Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2004

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Bartosik Adrian
  2. Bąkowski Mikołaj
  3. Błaszczyk Małgorzata
  4. Burchard Justyna
  5. Chowańska Izabela
  6. Dziedziela Marcin
  7. Dzikowska Magdalena
  8. Gorzelany Szymon
  9. Górski Kacper
  10. Hofman Anna
  11. Holewski Mateusz
  12. Horbaczewski Piotr
  13. Kaczmarek Jacek
  14. Karpała Piotr
  15. Kędzia Piotr
  16. Kuchnicki Łukasz
  17. Matus Katarzyna
  18. Mazurek Krystian
  19. Nieweś Marlena
  20. Nijak Beata
  21. Połośka Justyna
  22. Przygodzki Marcin
  23. Rzeźniczak Kinga
  24. Samek Zbigniew
  25. Stawicki Michał
  26. Swinarski Adam
  27. Szerla Magdalena
  28. Urbański Grzegorz
Klasa IVb
  1. Ciąćka Michał
  2. Dejneka Jakub
  3. Dzióbek Michał
  4. Gałyga Michał
  5. Graczyk Magdalena
  6. Kołata Tomasz
  7. Kiełbik Robert
  8. Kominkiewicz Michał
  9. Lis Jarosław
  10. Markiewicz Marcin
  11. Mazurek Joanna
  12. Prętczyńska Anna
  13. Pruss Mariusz
  14. Rudowicz Maciej
  15. Rynowiecki Tobiasz
  16. Sobczak Agnieszka
  17. Sobczak Anna
  18. Spychała Marek
  19. Tarchalski Piotr
  20. Wielgosik Agnieszka
  21. Więcław Jacek
  22. Wojtyła Ilona
Klasa IVc
  1. Białoskórski Partyk
  2. Czarcińska Natalia
  3. Durlej Katarzyna
  4. Fabijańska Adrianna
  5. Frankiewicz Justyna
  6. Frąckowiak Tomasz
  7. Godz Agata
  8. Jankowski Michał
  9. Józefacka Natalia
  10. Karwacka Marta
  11. Kasperkiewicz Maja
  12. Kaźmierczak Dagmara
  13. Lewandowska Fabiola
  14. Mak Izabela
  15. Mały Aleksandra
  16. Mikołajczyk Agnieszka
  17. Mizier Michał
  18. Nowicka Marta
  19. Pietrzak Jolanta
  20. Pilas Dorota
  21. Piotrowska Karolina
  22. Strojwąs Magdalena
  23. Szablewski Rafał
  24. Szewczyk Katarzyna
  25. Warczak Piotr
  26. Włodarczyk Łukasz
  27. Wojtczak Joanna
  28. Ziętek Katarzyna
Klasa IVd
  1. Biczyńska Ewelina
  2. Bochen Marta
  3. Buczkowska Justyna
  4. Czajka Monika
  5. Dudek Małgorzata
  6. Gierosz Małgorzata
  7. Głąb Mateusz
  8. Golanowska Emilia
  9. Graczykowska Anna
  10. Grzymska Marlena
  11. Janek Ireneusz
  12. Kaźmierski Łukasz
  13. Kowalczyk Joanna
  14. Kula Anita
  15. Łuczak Agnieszka
  16. Maciejewska Marlena
  17. Miklas Katarzyna
  18. Mrowczyński Adrian
  19. Pałczyńska Ewa
  20. Piotrowska Daria
  21. Redlich Paulina
  22. Rygiel Ewelina
  23. Rymarczuk Agata
  24. Szałecki Dawid
  25. Słopień Katarzyna
  26. Stadtmüller Maciej
  27. Strączkowska Anna
  28. Szambelan Ewelina
  29. Trykowska Oliwia
  30. Waliś Monika
  31. Ważny Zofia
  32. Wojciechowska Joanna
  33. Wojdziak Ewa
  34. Wypych Joanna
  35. Zdun Katarzyna
Klasa IVe
  1. Binek Wojciech
  2. Borowska Paulina
  3. Cecotka Piotr
  4. Gabriel Patrycja
  5. Gibus Lidia
  6. Jaroma Magdalena
  7. Karbowska Joanna
  8. Kasprzyk Arkadiusz
  9. Kibler Michał
  10. Kołowrotkiewicz Marta
  11. Kubiaszczyk Marcin
  12. Kwiatkowski Przemysław
  13. Kwiecińska Agnieszka
  14. Licha Agnieszka
  15. Malinowski Wojciech
  16. Małecki Adam
  17. Olechny Adam
  18. Pietrala Dariusz
  19. Pietrzak Mateusz
  20. Sadowski Jakub
  21. Sobczak Agnieszka
  22. Sobczak Dominik
  23. Sobczak Joanna
  24. Szulc Przemysław
  25. Szydłowski Szymon
  26. Tarnowski Mateusz
  27. Urbaniak Monika
  28. Urbański Artur
  29. Walczak Ziemowit
  30. Wieczorek Arkadiusz
  31. Zawadzki Paweł
Klasa IVf
  1. Adamiak Izabela
  2. Bieńkowska Marta
  3. Bodylska Magdalena
  4. Dominiak Joanna
  5. Goderska Justyna
  6. Godlewska Anna
  7. Iwicka Natalia
  8. Jerzyk Małgorzata
  9. Juszczak Miłosz
  10. Karpińska Malwina
  11. Krawczyk Anna
  12. Lechowska Katarzyna
  13. Malanowska Magdalena
  14. Mencel Marta
  15. Nowak Katarzyna
  16. Nowakowska Katarzyna
  17. Okoń Katarzyna
  18. Olek Anna
  19. Olszyna Michał
  20. Owczarek Sylwia
  21. Pawlak Marlena
  22. Podsiadły Igor
  23. Pokornowska Joanna
  24. Ratajewska Justyna
  25. Sołtysiak Ewa
  26. Stempin Anna
  27. Supiński Arkadiusz
  28. Smiatacz Kamila
  29. Wożniak Aleksandra
  30. Wójcicka Urszula
  31. Zawierzyńska Ewelina
Klasa IVg
  1. Bazela Monika
  2. Bembel Katarzyna
  3. Briński Sebastian
  4. Galewska Katarzyna
  5. Garczarek Radosław
  6. Gułaj Jarosław
  7. Iwanicka Urszula
  8. Jaśniewicz Michał
  9. Jeżewska Paulina
  10. Kolanek Robert
  11. Krukowska Wirigina
  12. Kubasik Daria
  13. Laskowska Joanna
  14. Lis Paulina
  15. Mazek Maciej
  16. Mencel Aleksandra
  17. Migasiewicz Justyna
  18. Nadolna Katarzyna
  19. Ozimina Agata
  20. Paprzycka Agnieszka
  21. Pawłow Błażej
  22. Piątyszek Barbara
  23. Pawałowska Katarzyna
  24. Sokół Małgorzata
  25. Staszak Łukasz
  26. Szukalska Paulina
  27. Szuk Paulina
  28. Szuławy Iwona
  29. Szymańska Magdalena
  30. Świątek Joanna
  31. Walkowska Katarzyna
  32. Wierusz Sylwia
  33. Woldańska Aleksandra
  34. Zawadzka Małgorzata
Klasa IVh
  1. Antczak Magdalena
  2. Biesiada Marcin
  3. Boroń Tomasz
  4. Brzeziński Marcin
  5. Chrystek Filip
  6. Czajczyńska Joanna
  7. Goławska Ewa
  8. Hudaś Ewelina
  9. Jamroziak Konrad
  10. Jakubowski Igor
  11. Juszczak Łukasz
  12. Kalita Przemysław
  13. Kempińska Kamila
  14. Kędzierski Bartosz
  15. Kraszkiewicz Michał
  16. Kujawińska Karina
  17. Krupińska Izabela
  18. Kwaśniewska Monika
  19. Liś Jakub
  20. Mielczarek Magdalena
  21. Pawłowska Alicja
  22. Pińczak Paulina
  23. Pińkowska Justyna
  24. Popęda Maja
  25. Prus Maciej
  26. Sowińska Emilia
  27. Suliga Jakub
  28. Śledziński Karol
  29. Tomczak Marta
  30. Trzęsała Daria
  31. Walczak Jagoda
  32. Włodarska Katarzyna
  33. Włodarczyk Łukasz

 

f m