Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Nasza "Szlachetna Paczka" dotarła! Radość i łzy wzruszenia

Kochani, z Turku wrócił w niedzielę wieczorem prof. Grzegorz Kulawinek. 40 starannie przygotowanych paczek przekazaliśmy koordynatorowi rejonu. Trafiły one do 6-osobowej rodziny w Słodkowie pod Turkiem:
- "Tego co tam widziałem nie da się wyrazić żadnymi słowami: radość, płacz, emocje - wprost nie do opisania. Rodzina Państwa Bożeny i Pawła jest wzruszona i szczęśliwa. Dziękują i nie mogą w to uwierzyć. W Turku przyjęto nas w jednej ze szkół i podjęto serdecznym poczęstunkiem. Wszyscy pytali mnie, dlaczego w naszym Liceum udało się zebrać tak wiele? Ale to wszystko jest wyłącznie Waszą zasługą; wielkim, autentycznym zrywem: Wasza wrażliwość, Wasze serca przepełnia dobroć i za to nie przestaniemy być Wam dziękować...", powiedział "na gorąco" wyraźnie wzruszony prof. Grzegorz Kulawinek.

Jeszcze jedne, wyjątkowe podziękowania. Pan Jarosław Śpiewak z miejscowości Brudzewek niedaleko Kalisza zaproponował nam bezpłatnie transport paczek na miejsce. To Jego wkład w "Szlachetną Paczkę" i ważne wsparcie logistyczne. Panie Jarku niewysłowione i niekończące się wielkie dzięki!

Witold Torbiarczyk

f m