Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1981

Powrót do wyboru roczników absolwentów

    Klasa IVa
  1. Berczyńska Magdalena
  2. Bidziński Andrzej
  3. Doruch Bogusława
  4. Drużbiak Waldemar
  5. Filewski Piotr
  6. Grabara Arkadiusz
  7. Iwańska Elżbieta
  8. Jabłoński Piotr
  9. Jankowski Wojciech
  10. Konopczyński Piotr
  11. Kulbak Marzena
  12. Kurek Paweł
  13. Kurek Piotr
  14. Lindner Wiktor
  15. Markowski Jan
  16. Mąkosza Mariusz
  17. Miśkiewicz Piotr
  18. Mystkowska Ewa
  19. Nykiel Sylwester
  20. Olszanowski Zbigniew
  21. Pietrzak Piotr
  22. Pijańska Magdalena
  23. Sibera Ewa
  24. Sikora Jacek
  25. Skrzypczak Krzysztof
  26. Stasiak Elwira
  27. Templewicz Tadeusz
  28. Tomaszewska Renata
  29. Wasik Wojciech
  30. Wiertelak Marek
  31. Woźniak Marek
  32. Zdobych Anna
    Klasa IVb
  1. Banasiak Andrzej
  2. Bronowicki Norbert
  3. Dejneka Izabela
  4. Grabarczyk Mariola
  5. Grygielski Dariusz
  6. Kaliszan Ewa
  7. Kierber Urszula
  8. Koszyczarek Idzi
  9. Kowalewski Tomasz
  10. Krysiak Ewa
  11. Kubacka Beata
  12. Lisiecki Mirosław
  13. Maciejewska Małgorzata
  14. Maleńczyk Sławomir
  15. Matuszak Jolanta
  16. Michalska Joanna
  17. Nieczypor Małgorzata
  18. Nowicka Elżbieta
  19. Olszewska Małgorzata
  20. Pijańczyk Mariola
  21. Plota Sławomir
  22. Siemianowska Małgorzata
  23. Smug Marlena
  24. Sołtysiak Aldona
  25. Streflik Lucyna
  26. Szwółkowska Renata
  27. Szczepacki Wojciech
  28. Szczuraszek Jacek
  29. Śmielecka Agata
  30. Świderski Grzegorz
  31. Wachłaczenko Małgorzata
  32. Zawieja Wiesława
  33. Ziętek Mariola
    Klasa IVc
  1. Cichecki Jacek
  2. Dacenko Iwona
  3. Durzalska Elżbieta
  4. Giernalczyk Włodzimierz
  5. Iwankiewicz Ryszard
  6. Jałowicz Beata
  7. Jarnuszkiewicz Katarzyna
  8. Kaczmarek Bożena
  9. Kliber Jolanta
  10. Kubik Piotr
  11. Lewandowska Małgorzata
  12. Maciejewska Katarzyna
  13. Melka Tomasz
  14. Michalska Marzena
  15. Nazwal Jarmila
  16. Owczarek Anna
  17. Podczaska Joanna
  18. Rącki Marek
  19. Szroniak Elżbieta
  20. Świtalski Arkadiusz
  21. Trzęsała Beata
  22. Wdowczyk Krzysztof
  23. Więckowska Aneta
  24. Wilk Jadwiga
  25. Włodarczyk Małgorzata
  26. Wysocka Małgorzata
    Klasa IVd
  1. Archańska Jolanta
  2. Barbusiński Ryszard
  3. Binkowska Beata
  4. Borowczyk Teresa
  5. Chabierska Elżbieta
  6. Cieślak Grażyna
  7. Dembowy Jacek
  8. Felisiak Elżbieta
  9. Gil Mirosława
  10. Gilak Bożena
  11. Gołyski Krzysztof
  12. Głonera Małgorzata
  13. Grudziński Wojciech
  14. Gryczka Joanna
  15. Herman Teresa
  16. Ignasiak Małgorzata
  17. Janicka Anna
  18. Kacprzak Honorata
  19. Kaczmarek Irena
  20. Kaźmierczak Agata
  21. Kostera Maria
  22. Kowalik Maciej
  23. Kowalska Aneta
  24. Kubasińska Małgorzata
  25. Makaś Jadwiga
  26. Matusiak Grażyna
  27. Pięta Jerzy
  28. Piotrowska Joanna
  29. Sibielak Aldona
  30. Spychała Anna
  31. Stasiak Jadwiga
  32. Sypniewska Magdalena
  33. Szweda Jolannta
  34. Woźniakowska Beata
  35. Wróblewska Danuta
  36. Zakrzewska Violetta
    Klasa IVe
  1. Andrzejewski Piotr
  2. Biernacki Józef
  3. Bielewicz Wojciech
  4. Czajczyński Grzegorz
  5. Czajczyńska Marlena
  6. Figiel Krzysztof
  7. Figlak Krzysztof
  8. Janiszewski Piotr
  9. Kowalska Ewa
  10. Kujawiak Izabela
  11. Kupaj Jerzy
  12. Lipińska Anna
  13. Makowski Cezary
  14. Olszanowski Tomasz
  15. Pawlak Paweł
  16. Piasecka Mirosława
  17. Piątkowska Mirosława
  18. Pietrzykowska Małgorzata
  19. Piotrowksa Irmina
  20. Ratajczyk Joanna
  21. Sakowska Lidia
  22. Śmiłowska Grażyna
  23. Warmiński Tymoteusz
  24. Wojciechowska Wioletta
  25. Zawisa Zofia

 

f m