Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1900

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    ("Gazeta Kaliska")
  1. Alterowicz Olga
  2. Beatus Ernestyna
  3. Beatus Teofila
  4. Brudzińska Józefa
  5. Denel Władysława
  6. Grzankowska Zofia
  7. Homajer Jadwiga
  8. Horoszkijew Nadieżda
  9. Klimaszeska Maria
  10. Kurcewska Stefania
  11. Łuczaninow Walentyna
  12. Mikulin Faina
  13. Miller Helena
  14. Naumow Katarzyna
  15. Podziemska Helena
  16. Rejszach-Rit Olga
  17. Retniew Maria
  18. Słubica Janina
  19. Sobolewska Maria
  20. Strzałkowska Zofia
  21. Uchotska Helena
  22. Wasiljewa Anna
  23. Wiśniewska Maria

Absolwenci 1901

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    ("Gazeta Kaliska")
  1. Brudzyńska Maria
  2. Dyakowska Antonina
  3. Grygorjewa Nadieżda
  4. Hintz Stefania
  5. Ilin Ludmiła
  6. Jankowska Maria
  7. Kamieńska Zofia
  8. Krywcowa Aleksandra
  9. Ledkiewicz Wiera
  10. Pankiewicz Maria
  11. Piotrowska Wanda
  12. Prokowska Jadwiga
  13. Rędziejewska Zofia
  14. Serafinowicz Maria
  15. Serediukowa Maria
  16. Skaczkowska Aniela
  17. Skąpska Janina
  18. Sokołowa Wiera
  19. Sowińska Stefania
  20. Vogt Klara
  21. Ziemjańska Zofia

Absolwenci 1902

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    ("Gazeta Kaliska")
  1. Bobieńska Fanni
  2. Czerniakowska Serafima
  3. Gryniewicz Zofia
  4. Habarowa Olga
  5. Holc vel Hamburger Maria
  6. Jagielska Bronisława
  7. Jakubowicz Róża
  8. Kaczyńska Izabella
  9. Kokowska Emila
  10. Kolanowska Maria
  11. Łochowa Wiera
  12. Michajłowska Nina
  13. Parczewska Nadieżda
  14. Peretz Zofia
  15. Piotrowska Janina
  16. Pommer Zofia
  17. Rucińska Stanisława
  18. Saprynowska Helena
  19. Snaksnarewa Wiera
  20. Sowińska Zofa
  21. Stawszewska Zofia
  22. Szkulnik Ruchel
  23. Zaleska Janina
  24. Zejdel Izabella

Absolwenci 1903

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    ("Gazeta Kaliska")
  1. Bok Maria
  2. Boretti Zofia
  3. Brudzyńska Pelagia
  4. Choprinninowa Nadieżda
  5. Czechowicz Nadieżda
  6. Cywusz Mirel
  7. Golińska Zofia
  8. Homan Luiza
  9. Jurgens Tatiana
  10. Kamieńska Anna
  11. Kolanowska Celina
  12. Kołakowska Jadwiga
  13. Królikowska Józefa
  14. Luźna Anna
  15. Maczenko Nina
  16. Mayzner Helena
  17. Merecka Olga
  18. Merkul Zofia
  19. Mroczek Zofia
  20. Naumowa Wiera
  21. Paszkiewicz Anna
  22. Pelichowa Eugenia
  23. Pełka Janina
  24. Pik Janina
  25. Prejn Helena
  26. Serafinowicz Zofia
  27. Skąpska Anna
  28. Stepanowa Lubow
  29. Szebeko Maria
  30. Wesołowska Czesława
  31. Wiśniewska Wiktoria
  32. Zacharina Helena
  33. Żdanowska Nadieżda

Absolwenci 1904

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    ("Gazeta Kaliska")
  1. Chmielewska Helena
  2. Fenin Maria
  3. Grzeszkiewicz Aniela
  4. Handke Lidia
  5. Harnisz Bronisława
  6. Hoprianinowa Elżbieta
  7. Horyńska Maria
  8. Kałkus Janina
  9. Kon Haja
  10. Kosińska Anna
  11. Kryszak Rajzel
  12. Lubiszowska Mieczysława
  13. Markiewicz Wiktoria
  14. Michałjowska Eugenia
  15. Morozowa Agina
  16. Paprocka Zofia
  17. Paszkiewicz Jolanta
  18. Pauter Helena
  19. Podziemska Jadwiga
  20. Sołowcowa Olga
  21. Szczepakowska Lila
  22. Szołdrska Anna
  23. Sztylter Wanda
  24. Szperling Eugenia
  25. Turkiewicz Janina
  26. Tyblewska Janina
  27. Wierzbicka Maria

Absolwenci 1908

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    (Archiwum Państwowe w Kaliszu)
  1. Golc Bina
  2. Gutfreind Estera
  3. Ignatienko Anastazja
  4. Izwolenska Natalia
  5. Kucner Anna
  6. Kujawska Libia
  7. Labienska Olga
  8. Lewkowicz Teofila
  9. Morozowa Zofia
  10. Nowodiereżkina Wiera
  11. Pocełujewa Anna
  12. Turczinska Nadieżda
  13. Szachtel Mariel

Absolwenci 1909

Powrót do wyboru roczników absolwentów


  1. d'Alerons Walentyna
  2. Berniekier Maria
  3. Boas Rozalia
  4. Gammermeister Olga
  5. Kryżanowska Natalia
  6. Ljubeńska Haja
  7. Markowicz Blita
  8. Pinczewska Brana
  9. Prientka Maria
  10. Sokołowa Anna
  11. Szabarina Raisa
  12. Terlecka Olga
  13. Sziemjakina Kira
  14. Winnicka Wiktoria
  15. Zajf Estera
  16. Zandel Perel
  17. Zilbersztein Irena

Absolwenci 1910

Powrót do wyboru roczników absolwentów


  1. Cukerman Peta
  2. Dancygier Małka
  3. Dąbrowska Ludomira
  4. Eiger Rachel
  5. Fibich Ksenia
  6. Jelenkowska Wiera
  7. Kaufman Leja
  8. Król Fraida
  9. Kryszek Tuna
  10. Miller Fedora
  11. Praszker Bruche
  12. Radzewska Helena
  13. Sawieliewa Wiera
  14. Sołowiewa Olga
  15. Szczuka Aleksandra
  16. Titowa Maria
  17. Voit Aleksandra
  18. Zaks Helena

Absolwenci 1982

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Bałos Krzysztof
  2. Bochen Bożena
  3. Bogacz Aldona
  4. Doman Katarzyna
  5. Duchnowski Dariusz
  6. Fursewicz Dorota
  7. Gołys Ireneusz
  8. Haładyn Mariola
  9. Kaczmarek Krystyna
  10. Kaczmarek Magdalena
  11. Kowalczyk Marek
  12. Kowalski Cezary
  13. Kubik Paweł
  14. Liberski Paweł
  15. Łomikowska Beata
  16. Majewska Maria
  17. Maliczewski Wiesław
  18. Matera MArek
  19. Mączkowska Agnieszka
  20. Orchowski Ireneusz
  21. Paprocka Alina
  22. Poniatowski Marek
  23. Rastawicki Jacek
  24. Szklanna Bogumiła
  25. Tatucha Aneta
  26. Wacińska Joanna
  27. Wiśniewski Piotr
  28. Wolna Renata
  29. Zawadzka Ewa
    Klasa IVb
  1. Adamska Dorota
  2. Antczak Tomasz
  3. Bartkowski Jacek
  4. Bazela Agata
  5. Buńczyk Małgorzata
  6. Ceglarek Beata
  7. Chamot Beata
  8. Danikowska Agnieszka
  9. Filewski Paweł
  10. Gadzinowska Beata
  11. Kaleta Paweł
  12. Kibler Jakub
  13. Kmiecik Elżbieta
  14. Kosmala Arleta
  15. Kowalski Adam
  16. Kuciński Włodzimerz
  17. Kunikowski Jarosław
  18. Łada Marzanna
  19. Marciniak Elżbieta
  20. Marciniak Renata
  21. Marczak Maria
  22. Przybylski Krzysztof
  23. Puchalski Jacek
  24. Sośnicka Arleta
  25. Stępień Beata
  26. Szczepaniak Sławomir
  27. Trzeciak Jacek
  28. Urbaniak Ewa
  29. Wierzbicki Piotr
  30. Wilda Barbara
  31. Wiśniewski Jarosław
  32. Wolska Longina
    Klasa IVc
  1. Bończyk Dorota
  2. Cybulska Ludmiła
  3. Fenger Izabela
  4. Gradecki Krzysztof
  5. Grodzińska Agnieszka
  6. Jakubowska Jadwiga
  7. Janiak Małgorzata
  8. Jeżyk Renata
  9. Kasprzak Andrzej
  10. Kowalkiewicz Maria
  11. Kozłowska Elżbieta
  12. Kucharski Tomasz
  13. Kuświk Zofia
  14. Matusiak Julita
  15. May Wojciech
  16. Menderska Marzena
  17. Mielczarek Agata
  18. Muszalska Małgorzata
  19. Niezgódka Beata
  20. Chrzan Barbara
  21. Pacyna Elżbieta
  22. Rabiega Agnieszka
  23. Tomczak Małgorzata
  24. Wasiak Dorota
  25. Wdowczyk Agnieszka
  26. Wójcik Grzegorz
  27. Zys Iwona
    Klasa IVd
  1. Figiel Elżbieta
  2. Handke Ewa
  3. Jagieła Elżbieta
  4. Jaworowicz Urszula
  5. Juszczak Małgorzata
  6. Kaczmarek Łucja
  7. Kotarbiński Andrzej
  8. Kujawska Wiesława
  9. Matuszkiewicz Ewa
  10. Nowak Sławomir
  11. Piszczorowicz Agnieszka
  12. Popławska Anna
  13. Przygodzki Sławomir
  14. Roga Katarzyna
  15. Saganowska Anna
  16. Sakowicz Grażyna
  17. Sawczyn Dorota
  18. Skubisz Urszula
  19. Sobczak Izabela
  20. Stasiak Iwona
  21. Szuwała Iwona
  22. Świerczak Małgorzata
  23. Tarsiewicz Beata
  24. Tułacz Magdalena
  25. Wdowczyk Aneta
  26. Wyrębowska Katarzyna
  27. Ziąbka Anna
    Klasa IVe
  1. Bartosik Grażyna
  2. Ciepłoch Piotr
  3. Doman Maria
  4. Galant Jolanta
  5. Janczewska Dorota
  6. Kmieciński Radosław
  7. Kotała Aldona
  8. Kujawski Dariusz
  9. Mania Piotr
  10. Niemiec Iwona
  11. Paczkowska Dorota
  12. Popiołek Beata
  13. Sznajder Maciej
  14. Warczak Agnieszka
  15. Witczak Marek

Absolwenci 1983

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

    Klasa IVa
  1. Adamczyk Agata
  2. Alama Małgorzata
  3. Aleksandrzak Agnieszka
  4. Baumgartt Witold
  5. Biskupiak Joannna
  6. Bresch Damian
  7. Buchnajzer Wojciech`
  8. Cichosz Jacek
  9. Chojnacki Robert
  10. Fedorów Bogna
  11. Grzywaczewski Aleksander
  12. Jadwiszczak Grażyna
  13. Jóźwiak Karolina
  14. Kaczmarek Jakub
  15. Krystalski Janusz
  16. Kucab Elzbieta
  17. Łyskawa Sławomir
  18. Mateńko Joanna
  19. Mazurek Ewa
  20. Misztal Grzegorz
  21. Nowak Ewa
  22. Pruchnik Mirosław
  23. Rosiak Beata
  24. Rykowska Małgorzata
  25. Sobolewski Andrzej
  26. Supiński Andrzej
  27. Stasiak Anna
  28. Śmietański Waldemar
  29. Tokarski Arkadiusz
  30. Tomaszewska Magdalena
  31. Trzcińska Iwona
    Klasa IVb
  1. Bagniuk Beata
  2. Bakalarek Bogdan
  3. Biczysko Grzegorz
  4. Bryła Barbara
  5. Grochowski Jacek
  6. Iwanow Izabela
  7. Iwanow Marek
  8. Jankowska Jonnna
  9. Kabziński Jacek
  10. Kałuża Lidia
  11. Kisieliński Piotr
  12. Kubiak Piotr
  13. Marczak Paweł
  14. Mazur Artur
  15. Modzelewski Paweł
  16. Ogrodniczak Izabela
  17. Rubińska Agata
  18. Śmielecka Dorota
  19. Sabczak Dariusz
  20. Sobczak Anna
  21. Sowińska Krystyna
  22. Szambelean Dariusz
  23. Szczepanowska Ewa
  24. Szymczak Aneta
  25. Wieczorek Grzegorz
  26. Wilkowiecki Paweł
  27. Wiśniewski Andrzej
  28. Witczak Elżbieta
    Klasa IVc
  1. Bartosiak Paweł
  2. Bednarczyk Beata
  3. Czerniak Anna
  4. Drapińska Krystyna
  5. Dziedzic Anna
  6. Gabryniak Beata
  7. Gajdziak Malgorzata
  8. Galubińska Małgorzata
  9. Grzebieluch Eryka
  10. Haładyn Ewa
  11. Horodek Iwona
  12. Kaczyńska Izabella
  13. Kaczmarek Teresa
  14. Karczewski Tadeusz
  15. Kulińska Iwona
  16. Kołodziej Aneta
  17. Kowalczyk Ewy
  18. Kowalczyk Włodzimierz
  19. Lasota Aleksandra
  20. Maciejczyk Piotr
  21. Mikołajczyk Danuta
  22. Musiał Małgorzata
  23. Pietrowski Mariusz
  24. Ptak Ewa
  25. Ratajczyk Urszula
  26. Redes Grażyna
  27. Rogacka Violetta
  28. Rychel Aneta
  29. Stasiak Alina
  30. Szwajda Aneta
  31. Szymańska Agnieszka
    Klasa IVd
  1. Brodala Ewa
  2. Drużbiak Tomasz
  3. Filipowicz Grzegorz
  4. Gołębiewska Małgorzata
  5. Janiak Arkadiusz
  6. Jankowska Izabela
  7. Kaczkowska Renata
  8. Korzeniowska Justyna
  9. Kałużna Marzena
  10. Rubas Krzysztof
  11. Skowroński Grzegorz
  12. Szymczak Artur
  13. Wyrwas Danuta
f m