Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

e-twinning... Może dla Ciebie?

Jeśli lubisz "spotykać" się z innymi młodymi ludźmi z Europy na czacie lub fejsie i rozmawiać z nimi na tematy, które Cię interesują, spróbuj dołączyć do programu e-twinning w naszej szkole. Możesz wziąć udział w międzynarodowym projekcie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniami przy użyciu technik komunikacyjno-informacyjnych. Przy okazji podszlifujesz swój angielski i na pewno będziesz się przy tym dobrze bawić. Jeśli jesteś zainteresowany/-a nasza propozycją, zgłoś się do Magdaleny Pietrzak (biblioteka) lub Joanny Cieślak (język angielski) jeszcze przed przerwą świąteczną, aby przyłączyć się do naszej szkolnej drużyny. Zapraszamy, Magdalena Pietrzak, Joanna Cieślak

f m