Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2013

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa1
  1. Ajdinian Anita
  2. Baranowska Marta
  3. Buchnajzer Karol
  4. Ciesielski Jakub
  5. Chachuła Edyta
  6. Czerniak Adrianna
  7. Glabka Paulina
  8. Jackiewicz Aleksandra
  9. Janiak Ewelina
  10. Jankowski Damian
  11. Jaroma Damian
  12. Kania Agata
  13. Kasprzak Jacek
  14. Kasprzak Marta
  15. Korzeniowska Joanna
  16. Kurzawska Patrycja
  17. Miring Anita
  18. Nowicka Oliwia
  19. Pawlak Maria
  20. Polak Julia
  21. Polus Paulina
  22. Różański Marek
  23. Spychalska Katarzyna
  24. Szostakowski Wojciech
  25. Szynkarek Krzysztof
  26. Witczak Izabella
  27. Witczak Wiktoria
  28. Wojciechowska Magdalena
  29. Wojtczak Klaudia
  30. Zabiegała Marcin
  31. Zarychta Marta
Klasa IIIa2
  1. Banasiak Jakub
  2. Banaszkiewicz Andrzej
  3. Bartosik Adam
  4. Bider Daniel
  5. Cała Kamil
  6. Drzewicka Aleksandra
  7. Frątczak Patrycja
  8. Głąbicki Dariusz
  9. Jakóbczak Paweł
  10. Jaskuła Weronika
  11. Kijewska Magdalena
  12. Koszela Justyna
  13. Kowalski Hubert
  14. Łabeńska Aleksandra
  15. Łuczak Michał
  16. Majewski Konrad
  17. Mendera Zuzanna
  18. Mosiek Przemysław
  19. Robakowski Mikołaj
  20. Sobczak Bartosz
  21. Sobczak Mikołaj
  22. Strachowski Marcin
  23. Strachowski Rafał
  24. Szczepaniak Alicja
  25. Świętczak Ewelina
  26. Tołstołucka Zuzanna
  27. Trzeciak Maciej
  28. Zieliński Kornel
  29. Ziemiańska Daria
Klasa IIIb1
  1. Andrzejak Seweryn
  2. Bartoszek Piotr
  3. Boguszewski Norbert
  4. Brodzki Artur
  5. Chabelska Aleksandra
  6. Chojnacki Wojciech
  7. Chwiralska Joanna
  8. Dzięcielska Bogumiła
  9. Fedorów Zofia
  10. Gosek Przemysław
  11. Guźniczak Łukasz
  12. Kajdanek Aleksandra
  13. Kasprzak Piotr
  14. Klimczak Piotr
  15. Kierzkowski Filip
  16. Kozieł Jakub
  17. Kucharski Bartosz
  18. Kwaśna Natalia
  19. Lazarek Rafał
  20. Maliszewska Paulina
  21. Markowski Piotr
  22. Matuszewski Bartosz
  23. Mularczyk Daria
  24. Pisarski Michał
  25. Proniak Agata
  26. Pruchnik Karolina
  27. Rabiega Mateusz
  28. Rubińska Anna
  29. Rzepczak Michał
  30. Sowa Joanna
  31. Tokarski Miłosz
  32. Torbiarczyk Katarzyna
  33. Twardowski Michał
  34. Urbaniak Adam
  35. Zapała Sebastian
Klasa IIIb2
  1. Balcerzyk Łukasz
  2. Baldach Tomasz
  3. Borowiak Mateusz
  4. Charsche Małgorzata
  5. Dołacińska Kamila
  6. Drobnik Karolina
  7. Dziedzic Wojciech
  8. Frątczak Wojciech
  9. Felisiak Małogorzata
  10. Grudziński Maciej
  11. Grzesiak Wiktor
  12. Janczak Patryk
  13. Janik Mateusz
  14. Kaźmierczak Natalia
  15. Kaxmierczak Marek
  16. Kucharzak Michalina
  17. Kleczewski Adam
  18. Kędzycki Dawid
  19. Łuczak Janusz
  20. Miluśki Bartosz
  21. Pasik Justyna
  22. Piotrowska Aleksandra
  23. Pitis Cyprian
  24. Smoliga Patryk
  25. Sośnicki Marek
  26. Tomasiuk Kamil
  27. Tomczyk Anna
  28. Trzciński Michał
  29. Tyc Szymon
  30. Urbaniak Justyna
  31. Wiśniewska Ewa
  32. Witczak Marta
  33. Wypych Kamil
Klasa IIIc
  1. Banach Piotr
  2. Bartkowski Bartosz
  3. Bogdańska Ewa
  4. Braun Maria
  5. Czubak Aleksandra
  6. Durman Paulina
  7. Gałęzka Natalia
  8. Jakóbczak Paulina
  9. Koniak Agata
  10. Kowalska Sandra
  11. Kozanowski Dawid
  12. Królak Sylwia
  13. Łączek Magdalena
  14. Łyszczak Adrianna
  15. Malinowska Bogusława
  16. Marcinkowski Karol
  17. Marek Agata
  18. Niedbalska Jagoda
  19. Pawlak Witold
  20. Rogowska Marta
  21. Skotowska Katarzyna
  22. Starczak Eliza
  23. Stasiak Patrycja
  24. Szymańska Aleksandra
  25. Tomaszewska Maja
  26. Ubysz Monika
  27. Wawrzyniak Agata
  28. Winnicka Violetta
  29. Woźny Maria
  30. Wypych Maria
Klasa IIId
  1. Andrzejczak Aleksandra
  2. Bieniasiewicz Agata
  3. Czyszek Katarzyna
  4. Dejneka Weronika
  5. Domagała Justyna
  6. Dzikowska Nicola
  7. Frankowski Marcin
  8. Grzelak Marta
  9. Hajdo Weronika
  10. Janiak Paulina
  11. Jaźwiec Jędrzej
  12. Juraszek Michał
  13. Kalinowska Anita
  14. Kęszycka Dorota
  15. Krakowska Claudia
  16. Koszyczarek Martyna
  17. Kuś Aleksandra
  18. Lonty Joanna
  19. Marciniak Katarzyna
  20. Mikołajczyk Joanna
  21. Nadera Aleksandra
  22. Orszulak Henryk
  23. Prus Michał
  24. Raczyk Karolina
  25. Sobański Michał
  26. Strzelec Bartłomiej
  27. Świec Pamela
  28. Trzepacz Alicja
  29. Tomczak Adam
  30. Tylski Maciej
  31. Ukleja Barbara
  32. Zielewicz Klaudia
Klasa IIIf
  1. Balcerzak Angelika
  2. Balcerzak Angelika
  3. Błaszczyk Piotr
  4. Cyklińska Anna
  5. Damazer Dominika
  6. Grabińska Kaja
  7. Hofman Melania
  8. Jarantowska Weronika
  9. Kasprzak Paulina
  10. Kodoń Patrycja
  11. Knop Paulina
  12. Kobylański Wojciech
  13. Kulawianek Agnieszka
  14. Kuświk Karena
  15. Łużyński Krzysztof
  16. Maczasek Olga
  17. Marcinkowska Iga
  18. Marek Miłosz
  19. Mielcarek Aleksandra
  20. Mikołajewska Jagoda
  21. Molka Monika
  22. Nawrocka Magdalena
  23. Olejnik Agata
  24. Pietras Aleksandra
  25. Pytliński Aleksander
  26. Szczot Nicola
  27. Taczała Bartosz
  28. Wajgielt Mikołaj
  29. Wenerska Anna
  30. Woźniak Agnieszka
  31. Zgorzelak Aniela
  32. Ignasiak Michał
Klasa IIIg
  1. Adamkiewicz Magdalena
  2. Balcerczyk Aleksandra
  3. Banasiak Adam
  4. Błaszczyk Monika
  5. Chęćka Marcelina
  6. Derwich Monika
  7. Doruch Daria
  8. Gądziak Adam
  9. Górska Anna
  10. Jabłońska Joanna
  11. Kaciczak Justyna
  12. Król Bartosz
  13. Kwiatkowska Patrycja
  14. Kozanecka Marlena
  15. Kubiś Anna
  16. Małolepszy Krzysztof
  17. Marczak Sylwia
  18. Marczak Daria
  19. Margiela Aleksandra
  20. Matyjasz Daria
  21. Otwiaska Piotr
  22. Penkala Karina
  23. Sowa Patrycja
  24. Stawicki Michał
  25. Strzyż Katarzyna
  26. Stępień Agata
  27. Świtalski Szymon
  28. Tokarek Roksana
  29. Tułacz damian
  30. Wticzak Ewelina
  31. Wojcieski Jędrzej
  32. Wojewoda Aleksander
  33. Zawiślak Piotr
  34. Wosiek Adrian

 

f m