Izabela
  16. Pietrzycka Renata
  17. Spisz Dagmara
  18. Szablewska Elżbieta
  19. Walczak Monika
  20. Wawrzonek Paweł
  21. Wdowczyk Robert
  22. Weber Justyna
  23. Zapart Joanna
  24. Zimna Sylwia

Absolwenci 1998

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Andrzejak Tomasz
  2. Baryła Katarzyna
  3. Cap Agnieszka
  4. Cęglarek Marcin
  5. Chenczke Dominik
  6. Chojnacki Filip
  7. Chrząsz Michał
  8. Ćwir Katarzyna
  9. Drac Piotr
  10. Górska Joanna
  11. Ignaszak Aleksandra
  12. Iwanaszko Paweł
  13. Jarych Mateusz
  14. Karguł Andrzej
  15. Kiszka Paweł
  16. Kornacka Aneta
  17. Kotowicz Katarzyna
  18. Krawczyk Katarzyna
  19. Kromrych Agnieszka
  20. Lipczyński Adam
  21. Lipińska Magadalena
  22. Maciejewski Łukasz
  23. Michalak Małgorzata
  24. Mrowińska Karolina
  25. Palusińska Marzena
  26. Rataj Agnieszka
  27. Smerykanycz Małgorzata
  28. Sobczak Aleksandra
  29. Staciwo Łukasz
  30. Sypniewska Marta
  31. Szczot Sebastian
  32. Tessmer Agnieszka
  33. Wieczorek Ewa
  34. Woch Patryk
Klasa IVb
  1. Adamczak Jakub
  2. Frąszczak Krzysztof
  3. Galant Agnieszka
  4. Hibner Marcin
  5. Jahura Joanna
  6. Kalinowski Piotr
  7. Kaźmierczak Piotr
  8. Kałuża Aneta
  9. Kobierska Joanna
  10. Kempski Michał
  11. kryske Jacek
  12. Kwiatkowski Bartosz
  13. Kwiecińska Anna
  14. Lipicki Tomasz
  15. Lipiński Michał
  16. Macke Paweł
  17. Maślak Piotr
  18. Nowak Marcin
  19. Nożykowski Wojciech
  20. Piotrowska Edyta
  21. Prus Janusz
  22. Skórzewski Marcin
  23. Szcześniak Bartłomiej
  24. Szczyszek Paweł
  25. Wawrzków Bartomiej
  26. Wiśniewski Piotr
  27. Woźniak Aneta
  28. Zgarda Arkadiusz
Klasa IVc
  1. Burchard Jakub
  2. Czerniawski Tomasz
  3. Durlej Rafał
  4. Gasiarowski Rafał
  5. Goska Edyta
  6. Gruszka Radek
  7. Hałaczkiewicz Sebastian
  8. Jabłkowska Magdalena
  9. Anaszczyk Katarzyna
  10. Janiak Marcin
  11. Kaczmarczyk Olga
  12. Kąkol Joanna
  13. Kinastowski Krystian
  14. Kołomecki Paweł
  15. Kos Katarzyna
  16. Kozłowska Aldona
  17. Kubiak Robert
  18. Nogaj Anna
  19. Nowicki Konrad
  20. Pałczyńska Anna
  21. Pawlak Przemysław
  22. Połośka Katarzyna
  23. Rosa Patrycja
  24. Rój Grzegorz
  25. Skrzypczak Anna
  26. Tumiłowicz Dagmara
  27. Waszkiewicz Karolina
  28. Wilner Bartłomiej
  29. Woldańska Iwona
  30. Wypych Joanna
  31. Zielnik Marek
  32. Żaryn Jakub
Klasa IVd
  1. Adamek Joanna
  2. Bembel Paulina
  3. Brzezińska Katarzyna
  4. Brzosynowska Karolina
  5. Chojnacka Magdalena
  6. Cześkiewicz Kamila
  7. Grabowska Anna
  8. Kaszubowska Elżbieta
  9. Kawalerska Joanna
  10. Klejszmidt Monika
  11. Kościelecka Kamila
  12. Kraszkiewicz Katarzyna
  13. Krzywda Agnieszka
  14. Łaciak Eliza
  15. Lemańska Kamila
  16. Matuszcak Agnieszka
  17. Mądrzak Beata
  18. Metko Marta
  19. Nowak Sylwia
  20. Ograbisz Agnieszka
  21. Ptaszyńska Dominika
  22. Ryszkiewicz Aleksandra
  23. Soczywko Małgorzata
  24. Szewczuk Agnieszka
  25. Tomaszewska Żaneta
  26. Wańka Katarzyna
  27. Wardręga Monika
  28. Wawrzyniak Joanna
  29. Wlazło Katarzyna
  30. Włoch Anna
  31. Zarabska Angelika
Klasa IVe
  1. Andrysiak Joanna
  2. Antczak Katarzyna
  3. Będkowska Gabriela
  4. Bierniaszek Karolina
  5. Ciborowska Anna
  6. Drużbiak Kamila
  7. Formaniak Przemysław
  8. Fułek Ilona
  9. Glinkowski Łukasz
  10. Głuchowski Paweł
  11. Karolczyk Marta
  12. Koźlecka Luiza
  13. Krenz Damian
  14. Kubiak Aleksandra
  15. Kurzyńska Anna
  16. Mielcarek Agnieszka
  17. Napieralska Dobromiła
  18. Ordoczyńska Paulina
  19. Piasna Agnieszka
  20. Podymska Sylwia
  21. Rudowicz Marta
  22. Solon Artur
  23. Stasiak Katarzyna
  24. Sudolska Marlena
  25. Szymański Adam
  26. Ulrych Eliza
  27. Wdowczyk Marcin
  28. Wilczyński Łukasz
  29. Ziemski Bartosz
Klasa IVf
  1. Adamiec Magdalena
  2. Bukowska Katarzyna
  3. Cofalska Karolina
  4. Dolińska Małgorzata
  5. Drobnik Monika
  6. Kaliniec Kalina
  7. Kintzi Anna
  8. Kołodziejczyk Aleksandra
  9. Krauze Aleksandra
  10. Kujawa Katarzyna
  11. Łapczyńska Magdalena
  12. Łuczak Agnieszka
  13. Manikowska Katarzyna
  14. Mleczarek Ewelina
  15. Minta Agata
  16. Oleksy Anna
  17. Owczarek Agnieszka
  18. Pawlaczyk Agnieszka
  19. Podłużny Agata
  20. Ratajczyk Kinga
  21. Sampit Anna
  22. Szewczyk Grażyna
  23. Ślusarska Magdalena
  24. Talaga Monika
  25. Tanaś Aneta
  26. Tułaza Magdalena
  27. Zgarda Anna

Absolwenci 1999

 

Klasa IVa
  1. Bień Marta
  2. Błaszczyk Paulina
  3. Cichowicz Marta
  4. Cofalski Michał
  5. Dobrowolski Selvan
  6. Domke Katarzyna
  7. Godzinowski Łukasz
  8. Górna Barbara
  9. Grajerk Anna
  10. Jaruga Agnieszka
  11. Jaworska Aleksandra
  12. Jeżyk Aneta
  13. Jopek Grzegorz
  14. Kiełbasa Mateusz
  15. Kosmala Iwona
  16. Krzemińska Anna
  17. Kulej Sebatian
  18. Kupajski Marcin
  19. Ludwiczek Małgorzata
  20. Makowska Marta
  21. Okrasa Marta
  22. Paś Aleksandra
  23. Pierzchalska Magdalena
  24. Pietkiewicz Maja
  25. Pietrzak Anna
  26. Pluta Agnieszka
  27. Sawulska Joanna
  28. Skrzyńska Katarzyna
  29. Szymańska Katarzyna
  30. Ślusarek Ewa
  31. Śmietańska Bogusława
  32. Tomaska Aneta
  33. Włodarzcyk Michał
  34. Woźniak Izabela
  35. Zadroga Marta
  36. Załęcka Ewa
  37. Ziółkowska Anna
Klasa IVb
  1. Andrzejczak Anna
  2. Baumgart Michał
  3. Bąk Włodzimierz
  4. Bąńczyk Ewelina
  5. Biskupiak Elwira
  6. Borowski Bartłomiej
  7. Czarciński Jakub
  8. Dzikowska Karolina
  9. Grzesiak Ewelina
  10. Herman Przemysław
  11. Jasiukiewicz Piotr
  12. Jędrzejak Jacek
  13. Kolasa Daniel
  14. Koliński Sylwester
  15. Kołata Natalia
  16. Kowalczyk Roman
  17. Kubiak Krzysztof
  18. Kujawa Joanna
  19. Łakomy Łukasz
  20. Łazarek Joanna
  21. Makowski Robert
  22. Małecki Adam
  23. Mikas Marcin
  24. Miklas Tomasz
  25. Mruk Łukasz
  26. Popiołek Mariusz
  27. Rajm Elżbieta
  28. Rącka Izabela
  29. Saoudi Safian
  30. Siepka Sylwia
  31. Ulatowski Grzegorz
  32. Wierzbicka Karolina Adrianna
Klasa IVc
  1. Basior Aneta
  2. Bączkiewicz Anna
  3. Biesiada Marzena
  4. Budzik Paulina
  5. Buncler Anna
  6. Cozaś Marta
  7. Drobnik Katarzyna
  8. Golanowska Monika
  9. Grześkowiak Anna
  10. Herbich Maria
  11. Józefacka Justyna
  12. Józefowska Magdalena
  13. Kozieja Małgorzata
  14. Kubisiak Alina
  15. Kubiak Katarzyna
  16. Lewicki Tomasz
  17. Ludwiczak Jolanta
  18. Marek Izabela
  19. Nowak Witold
  20. Nowakowska Agata
  21. Nowicka Anna
  22. Olszewska Justyna
  23. Przybylska Monika
  24. Rubas Kamila
  25. Rudowicz Joanna
  26. Słabowski Michał
  27. Sroczyńska Małgorzata
  28. Szczyrek Dagmara
  29. Świerk Katarzyna
  30. Walczak Joanna
  31. Wawrzyniak Karolina
  32. Wierzchowska Dorota
Klasa IVd
  1. Balcerzak Wojciech
  2. Biernacka Ewa
  3. Choja Monika
  4. Domaradzka Dorota
  5. Frontczak Sylwia
  6. Galant Magdalena
  7. Gałecka Alicja
  8. Jakubowska Paulina
  9. Jusyk Michał
  10. Kaczmarek Agnieszka
  11. Kłobucki Mariusz
  12. Kołodziejczak Malwina
  13. Konopiata Karolina
  14. Kościelecki Filip
  15. Macweladowska Agnieszka
  16. Muszyńska Paulina
  17. Nawrocka Katarzyna
  18. Palusińska Anna
  19. Popiołek Karolina
  20. Przekowiak Eliza
  21. Ratajczyk Anna
  22. Ryżak Marcin
  23. Strapko Iga
  24. Szcześniak Agata
  25. Szymański Bartłomiej
  26. Urbańska Agnieszka
  27. Wiśniewska Beata
  28. Wojcieszek Sylwia
  29. Zaręba Maria
  30. Zmyślona Paulina
  31. Żuk Anna
Klasa IVe
  1. Biadasiewicz Paweł
  2. Blewąska Małgorzata
  3. Borowiak Joanna
  4. Bucikiewicz Kamila
  5. Chojnacki Adam
  6. Ficner Maciej
  7. Grochowska Agnieszka
  8. Janiszewski Krzysztof
  9. Jasińska Anna
  10. Kłys Sebastian
  11. Krysińska Katarzyna
  12. Krzywda Anna
  13. Kwiatkowska Beata
  14. Lis Przemysław
  15. Misklas Jakub
  16. Narczyński Leszek
  17. Olbrycha Patrycja
  18. Olszyna Łukasz
  19. Pawluta Agnieszka
  20. Pertkiewicz Szymon
  21. Pilarska Joanna
  22. Sędziak Paulina
  23. Skorupka Małgorzata
  24. Sroka Katarzyna
  25. Starnecka Dorota
  26. Szablewska Paulina
  27. Szjadzińska Magdalena
  28. Tworkiewicz Karolina
  29. Waćkowska Paulina
  30. WOdzińska Marzena
  31. Zaborowska Jolanta
  32. Żółtek Łukasz
Klasa IVf
  1. Baldysz Agata
  2. Bąkiewicz Marek
  3. Buszkowska Ewa
  4. Cichorek Lucyna
  5. Fokt Angelika
  6. Grześ Marta
  7. Habuda Jacek
  8. Jakubek Ireneusz
  9. Janiak Łukasz
  10. Janowska Elżbieta
  11. Kochman Julia
  12. Magdziński Marcin
  13. Moch Kamila
  14. Matuszkiewicz Agnieszka
  15. Mączyńska Paulina
  16. Miłek Anna
  17. Mosicka Magdalena
  18. Niedźwiecka Małgorzata
  19. Nowak Przemysław
  20. Nowostawski Michał
  21. Okoń Katarzyna
  22. Owczarek Agnieszka
  23. Pawlak Krzysztof
  24. Pierzchlewicz Izabela
  25. Spiż Małgorzata
  26. Tomaszewska Justyna
  27. Tomczyk Andrzej
  28. Waszak Magdalena
  29. Wąsik Agnieszka
  30. Wośko Mikołaj
  31. Wrzeszczyńska Anna
  32. Zasadni Małgorzata
  33. Zwolińska Marta

 

Absolwenci 2005

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Borowski Marcin
  2. Bubiński Kamil
  3. Dziedzic Marcin
  4. Figlak Zbigniew
  5. Garncarz Michał
  6. Grzanka Marta
  7. Jabłońska Patrycja
  8. Jaskulska Kinga
  9. Jędrzejewski Tomasz
  10. Kasprzak Edyta
  11. Kasprzak Rafał
  12. Kłos Michał
  13. Kordes Berenika
  14. Kowalski Mateusz
  15. Kowalski Paweł
  16. Kubacki – Gorwecki Konrad
  17. Kukuła Marek
  18. Kwas Mariusz
  19. Liberska Marta
  20. Łuczak Joanna
  21. Pawlak Katarzyna
  22. Poniatowski Damian
  23. Przygodzki Michał
  24. Puchalska Agata
  25. Sobczyk Małgorzata
  26. Soiński Paweł
  27. Strapagiel Andrzej
  28. Strzelczyk Łukasz
  29. Szczepaniak Małgorzata
  30. Utecht Karina
  31. Waszak Agnieszka
  32. Wojtynka Agnieszka
Klasa IIIb
  1. Antczak Mariusz
  2. Beliński Piotr
  3. Buszkiewicz Aldona
  4. Chrzan Maciej
  5. Chudaś Kamil
  6. Drabik Joanna
  7. Filipek Marcin
  8. Górczyńska Marta
  9. Grzegorek Katarzyna
  10. Janczyk Joanna
  11. Kaczmarek Korneliusz
  12. Kilańska Joanna
  13. Kłysz Milena
  14. Kusiński Tomasz
  15. Małecka Paulina
  16. Mazurowska Paulina
  17. Mencel Piotr
  18. Mikołajczyk Karolina
  19. Piorun Przemysław
  20. Plichta Joanna
  21. Pospieszyński Piotr
  22. Proskura Emilia
  23. Słomian Kinga
  24. Stawicki Szczepan
  25. Szulc Piotr
  26. Szuleta Mateusz
  27. Szwankowski Marek
  28. Świątczak Michał
  29. Urbaniak Karolina
  30. Walczyński Karol
  31. Wiśniewska Małgorzata
  32. Wypych Dawid
Klasa IIIc
  1. Balcerzyk Marta
  2. Banach Katarzyna
  3. Giercarz Natalia
  4. Gralka Aleksandra
  5. Grzesiak Katarzyna
  6. Kramarski Adam
  7. Krysztofowicz Justyna
  8. Lejnert Marlena
  9. Łuczak Paulina
  10. Majtas Zofia
  11. Małecka Izabela
  12. Olechny Agnieszka
  13. Salamon Sylwia
  14. Sierakowski Michał
  15. Skrzypińska Karolina
  16. Szczecińska Agata
  17. Urbańska Agata
  18. Wyborna Paulina
  19. Binek Karolina
  20. Cieślik Ewa
  21. Gralińska Katarzyna
  22. Jałowicz Agata
  23. Jaworski Dominik
  24. Jędras Marta
  25. Jędrzejak Klara
  26. Karwasińska Katarzyna
  27. Kraszkiewicz Nina
  28. Mikołajczyk Anna
  29. Noskowska Anna
  30. Nowacka Natalia
  31. Radzion Oriana
  32. Wleklak Katarzyna
Klasa IIId
  1. Bąkowska Justyna
  2. Bielewicz Magdalena
  3. Broniszewska Marta
  4. Cicha Karolina
  5. Dyc Justyna
  6. Filipek Iwona
  7. Fingas Monika
  8. Frydrychowicz Bartosz
  9. Gabryś Paulina
  10. Gajzler Anna
  11. Głowinkowska Julia
  12. Gruszka Dagmara
  13. Grzelak Katarzyna
  14. Janiak Marta
  15. Kania Agnieszka
  16. Krawczyk Eliza
  17. Macińska Maria
  18. Marciniak Ewelina
  19. Marciniak Tomasz
  20. Michera Karolina
  21. Mikołajczyk Małgorzata
  22. Naskrętska Marta
  23. Nowak Olga
  24. Olejnik Anna
  25. Pasierbek Natalia
  26. Rogozińska Kinga
  27. Stefańska Angelika
  28. Szaciłło Anna
  29. Szcześniak Anna
  30. Urbaniak Ewa
  31. Zawadzka Agnieszka
  32. Zdyb Adrianna
Klasa IIIe
  1. Augustyniak Marcin
  2. Banaszkiewicz Judyta
  3. Banaszkiewicz Justyna
  4. Biegański Bartosz
  5. Bochyński Adam
  6. Bzdyrek Kamila
  7. Chudzik Jakub
  8. Dębowiak Łukasz
  9. Dzikowska Magdalena
  10. Graczyk Agnieszka
  11. Gronert Małgorzata
  12. Hoffman Maciej
  13. Karczmarek Olga
  14. Kowalewska Anna
  15. Markiewicz Paulina
  16. Matuszak Andrzej
  17. Mazurek Łukasz
  18. Michalak Joanna
  19. Michaś Magdalena
  20. Minta Waldemar
  21. Musioł Mateusz
  22. Nowicki Tomasz
  23. Nurzyński Piotr
  24. Pietrala Iwo
  25. Plota Justyna
  26. Przybylski Bartosz
  27. Rychter Alicja
  28. Smelczyńska Magdalena
  29. Stanisławski Maciej
  30. Śniegula Ewa
  31. Tęsiorowska Anna
  32. Wardęga Adrian
  33. Wochlik Paulina
Klasa IIIf
  1. Całka Agnieszka
  2. Jankowski Przemysław
  3. Jarus Magdalena
  4. Kubiak Katarzyna
  5. Makowska Aleksandra
  6. Nawrot Michał
  7. Nowakiewicz Barbara
  8. Nowicki Piotr
  9. Papierska Justyna
  10. Pomykała Agnieszka
  11. Spychalski Marek
  12. Starecka Agata
  13. Strączek Paula
  14. Tylus Tomasz
  15. Vogt Joanna
  16. Wilner Aleksander
  17. Buchnajzer Agnieszka
  18. Czarnecka Justyna
  19. Fórmaniak Monika
  20. Hyla Paulina
  21. Ignaczak Anna
  22. Janiak Małgorzata
  23. Jaśkiewicz Karolina
  24. Kwiatkowska Ilona
  25. Lis Emilia
  26. Michalski Adam
  27. Pawlik Rafał
  28. Pogorzelec Estera
  29. Sośnicka Justyna
  30. Szymańska Agata
  31. Tułacz Katarzyna
  32. Tyczyńska Natalia
  33. Wasik Irmina
  34. Wilczyński Karol
  35. Zawadzka Magdalena
Klasa IIIg
  1. Antoniak Mateusz
  2. Bartosik Magdalena
  3. Bączkiewicz Sylwia
  4. Chlasta Monika
  5. Dębowa Katarzyna
  6. Dziubek Kamila
  7. Fibingier Karolina
  8. Górczyńska Monika
  9. Gruszczyńska Justyna
  10. Gułaj Katarzyna
  11. Holajda Katarzyna
  12. Jabłoński Michał
  13. Jagielska Karolina
  14. Jakubczak Anna
  15. Kiszka Jakub
  16. Kubasik Anna
  17. Kuchcicki Jakub
  18. Kukuła Mateusz
  19. Lis Weronika
  20. Pawłowska Anna
  21. Pelc Przemysław
  22. Pilarski Marcin
  23. Płotek Marcin
  24. Przybylski Krzysztof
  25. Rzepka Jakub
  26. Sobczak Elżbieta
  27. Soroczyńska Iwona
  28. Stachowska Anna
  29. Stefanowski Przemysław
  30. Sulwiński Marcin
  31. Szurmińska Monika
  32. Ścibisz Marcin
Klasa IIIh
  1. Adamus Karolina
  2. Far Michalina
  3. Filipowska Barbara
  4. Grotowska Agata
  5. Józefiak Anita
  6. Kurka Grzegorz
  7. Mrowiec Michalina
  8. Nędzewicz Sylwia
  9. Nowicka Natalia
  10. Pawlak Magdalena
  11. Pelc Patrycja
  12. Szwarc Celina
  13. Tomczyk Dawid
  14. Wdowczyk Anna
  15. Wilk Karolina
  16. Wolniak Joanna
  17. Banasiak Anna
  18. Borecki Marcin
  19. Dominiak Bartosz
  20. Dutkowski Łukasz
  21. Jakubowska Magdalena
  22. Jamroziak Paulina
  23. Janicka Katarzyna
  24. Klamycki Krzysztof
  25. Nowacka Aleksandra
  26. Sałek Agata
  27. Sobolewska Maria
  28. Szade Aleksandra
  29. Sztrajt Alicja
  30. Tarnowska Malwina
  31. Tułacz Karolina
  32. Walczak Joanna
  33. Waszak Mateusz
  34. Zimniak Ewelina
Klasa IIIi
  1. Chojnacki Bartosz
  2. Kończal Katarzyna
  3. Kornacka Kamila
  4. Lament Małgorzata
  5. Łaźniak Magdalena
  6. Marciniak Julian
  7. Marciniak Łukasz
  8. Marczyński Adam
  9. Michalska Sylwia
  10. Mrowiński Mateusz
  11. Naskręcki Łukasz
  12. Pawlak Paulina
  13. Pospieszyński Piotr
  14. Sobczak Szymon
  15. Urbańska Elżbieta
  16. Urbański Tomasz
  17. Zaleska Anna
  18. Cieślak Joanna
  19. Frankowska Paulina
  20. Gil Albert
  21. Grabowska Monika
  22. Kubiak Izabela
  23. Kwiecińska Anna
  24. Majerowicz Błażej
  25. Nowak Marlena
  26. Nurek Marlena
  27. Piasecki Michał
  28. Radaś Paulina
  29. Rosiak Agnieszka
  30. Sobczyk Justyna
  31. Tomalak Anna
  32. Tyszkowska Katarzyna
  33. Wojtaszczyk Agnieszka

Absolwenci 2006

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Błaszczyńska Kinga
  2. Bednarek Żaneta
  3. Czołnik Paweł
  4. Dębowska Agnieszka
  5. Dudek Dawid
  6. Dulnik Dawid
  7. Dyśko Michał
  8. Gogolewski Bartosz
  9. Gralka Mateusz
  10. Gronos Marta
  11. Grzelak Natalia
  12. Ignaczak Danuta
  13. Jankowski Jakub
  14. Kordylas Justyna
  15. Kubicka Urszula
  16. Kuźniacka Anna
  17. Lipicki Jacek
  18. Litwa Joanna
  19. Łuczak Edyta
  20. Maciejewski Tomasz
  21. Mazurek Daria
  22. Mutke Małgorzata
  23. Przybyła Bartosz
  24. Rybarczyk Marcin
  25. Sierowy Kamil
  26. Strojs Piotr
  27. Tomczyk Paweł
  28. Ukleja Anna
  29. Wojciechowski Grzegorz Jan
  30. Woźniak Łukasz
Klasa IIIb
  1. Czarciński Bartłomiej
  2. Dziużyński Michał Dawid
  3. Frącki Tomasz
  4. Głuszczak Justyna
  5. Herman Sergiusz
  6. Jarmuszczak Katarzyna
  7. Kacprzak Mikołaj
  8. Kaczmarek Krystian
  9. Krzywda Andrzej
  10. Mencel Piotr
  11. Molski Łukasz
  12. Nowicki Filip
  13. Pietrzak Kamil
  14. Piotrowski Przemysław
  15. Plasun Anna Beata
  16. Przybylski Przemysław
  17. Purzyc Andrzej
  18. Sawulski Patryk
  19. Sobiech Mateusz
  20. Sokalski Karol
  21. Szkudlarek Sylwia
  22. Urbaniak Monika
  23. Wojciechowska Joanna
  24. Wojciechowski Grzegorz
  25. Wojciechowski Michał
  26. Woźniak Adrian
  27. Zaborowska Magdalena
Klasa IIIc
  1. Andler Katarzyna
  2. Borzymowski Jakub
  3. Dondelewski Bartosz
  4. Dziedziela Maria
  5. Kasper Joanna
  6. Kędzierska Ewa
  7. Kozłowska Nagdalena
  8. Kubiaszczyk Magdalena
  9. Kucharska Anna
  10. Miszczal Katarzyna
  11. Myłek Joanna
  12. Michalak Agnieszka
  13. Miś Tomasz
  14. Pawlak Sylwia
  15. Plewicka Gabriela
  16. Piskozub Piotr
  17. Sobolewska Marta
  18. Sołtysiak Anna
  19. Stańczyk Sandra
  20. Trawczyńska Agnieszka
  21. Tylec Ewelina
  22. Ukleja Natalia
  23. Waszak Alicja
  24. Włoszczyńska Agnieszka
  25. Zimna Anna
Klasa IIId
  1. Baraniak Jacek
  2. Bryła Beata
  3. Czajczyńska Justyna
  4. Jarczewska Milena
  5. Kempińska Marta
  6. Kobyłka Iga
  7. Kolasińska Justyna
  8. Kowalski Kamil
  9. Majonek Marta
  10. Magiera Ewelina
  11. Mikołajczyk Anna
  12. Mikołajczyk Magdalena
  13. Niewiejska Małgorzata
  14. Openchowska Karolina
  15. Palusińska Paulina
  16. Pawlak Ilona
  17. Piorunowski Paweł
  18. Sobczyk Karolina
  19. Skalska Natalia
  20. SZczepańska Agnieszka
  21. Śliwińska Agnieszka
  22. Wdowczyk Karolina
  23. Zalewicz Marta
  24. Zemła Anna
  25. Bryła Patrycja
  26. Piekielna Anna
  27. Jagodziński Juliusz
Klasa IIIe
  1. Biernat Przemysław
  2. Chwedkowski Jakub
  3. Dejneka Maria
  4. Filipiak Marcin
  5. Frąckowiak Wojciech
  6. Gorzelańczyk Konrad
  7. Grala Łukasz
  8. Gorzelany Piotr
  9. Jagodziński Juliusz
  10. Janicka Ewelina
  11. Jakubczak Marek
  12. Janczak Monika
  13. Kamańczyk Ewelina
  14. Kazimierczak Michał
  15. Klimas Mikołaj
  16. Kubat Michał
  17. Kuca Maciej
  18. Mielcarek Karolina
  19. Nowacki Adam
  20. Nowicka Małgorzata
  21. Ogrodowicz Paweł
  22. Olejnik Magdalena
  23. Płatek Marek
  24. Pośpieszyńska Anna
  25. Sałata Piotr
  26. Stasiełuk Maciej
  27. Szczepański Bartosz
  28. Tomczak Agata
  29. Wanat Michał
  30. Włodarski Rafał
  31. Zawadzki Michał
Klasa IIIf
  1. Adamczewska Natalia
  2. Andrzejewska Agnieszka
  3. Brzezińska Paulina
  4. Chojnacki Łukasz
  5. Fingas Bartosz
  6. Gurgul Natalia
  7. Hofman Hanna
  8. Jamrozik Michał
  9. Janiak Anita
  10. Jarczewska Patrycja
  11. Jeziorski Bartosz
  12. Kasperkiewicz Patrycja
  13. Kraszkiewicz Ewa
  14. Kołodziejczyk Joanna
  15. Kucińska Anna
  16. Maj Katarzyna
  17. Matusiak Małgorzata
  18. Majewska Agnieszka
  19. Mikołajczyk Sylwia
  20. Mikołajczyk Żaneta
  21. Mocny Jan
  22. Molenda Joanna
  23. Przybylak Daria
  24. Rogaczewska Natalia
  25. Rycharska Natalia
  26. Spaleniak Ewelina
  27. Walendowska Małgorzata
  28. Wasik Anna
  29. Werblińska Beata
  30. Wojtysiak Małgorzata
  31. Wolf Joanna
  32. Ziętek Sylwia
  33. Kaczała Izabela
Klasa IIIg
  1. Bajon Bogdan
  2. Chojnacka Ewelina
  3. Chudzik Przemysław
  4. Cichomski Maciej
  5. Florczak Sylwia
  6. Gąsiorkiewicz Weronika
  7. Ginalska Dominika
  8. Grzymski Rafał
  9. Koniusz Dagmara
  10. Kosecki Michał
  11. Lament Joanna
  12. Liberski Michał
  13. Łuczak Malwina
  14. Majchrzak Marek
  15. Patyna Bogumiła
  16. Pawlak Marcin
  17. Pakulski Artur
  18. Piontczak Monika
  19. Pisula Agnieszka
  20. Prus Natalia
  21. Siwiak Aleksandra
  22. Stempniak Joanna
  23. Szymczak Nina
  24. Tomaszewska Katarzyna
  25. Woźniak Mariusz
  26. Włodarczyk Dominik
  27. Ziemczak Jacek
  28. Zimny Jarosław

Absolwenci 2007

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Andrzejak Paulina
  2. Antczak Sylwia
  3. Bryła Miron
  4. Brzeski Łukasz
  5. Delebis Piotr
  6. Dembowy Patrycja
  7. Falas Łukasz
  8. Hudzińska Emilia
  9. Kania Dawid
  10. Kliber Monika
  11. Kobus Agnieszka
  12. Kozanecki Rafał
  13. Kurdyk Łukasz
  14. Liberski Robert
  15. Lis Norbert
  16. Mikołajczyk Agnieszka
  17. Nowakowski Paweł
  18. Olejniczak Filip
  19. Piorun Ewa
  20. Pokojowy Łukasz
  21. Sobczak Sebastian
  22. Sulwińska Małgorzata
  23. Szałek Klaudia
  24. Szkudlarek Adam
  25. Wilczyński Krzysztof
  26. Woźniak Anna
Klasa IIIb
  1. Borzymowska Zuzanna
  2. Chrystek Patrycja
  3. Durdeń Emilia
  4. Frątczak Dawid
  5. Jakubczak Łukasz
  6. Kaczkowski Marcin
  7. Kaczmarczyk Tomasz
  8. Karpiński Grzegorz
  9. Kawala Szymon
  10. Kliber Marlena
  11. Kowalska Klina
  12. Krycka Małgorzata
  13. Kulczyńska Justyna
  14. Matlak Dawid
  15. Mielczarek Hanna
  16. Owczarek Patryk
  17. Pawelec Patryk
  18. Rutkowski Michał Krzysztof
  19. Rutkowski Michał
  20. Słomian Jakub
  21. Soiński Piotr
  22. Spychalski Piotr
  23. Szczepiński Aleksander
  24. Szewczyk Urszula
  25. Szymański Piotr
  26. Wawrzyniak Mateusz
  27. Wejman Marcin
  28. Wilczyński Piotr
  29. Zając Kamil
Klasa IIIc
  1. Anusewicz Dorota
  2. Bereś Noemi
  3. Cierlaczyk Justyna
  4. Dedecjus Marta
  5. Dębska Anna
  6. Dziatkiewicz Magdalena
  7. Fedfebel Izabela
  8. Grzanka Aleksandra
  9. Hardyś Natalia
  10. Ignasiak Joanna
  11. Jagodzińska Alicja
  12. Kasperuk Anna
  13. Kliber Monika
  14. Kocemba Dawid
  15. Kowalska Agnieszka
  16. Krawczyk Joanna
  17. Kryśków Katarzyna
  18. Łaska Paulina
  19. Marszałek Alicja
  20. Michalak Marta
  21. Mikołajczyk Aleksandra
  22. Morawińska Iwona
  23. Rudowicz Weronika
  24. Sapuła Mariusz
  25. Sobocka Urszula
  26. Sójka Martyna
  27. Stelmaszak Marta
  28. Szkudlarek Dominika
  29. Szperliński Błażej
  30. Tomaszewska Anika
  31. Trzebińska Justyna
  32. Wasik Agnieszka
  33. Werner Aleksandra
  34. Zieliński Daniel
  35. Zychowicz Joanna
Klasa IIId
  1. Basiński Robert
  2. Bażant Anna
  3. Ceglarek Patrycja
  4. Domagała Marta
  5. Glapa Beata
  6. Gimla Aleksandra
  7. Jakóbczak Ewelina
  8. Janiak Małgorzata
  9. Kaźmierczak Barbara
  10. Kaźmierczak Bartosz
  11. Kędzierski Krzysztof
  12. Lasiecka Agata
  13. Mania Kamila
  14. Mikołajczyk Marta
  15. Okurowska Aleksandra
  16. Owczarek Ewelina
  17. Pluta Barbara
  18. Pogorzelec Izabela
  19. Przybył Ligia
  20. Pyjecka Anna
  21. Rajkowska Karolina
  22. Reich Mariusz
  23. Sieradzki Bartłomiej
  24. Tłokowska Karolina
  25. Zieliński Piotr
Klasa IIIe
  1. Będziński Mateusz
  2. Chudaś Tomasz
  3. Dobrzański Albert
  4. Drzewiecki Filip
  5. Gajewska Iwona
  6. Jabłoński Bartłomiej
  7. Kleta Martin
  8. Lewtak Olga
  9. Michalak Agnieszka
  10. Owczarek Janusz
  11. Pieczyński Łukasz
  12. Szwajkowski Marcin
  13. Żukowska Katarzyna
  14. Bach Olga
  15. Bera Magdalena
  16. Bergandy Paweł
  17. Buda Rafał
  18. Druciarek Żaneta
  19. Filipek Dariusz
  20. Jarzębski Mateusz
  21. Paszyn Michał
  22. Poczta Michał
  23. Sradomski Grzegorz
  24. Szewczyk Mateusz
  25. Szymczak Karolina
  26. Waszczyński Szymon
  27. Witońska Roksana
Klasa IIIf
  1. Andrzejewska Paulina
  2. Bitner Ewelina
  3. Brodziak Justyna
  4. Dominikowska Katarzyna
  5. Gajewska Justyna
  6. Kasińska Katarzyna
  7. Kierzkowska Anna
  8. Klamecka Angelika
  9. Kucner Monika
  10. Laleko Michalina
  11. Lika Marcin
  12. Majtas Marta
  13. Marcinkowska Maria
  14. Mikołajczyk Maciej
  15. Nawrocka Marta
  16. Nerka Milena
  17. Nogaj Agnieszka
  18. Olczak Magdalena
  19. Olejniczak Michał
  20. Sobczyk Kamil
  21. Spaleniak Agata
  22. Walasz Dorota
  23. Wawrzyniak Magdalena
  24. Wągrowska Paulina
  25. Wojtaszek Izabela
  26. Wojtysiak Paulina
  27. Wosiek Patrycja
  28. Woźniak Marta
  29. Wójcicki Maciej
  30. Żarnecka Joanna
Klasa IIIg
  1. Aleksander Adam
  2. Bonusiak Mikołaj
  3. Bartoszek Robert
  4. Drzewiecka Monika
  5. Durdyn Anita
  6. Górna Paulina
  7. Hardy Marek
  8. Jarzębski Michał
  9. Jędrych Krzysztof
  10. Joachimiak Kamil
  11. Kalinowska Julita
  12. Kęszycka Magdalena
  13. Kowalczyk Juliusz
  14. Leszczyńska Joanna
  15. Lisek Maciej
  16. Lisok Justyna
  17. Maniewski Tomasz
  18. Marczak Ernest
  19. Matyjasz Magdalena
  20. Mażuchowska Magda
  21. Michalak Piotr
  22. Pawlikowski Radosz
  23. Pietrala Marika
  24. Plichta Adam
  25. Płotek Paweł
  26. Poniatowski Piotr
  27. Roźmiarek Patrycja
  28. Rybikowska Ewelina
  29. Stawicka Karolina
  30. Tylec Jakub
  31. Wojtczak Andrzej
  32. Wosik Bogumiła
  33. Grzymski Rafał

Absolwenci 2008

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Banasiak Ewa
  2. Białek Krzysztof
  3. Cebulska Kamila
  4. Celer Marcin
  5. Chojnacki Marcin
  6. Czarnecki Michał
  7. Duleba Adrian
  8. Dworczak Ewa
  9. Frankiewicz Katarzyna
  10. Galusik Karolina
  11. Garczarek Urszula
  12. Hadrych Tomasz
  13. Hanc Paweł
  14. Jabłoński Sławomir
  15. Jędrzejczak Dominika
  16. Kania Piotr
  17. Kierzkowska Olga
  18. Krawczyk Bartłomiej
  19. Kuźniacka Justyna
  20. Majchrzak Kamil
  21. Pejaś Wojciech
  22. Podemski Grzegorz
  23. Przybył Przemysław
  24. Skowrońska Natalia
  25. Stempniewicz Dominika
  26. Szczepaniak Michał
  27. Szuszkiewicz Maciej
  28. Świątek Beata
  29. Tomczyk Mateusz
  30. Ukleja Damian
  31. Wieczorek Dorota
  32. Włoszczyńska Wiktoria
  33. Zdun Małgorzata
Klasa IIIb
  1. Banasiewicz Przemysław
  2. Bartosik Mateusz
  3. Chacuk Tomasz
  4. Chołys Marta
  5. Dębińska Iwona
  6. Gajewska Sandra
  7. Górski Bartosz
  8. Graczyk Maciej
  9. Grzelak Marcin
  10. Jankowska Joanna
  11. Juszczak Sybilla
  12. Kowalczyk Erwin
  13. Kozak Witold
  14. Krauze Hubert
  15. Komolibus Joanna
  16. Kurek Dominika
  17. Kuświk Jakub
  18. Lindner Łukasz
  19. Lubiński Rafał
  20. Maniewski Tomasz
  21. Mazur Michał
  22. Marciniak Dawid
  23. Pawelec Mikołaj
  24. Pol Konrad
  25. Przybylski Tomasz
  26. Rubiś Adrian
  27. Smolczyńska Agnieszka
  28. Sobieraj Klaudia
  29. Stolarek Sebastian
  30. Szmaj Dominik
  31. Walkowiak Anna
  32. Wyczawski Fryderyk
  33. Żaboklicki Piotr
  34. Kaczała Magdalena
Klasa IIIc
  1. Baszczyńska Justyna
  2. Belińska Katarzyna
  3. Brzęczkowska Weronika
  4. Błaszyk Karolina
  5. Budzińsksa Agata
  6. Dudek Barbara
  7. Gaj Agnieszka
  8. Garncarek Krystian
  9. Górska Anna
  10. Hałas Anna
  11. Kałuża Tomasz
  12. Korczyńska Malwina
  13. Kurczewska Joanna
  14. Kurek Agnieszka
  15. Majzner Małgorzata
  16. Marszał Joanna
  17. Męcel Agata
  18. Półtorak Lena
  19. Rutkowski Łukasz
  20. Skadłubowicz Ewelina
  21. Skurtys Jakub
  22. Sypniewska Alekasndra
  23. Tarnawska Katarzyna
  24. Tułacz Paulina
  25. Wajgielt Piotr
  26. Wilner Martyna
  27. Włodarczyk Joanna
  28. Wysocka Magdalena
  29. Ziąbkowska Jolanta
Klasa IIId
  1. Antczak Paulina
  2. Francka Katarzyna
  3. Galewicz Paweł
  4. Górnicki Szymon
  5. Kaczmarek Magdalena
  6. Kuczyńska Katarzyna
  7. Kwiatkowska Barbara
  8. Mańkowska Ewa
  9. Marcinkowski Michał
  10. Olczak Tomasz
  11. Suwała Monika
  12. Wasilewska Karolina
  13. Wdowczyk Monika
  14. Antoniak Michał
  15. Bryński Mateusz
  16. Cicha Emilia
  17. Dawidowicz Joanna
  18. Górska Marta
  19. Iwanow Iga
  20. Kąkol Natalia
  21. Kuźniacka Ilona
  22. Olejnik Elżbieta
  23. Piasecka Joanna
  24. Pietrzak Magdalena
  25. Pietrzak Żaneta
  26. Trawkowska Agnieszka
  27. Żądłowska Katarzyna
  28. Wittich Magdalena
Klasa IIIe
  1. Biernacik Dawid
  2. Ceglarek Agnieszka
  3. Chajduk Tomasz
  4. Czarnecki Piotr
  5. Gienerowicz Patryk
  6. Ginalski Marcin
  7. Janas Zofia
  8. Kaźmierczak Magdalena
  9. Kliber Mateusz
  10. Kowalski Michał
  11. Kozłowska Monika
  12. Krzywda Katarzyna
  13. Krysińska Monika
  14. Łuszczek Michał
  15. Majchrzak Łukasz
  16. Małecka Anna
  17. Matuszewski Tomasz
  18. Matyjasz Justyna
  19. Michałek Arkadiusz
  20. Mroziński Rafał
  21. Nowak Hubert
  22. Plewicka Dagmara
  23. Płatek Paweł
  24. Przybył Łukasz
  25. Radziszewski Mateusz
  26. Szkudlarek Michał
  27. Szlachta Szymon
  28. Wanat Mikołaj
  29. Wasik Łukasz
  30. Werbliński Piotr
  31. Wesołowska Katrzyna
  32. Zawieja Agnieszka
  33. Żuberek Arkadiusz
Klasa IIIf
  1. Antczak Kinga
  2. Balcerzak Mikołaj
  3. Baumgart Kamila
  4. Bochat Mateusz
  5. Boguszewicz Kludia
  6. Braun Zofia
  7. Dominiak Natalia
  8. Frątczak Natalia
  9. Grzesiak Dagmara
  10. Ignasiak Patrycja
  11. Janiak Karolina
  12. Jaroszuk Jakub
  13. Jędrzejak Kacper
  14. Jurga Sylwia
  15. Kaczkowska Paulina
  16. Kaniecka Agata
  17. Karman Kamila
  18. Kasprzak Marta
  19. Kozik Kamil
  20. Kuś Łukasz
  21. Matuszak Weronika
  22. Miklas Bartłomiej
  23. Mikołajczyk Michał
  24. Olechny Karolina
  25. Sobczak Daria
  26. Sobczyk Aleksandra
  27. Starnecka Anna
  28. Szepniewska Natalia
  29. Szmaja Anna
  30. Szydło Michał
  31. Urbańska Anna
  32. Walczak Adam
Klasa IIIg
  1. Benedyk Maria
  2. Cichorek Marta
  3. Delebis Marcin
  4. Dolata Tomasz
  5. Figiel Mariusz
  6. Ginalska Joanna
  7. Gniediuk Weronika
  8. Goszczurna Ewelina
  9. Górski Przemysław
  10. Grzywacz Roksana
  11. Hudzinska Alicja
  12. Jagielska Sylwia
  13. Juszczak Ewa
  14. Kiermas Paulina
  15. Kocemba Ewelina
  16. Kubiak Adrian
  17. Marcinkowski Mikołaj
  18. Misztal Barbara
  19. Muszyński Maciej
  20. Noski Patryk
  21. Nowacki Mikołaj
  22. Pszczoła Lidia
  23. Reich Andrzej
  24. Strojwąs Monika
  25. Siegień Justyna
  26. Smaga Monika
  27. Sobocki Sebastian
  28. Tomczyk Marcin
  29. Urbaniak Agata
  30. Woźniak Katarzyna
  31. Żuk Karolina
Klasa IIIh
  1. Andrzejak Anna
  2. Cicha Monika
  3. Dudek Małgorzata
  4. Donart Michał
  5. Frącka Agnieszka
  6. Janicka Joanna
  7. Kantorska Marta
  8. Karpała Magdalena
  9. Kowalewska Anna
  10. Kurzydłowski Maciej
  11. Lipińska Angelika
  12. Marciniak Marta
  13. Matecki Adam
  14. Matusiak Angelika
  15. Mikołajczyk Patrycja
  16. Nowak Patrick
  17. Pietrzak Natalia
  18. Poczekaj Sylwia
  19. Roszak Daria
  20. Skonieczna Katarzyna
  21. Sip Krzysztof
  22. Skrzypczyński Michał
  23. Sławińska Ewelina
  24. Supiński Piotr
  25. Szewczyk Damian
  26. Szymańska Kaja
  27. Szymańska Katarzyna
  28. Tokarek Karolina
  29. Tymek Agata
  30. Wojtkowska Sylwia
  31. Wyborna Kinga
  32. Zapart Przemysław
  33. Żarnecka Paulina
  34. Jakubowska Ewa
  35. Sowa Anna

Absolwenci 2009

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Baran Michał Ireneusz
  2. Bąkowski Andrzej
  3. Dytfeld Łukasz Piotr
  4. Gawron Patryk
  5. Grandyberg Ilona Kalina
  6. Halak Marcin Jakub
  7. Jabłoński Piotr Dominik
  8. Jaźwiec Łukasz
  9. Kliber Mariusz
  10. Kania Barbara
  11. Kosik Katarzyna Hanna
  12. Kosik Tamara Aleksandra
  13. Koszyczarek Michał Marek
  14. Krzemiński Michał Karol
  15. Kubiak Damian
  16. Langner Damian Włodzimierz
  17. Lisiecka Agata
  18. Marciniak Maciej
  19. Marciniak Malwina Katarzyna
  20. Mielcarek Laura
  21. Miklaszewski Wojciech
  22. Miedziński Michał
  23. Mikołajczyk Malwina Małgorzata
  24. Miś Michał
  25. Nurzyński Paweł
  26. Piotrowski Mateusz
  27. Staniszewska Paulina Małgorzata
  28. Stańczak Rafał Mariusz
  29. Szewczyk Bogumiła
  30. Tomczyński Jakub
  31. Trzeciak Marcin Jacek
  32. Ukleja Katarzyna Barbara
  33. Witkowski Mateusz Adam
Klasa IIIb
  1. Bartczak Jagoda Marta
  2. Bartoszek Przemysław Tomasz
  3. Bertrand Agnieszka Magdalena
  4. Biesiada Izabella Zofia
  5. Budzyńska Jowita
  6. Chabelski Piotr Tadeusz
  7. Ciąćka Łukasz Marcin
  8. Cichy Adam Tomasz
  9. Czabator Jakub Tomasz
  10. Dejneka Katarzyna
  11. Dejneka Wojciech Piotr
  12. Drużbiak Igor Michał
  13. Drużbiak Marcin
  14. Hajdziony Adam Tadeusz
  15. Haraś Milena
  16. Janicki Maciej
  17. Jeżyk Michał Jarosław
  18. Kazimierska Zuzanna Ewa
  19. Konopka Monika Iwona
  20. Korn Marcin
  21. Kozimor Dawid Krzysztof
  22. Lisiecki Konrad Adam
  23. Magnuszewski Krzysztof Marek
  24. Małolepszy Michał
  25. Mikołajczyk Paulina Elżbieta
  26. Pajor Mateusz
  27. Piątyszek Grzegorz Piotr
  28. Przepiórka Grzegorz Mateusz
  29. Rubas Agnieszka Helena
  30. Skowroński Piotr Krzysztof
  31. Sobieraj Paula Maria
  32. Szyszkiewicz Klaudia
  33. Wieczorek Jacek
  34. Wierzbicka Karolina Adrianna
Klasa IIIc
  1. Adamska Marta
  2. Biały Krzysztof Jerzy
  3. Drużbiak Piotr Wojciech
  4. Gałach Marta Maria
  5. Hofman Kinga Agata
  6. Janczak Natalia Wioletta
  7. Kaleta Małgorzata Beata
  8. Kłos Marta Emilia
  9. Kruczek Victoria
  10. Kubicka Daria
  11. Kubiak Ewelina
  12. Łuczak Anna
  13. Matysiak Weronika Jowita
  14. Marciniak Aleksandra Maria
  15. Marciniak Andrzej Grzegorz
  16. Maszak Patrycja Dorota
  17. Mus Urszula
  18. Nowacka Joanna
  19. Nowak Katarzyna Krystyna
  20. Nowicka Agata Milena
  21. Pabiszczak Paulina Adrianna
  22. Pejaś Justyna Maria
  23. Plichta Emilia Anna
  24. Rogacka Katarzyna
  25. Rybak Anna Daria
  26. Skowrońska Patrycja Magdalena
  27. Szymańska Anna Marta
  28. Świec Anna Maria
  29. Ukleja Adrian Mieczysław
  30. Węgrzyn Agata Maria
  31. Wiewiórowska Marta Maria
  32. Woliński Mateusz Maciej
  33. Żarnecka Anna
Klasa IIId
  1. Antoniak Andrzej Stanisław
  2. Buchnajzer Józef
  3. Chudaś Marlena Maria
  4. Dąbrowska Ewa Maria
  5. Durajczyk Grzegorz
  6. Gibus Edyta Anna
  7. Gniłka Paulina
  8. Grenda Marcin
  9. Jóźwik Marta Mirosława
  10. Kozanecka Katarzyna
  11. Kursa Laura Weronika
  12. Lis Aleksandra Iwona
  13. Mencel Jagoda Dominika
  14. Nadera Łukasz
  15. Olczak Katarzyna Anna
  16. Opas Marlena Agnieszka
  17. Pokojowczyk Maciej
  18. Pokojowczyk Mateusz
  19. Pisula Joanna Magdalena
  20. Pośpiech Anna Krystyna
  21. Przybylska Weronika Anna
  22. Przybyła Izabela Zofia
  23. Radziemska Aleksandra
  24. Raniś Beata Anna
  25. Skoczek Aleksandra
  26. Skrabulski Jakub Jan
  27. Smoleńska Natalia Anna
  28. Sobczyk Honorata Helena
  29. Stegenta Sylwia Patrycja
  30. Szygulska Hanna
  31. Teodorczyk Ewa Anna
  32. Wajgielt Ewelina Maria
  33. Wawrzyniak Izabela Ewa
  34. Zając Justyna Joanna
Klasa IIIe
  1. Adamek Michał Piotr
  2. Aleksander Paweł Marek
  3. Aleksandrzak Rafał Sebastian
  4. Augustyniak Stefan
  5. Dymkowski Emil Jacek
  6. Jakubczak Milena
  7. Jasińska Katarzyna Zdzisława
  8. Karpała Adam Jan
  9. Kłysz Norbert Adam
  10. Krawczyk Aleksander
  11. Marek Kamil Maciej
  12. Krawiec Łukasz Bogumił
  13. Kmiecik Daniel Sławomir
  14. Krulak Katarzyna Jolanta
  15. Kuczyńska Marta
  16. Kwiatkowski Maciej Adam
  17. Kwiatkowska Agnieszka
  18. Ludwiki Krzysztof Adam
  19. Mietlicki Bartosz Jan
  20. Modzelewska Marta
  21. Pawlak Tomasz Krzysztof
  22. Skurtys Adam Andrzej
  23. Stępień Marcin
  24. Szwajkowska Katarzyna Natalia
  25. Szygenda Kacper Paweł
  26. Śmieszniak Michał Marek
  27. Tomaszewska Agata Aleksandra
  28. Wajgielt Adam Jerzy
  29. Wasik Marcin
  30. Wesołowska Anna
  31. Wiatrowisk Mateusz Czesław
  32. Wójcicki Mateusz Dariusz
  33. Zadworny Damian Adam
  34. Ochlik Justyna
Klasa IIIf
  1. Baran Karolina Anna
  2. Bąkowska Ewelina Dagny
  3. Dębski Krzysztof
  4. Drobnik Ewa Danuta
  5. Durlej Michał Paweł
  6. Derwich Tomasz Paweł
  7. Garczewska Monika Katarzyna
  8. Garncarek Tomasz
  9. Garstka Ewa Karolina
  10. Jakubczak Magdalena Anna
  11. Jakubowska Marta Barbara
  12. Jankowska Zuzanna Katarzyna
  13. Jankowski Adam Jakub
  14. Jasińska Sara Anna
  15. Kąkol Joanna Agnieszka
  16. Konieczko Paweł Dariusz
  17. Kobierska Patrycja Agnieszka
  18. Kupczak Anna
  19. Krakowiak Karolina Joanna
  20. Leszczyńska Aleksandra Maria
  21. Matuszak Patrycja Agnieszka
  22. Nogaj Anna
  23. Nogaj Samanta Katarzyna
  24. Okrasa Paulina Maria
  25. Olek Mateusz
  26. Olejniczak Katarzyna Anna
  27. Rawicka Agata
  28. Rutkowska Marta Aleksandra
  29. Szewczyk Agnieszka Anna
  30. Szymańska Aleksandra Justyna
  31. Światły Mikołaj
  32. Ukleja Agnieszka Ewa
  33. Wasielewska Paulina
  34. Wypychowski Dawid Marek
Klasa IIIg
  1. Bartczak Anna Marta
  2. Bączyńska Joanna Magdalena
  3. Chabierska Róza Paulina
  4. Dębowa Jolanta
  5. Dubanowicz Aleksandra Justyna
  6. Godlewski Andrzej
  7. Góreczna Eliza Jolanta
  8. Gruszka Justyna Elzbieta
  9. Jarecka Katarzyna Ewa
  10. Jonczyk Anna
  11. Kałużny Jan Paweł
  12. Karpisiewicz Anna Justyna
  13. Kasiński Kamil Jan
  14. Kliber Mateusz
  15. Kowalczyk Patrycja Agata
  16. Kowalczyk Paula Marika
  17. Kubczak Łukasz
  18. Lacek Ewelina Magdalena
  19. Małyjasiak Michał Józef
  20. Ozdowski Łukasz
  21. Przybyła Adam
  22. Przespolewski Dawid Mikołaj
  23. Różalski Mateusz Karol
  24. Szczepaniak Marcin
  25. Świtalski Bartłomiej Gotard
  26. Wojciechowska Anna Maria
  27. Wojtczak Mariola Anna
  28. Zmyślona Justyna Anna
  29. Żarnecki Piotr Bartłomiej
  30. Żubrowisk Rafał Marcin

Absolwenci 2010

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa1
  1. Bartosz Marcin
  2. Chabierska Monika Karolina
  3. Ciszewski Bartłomiej Jan
  4. Dembowy Weronika Barbara
  5. Durajczyk Marcin Kacper
  6. Frankowski Krzysztof
  7. Gawron Nikola
  8. Gąsiorowski Andrzej Jan
  9. Giernalczyk Piotr Włodzimierz
  10. Górska Dagmara
  11. Hoffman Aleksandra
  12. Jeziorski Łukasz Piotr
  13. Kotarbińska Monika
  14. Kupaj Łukasz Krzysztof
  15. Maleńczyk Zuzanna Magdalena
  16. Małolepszy Dawid Bartosz
  17. Nita Karina
  18. Olejnik Ewa
  19. Piotrowska Anna Maria
  20. Raniś Maciej Józef
  21. Rogacka Aleksandra Jolanta
  22. Rusiecki Łukasz Marek
  23. Rutkowski Damian Mariusz
  24. Skąpska Tatiana Maria
  25. Szalkiewicz Tomasz Andrzej
  26. Sztorch Agata Maria
  27. Trawkowska Aleksandra
  28. Tyliński Jacek Maciej
  29. Wlazły Dawid Piotr
  30. Witczak Justyna Anna
  31. Wojtczak Patryk
  32. Zawada Krzysztof Piotr
  33. Zimna Patrycja
Klasa IIIa2
  1. Baszczyński Łukasz Igor
  2. Bilski Bartłomiej
  3. Bartosik Piotr Jacek
  4. Biczysko Szymon Grzegorz
  5. Bukowski Sebastian Krzysztof
  6. Dziedzic Bartosz Henryk
  7. Fingas Jakub Tadeusz
  8. Gac Bartosz Maksymilian
  9. Jakubczak Kamil
  10. Jenek Jakub
  11. Juszczak Natalia Ilona
  12. Kowal Damian Konrad
  13. Krawczyk Paweł Aleksander
  14. Krawczyk Robert Sławomir
  15. Magierska Paulina Marta
  16. Majonek Marcin
  17. Makowski Błażej
  18. Michałowski Mateusz
  19. Mikołajczyk Michał Jerzy
  20. Pająk Adam Daniel
  21. Pilarczyk Paulina Marta
  22. Rakowiecki Marcin
  23. Śliwa Wojciech Krzysztof
  24. Trzepacz Sebastian Paweł
  25. Waszczuk Tomasz
  26. Werblińska Izabela Maria
  27. Węgierski Artur
  28. Witczak Katarzyna Maria
  29. Włoszczyński Dominic Christopher
  30. Wolniak Dariusz
  31. Zimny Mateusz Łukasz
  32. Zaborowski Tomasz
Klasa IIIa3
  1. Buchnajzer Agnieszka
  2. Doruch Konrad
  3. Gierczak Sandra Justyna
  4. Biernacik Kamila
  5. Jagielski Jakub
  6. Jarusz Rafał
  7. Jezierska Magdalena
  8. Kaczkowska Magdalena Agata
  9. Kędzia Paulina Krystyna
  10. Kubisiak Mateusz Krzysztof
  11. Kurzajczyk Magdalena Beata
  12. Łuczak Tomasz Adam
  13. Mielczarek Michał
  14. Mizgiro Weronika Danuta
  15. Niedźwiedzki Krystian Marcin
  16. Okoń Piotr Henryk
  17. Orłowska Weronika Ilona
  18. Suchodolski Igor
  19. Swarowski Patryk
  20. Waliś Łukasz Szymon
  21. Wdowczyk Przemysław Krzysztof
  22. Wiśniewska Anna Maria
  23. Worsztynowicz Paulina Ewa
  24. Zengteler Marek Andrzej
Klasa IIIb
  1. Arkuszyński Jakub Dominik
  2. Bartosik Joanna Aniela
  3. Bielan Jakub Marcin
  4. Błaszczyk Tomasz Konrad
  5. Chabelska Małgorzata
  6. Gołębiak Błażej Maciej
  7. Goździewicz Mateusz Dawid
  8. Janczak Aleksandra
  9. Janik Sebastian Stanisław
  10. Kamińska Marta
  11. Kędzia Adam
  12. Kozak Robert
  13. Krawczyk Joanna
  14. Marciniak Daniel Bogumił
  15. Migasiewicz Igor Jonasz
  16. Muszyński Marcin
  17. Piątkowski Miłosz Bartłomiej
  18. Poszwa Przemysław
  19. Prokop Marcin
  20. Pruchnik Dawid
  21. Sikora Mateusz Krzysztof
  22. Stobienia Agata
  23. Śledź Piotr
  24. Tyc Wiktor
  25. Tabaka Mariusz Jan
  26. Tomczyk Anna Weronika
  27. Warszewska Paulina
  28. Wielgusiak Anna Karina
  29. Wiśniewski Andrzej Wiktor
  30. Woźny Anna Maria
  31. Witczak Kamil Damian
  32. Zgarda Tomasz Michał
Klasa IIIc
  1. Adamus Marta Agata
  2. Durdyn Łucja Dominika
  3. Grabski Mateusz Antoni
  4. Jaroszuk Alicja Aleksandra
  5. Jaśkiewicz Sonia Katarzyna
  6. Jeziorska Aleksandra Katarzyna
  7. Justyńska Katarzyna
  8. Kryształ Jakub
  9. Kupaj Agnieszka
  10. Lawren Aleksandra
  11. Łajs Monika Katarzyna
  12. Mańka Paulina Maria
  13. Nawrot Adrian Krzysztof
  14. Nowacka Monika Anna
  15. Ozdowska Justyna Katarzyna
  16. Piasecka Beata Jadwiga
  17. Piekielny Agnieszka Ewa
  18. Przybysławski Patryk Konrad
  19. Rutczak Patrycja
  20. Rydzewska Dżesika Weronika
  21. Szostakowska Aleksandra Beata
  22. Sztandera Agata
  23. Szymczak Patrycja Małgorzta
  24. Wasielewska Patrycja Anna
  25. Wosiek Piotr
  26. Woźniak Angela Sandra
  27. Zielińska Magdalena Anna
Klasa IIId
  1. Andrzejczuk Daria Weronika
  2. Ariunbold Tuguldur
  3. Dolacińska Justyna
  4. Durajczyk Paweł
  5. Filipczak Piotr Łukasz
  6. Górska Aleksandra Bożena
  7. Kamińska Magdalena Maria
  8. Kołaczek Angelika Magdalena
  9. Kosmann Joanna
  10. Krzywda Żaneta Maria
  11. Kupajska Natalia
  12. Marszałek Agnieszka
  13. Matusiak Magdalena Jolanta
  14. Matuszak Weronika
  15. Michalak Aleksandra
  16. Miklas Kacper
  17. Mielcarek Weronika Agnieszka
  18. Olek Aleksandra
  19. Kucharska Monika
  20. Paluszewska Paulina
  21. Pawlak Anna Maria
  22. Pijańska Aleksandra Agnieszka
  23. Rojecka Marta
  24. Skórzewska Joanna
  25. Szymańska Paulina Adriana
  26. Szymioł Martyna Aleksandra
  27. Tułacz Natalia Marta
  28. Urbaniak Sylwia Magdalena
  29. Waszak Anna Kinga
  30. Wichłacz Agnieszka Joanna
  31. Wojtczak Magdalena
  32. Waleriańczyk Bogumił Tomasz
Klasa IIIf
  1. Banasiak Klaudia Anna
  2. Baranowski Robert
  3. Brodziak Wiktor Tomasz
  4. Dolat Przemysław Paweł
  5. Dera Ewelina Anna
  6. Figiel Marlena
  7. Golasińska Agnieszka Beata
  8. Jabłoński Hubert
  9. Janiak Dorota
  10. Katarzyniak Damian Stanisław
  11. Kliber Edyta Weronika
  12. Kuźbik Magdalena Justyna
  13. Lament Natalia Agnieszka
  14. Łyskawka Łukasz Leszek
  15. Majtas Bartłomiej Jakub
  16. Machowicz Karolina Konstancja
  17. Marciniak Partycja Adrianna
  18. Marciniak Paulina Aleksandra
  19. Mironowicz Kornelia Magdalena
  20. Nawrocka Monika Patrycja
  21. Openchowska Aleksandra
  22. Ponikły Kacper
  23. Siejka Kamila Paulina
  24. Sosiński Marcin
  25. Suska Aleksandra Marta
  26. Sztandera Sebastian
  27. Swinarska Małgorzata Ewa
  28. Szymańska Marta
  29. Śniegula Magdalena Marta
  30. Twardowski Michał Andrzej
  31. Wasik Joanna Agnieszka
  32. Wawrzyniak Weronika Magdalena
  33. Wdowczyk Szymon Piotr
  34. Wojtczak Jakub Mateusz
  35. Wypych Adrian Paweł
  36. Suski Dawid Igor
  37. Gulczyńska Judyta Weronika
Klasa IIIg
  1. Banasiak Joanna
  2. Białek Adam Zbigniew
  3. Boroń Borys Lucjan
  4. Chabierska Katarzyna Maria
  5. Charaś Adrianna
  6. Cichy Marcin Stanisław
  7. Czarnecka Joanna
  8. Dobrzański Jerzy Witold
  9. Dudek Mariusz Paweł
  10. Fiec Piotr Maksymilian
  11. Grabowska Karolina Dominika
  12. Jakóbczak Łukasz Michał
  13. Jakubczak Hanna
  14. Jakubczak Rafał
  15. Karpisiewicz Justyna Ewa
  16. Kobyłko Angelika
  17. Korach Agnieszka Małgorzata
  18. Krawczyk Klaudia Elżbieta
  19. Krzywda Marta Magdalena
  20. Kubiak Tomasz
  21. Nowak Katarzyna Marianna
  22. Pawelec Marcin
  23. Piszczorowicz Maciej
  24. Przybylska Katarzyna
  25. Rożalska Aleksandra Anna
  26. Sałata Małgorzata
  27. Siarkiewicz Agnieszka Monika
  28. Staszak Damian Rafał
  29. Sysiak Piotr
  30. Szymczak Justyna
  31. Wolski Mateusz Radosław
  32. Woźniak Karolina Agnieszka
  33. Zapart Paulina
  34. Andler Maksymilian
  35. Krysztofowicz Mateusz Józef

Absolwenci 2011

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa1
  1. Baranowski Marcin
  2. Cichy Przemysław Paweł
  3. Dymalska Agnieszka Anna
  4. Drewniak Aleksandra
  5. Drużbiak Katarzyna
  6. Goliasz Krzysztof Aleksander
  7. Góral Michał Paweł
  8. Grabowska Małgorzata
  9. Hofman Adam Józef
  10. Jóźwiak Joanna Katrzarzyna
  11. Kazimierska Marta Zofia
  12. Konstanciak Robert Wojciech
  13. Kopeć Krzysztof Sergiusz
  14. Kosicki Łukasz Jan
  15. Kuźniacka Karolina Agata
  16. Lisiecka Agniaszka Maria
  17. Maciejewska Izabela Maria
  18. Mariańska Monika Maria
  19. Miłek Marcin Adam
  20. Pawlaczyk Krzysztof Szymon
  21. Pawłowski Piotr Jacek
  22. Sibrecht Joanna Helena
  23. Sucharski Piotr
  24. Szrejter Tobiasz Mikołaj
  25. Szymczak Patryk Ryszard
  26. Tułacz Dominik Kamil
  27. Wawrzyniak Piotr Krzysztof
  28. Woźniak Maciej Marcin
  29. Zdunek Michał Marek
  30. Zuska Mateusz Tomasz
Klasa IIIa2
  1. Adamkiewicz Jakub Wojciech
  2. Burkat Jakub Kacper
  3. Dolata Mateusz
  4. Gościmiński Kamil Patryk
  5. Jabczyński Bartłomiej
  6. Jakubowski Piotr Przemysław
  7. Jurek Adrian
  8. Kazimierczak Agnieszka Anna
  9. Krawa Małgorzata
  10. Krawczyk Norbert Marek
  11. Kwiatkowska Dominika
  12. Mańka Przemysław
  13. Matyjak Piotr
  14. Młynek Aleksandra
  15. Napadłek Mateusz Dawid
  16. Pawlic Piotr Paweł
  17. Przyjazny Jakub
  18. Pietrzycki Karol
  19. Piotrowski Adam Marcin
  20. Pogorzelec Patryk Dominik
  21. Spychalski Damian Marcin
  22. Urbański Tomasz Przemysław
  23. Walczyńska Natalia
  24. Wawszyniak Katarzyna
  25. Werth Przemysław Ryszard
  26. Wojtaszek Krzysztof
  27. Wolna Monika Maria
  28. Zawistowski Marek
Klasa IIIb1
  1. Balcerzyk Kamil Patryk
  2. Bartczak Maciej Jan
  3. Denkowski Bartłomiej
  4. Janiak Michał Paweł
  5. Joachimiak Fabian
  6. Kiermasz Błażej
  7. Kubiak Krystian Piotr
  8. Ludwicka Karina Sylwia
  9. Łuczak Michał Tomasz
  10. Macikowski Andrzej
  11. Majchrzak Agnieszka Paulina
  12. Mazurek Michał Sebastian
  13. Michalak Paweł
  14. Michalak Filip Jacek
  15. Migasiewicz Oliwier
  16. Olszanowski Patryk Jan
  17. Owczaruk Tobiasz Kamil
  18. Pasternak Rafał Marcin
  19. Rajca Patryk Piotr
  20. Ratajczyk Dariusz Szymon
  21. Rzepczak Aleksandra Julia
  22. Sęk Paweł Sławomir
  23. Skonieczny Piotr
  24. Sobczak Bartosz Adam
  25. Szponder Piotr Oskar
  26. Trzeciak Aleksander
  27. Werbińska Małgorzata Jadwiga
  28. Wawrzyniak Szymon Mateusz
  29. Wichrow Piotr
  30. Wieczorek Paulina
  31. Wojciechowska Katarzyna
  32. Wosik Justyna Zofia
  33. Zaręba Ewa
  34. Zimniak Alicja Helena
Klasa IIIb2
  1. Adamczak Adam Michał
  2. Andrzejewska Aleksandra
  3. Chmara Jędzej Roman
  4. Chmara Bartosz
  5. Danikowska Joanna Agnieszka
  6. Góra Karolina
  7. Jurczak Maciej Grzegorz
  8. Kaźmierczak Karol Konstanty
  9. Kaźmierczak Bartosz Stanisław
  10. Kisiela Kamil Szymon
  11. Kliber Mikołaj
  12. Krupiński Michał
  13. Krupiński Wojciech Henryk
  14. Leszczyńska Estera Amelia
  15. Lisiecki Robert
  16. Łuczak Wiktor
  17. Napora Piotr
  18. Pisula Jakub Krzysztof
  19. Stasiak Krystian
  20. Sierocki Bartłomiej Michał
  21. Sieraszewska Ewelina Anna
  22. Spaleniak Jakub
  23. Sworowski Łukasz Paweł
  24. Tomczyk Grzegorz
  25. Wasilewski Mikołaj Leon
  26. Witczak Mateusz
  27. Włodarczyk Oliwia Natalia
  28. Zmyślona Emilia Helena
  29. Żubrowski Paweł
Klasa IIIc
  1. Bartczak Izabela Elżbieta
  2. Chabierska Elżbieta
  3. Chodak Julia Joanna
  4. Crosio Maria
  5. Humelt Katarzyna
  6. Ginalska Agnieszka Joanna
  7. Glapiński Kamil Sebastian
  8. Głowiak Sabina
  9. Ignaczak Marta Małgorzata
  10. Jakubowska Zuzanna Joanna
  11. Janicki Jakub
  12. Krulak Ida Anna
  13. Kałużna Zofia Małgorzata
  14. Kaźmierczak Adam Piotr
  15. Krakus Dominika
  16. Krymarys Joanna Małgorzata
  17. Marcinkowska Aleksandra Ewa
  18. Michalak Bartosz Paweł
  19. Pietrzak Anna
  20. Różańska Aleksandra Danuta
  21. Rutowicz Monika Sylwia
  22. Samulak Agnieszka Monika
  23. Simińska Anastazja Joanna
  24. Szymańska Marta Maria
  25. Sobocka Wioletta Anna
  26. Wypych Agnieszka Marta
  27. Twardowska Agnieszka
  28. Walewska Emilia Marlena
  29. Wierzbowski Miłosz Maciej
  30. Wojtas Paulina
  31. Wójcik Anna Magdalena
  32. Wypych Barbara Maria
Klasa IIId
  1. Brzozowski Krzysztof Tomasz
  2. Buda Justyna
  3. Ciszewska Natalia Anna
  4. Chojka Joanna
  5. Czaja Joanna Patrycja
  6. Graczyk Monika Agata
  7. Jankowska Klaudia Beata
  8. Janowska Monika Sara
  9. Juszczak Bogumiła
  10. Juszczak Marta Ewelina
  11. Karasińska Honorata Ewa
  12. Kępa Klaudia
  13. Kłębokowka Angelika Anna
  14. Konopińska Kamila Maria
  15. Kotkowska Wirginia Aleksandra
  16. Kozanecki Jakub
  17. Kuś Radosław
  18. Łenczuk Oliwia Aniela
  19. Marszał Monika Aleksandra
  20. Molka Karolina Anna
  21. Murawska Magdalena Irena
  22. Niciejewska Marta
  23. Pastok Tomasz
  24. Pokojowczyk Ewa
  25. Siarkiewicz Ewa Kinga
  26. Słodzińska Justyna Ewelina
  27. Stachowska Katarzyna
  28. Stasiak Katarzyna Maria
  29. Stefaniak Daria
  30. Stępniak Aleksandra Maria
  31. Strzelczyk Justyna
  32. Szukalska Paulina Natalia
  33. Walczak Aleksandra Małgorzata
  34. Wanat Klaudia Bożena
  35. Wągrowska Patrycja Maria
Klasa IIIf
  1. Adamczewska Kaja Ewa
  2. Cieśla Angelika Patrycja
  3. Czarnota Adam Marek
  4. Damm Paulina Ewelina
  5. Gąsior Monika
  6. Golec Paulina Marcelina
  7. Grabarek Karolina
  8. Jeżyk Mirosław Dawid
  9. Jędrzejczak Anna Maria
  10. Jopek Katarzyna Maria
  11. Karolak Natalia Joanna
  12. Karpiński Kamil Robert
  13. Kisiela Mateusz Patryk
  14. Kowalska Marika Anna
  15. Kryśków Małgorzata Maria
  16. Matera Paweł Marek
  17. Melka Ewa Apolonia
  18. Michalak Daria Katarzyna
  19. Pawlak Łukasz Piotr
  20. Płatek Joanna
  21. Rzeźniczak Justyna Anna
  22. Spalony Damian
  23. Staszak Alicja Małgorzata
  24. Stradomski Filip Stanisław
  25. Szalonka Dominika Małgorzata
  26. Torbiarczyk Marta Ewa
  27. Tylus Anna Maria
  28. Wasilewska Julita
  29. Wąsik Stefan Paweł
  30. Wegner Szymon Artur
  31. Woźniak Julita Joanna
  32. Woźniak Małgorzata Joanna
  33. Zimny Tomasz
  34. Żaboklicki Adam Mikołaj
  35. Żuk Justyna
Klasa IIIg
  1. Bardowska Monika Magdalena
  2. Bartosiak Daria
  3. Białek Marcin Andrzej
  4. Biegańska Agnieszka
  5. Bochen Maciej
  6. Bromka Katarzyna
  7. Cebulska Magdalena Maria
  8. Choja Mikołaj Tymoteusz
  9. Cholajda Agnieszka Anita
  10. Czarnecki Jarosław
  11. Dziedzic Kamil Szymon
  12. Gliński Krzysztof Piotr
  13. Jakubowska Magdalena Jolanta
  14. Jakubowska Anna
  15. Klimek Ewa
  16. Krzemińska Grażyna Anna
  17. Kurek Anna Maria
  18. Kaczmarek Natalia
  19. Łuczak Paulina
  20. Machowczyk Paulina Anna
  21. Machowicz Paweł Radosław
  22. Małolepszy Krzysztof Łukasz
  23. Olszewska Anna Marika
  24. Paprocki Łukasz Marek
  25. Szalek Kamil
  26. Tarnowska Paulina Zofia
  27. Tomalak Beata
  28. Wiśniewski Krzysztof Zygmunt
  29. Włodarska Ewelina
  30. Zalewicz Aleksandra
     
     
   

Więcej artykułów…

  1. Absolwenci 2012
  2. Absolwenci szkoły
f m