Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1911

Powrót do wyboru roczników absolwentów


  1. Albrecht Anna
  2. Ciesielska Helena
  3. Cukerman Enta
  4. Egger Olga
  5. Fenrich Wanda
  6. Fiedotowa Lidia
  7. Gercberg Z.
  8. Grigoriewa Zofia
  9. Górna Szeina
  10. Karpienko Nina
  11. Kryżanowska Maria
  12. Majzner Maria
  13. Motko Maria
  14. Nowodiereżkina Tatiana
  15. Piskorska Aleksandra
  16. Raint (Rainsz) Anna
  17. Rosen Laja
  18. Rot Fala
  19. Sołowiewa Helena
  20. Szulc Anna
  21. Szmukljarowska Golda
  22. Titowa Lidia
  23. Wachtel Mindla
  24. Weigand Gertruda
  25. Zajd Marieta

 

Absolwenci 1912

Powrót do wyboru roczników absolwentów


  1. Bednarska Anna
  2. Bąkowska Helena
  3. Bromska Jadwiga
  4. Bieniewska Janina
  5. Diakowa Nina
  6. Gammermeister Otylia
  7. Gutman Anna
  8. Iwanowa Olga
  9. Jelenkowska Ludmiła
  10. Jelenkowska Olga
  11. Kamińska Wiera
  12. Kiernożycka Maria
  13. Kuzniecowa Eugenia
  14. Kurdwanowska Jadwiga
  15. Kurland Margarita
  16. Litwinowa Liubow
  17. Markowicz Anna
  18. Markus Maryla
  19. Motyljewa Ludmiła
  20. Olczyk Helena
  21. Onengejl Riwka
  22. Pawljuk Nadieżda
  23. Radzewska Zofia
  24. Skoblina Zina
  25. Strykowska Perel
  26. Woldman Hana vel Hanna

Absolwenci 1984

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Barc Małgorzata
  2. Bednara Mirella
  3. Blewońska Katarzyna
  4. Dróżdż Aneta
  5. Janicka Małgorzata
  6. Jankowski Maciej
  7. Januszkiewicz Magdalena
  8. Judzińska Beata
  9. Kamiński Jerzy
  10. Kosicki Marek
  11. Kupczyk Ewa
  12. Kurzajczyk Mariusz
  13. Leszka Ewa
  14. Łazarek Małgorzata
  15. Łęnczuk Dorota
  16. Kwiatkowski Józef
  17. Olejnik Dorota
  18. Plichta Maciej
  19. Rajca Tomasz
  20. Rosiak Tomasz
  21. Stępińska Bożena
  22. Szurczak Anna
  23. Więcław Tomasz
  24. Wójcik Iwona
  25. Żulicka Aneta
    Klasa IVb
  1. Bazan Wojciech
  2. Cichorek Tomasz
  3. Dziatkiewicz Karol
  4. Jamnicki Zbigniew
  5. Janczewski Robert
  6. Janiak Leszek
  7. Kos Wojciech
  8. Matuszewski Tomasz
  9. Matuszkiewicz Ryszard
  10. Mądrecki Marek
  11. Ratajczyk Arkadiusz
  12. Rendecki Slawomir
  13. Rubiński Wojciech
  14. Szkudlarek Paweł
  15. Szut Przemysław
  16. Dejneka Anna
  17. Dybek Bogumiła
  18. Filipow Violetta
  19. Gralka Alina
  20. Grzesiak Beata
  21. Kamzol Elżbieta
  22. Klat Elżieta
  23. Kulińska Magdalena
  24. Milkowska Iwona
  25. Nowak Krystyna
  26. Oleszczuk Lidia
  27. Kazimierczak Katarzyna
  28. Rom Izabela
  29. Rosiak Maria
  30. Świderska Agata
  31. Wojtczak Anna
    Klasa IVc
  1. Bernacki Adam
  2. Biernacik Adam
  3. Chwiralski Krzysztof
  4. Ciszewska Beata
  5. Dobrzański Piotr
  6. Goźdiewicz Aneta
  7. Jakubasz Donuta
  8. Janusz Dorota
  9. Juszczcak Alicja
  10. Jezierska Dorota
  11. Kaleta Jadwiga
  12. Karpisiewicz Małgorzata
  13. Kobierna Małgarzata
  14. Kopińska Wioletta
  15. Lipińska Mirosława
  16. Ławińska Aneta
  17. Maćczak Maria
  18. Matusiak Agata
    Klasa IVd
  1. Anyszewskcz Małgorzata
  2. Grodzińska Aldona
  3. Kaczmarek Beata
  4. KałuŻna Aneta
  5. Korzybska Agrrieszka
  6. Muszyriska Justyna
  7. Pawlnwska Elżbietri
  8. Pietrzykowska Agnieszka
  9. Pilas Dorota
  10. Radler Elżbietn
  11. Różańska Beata
  12. Szymańska Jolanta
  13. Walerorvicz MałgorZatci
    Klasa IVe
  1. Biernacik Ilona
  2. Gręzicka Małgorzata
  3. Matusiak Magdalena
  4. Michalak Krzysztof
  5. Mituta Katarzyna
  6. Mosiniak Maria
  7. Mystkowska Anna
  8. Olecka Joanna
  9. Olszyna Anna
  10. Orszulak Aleksandra
  11. Orszulak Henryk
  12. Owczarek Beata
  13. Pieczlewicz Dorota
  14. RaczYk Dorota
  15. Ratajczyk Jacek
  16. Roszczewska Anna
  17. Skrycka Beata
  18. Szymańska Anna
  19. Szymański Jacek
  20. Woliński Jakub

Absolwenci 1913

Powrót do wyboru roczników absolwentów


  1. Akaro Zofia
  2. Afanasjewa Aleksandra
  3. Berensztajn Lena
  4. Blinbaum Paulina
  5. Brolnicka Głafira
  6. Bieluczyk Zofia
  7. Ceni Melita
  8. Denel Janina
  9. Fiedotowa Aleksandra
  10. Fiedotowa Jekaterina
  11. Fridlender Leonia
  12. Goldina Ginta
  13. Goldman Szeina
  14. Gudnian Rebekka
  15. Jensz Marianna
  16. Kamnion Maria
  17. Kliante Stefania
  18. Kobro Nina
  19. Kurdwanowska Stefania
  20. Kurland Lidia
  21. Lewandowska Maria
  22. Ljuboszyc Ginta
  23. Makower Rachel
  24. Malecka Zofia
  25. Michalewska Zoja
  26. Minkowska Sarra
  27. Ostapenko Lidia
  28. Pawlicka Rafaela
  29. Parczewska Eugenia
  30. Rachwalska Janina
  31. Sarna Debora
  32. Szczerbakowa Anastazja
  33. Tokarska Nadieżda
  34. Wirbser Maria
  35. Zienowicz-Kaszczenko Maria

Absolwenci 1914

Powrót do wyboru roczników absolwentów


  1. Bertold Emma
  2. Bijaj Zofia
  3. Błażejewska Mieczysława
  4. Bornsztein Anna
  5. Ciszewska Eugenia
  6. Gałkina Lidia
  7. Getel Oliwia
  8. Izwolenska Aleksandra
  9. Jakowlewa Natalia
  10. Kajzer Maria
  11. Kniaziewa Natalia
  12. Kunde Eugenia
  13. Kuzniecowa Helena
  14. Limantowa Zinaida
  15. Makowska Józefa
  16. Marżantowicz Wacława
  17. Melanczenko Helena
  18. Nicziporuk Lidia
  19. Nowarienko Tatiana
  20. Polużitowa (Polużtowa) Helena
  21. Puzyrewska Nina
  22. Raszkowska Helena
  23. Siergiejewna Anna
  24. Szpier Janina
  25. Wołkowa Maria
  26. Zawadzka Eugenia

Absolwenci 1985

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Badlak Piotr
  2. Borowiak Janusz
  3. Braszak Andrzej
  4. Figiel Grzegorz
  5. Grala Adam
  6. Hadrych Roman
  7. Katarzyniak Radosław
  8. Kędzielski Jacek
  9. Klimaszewski Stefan
  10. Kowalczyk Marek
  11. Kowalik Krzysztof
  12. Latański Mirosław
  13. Marciniak Paweł
  14. Miller Józef
  15. Nowak Paweł
  16. Nowicki Marek
  17. Światły Tomasz
  18. Wilanowicz Jarosław
  19. Żaboklicki Jacek
  20. Chojnacka Marzena
  21. Chumieja Agnieszka
  22. Gać Izabela
  23. Grygielska Anna
  24. Jackowska Joanna
  25. Kulawinek Katarzyna
  26. Kuźniar Renata
  27. Łoboz Anna
  28. Markiewicz Krystyna
  29. Niewiadomska Arleta
  30. Oźmińska Ida
  31. Ratajczyk Urszula
  32. Pięta Agnieszka
  33. Sołtysiak Agnieszka
  34. Szweda Ewa
  35. Woźniak Aneta
  36. Wożniak Marzena
    Klasa IVb
  1. Adamczak Robert
  2. Cichecki Wojciech
  3. Cichorski Tomasz
  4. Czuchra Sławomir
  5. Drużbiak Agnieszka
  6. Garncarek Ewa
  7. Jakubczak Magdalena
  8. Janiak Grzegorz
  9. Janiszuk Przemysław
  10. Jankowska Katarzyna
  11. Kalinowska Agata
  12. Klat Lidia
  13. Kos Jacek
  14. Król Zbigniew
  15. Kubisiak Marek
  16. Miśkiewicz Piotr
  17. Pilarska Magdalenu
  18. Plóciennik Marek
  19. Sip Andrzej
  20. Szubert Małgorzata
  21. Wojciechowski Maciej
  22. Wojdak Mirosława
    Klasa IVc
  1. Bartczak Renata
  2. Chojnacka Kamila
  3. Dzbanuszek Jolanta
  4. Figiel Jolanta
  5. Forycka Danuta
  6. Gil Ewa
  7. Grabowski Marek
  8. Jankowska Beata
  9. Kledzik Hanna
  10. Kubiak Elżbieta
  11. Marciniak Beata
  12. Matczak Beata
  13. Mihalska Ewa
  14. Miller Ewa
  15. Pietrzak Gabriela
    Klasa IVd
  1. Bartoszek Aneta
  2. Celer Elżbieta
  3. Chojnacki Piotr
  4. Graczyk Ewa
  5. Kaczmarek Ewa
  6. Kaźmierczk Małgorzata
  7. Misiak Małgorzata
  8. Pillch ElŻbieta
  9. Sobańska Agata
  10. Szumiński Witold
  11. Wieczorek Bogdan
  12. Zimoch Zbyszko
    Klasa IVe
  1. Adamczak Hanna
  2. Biedka Violetta
  3. Dziatkiewicz Wojciech
  4. Miluśki Maciej
  5. Misiewicz Beata
  6. Nowak Katarzyna
  7. Ossowska Elżbieta
  8. Patyna Arkadiusz
  9. Płoneckca Justytna
  10. Polowczyk Wojciech
  11. Rabiega Agata
  12. Szuleta Liliana
  13. Szychalski Piotr
  14. Szymczak Małgorzata
  15. Woźny Pawel
  16. Wroczyński Dariusz
  17. Zakrzewska Agnieszka

Absolwenci 1986

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Andrzejczak Paweł
  2. Błasiak Magdalena
  3. Borowiak Danuta
  4. Chojnacka Agata
  5. Czarnota Jarasław
  6. Fedorów Jarosław
  7. Gradowski dariusz
  8. Herbich Maciej
  9. Knop Elżbieta
  10. Konopczyńska Beata
  11. Koperski Krzysztof
  12. Kuczyńska Małgorzata
  13. Kuś Jacek
  14. Marciniak Anna
  15. Marciniak Piotr
  16. Michałowski Jerzy
  17. Olejnik Aneta
  18. Podhalańaska Izabela
  19. Ptak Adam
  20. Rzepka Agata
  21. Wójcik Piotr
  22. Żulicka Beata
    Klasa IVb
  1. Dębowska Beata
  2. Fietkiewicz Jerzy
  3. Galantt Grażyna
  4. Grzesiak Paweł
  5. Jarmolińska Monika
  6. Kaczmarek Iwona
  7. Kaleta Dariusz
  8. Kałuża Tomasz
  9. Kasprzak Marta
  10. Kędzia Monika
  11. Kozanecki Piotr
  12. Łuczak Ireneusz
  13. Manikowska Katarzyna
  14. Nowacki Bogdan
  15. Pakuła Andrzej
  16. Rećko Tomasz
  17. Skrzypińska Grażyna
  18. Sołtysiak Krzyrztof
  19. Szczepanowska Beata
  20. Tomaszewski Jacek
  21. Trzciński Radosław
  22. Urbaniak Andrzej
  23. Wajgelt Paweł
  24. Właśniak Aleksander
    Klasa IVc
  1. Augustyniak Bogdan
  2. Benc Joanna
  3. Boncler Beata
  4. Czubińska Anna
  5. Furche Anna
  6. Grembowicz Anna
  7. Grzywaczewska Ewa
  8. Hille Monika
  9. Jarczewski Paweł
  10. Jaśkiewicz Ilona
  11. Kałacińska Katarzyna
  12. Kozawska Renata
  13. Kucharska Karena
  14. Kuś Jarosław
  15. Łyskawa Anna
  16. Matuszczak Grzegorz
  17. Mendyka Aleksandra
  18. Miklas Krystyna
  19. Naskręcki Tomasz
  20. Pławiak Renata
  21. Prus Urszula
  22. Siuda Izabela
  23. Skowroński Dariusz
  24. Sosnowski Piotr
  25. Stanoch Artur
  26. Szereda Magdalena
  27. Szuleta Marzena
  28. Szymański Mariusz
  29. Świec Grzęgorz
  30. Świec Izabela
  31. Wdowczyk Izabela
  32. Woźna Emilia
  33. Woźniak Urszula
    Klasa IVd
  1. Bęcler Jacek
  2. Dmitrzak Jolannta
  3. Dyrta Dorota
  4. Gaweł Elżbieta
  5. Gochola Ewa
  6. Jerzyk Iwona
  7. Kłysz Jan
  8. Kocemba Elżbieta
  9. Koszela Małgorzata
  10. Nowak Marzanna
  11. Pająk Krystyna
  12. Pokora Małgorzata
  13. Sibińska Renata
  14. Warchol Dorota
  15. Zaśmińska Izabela
    Klasa IVe
  1. Biernat Jadwiga
  2. Bocianowska Agata
  3. Czech Cezary
  4. Drewicz Agata
  5. Figiel Agnieszka
  6. Florczak Marek
  7. Jabłońska Aneta
  8. Jabłońska Izabella
  9. Karolak Violetta
  10. Kinowska Ilona
  11. Król Iwona
  12. Kruszczyńska Agata
  13. Makówctyńska Renata
  14. Mencel Ewa
  15. Nowcka Karola
  16. Pijańska Agata
  17. Przywarczak Beata
  18. Sibrecht Ewa
  19. Wilk Jacek

Absolwenci 1987

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Cieślak Wanda
  2. Duczmańska Katarzyna
  3. Dudek Aleksandra
  4. Geremek Małgorzata
  5. Grzybowska Małgorzata
  6. Ignaczak Ilona
  7. Jamroży Robert
  8. Jawarowski Wojciech.
  9. Koralewska Beata
  10. Kozieja Joanna
  11. Kubera Maciej
  12. Lewicki Wojciech
  13. Liberska Anna
  14. Mazur Anna
  15. Nowacka Irena
  16. Owczarek Iwona
  17. Pawlak Aneta
  18. Pluskota Małgorzata
  19. Powolna Małgorzata
  20. Puacz Tomasz
  21. Rubińska Dorota
  22. Strzelec Agnieszka
  23. Sznajder Magdalena
  24. Tomczyk Piotr
  25. Ważna Elżbieta
  26. Wójciak Ceżary
  27. Żaryn Katarzyna
    Klasa IVb
  1. Adamczak Dagmara
  2. Bijak Renata
  3. Burzyńska Agata
  4. Ceroń Reniusz
  5. Chojnacka Iwona
  6. Czeplina Marta
  7. Durden Anna
  8. Dymkowski Mirosław
  9. Flejsierowicu Anna
  10. Jankowska Iwona
  11. Kokodyński Andrzej
  12. Korbolewski Jakub
  13. Korzybski Maciej
  14. Krzywda Ewa
  15. Pawelec Sławomir
  16. Pietrzak Mariusz
  17. Piotrkowska Mariola
  18. Podkocka Agnieszka
  19. Prus Renata
  20. Rabiega Maciej
  21. Sarna Paweł
  22. Sucharski Tomasz
  23. Śliwińska Jolanta
  24. Trzeciak Przemysław
  25. Umerle Magdalena
  26. Wietecka Katarzyna
  27. Woźniak Renata
  28. Wójcik Marek
  29. Wyrembowski Jarosław
    Klasa IVc
  1. Abkowicz Agnieszka
  2. Adamkiewicz Renata
  3. Bakoś Katarzyna
  4. Bąkowska Stella
  5. Bomanowska Joanna
  6. Buchnajzer Magdalena
  7. Cichowicz Monika
  8. Chmielewska Urszula
  9. Danikowska Małgorzata
  10. Danel Beata
  11. Faryś Katarzyna
  12. Felisiak Celina
  13. Kasprzak Mariola
  14. Kidoń Violetta
  15. Kowalczyk Ilona
  16. Kubik Dominika
  17. Musiał Barbara
  18. Nowicka Katarzyna
  19. Pietrzak Izabela
  20. Płonka Beata
  21. Pszczoła Agnieszka
  22. Roter Beata
  23. Staszak Kinga
  24. Urbaniak Monika
  25. Waliszewska Aldona
  26. Wasiewicz Marek
    Klasa IVd
  1. Guzowska Katarzyna
  2. Jarentowski Arkadiusz
  3. Jeziorski Jarosław
  4. Kaczmarek Dariusz
  5. Kruk Tomasz
  6. Kwaśniewska Katarzyna
  7. Lebioda Dariusz
  8. Milewska Aneta
  9. Sobiś Robert
  10. Stasiak Arleta
  11. Stasiak Joanna
  12. Sulwiński Dariusz
  13. Szymura Dariusz
  14. Wałkowska Małgorzata
  15. Wodziński Tomasz
  16. Wożniak Małgorzata
    Klasa IVe
  1. Gac Leokadia
  2. Górski Waldemar
  3. Grzegorczyk Izabela
  4. Ignasiak Monika
  5. Janas Beata
  6. Jędrzejczak Monika
  7. Kaczmarek Jolanta
  8. Kiczka Robert
  9. Kleczewska Dorota
  10. Kołodziej Grzegorz
  11. Kubczyk Dorota
  12. Kucińska Małgorzata
  13. Kupaj Izabela
  14. Kupaj Magdalena
  15. Marciniak Elżbieta
  16. Mazurkiewicz Małgorzata
  17. Motylewska Beata
  18. Owczarek Mariola
  19. Sośnicka Katarzyna
  20. Stasiak Magdalena
  21. Szut Ewa
  22. Szymczak Małgorzata
  23. Tomaszewska Alicja
  24. Trzęsalo Marzena
  25. Wojcieszak Izabela

 

Absolwenci 1988

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Alama Jacek
  2. Fiszer Agnieszka
  3. Jachowicz Przemysław
  4. Janczewska Agnieszka
  5. Kaczmarek Zbigniew
  6. Kosmalski Piotr
  7. Krzuszcz Jolanta
  8. Kubiak Marek
  9. Matusiak Jonnna
  10. Michalska Katarzyna
  11. Michałek Piotr
  12. Mielczarek Izabela
  13. Mielczarek Maciej
  14. Mielczarek Radosław
  15. Mroziński Bartłomiej
  16. Muszyńska Aneta
  17. Nawrocki Paweł
  18. Nowakowska Ewa
  19. Ochonczenko Joanna
  20. Pawlak Ewa
  21. Pieczlewicz Agata
  22. Plichta Bartłomiej
  23. Przybylska Dorota
  24. Staszek Małgorzata
  25. Sznelewski Piotr
  26. Tambor Piotr
  27. Taterka Marcin
  28. Tomczyk Małgorzata
  29. Trębacz Jacek
  30. Trębacz Paweł
  31. Walendowska Małgorzata
  32. Wdowczyk Artur
  33. Włodarek Beata
  34. Wroński Hubert
  35. Wypych Tomasz
    Klasa IVb
  1. Banasiak Tadeusz
  2. Buchnajzer Agata
  3. Chałęza Renata
  4. Goszczurna Teresa
  5. Jakubowski Rafał
  6. Jankowski Jacek
  7. Juszczak Robert
  8. Kierber Jolanta
  9. Kledzik Iwona
  10. Konieczna Danuta
  11. Kordylas Monika
  12. Mendyka Magdalena
  13. Nawrocki Wojciech
  14. Nowicka Anna
  15. Okuniewska Anna
  16. Pawlaczyk Paweł
  17. Pawłowska Aneta
  18. Plota Waldemar
  19. Przybylska Monika
  20. Sobczak Renata
  21. Staszak Krzysztof
  22. Szymczak Anna
  23. Telega Teresa
  24. Terczewska Beata
  25. Wiercioch Witold
  26. Wolicki Piotr
  27. Wójcik Tomasz
    Klasa IVc
  1. Bednarek Agnieszka
  2. Bielawski Jacek
  3. Brzezicka Beata
  4. Cieślak Magdalena
  5. Czaplińska Izabela
  6. Frankowicż Beata
  7. Gabriel Daniel
  8. Gaweł Agnieszka
  9. Geremek Monika
  10. Halak Violetta
  11. Janicki Adam
  12. Lipińska Hanna
  13. Majewski Jarosław
  14. Maniewska Małgorzata
  15. Mazur Katarzyna
  16. Obręcz Małgorzata
  17. Pantner Małgorzata
  18. Płuciennik Beata
  19. Poniatwaka Agnieszka
  20. Siemianoicz Magdalena
  21. Śliwińska Magdalena
  22. Tułacz Liliana
  23. Wiśniewska Magdalena
    Klasa IVd
  1. Antczak Jacek
  2. Czecch Iwona
  3. Frąszczak Renata
  4. Gościmińska Ewa
  5. Grzechowiak Beata
  6. Jarentowska Anna
  7. Kozłowski Tomasz
  8. Krymarys Justyna
  9. Matuszewska Karolina
  10. Rakowski Tomasz
  11. Robakowski Jacek
  12. Rudowicz Cezary
  13. Sobczak Izabela
  14. Świtalski Paweł
  15. Wasela Beata
  16. Włodarczyk Aneta
  17. Wywigacz Anna
  18. Żerdziński Sylwester
    Klasa IVe
  1. Adamiec Tomasz
  2. Boncler Robert
  3. Braszak Izabela
  4. Durden Jolanta
  5. Dziedzic Wioletta
  6. Jagodzińska Monika
  7. Janecka Joanna
  8. Kostera Ewa
  9. Krawczk Małgorzata
  10. Kuśmierczak Izabela
  11. Laskowska Marliola
  12. Mazurek Tomasz
  13. Mielczarek Katarzyna
  14. Mielczarek Anna
  15. Miłek Aneta
  16. Musidlak Joanna
  17. Olejniczak Joanna
  18. Ozimina Janna
  19. Pawelec Małgorzata
  20. Piekarska Renata
  21. Plota Piotr
  22. Plutecka Beata
  23. Płonka Magdalena
  24. Pogorzelec Katarzyna
  25. Rosiak Aldona
  26. Skurzyńska Joanna
  27. Szczepanowska Magdalena
  28. Szydzisz Katarzyna
  29. Waliś Grzegorz
  30. Wawrzyniak Anna
  31. Woźniak Maciej
  32. Żyro Monika
    Klasa IVf
  1. Boch Jolanta
  2. Cieśla Barbara
  3. Czaja Iwona
  4. Galant Karol
  5. Głowacka Bogna
  6. Kibler Katarzyna
  7. Kornacka Anna
  8. Kubiak Monika
  9. Kwiatek Beata
  10. Marczak Monika
  11. Markiewicz Paweł
  12. Olszyna Nina
  13. Popęda Katarzyna
  14. Trzebiatowska Monika
  15. Trzęsowska Lidia

Absolwenci 1989

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Glinkowska Agata
  2. Goździewicz Agata
  3. Jopek Aleksandra
  4. Miś Magdalena
  5. Ryszkiewicz Małgorzata
  6. Szewczyk Agnieszka
  7. Anders Maciej
  8. Andrzejewski Janusz
  9. Buchnajzer Mariusz
  10. Czelusta Zbigniew
  11. Drapiński Dariusz
  12. Goździewicz Tomasz
  13. Gryczka Robert
  14. Janczyk Marek
  15. Jaszczak Marcin
  16. Konopski Tomasz
  17. Kryska Wojciech
  18. Matuszkiewicz Jacek
  19. Michałek Andrzej
  20. Pawlak Radosław
  21. Pietraszewski Przemysław
  22. Płóciennik Piotr
  23. Podhalański Paweł
  24. Poniatowski Robert
  25. Porada Przemysław
  26. Prus Artur
  27. Staniszewski Rafał
  28. Węgierski Cezar
  29. Wojciechowski Adam
    Klasa IVb
  1. Bartczak Gabriela
  2. Borowiak Agnieszka
  3. Chmara Rafał
  4. Cichorek Agnieszka
  5. Galant Bogusław
  6. Glapa lzabela
  7. Grajczyk Dorota
  8. Guziński Maciej
  9. Juszczak Sylwia
  10. Konasiewicz Piotr
  11. Kopińska Ewa
  12. Kraszkiewicz Anna
  13. Kubacka Sylwia
  14. Lisiak Izabela
  15. Matuszewka Agnieszka
  16. Mazur Anna
  17. Nowak Justyna
  18. Pawelec Arkadiusz
  19. Polińska Ewa
  20. Pudełko Jarosław
  21. Rusak Radosław
  22. Stanisławska Anna
  23. Stasiecki Paweł
  24. Szefer Agnieszka
  25. Wawrzyniak Tomasz
  26. Weber Kinga
  27. Wojcieszak Agnieszka
  28. Żyto Tomasz
    Klasa IVc
  1. Antonowicz Małgorzata
  2. Cybulska Jolanta
  3. Czeplina Agata.
  4. Figiel Renata
  5. Gajdziak Danuta
  6. Garnuszewska Katarzyna
  7. Guździoł Grażyna
  8. Ignaszak Anna
  9. Jeżyk Magdalena
  10. Jędraszek Agnieszka
  11. Wróblewska Małgorzata
  12. Kostrzewa Katarzyna
  13. Kowalczyk Aneta
  14. Kowalczyk Renata
  15. Markiewicz Małgorzata
  16. Nijak Agnieszka
  17. Nowaczyk Agata
  18. Pawlak Małgorzata
  19. Rojecka Izabela
  20. Skonieczna Grażyna
  21. Sławińska Izabela
  22. Szmil Izabela
  23. Sobczyk Anna
  24. Staszak Agnieszka
  25. Strzelecka Magdalena
  26. Woźniak Anna
  27. Zmysłowska Elżbieta
  28. Jerzyk Tomasz
  29. Pasternak Maciej
  30. Wojczak Emilia
    Klasa IVd
  1. Belińska Beata
  2. Janiszewska Agata
  3. Jędrzejak Dorota
  4. Kazimierczak Małgorzata
  5. Kaźmierczak Rafał
  6. Kubasiak Agnieszka
  7. Kuźma Przemysław
  8. Makówka Danuta
  9. Małecki Marcin
  10. Marszałek Marcin
  11. Pawlak Jacek
  12. Piasecka Magdalena
  13. Pietrakow Marta
  14. Pol Przemysław
  15. Ruszczak Robert
  16. Słomian Aneta
  17. Werbiński Łukasz
  18. Włodarczyk Roman
  19. Wojczak Marcin
  20. Wolska Elżbieta
  21. Zmyslowski Radosław
    Klasa IVe
  1. Adamiak Jakub
  2. Berek Agnieszka
  3. Chojnacka lwona
  4. Dolat Renata
  5. Florkowska Monika
  6. Garncarek Andrzej
  7. Gepner Mirosław
  8. Góral Magdalena
  9. Huk Małgorzata
  10. Janicki Jacek
  11. Jędraszek Sebastian
  12. Kaczmarek Krzysztof
  13. Kubicka Izabela
  14. Lutow Joanna
  15. Łukuszewski Tomasz
  16. Marek Magdalena
  17. Michalska Małgorzata
  18. Milczak Sylwia
  19. Miłek Paweł
  20. Olszyna Magdalena
  21. Sikorski Jacek
  22. Stasiak Paweł
  23. Świebocka Anna
  24. Tokarski Andrzej
  25. Witkowski Adam
f m