Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2008

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Banasiak Ewa
  2. Białek Krzysztof
  3. Cebulska Kamila
  4. Celer Marcin
  5. Chojnacki Marcin
  6. Czarnecki Michał
  7. Duleba Adrian
  8. Dworczak Ewa
  9. Frankiewicz Katarzyna
  10. Galusik Karolina
  11. Garczarek Urszula
  12. Hadrych Tomasz
  13. Hanc Paweł
  14. Jabłoński Sławomir
  15. Jędrzejczak Dominika
  16. Kania Piotr
  17. Kierzkowska Olga
  18. Krawczyk Bartłomiej
  19. Kuźniacka Justyna
  20. Majchrzak Kamil
  21. Pejaś Wojciech
  22. Podemski Grzegorz
  23. Przybył Przemysław
  24. Skowrońska Natalia
  25. Stempniewicz Dominika
  26. Szczepaniak Michał
  27. Szuszkiewicz Maciej
  28. Świątek Beata
  29. Tomczyk Mateusz
  30. Ukleja Damian
  31. Wieczorek Dorota
  32. Włoszczyńska Wiktoria
  33. Zdun Małgorzata
Klasa IIIb
  1. Banasiewicz Przemysław
  2. Bartosik Mateusz
  3. Chacuk Tomasz
  4. Chołys Marta
  5. Dębińska Iwona
  6. Gajewska Sandra
  7. Górski Bartosz
  8. Graczyk Maciej
  9. Grzelak Marcin
  10. Jankowska Joanna
  11. Juszczak Sybilla
  12. Kowalczyk Erwin
  13. Kozak Witold
  14. Krauze Hubert
  15. Komolibus Joanna
  16. Kurek Dominika
  17. Kuświk Jakub
  18. Lindner Łukasz
  19. Lubiński Rafał
  20. Maniewski Tomasz
  21. Mazur Michał
  22. Marciniak Dawid
  23. Pawelec Mikołaj
  24. Pol Konrad
  25. Przybylski Tomasz
  26. Rubiś Adrian
  27. Smolczyńska Agnieszka
  28. Sobieraj Klaudia
  29. Stolarek Sebastian
  30. Szmaj Dominik
  31. Walkowiak Anna
  32. Wyczawski Fryderyk
  33. Żaboklicki Piotr
  34. Kaczała Magdalena
Klasa IIIc
  1. Baszczyńska Justyna
  2. Belińska Katarzyna
  3. Brzęczkowska Weronika
  4. Błaszyk Karolina
  5. Budzińsksa Agata
  6. Dudek Barbara
  7. Gaj Agnieszka
  8. Garncarek Krystian
  9. Górska Anna
  10. Hałas Anna
  11. Kałuża Tomasz
  12. Korczyńska Malwina
  13. Kurczewska Joanna
  14. Kurek Agnieszka
  15. Majzner Małgorzata
  16. Marszał Joanna
  17. Męcel Agata
  18. Półtorak Lena
  19. Rutkowski Łukasz
  20. Skadłubowicz Ewelina
  21. Skurtys Jakub
  22. Sypniewska Alekasndra
  23. Tarnawska Katarzyna
  24. Tułacz Paulina
  25. Wajgielt Piotr
  26. Wilner Martyna
  27. Włodarczyk Joanna
  28. Wysocka Magdalena
  29. Ziąbkowska Jolanta
Klasa IIId
  1. Antczak Paulina
  2. Francka Katarzyna
  3. Galewicz Paweł
  4. Górnicki Szymon
  5. Kaczmarek Magdalena
  6. Kuczyńska Katarzyna
  7. Kwiatkowska Barbara
  8. Mańkowska Ewa
  9. Marcinkowski Michał
  10. Olczak Tomasz
  11. Suwała Monika
  12. Wasilewska Karolina
  13. Wdowczyk Monika
  14. Antoniak Michał
  15. Bryński Mateusz
  16. Cicha Emilia
  17. Dawidowicz Joanna
  18. Górska Marta
  19. Iwanow Iga
  20. Kąkol Natalia
  21. Kuźniacka Ilona
  22. Olejnik Elżbieta
  23. Piasecka Joanna
  24. Pietrzak Magdalena
  25. Pietrzak Żaneta
  26. Trawkowska Agnieszka
  27. Żądłowska Katarzyna
  28. Wittich Magdalena
Klasa IIIe
  1. Biernacik Dawid
  2. Ceglarek Agnieszka
  3. Chajduk Tomasz
  4. Czarnecki Piotr
  5. Gienerowicz Patryk
  6. Ginalski Marcin
  7. Janas Zofia
  8. Kaźmierczak Magdalena
  9. Kliber Mateusz
  10. Kowalski Michał
  11. Kozłowska Monika
  12. Krzywda Katarzyna
  13. Krysińska Monika
  14. Łuszczek Michał
  15. Majchrzak Łukasz
  16. Małecka Anna
  17. Matuszewski Tomasz
  18. Matyjasz Justyna
  19. Michałek Arkadiusz
  20. Mroziński Rafał
  21. Nowak Hubert
  22. Plewicka Dagmara
  23. Płatek Paweł
  24. Przybył Łukasz
  25. Radziszewski Mateusz
  26. Szkudlarek Michał
  27. Szlachta Szymon
  28. Wanat Mikołaj
  29. Wasik Łukasz
  30. Werbliński Piotr
  31. Wesołowska Katrzyna
  32. Zawieja Agnieszka
  33. Żuberek Arkadiusz
Klasa IIIf
  1. Antczak Kinga
  2. Balcerzak Mikołaj
  3. Baumgart Kamila
  4. Bochat Mateusz
  5. Boguszewicz Kludia
  6. Braun Zofia
  7. Dominiak Natalia
  8. Frątczak Natalia
  9. Grzesiak Dagmara
  10. Ignasiak Patrycja
  11. Janiak Karolina
  12. Jaroszuk Jakub
  13. Jędrzejak Kacper
  14. Jurga Sylwia
  15. Kaczkowska Paulina
  16. Kaniecka Agata
  17. Karman Kamila
  18. Kasprzak Marta
  19. Kozik Kamil
  20. Kuś Łukasz
  21. Matuszak Weronika
  22. Miklas Bartłomiej
  23. Mikołajczyk Michał
  24. Olechny Karolina
  25. Sobczak Daria
  26. Sobczyk Aleksandra
  27. Starnecka Anna
  28. Szepniewska Natalia
  29. Szmaja Anna
  30. Szydło Michał
  31. Urbańska Anna
  32. Walczak Adam
Klasa IIIg
  1. Benedyk Maria
  2. Cichorek Marta
  3. Delebis Marcin
  4. Dolata Tomasz
  5. Figiel Mariusz
  6. Ginalska Joanna
  7. Gniediuk Weronika
  8. Goszczurna Ewelina
  9. Górski Przemysław
  10. Grzywacz Roksana
  11. Hudzinska Alicja
  12. Jagielska Sylwia
  13. Juszczak Ewa
  14. Kiermas Paulina
  15. Kocemba Ewelina
  16. Kubiak Adrian
  17. Marcinkowski Mikołaj
  18. Misztal Barbara
  19. Muszyński Maciej
  20. Noski Patryk
  21. Nowacki Mikołaj
  22. Pszczoła Lidia
  23. Reich Andrzej
  24. Strojwąs Monika
  25. Siegień Justyna
  26. Smaga Monika
  27. Sobocki Sebastian
  28. Tomczyk Marcin
  29. Urbaniak Agata
  30. Woźniak Katarzyna
  31. Żuk Karolina
Klasa IIIh
  1. Andrzejak Anna
  2. Cicha Monika
  3. Dudek Małgorzata
  4. Donart Michał
  5. Frącka Agnieszka
  6. Janicka Joanna
  7. Kantorska Marta
  8. Karpała Magdalena
  9. Kowalewska Anna
  10. Kurzydłowski Maciej
  11. Lipińska Angelika
  12. Marciniak Marta
  13. Matecki Adam
  14. Matusiak Angelika
  15. Mikołajczyk Patrycja
  16. Nowak Patrick
  17. Pietrzak Natalia
  18. Poczekaj Sylwia
  19. Roszak Daria
  20. Skonieczna Katarzyna
  21. Sip Krzysztof
  22. Skrzypczyński Michał
  23. Sławińska Ewelina
  24. Supiński Piotr
  25. Szewczyk Damian
  26. Szymańska Kaja
  27. Szymańska Katarzyna
  28. Tokarek Karolina
  29. Tymek Agata
  30. Wojtkowska Sylwia
  31. Wyborna Kinga
  32. Zapart Przemysław
  33. Żarnecka Paulina
  34. Jakubowska Ewa
  35. Sowa Anna
f m