Copyright © 2019 Home - dGg3bmRlcmlubw

Bielizna dla Kenii

Nasza szkoła włącza się do akcji KILOGRAMÓWKI dla KENII. Zachęcamy do przynoszenia nowej bielizny, skarpetek, koszulek, przede wszystkim dla dzieci. Siostra Amabilis Gliniecka - pomysłodawczyni akcji - podkreśla, że w Kenii zarówno dorośli jak i dzieci nie mają dostępu do osobistej bielizny, potrzebnej przecież każdemu. Stąd pomysł jej zbierania i przesyłania. Dlaczego akcja ma nazwę "kilogramówka" i więcej szczegółów znajdziecie na stronie: http://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,28464,kenia-swietny-pomysl-polskiej-zakonnicy-na-pomoc.html

Koordynatorką tej akcji w naszej szkole jest Anna Marszał z 1D1. Prosimy, nie zlekceważcie tej prosby; rzeczy osobiste może nie dla nas, ale dla kogoś na świecie, na innym kontynencie, to bardzo ważne... rzeczy! A te zebrane przekazujcie Ani lub p. Małgorzacie Chrzanowskiej, opiekunce Szkolnego Koła Wolontariatu.

f m