Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Kandydują do MRKM, bo...

Jutro, 15 listopada odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza. Uprawnionymi do głosowania są wszyscy uczniowie naszej szkoły. Mandat radnego uzyska dwójka kandydatów, którzy zdobędą kolejno największą liczbę głosówKandydaci:

1. NOWOROLNIK WIKTOR, kl. 1 F

2. PIETRZAK NIKODEM, kl. 2 D1

3. WLAZŁY KRZYSZTOF, kl. 1 B1

Udział w głosowaniu jest dobrowolny. Lokal wyborczy otwarty będzie w godz. 8:00 - 13:45 (dolny korytarz). Zapraszamy do głosowania, wybierzcie swoich reprezentantów !!!

Dlaczego kandydujesz do Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza:

Noworolnik Wiktor - kandyduję, bo aktywnie uczestniczę w życiu publicznym, byłem m.in. posłem XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Brałem udział w takich akcjach jak "Młodzi Głosują", "Włącz się". Moje hasło to "Znam problemy, wiem jak działać". Wybierz mnie, a na pewno się nie zawiedziesz.

Pietrzak Nikodem - kandyduję dlatego, że chcę się rozwijać, jednak nie samemu, a z Wami wszystkimi i dla Was wszystkich. Wierzę też, że jako członek Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza mogę dużo wnieść w naszą szkolną społeczność.

Wlazły Krzysztof - kandyduję do MRMK, aby ożywić Kalisz na potrzeby młodych ludzi. Mam nadzieję, że będę mógł aktywnie reprezentować naszą szkołę i wnieść mnóstwo nowych pomysłów.

f m