Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2003


  Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Andrzejewski Maciej
  2. Bąkowska Katarzyna
  3. Buchnajzer Daria
  4. Bugaj Ewelina
  5. Cierniak Agnieszka
  6. Dominiak Paulina
  7. Dulas Marcin
  8. Gręda Katarzyna
  9. Jaśkiewicz Witold
  10. Kędzierska Natalia
  11. Kęszycka Anna
  12. Kolinka Wojciech
  13. Kowalska Ksenia
  14. Krakus Monika
  15. Kranc Agata
  16. Kubiak Tomasz
  17. Kujawińska Magdalena
  18. Kurczewski Adam
  19. Linkowska Ewa
  20. Majewska Paulina
  21. Małecka Karolina
  22. Matczak Bartosz
  23. Niemiec Katarzyna
  24. Pabiszczak Nina
  25. Ratajczak Michał
  26. Sip Joanna
  27. Sowińska Joanna
  28. Szymanowska Marta
  29. Wasiak Joanna
  30. Wawrzyniak Ewa
  31. Włodarczyk Marita
  32. Woźniak Agata
  33. Zawadzka Aleksandra
Klasa IVb
  1. Błaszczyńska Sandra
  2. Chajduk Emilia
  3. Dębowski Piotr
  4. Gac Ewelina
  5. Grzeluszka Aleksandra
  6. Iwasieczko Katarzyna
  7. Janicki Jarosław
  8. Karpińska Monika
  9. Kornacki Marcin
  10. Kornaszewska Milena
  11. Kramarska Sylwia
  12. Krawczyk Rita
  13. Kucharska Paulina
  14. Majcherek Łukasz
  15. Mańka Monika
  16. Młynarczyk Karolina
  17. Najman Magdalena
  18. Nurzyńska Katarzyna
  19. Olszyna Rafał
  20. Paczkowska Paulina
  21. Pawlak Joanna
  22. Poczta Elwira
  23. Rogacka Magdalena
  24. Rybka Emilia
  25. Skowroński Dariusz
  26. Sobczak Marek
  27. Szymanowicz Robert
  28. Szewczyk Marzena
  29. Szuławy Katarzyna
  30. Walczak Magdalena
  31. Żaryn Anna
Klasa IVc
  1. Białoskórski Partyk
  2. Czarcińska Natalia
  3. Durlej Katarzyna
  4. Fabijańska Adrianna
  5. Frankiewicz Justyna
  6. Frąckowiak Tomasz
  7. Godz Agata
  8. Jankowski Michał
  9. Józefacka Natalia
  10. Karwacka Marta
  11. Kasperkiewicz Maja
  12. Kaźmierczak Dagmara
  13. Lewandowska Fabiola
  14. Mak Izabela
  15. Mały Aleksandra
  16. Mikołajczyk Agnieszka
  17. Mizier Michał
  18. Nowicka Marta
  19. Pietrzak Jolanta
  20. Pilas Dorota
  21. Piotrowska Karolina
  22. Strojwąs Magdalena
  23. Szablewski Rafał
  24. Szewczyk Katarzyna
  25. Warczak Piotr
  26. Warczak Piotr
  27. Warczak Piotr
  28. Włodarczyk Łukasz
  29. Wojtczak Joanna
  30. Ziętek Katarzyna
Klasa IVd
  1. Biczyńska Ewelina
  2. Bochen Marta
  3. Buczkowska Justyna
  4. Chwiralska Ewa
  5. Czajka Monika
  6. Dudek Małgorzata
  7. Gierosz Małgorzata
  8. Głąb Mateusz
  9. Golanowska Emilia
  10. Graczykowska Anna
  11. Grzymska Marlena
  12. Janek Ireneusz
  13. Kaźmierski Łukasz
  14. Kowalczyk Joanna
  15. Kula Anita
  16. Łuczak Agnieszka
  17. Maciejewska Marlena
  18. Miklas Katarzyna
  19. Kuśmierek Ewa
  20. Lizakowska Iwona
  21. Matusiak Jerzy
  22. Mikołajczyk Hubert
  23. Morek Ewa
  24. Musielak Irena
  25. Najman Bogdan
  26. Pasek Andrzej
  27. Przybyłowski Jan
  28. Sikorska Anna
  29. Sobieraj Paweł
  30. Sowizdrzał Jadwiga
  31. Sówka Jolanta
  32. Szulc Andrzej
  33. Tomczak Jacek
  34. Warczak Cezary
  35. Wawrzyniak Grażyna
  36. Węclewska Urszula
  37. Woźniczak Marek
  38. Węgrzyn Beata
Klasa IVe
  1. Bęcka Ewa
  2. Biernat Barbara
  3. Brzęcka Aleksandra
  4. Bukowiecka Maria
  5. Chumieja Bożena
  6. Derbich Danuta
  7. Dobrowolska Jolanta
  8. Drozdowska Wiesława
  9. Figiel Elżbieta
  10. Frątczak Małgorzata
  11. Garczarek Ewa
  12. Gilakowska Ewa
  13. Jabłońska Barbara
  14. Kawecka Renata
  15. Kominkiewicz Barbara
  16. Kowalska Barbara
  17. Kulczyk Renata
  18. Kupińska Krystyna
  19. Łuczak Iwona
  20. Maciejowska Maria
  21. Myc Ewa
  22. Mysera Bożena
  23. Prylińska Maria
  24. Rosiak Anna
  25. Sałata Maria
  26. Siciarek Sławomira
  27. Słomian Małgorzata
  28. Sobuś Dorota
  29. Suliga Małgorzata
  30. Sokół Maria
  31. Szkaradzina Agnieszka
  32. Szurek Małgorzata
  33. Szymczak Małgorzata
  34. Włodarska Grażyna
  35. Ziętek Anna
  36. Pawałowska Anna
Klasa IVf
  1. Chrostek Mirosława
  2. Cichecka Ewa
  3. Dąbrowicz Adam
  4. Gajnert Maria
  5. Gralka Ewa
  6. Ignaszak Krystyna
  7. Jesion Ewa
  8. Kaczmarek Teresa
  9. Karolak Bożena
  10. Karpińska Małgorzata
  11. Kit Halina
  12. Kołodziejczyk Hanna
  13. Konieczna Bożena
  14. Krawczyk Anna
  15. Krawczyk Barbara
  16. Kuś Elżbieta
  17. Lewandowski Janusz
  18. Lis Bogumiła
  19. Macniak Anna
  20. Marchwicka Dorota
  21. Marciniak Katarzyna
  22. Mielcarek Artur
  23. Pomykała Maria
  24. Przybył Tomasz
  25. Turek Grażyna
  26. Tyc Maria
  27. Ulatowska Alina
  28. Wasilewski Piotr
  29. Vallini Małgorzata
Klasa IVg
  1. Binkowska Marita
  2. Bywalec Magdalena
  3. Gaszczyńska Maria
  4. Glapińska Ewa
  5. Grzegorzewska Krystyna
  6. Jakubowski Bogdan
  7. Janik Irma
  8. Jarząbek Jan
  9. Klimczak Beata
  10. Kobyłka Ewa
  11. Kocerka Krzysztof
  12. Kolanek Krzysztof
  13. Kowalska Dorota
  14. Leśniak Krystyna
  15. Łożańska Halina
  16. Maciejewska Małgorzata
  17. Michalak Stanisław
  18. Miklas Przemysław
  19. Mikołajczyk Lucyna
  20. Mikuła Sabina
  21. Mostowska Elżbieta
  22. Olas Danuta
  23. Picher Barbara
  24. Rybaczyk Danuta
  25. Sobczak Beata
  26. Stasiak Małgorzata
  27. Wajnert Elżbieta
  28. Wesołowska Maria
  29. Witczak Beata
  30. Woźniak Elżbieta
  31. Woźniak Irena
  32. Zieliński Janusz
Klasa IVh
  1. Andrejczyn Marcin
  2. Andrzejak Magdalena
  3. Baranowski Jakub
  4. Bęcka Marta
  5. Ceglarek Konrad
  6. Cholajda Karolina
  7. Czechowska Elwira
  8. Durzalska Justyna
  9. Filipowicz Ewa
  10. Garbicz Bartłomiej
  11. Gromkowski Lesław
  12. Grzelak Katarzyna
  13. Jangas Natalia
  14. Kałużna Ewa
  15. Kowalska Anna
  16. Królak Ewa
  17. Krysztofowicz Patrycja
  18. Kubiak Katarzyna
  19. Litwicka Paulina
  20. Litwicki Piotr
  21. Matusiak Marta
  22. Michalak Joanna
  23. Mielicka Kinga
  24. Morawska Angelika
  25. Przybył Bartłomiej
  26. Sopińska Joanna
  27. Szczepaniak Joanna
  28. Szymańska Małgorzata
  29. Świątkiewicz Małgorzata
  30. Walencik Joanna
  31. Wiśniewski Jarosław
  32. Wojtczak Ewa
  33. Zarzycka Sylwia
f m