Copyright © 2019 Home - dGg3bmRlcmlubw

Bardzo fajne DRZWI OTWARTE

Za nami bardzo udane sobotnie DRZWI OTWARTE. Kopernik gościł kilkuset Gimnazjalistów, którym towarzyszyli też Rodzice. Jedni i drudzy pytani nie tylko o pomysł na DRZWI OTWARTE w KOPERNIKU, bo przede wszystkim o klimat szkoły, nie kryli zainteresowania i zadowolenia...

A Kopiec otworzył swoje wnętrza trzema drogami prowadzącymi do odrębnych, naukowych dziedzin - Stawiając na wiedzę, jej praktyczne przełożenie na umiejętności, ale przede wszystkim skuteczne dostawanie się na studia wyższe naszych Absolwentów, chcieliśmy pokazać, że ten wybór dla uczniów ostatnich klas gimnazjów dokonuje się już teraz. Stąd nad drzwiami wiodącymi do nauk PRZYRODNICZYCH, MATEMATYKI i ŚCISŁYCH oraz do HUMANISTYKI i JĘZYKÓW pojawił się napis i konieczność: DOKONAJ WYBORU. A przed tymi drzwiami wręcz showmański Kuba FAR z 1 B2 (klasa jedna z naszych mat-fizów), który wchodzących dosłownie "uwodził" i totalnie "zakręcał". To nie mogło się nie udać - powiedział o formule tegorocznej, najważniejszej imprezy promocyjnej szkoły p. Grzegorz Kulawinek z Zespołu ds. Promocji. Do tego jeszcze pamiętający o nas Absolwenci ostatnich, maturalnych roczników - po latach i z nieskrywanym sentymentem mówiący o KOPCU. To zawsze buduje.

I tą drogą WSZYSTKIM uczniom oprowadzającym po szkole naszych gości, zaangażowanym nauczycielom, obsłudze technicznej, szkolnemu radiowęzłowi, administracji i dyrekcji bardzo, bardzo dziękujemy.

Zobacz zdjęcia z DRZWI OTWARTYCH 2017

f m