Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2007

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Andrzejak Paulina
  2. Antczak Sylwia
  3. Bryła Miron
  4. Brzeski Łukasz
  5. Delebis Piotr
  6. Dembowy Patrycja
  7. Falas Łukasz
  8. Hudzińska Emilia
  9. Kania Dawid
  10. Kliber Monika
  11. Kobus Agnieszka
  12. Kozanecki Rafał
  13. Kurdyk Łukasz
  14. Liberski Robert
  15. Lis Norbert
  16. Mikołajczyk Agnieszka
  17. Nowakowski Paweł
  18. Olejniczak Filip
  19. Piorun Ewa
  20. Pokojowy Łukasz
  21. Sobczak Sebastian
  22. Sulwińska Małgorzata
  23. Szałek Klaudia
  24. Szkudlarek Adam
  25. Wilczyński Krzysztof
  26. Woźniak Anna
Klasa IIIb
  1. Borzymowska Zuzanna
  2. Chrystek Patrycja
  3. Durdeń Emilia
  4. Frątczak Dawid
  5. Jakubczak Łukasz
  6. Kaczkowski Marcin
  7. Kaczmarczyk Tomasz
  8. Karpiński Grzegorz
  9. Kawala Szymon
  10. Kliber Marlena
  11. Kowalska Klina
  12. Krycka Małgorzata
  13. Kulczyńska Justyna
  14. Matlak Dawid
  15. Mielczarek Hanna
  16. Owczarek Patryk
  17. Pawelec Patryk
  18. Rutkowski Michał Krzysztof
  19. Rutkowski Michał
  20. Słomian Jakub
  21. Soiński Piotr
  22. Spychalski Piotr
  23. Szczepiński Aleksander
  24. Szewczyk Urszula
  25. Szymański Piotr
  26. Wawrzyniak Mateusz
  27. Wejman Marcin
  28. Wilczyński Piotr
  29. Zając Kamil
Klasa IIIc
  1. Anusewicz Dorota
  2. Bereś Noemi
  3. Cierlaczyk Justyna
  4. Dedecjus Marta
  5. Dębska Anna
  6. Dziatkiewicz Magdalena
  7. Fedfebel Izabela
  8. Grzanka Aleksandra
  9. Hardyś Natalia
  10. Ignasiak Joanna
  11. Jagodzińska Alicja
  12. Kasperuk Anna
  13. Kliber Monika
  14. Kocemba Dawid
  15. Kowalska Agnieszka
  16. Krawczyk Joanna
  17. Kryśków Katarzyna
  18. Łaska Paulina
  19. Marszałek Alicja
  20. Michalak Marta
  21. Mikołajczyk Aleksandra
  22. Morawińska Iwona
  23. Rudowicz Weronika
  24. Sapuła Mariusz
  25. Sobocka Urszula
  26. Sójka Martyna
  27. Stelmaszak Marta
  28. Szkudlarek Dominika
  29. Szperliński Błażej
  30. Tomaszewska Anika
  31. Trzebińska Justyna
  32. Wasik Agnieszka
  33. Werner Aleksandra
  34. Zieliński Daniel
  35. Zychowicz Joanna
Klasa IIId
  1. Basiński Robert
  2. Bażant Anna
  3. Ceglarek Patrycja
  4. Domagała Marta
  5. Glapa Beata
  6. Gimla Aleksandra
  7. Jakóbczak Ewelina
  8. Janiak Małgorzata
  9. Kaźmierczak Barbara
  10. Kaźmierczak Bartosz
  11. Kędzierski Krzysztof
  12. Lasiecka Agata
  13. Mania Kamila
  14. Mikołajczyk Marta
  15. Okurowska Aleksandra
  16. Owczarek Ewelina
  17. Pluta Barbara
  18. Pogorzelec Izabela
  19. Przybył Ligia
  20. Pyjecka Anna
  21. Rajkowska Karolina
  22. Reich Mariusz
  23. Sieradzki Bartłomiej
  24. Tłokowska Karolina
  25. Zieliński Piotr
Klasa IIIe
  1. Będziński Mateusz
  2. Chudaś Tomasz
  3. Dobrzański Albert
  4. Drzewiecki Filip
  5. Gajewska Iwona
  6. Jabłoński Bartłomiej
  7. Kleta Martin
  8. Lewtak Olga
  9. Michalak Agnieszka
  10. Owczarek Janusz
  11. Pieczyński Łukasz
  12. Szwajkowski Marcin
  13. Żukowska Katarzyna
  14. Bach Olga
  15. Bera Magdalena
  16. Bergandy Paweł
  17. Buda Rafał
  18. Druciarek Żaneta
  19. Filipek Dariusz
  20. Jarzębski Mateusz
  21. Paszyn Michał
  22. Poczta Michał
  23. Sradomski Grzegorz
  24. Szewczyk Mateusz
  25. Szymczak Karolina
  26. Waszczyński Szymon
  27. Witońska Roksana
Klasa IIIf
  1. Andrzejewska Paulina
  2. Bitner Ewelina
  3. Brodziak Justyna
  4. Dominikowska Katarzyna
  5. Gajewska Justyna
  6. Kasińska Katarzyna
  7. Kierzkowska Anna
  8. Klamecka Angelika
  9. Kucner Monika
  10. Laleko Michalina
  11. Lika Marcin
  12. Majtas Marta
  13. Marcinkowska Maria
  14. Mikołajczyk Maciej
  15. Nawrocka Marta
  16. Nerka Milena
  17. Nogaj Agnieszka
  18. Olczak Magdalena
  19. Olejniczak Michał
  20. Sobczyk Kamil
  21. Spaleniak Agata
  22. Walasz Dorota
  23. Wawrzyniak Magdalena
  24. Wągrowska Paulina
  25. Wojtaszek Izabela
  26. Wojtysiak Paulina
  27. Wosiek Patrycja
  28. Woźniak Marta
  29. Wójcicki Maciej
  30. Żarnecka Joanna
Klasa IIIg
  1. Aleksander Adam
  2. Bonusiak Mikołaj
  3. Bartoszek Robert
  4. Drzewiecka Monika
  5. Durdyn Anita
  6. Górna Paulina
  7. Hardy Marek
  8. Jarzębski Michał
  9. Jędrych Krzysztof
  10. Joachimiak Kamil
  11. Kalinowska Julita
  12. Kęszycka Magdalena
  13. Kowalczyk Juliusz
  14. Leszczyńska Joanna
  15. Lisek Maciej
  16. Lisok Justyna
  17. Maniewski Tomasz
  18. Marczak Ernest
  19. Matyjasz Magdalena
  20. Mażuchowska Magda
  21. Michalak Piotr
  22. Pawlikowski Radosz
  23. Pietrala Marika
  24. Plichta Adam
  25. Płotek Paweł
  26. Poniatowski Piotr
  27. Roźmiarek Patrycja
  28. Rybikowska Ewelina
  29. Stawicka Karolina
  30. Tylec Jakub
  31. Wojtczak Andrzej
  32. Wosik Bogumiła
  33. Grzymski Rafał
f m