Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1972

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Andrzejak Alicja
  2. Boczek Joanna
  3. Chorzewska Anna
  4. Ficner Małgorzata
  5. Galant Maria
  6. Gryskowska Maria
  7. Haft Barbara
  8. Ignaczak Halina
  9. Janicka Barbara
  10. Jankowska Zofia
  11. Kępa Bożena
  12. Klimczak Alicja
  13. Korzeniowska Danuta
  14. Królikowska Lidia
  15. Krzykacz Elżbieta
  16. Kurzawska Alicja
  17. Kwiatkowska Magdalena
  18. Matuszak Małgorzata
  19. Moskwa Elżbieta
  20. Paterkiewicz Elżbieta
  21. Piękna Halina
  22. Pingot Jolanta
  23. Strojas Anna
  24. Szczeblewska Grażyna
  25. Talarczak Magdalena
  26. Tomaske Barbara
  27. Wierusz Irena
    Klasa IVb
  1. Antczak Anna
  2. Balcerzyk Anna
  3. Baraniecka Genowefa
  4. Czerniewicz Teresa
  5. Kalinowska Joanna
  6. Lis Elżbieta
  7. Mozer Elżbieta
  8. Ogrodniczak Anna
  9. Sałata Anna
  10. Stopyra Krystyna
  11. Szkudlarek Bogumiła
  12. Taterka Grażyna
  13. Wieczorek Anna
    Klasa IVc
  1. Aulich Elżbieta
  2. Buchajczyk Krzysztof
  3. Domański Jan
  4. Dutkiewicz Danuta
  5. Galant Bernard
  6. Matyja Daniel
  7. Moor Ryszard
  8. Namysłowska Maria
  9. Naskręcka Krystyna
  10. Natkowski Dariusz
  11. Płonka Jolanta
  12. Różańska Małgorzata
  13. Rybarczyk Renata
  14. Taterka Elżbieta
  15. Witczak Jerzy
  16. Włodarczyk Krystyna
  17. Wyskok Jolanta
  18. Zamojski Ireneusz
  19. Zinkiewicz Jan
    Klasa IVd
  1. Białożyk Izabela
  2. Biernacka Elżbieta
  3. Buda Halina
  4. Dębicka Maria
  5. Gorgol Maria
  6. Kowalska Ryszarda
  7. Lewandowska Urszula
  8. Musidłowska Elżbieta
  9. Nowicka Anna
  10. Paczesna Maria
  11. Palat Maria
  12. Pawlak Marek
  13. Pisula Teresa
  14. Skotarska Ewa
  15. Talar Krystyna
  16. Woźniak Urszula
  17. Zapart Maria
    Klasa IVe
  1. Adamczyk Andrzej
  2. Balaska Eleonora
  3. Banaszkiewicz Zdzisława
  4. Bartczaj Jacek
  5. Bliźniak Cezary
  6. Doruch Eugeniusz
  7. Drzewiecki Włodzimierz
  8. Fabijańska Irena
  9. Fink Anna
  10. Galas Elżbieta
  11. Głąb Krzysztof
  12. Głowacka Hanna
  13. Kałuża Stanisław
  14. Kamińska Maria
  15. Kędzia Barbara
  16. Klimas Anna
  17. Kołaciński Krzysztof
  18. Kwirynowicz Maciej
  19. Marchwacka Ewa
  20. Olek Henryka
  21. Paszkowski Hilary
  22. Rowicka Elżbieta
  23. Schlender Dariusz
  24. Seremak Jerzy
  25. Spychalska Krystyna
  26. Strugalski Janusz
  27. Suda Piotr
  28. Suliga Zdzisław
  29. Więckowska Anna
  30. Wiśniewska Magdalena
f m