Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Bielizna dla Kenii

Nasza szkoła włącza się do akcji KILOGRAMÓWKI dla KENII. Zachęcamy do przynoszenia nowej bielizny, skarpetek, koszulek, przede wszystkim dla dzieci. Siostra Amabilis Gliniecka - pomysłodawczyni akcji - podkreśla, że w Kenii zarówno dorośli jak i dzieci nie mają dostępu do osobistej bielizny, potrzebnej przecież każdemu. Stąd pomysł jej zbierania i przesyłania. Dlaczego akcja ma nazwę "kilogramówka" i więcej szczegółów znajdziecie na stronie: http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,28464,kenia-swietny-pomysl-polskiej-zakonnicy-na-pomoc.html

Koordynatorką tej akcji w naszej szkole jest Anna Marszał z 1D1. Prosimy, nie zlekceważcie tej prosby; rzeczy osobiste może nie dla nas, ale dla kogoś na świecie, na innym kontynencie, to bardzo ważne... rzeczy! A te zebrane przekazujcie Ani lub p. Małgorzacie Chrzanowskiej, opiekunce Szkolnego Koła Wolontariatu.

f m