Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2010

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa1
  1. Bartosz Marcin
  2. Chabierska Monika Karolina
  3. Ciszewski Bartłomiej Jan
  4. Dembowy Weronika Barbara
  5. Durajczyk Marcin Kacper
  6. Frankowski Krzysztof
  7. Gawron Nikola
  8. Gąsiorowski Andrzej Jan
  9. Giernalczyk Piotr Włodzimierz
  10. Górska Dagmara
  11. Hoffman Aleksandra
  12. Jeziorski Łukasz Piotr
  13. Kotarbińska Monika
  14. Kupaj Łukasz Krzysztof
  15. Maleńczyk Zuzanna Magdalena
  16. Małolepszy Dawid Bartosz
  17. Nita Karina
  18. Olejnik Ewa
  19. Piotrowska Anna Maria
  20. Raniś Maciej Józef
  21. Rogacka Aleksandra Jolanta
  22. Rusiecki Łukasz Marek
  23. Rutkowski Damian Mariusz
  24. Skąpska Tatiana Maria
  25. Szalkiewicz Tomasz Andrzej
  26. Sztorch Agata Maria
  27. Trawkowska Aleksandra
  28. Tyliński Jacek Maciej
  29. Wlazły Dawid Piotr
  30. Witczak Justyna Anna
  31. Wojtczak Patryk
  32. Zawada Krzysztof Piotr
  33. Zimna Patrycja
Klasa IIIa2
  1. Baszczyński Łukasz Igor
  2. Bilski Bartłomiej
  3. Bartosik Piotr Jacek
  4. Biczysko Szymon Grzegorz
  5. Bukowski Sebastian Krzysztof
  6. Dziedzic Bartosz Henryk
  7. Fingas Jakub Tadeusz
  8. Gac Bartosz Maksymilian
  9. Jakubczak Kamil
  10. Jenek Jakub
  11. Juszczak Natalia Ilona
  12. Kowal Damian Konrad
  13. Krawczyk Paweł Aleksander
  14. Krawczyk Robert Sławomir
  15. Magierska Paulina Marta
  16. Majonek Marcin
  17. Makowski Błażej
  18. Michałowski Mateusz
  19. Mikołajczyk Michał Jerzy
  20. Pająk Adam Daniel
  21. Pilarczyk Paulina Marta
  22. Rakowiecki Marcin
  23. Śliwa Wojciech Krzysztof
  24. Trzepacz Sebastian Paweł
  25. Waszczuk Tomasz
  26. Werblińska Izabela Maria
  27. Węgierski Artur
  28. Witczak Katarzyna Maria
  29. Włoszczyński Dominic Christopher
  30. Wolniak Dariusz
  31. Zimny Mateusz Łukasz
  32. Zaborowski Tomasz
Klasa IIIa3
  1. Buchnajzer Agnieszka
  2. Doruch Konrad
  3. Gierczak Sandra Justyna
  4. Biernacik Kamila
  5. Jagielski Jakub
  6. Jarusz Rafał
  7. Jezierska Magdalena
  8. Kaczkowska Magdalena Agata
  9. Kędzia Paulina Krystyna
  10. Kubisiak Mateusz Krzysztof
  11. Kurzajczyk Magdalena Beata
  12. Łuczak Tomasz Adam
  13. Mielczarek Michał
  14. Mizgiro Weronika Danuta
  15. Niedźwiedzki Krystian Marcin
  16. Okoń Piotr Henryk
  17. Orłowska Weronika Ilona
  18. Suchodolski Igor
  19. Swarowski Patryk
  20. Waliś Łukasz Szymon
  21. Wdowczyk Przemysław Krzysztof
  22. Wiśniewska Anna Maria
  23. Worsztynowicz Paulina Ewa
  24. Zengteler Marek Andrzej
Klasa IIIb
  1. Arkuszyński Jakub Dominik
  2. Bartosik Joanna Aniela
  3. Bielan Jakub Marcin
  4. Błaszczyk Tomasz Konrad
  5. Chabelska Małgorzata
  6. Gołębiak Błażej Maciej
  7. Goździewicz Mateusz Dawid
  8. Janczak Aleksandra
  9. Janik Sebastian Stanisław
  10. Kamińska Marta
  11. Kędzia Adam
  12. Kozak Robert
  13. Krawczyk Joanna
  14. Marciniak Daniel Bogumił
  15. Migasiewicz Igor Jonasz
  16. Muszyński Marcin
  17. Piątkowski Miłosz Bartłomiej
  18. Poszwa Przemysław
  19. Prokop Marcin
  20. Pruchnik Dawid
  21. Sikora Mateusz Krzysztof
  22. Stobienia Agata
  23. Śledź Piotr
  24. Tyc Wiktor
  25. Tabaka Mariusz Jan
  26. Tomczyk Anna Weronika
  27. Warszewska Paulina
  28. Wielgusiak Anna Karina
  29. Wiśniewski Andrzej Wiktor
  30. Woźny Anna Maria
  31. Witczak Kamil Damian
  32. Zgarda Tomasz Michał
Klasa IIIc
  1. Adamus Marta Agata
  2. Durdyn Łucja Dominika
  3. Grabski Mateusz Antoni
  4. Jaroszuk Alicja Aleksandra
  5. Jaśkiewicz Sonia Katarzyna
  6. Jeziorska Aleksandra Katarzyna
  7. Justyńska Katarzyna
  8. Kryształ Jakub
  9. Kupaj Agnieszka
  10. Lawren Aleksandra
  11. Łajs Monika Katarzyna
  12. Mańka Paulina Maria
  13. Nawrot Adrian Krzysztof
  14. Nowacka Monika Anna
  15. Ozdowska Justyna Katarzyna
  16. Piasecka Beata Jadwiga
  17. Piekielny Agnieszka Ewa
  18. Przybysławski Patryk Konrad
  19. Rutczak Patrycja
  20. Rydzewska Dżesika Weronika
  21. Szostakowska Aleksandra Beata
  22. Sztandera Agata
  23. Szymczak Patrycja Małgorzta
  24. Wasielewska Patrycja Anna
  25. Wosiek Piotr
  26. Woźniak Angela Sandra
  27. Zielińska Magdalena Anna
Klasa IIId
  1. Andrzejczuk Daria Weronika
  2. Ariunbold Tuguldur
  3. Dolacińska Justyna
  4. Durajczyk Paweł
  5. Filipczak Piotr Łukasz
  6. Górska Aleksandra Bożena
  7. Kamińska Magdalena Maria
  8. Kołaczek Angelika Magdalena
  9. Kosmann Joanna
  10. Krzywda Żaneta Maria
  11. Kupajska Natalia
  12. Marszałek Agnieszka
  13. Matusiak Magdalena Jolanta
  14. Matuszak Weronika
  15. Michalak Aleksandra
  16. Miklas Kacper
  17. Mielcarek Weronika Agnieszka
  18. Olek Aleksandra
  19. Kucharska Monika
  20. Paluszewska Paulina
  21. Pawlak Anna Maria
  22. Pijańska Aleksandra Agnieszka
  23. Rojecka Marta
  24. Skórzewska Joanna
  25. Szymańska Paulina Adriana
  26. Szymioł Martyna Aleksandra
  27. Tułacz Natalia Marta
  28. Urbaniak Sylwia Magdalena
  29. Waszak Anna Kinga
  30. Wichłacz Agnieszka Joanna
  31. Wojtczak Magdalena
  32. Waleriańczyk Bogumił Tomasz
Klasa IIIf
  1. Banasiak Klaudia Anna
  2. Baranowski Robert
  3. Brodziak Wiktor Tomasz
  4. Dolat Przemysław Paweł
  5. Dera Ewelina Anna
  6. Figiel Marlena
  7. Golasińska Agnieszka Beata
  8. Jabłoński Hubert
  9. Janiak Dorota
  10. Katarzyniak Damian Stanisław
  11. Kliber Edyta Weronika
  12. Kuźbik Magdalena Justyna
  13. Lament Natalia Agnieszka
  14. Łyskawka Łukasz Leszek
  15. Majtas Bartłomiej Jakub
  16. Machowicz Karolina Konstancja
  17. Marciniak Partycja Adrianna
  18. Marciniak Paulina Aleksandra
  19. Mironowicz Kornelia Magdalena
  20. Nawrocka Monika Patrycja
  21. Openchowska Aleksandra
  22. Ponikły Kacper
  23. Siejka Kamila Paulina
  24. Sosiński Marcin
  25. Suska Aleksandra Marta
  26. Sztandera Sebastian
  27. Swinarska Małgorzata Ewa
  28. Szymańska Marta
  29. Śniegula Magdalena Marta
  30. Twardowski Michał Andrzej
  31. Wasik Joanna Agnieszka
  32. Wawrzyniak Weronika Magdalena
  33. Wdowczyk Szymon Piotr
  34. Wojtczak Jakub Mateusz
  35. Wypych Adrian Paweł
  36. Suski Dawid Igor
  37. Gulczyńska Judyta Weronika
Klasa IIIg
  1. Banasiak Joanna
  2. Białek Adam Zbigniew
  3. Boroń Borys Lucjan
  4. Chabierska Katarzyna Maria
  5. Charaś Adrianna
  6. Cichy Marcin Stanisław
  7. Czarnecka Joanna
  8. Dobrzański Jerzy Witold
  9. Dudek Mariusz Paweł
  10. Fiec Piotr Maksymilian
  11. Grabowska Karolina Dominika
  12. Jakóbczak Łukasz Michał
  13. Jakubczak Hanna
  14. Jakubczak Rafał
  15. Karpisiewicz Justyna Ewa
  16. Kobyłko Angelika
  17. Korach Agnieszka Małgorzata
  18. Krawczyk Klaudia Elżbieta
  19. Krzywda Marta Magdalena
  20. Kubiak Tomasz
  21. Nowak Katarzyna Marianna
  22. Pawelec Marcin
  23. Piszczorowicz Maciej
  24. Przybylska Katarzyna
  25. Rożalska Aleksandra Anna
  26. Sałata Małgorzata
  27. Siarkiewicz Agnieszka Monika
  28. Staszak Damian Rafał
  29. Sysiak Piotr
  30. Szymczak Justyna
  31. Wolski Mateusz Radosław
  32. Woźniak Karolina Agnieszka
  33. Zapart Paulina
  34. Andler Maksymilian
  35. Krysztofowicz Mateusz Józef
f m