Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1992

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Banaszkiewicz Marcin
  2. Bryłowski Marcin
  3. Cegielska Aneta
  4. Dejneka Ewa
  5. Fedorów Joanna
  6. Gąsior Karina
  7. Górny Jakub
  8. Jankowska Monika
  9. Kałuża Paweł
  10. Karasiński Paweł
  11. Karczmarz Rafał
  12. Karolak Magdalena
  13. Karolczyk Aleksandra
  14. Ketner Przemysław
  15. Kosakowska Joanna
  16. Kowalczyk Piotr
  17. Krata Marta
  18. Krulak Maciej
  19. Matelski Paweł
  20. Michalska Anna
  21. Mucha Sławomir
  22. Osiński Wojciech
  23. Pietrzak Edyta
  24. Różańska Małgorzata
  25. Rzeźniczak Ewa
  26. Sadkowska Ewa
  27. Sierocka Ewa
  28. Starczewska Anna
  29. Szafarz Magdalena
  30. Szczech Daria
  31. Szuława Marcin
  32. Torbus Przemysław
  33. Urbańska Wioletta
  34. Wajnert Izabela
Klasa IVb
  1. Cholajda Przemysław
  2. Czarnek Mariusz
  3. Hornowski Marek
  4. Kapłon Marcin
  5. Kiszka Artur
  6. Kociński Artur
  7. Kraska Renata
  8. Kubiak Rafał
  9. Michalak Rafał
  10. Pawlak Maciej
  11. Pawłowski Piotr
  12. Pyrek Jolanta
  13. Roliński Maciej
  14. Ruda Małgorzata
  15. Rutkowska Magdalena
  16. Sokołowska Sebastian
  17. Tabaka Julita
  18. Trzcińska Joanna
  19. Tylek Mariusz
  20. Waligóra Joanna
  21. Wieczorek Agnieszka
  22. Wiśniewski Marcin
  23. Woźniak Roman
  24. Zieliński Jacek
  25. Zmyślona Katarzyna
Klasa IVc
  1. Banaszkiewicz Agnieszka
  2. Bertrand Sebastian
  3. Biesiada Beata
  4. Czajczyńska Małgorzata
  5. Czubak Krzysztof
  6. Fetter Karolina
  7. Figiel Katarzyna
  8. Gadzinowska Marta
  9. Galant Magdalena
  10. Garbarczyk Izabela
  11. Goździewicz Anna
  12. Górniewicz Paulina
  13. Haake Michał
  14. Janaszczyk Anna
  15. Janiak Katarzyna
  16. Kaźmierczak Sylwia
  17. Kopacz Ewa
  18. Kurczak Małgorzata
  19. Kopras Marzena
  20. Korach Magdalena
  21. Ledóchowski Robert
  22. Miedzianowska Anna
  23. Modrzewska Magdalena
  24. Myszkowska Marzena
  25. Nowak Katarzyna
  26. Pijańska Paulina
  27. Powolna Magdalena
  28. Przybyła Irena
  29. Redo Katarzyna
  30. Siegień Żaneta
  31. Spławski Marcin
  32. Stanisławska Marzena
  33. Wlazły Luiza
  34. Wolf Kinga
  35. Zgarda Magdalena
Klasa IVd
  1. Ankiel Edyta
  2. Bzowska Magdalena
  3. Cieślak Joanna
  4. Grochowska Iwona
  5. Janiak Magdalena
  6. Kasprzak Małgorzata
  7. Kiermasz Teodozja
  8. Kos Anna
  9. Kowalska Marta
  10. Kusz Sylwia
  11. Kuzańska Małgorzata
  12. Lazarek Eliza
  13. Marczak Jadwiga
  14. Matczak Halina
  15. Mielczarek Artur
  16. Nowak Jan
  17. Nowacka Alicja
  18. Pietrzak Marzena
  19. Pięta Izabela
  20. Sałata Agnieszka
  21. Sowa Beata
  22. Sowińska Agnieszka
  23. Stasia Magdalena
  24. Stateczna Ludmiła
  25. Szmajdzińska Violetta
  26. Sznelewska Katarzyna
  27. Tomtas Agnieszka
  28. Trzęsowska Karina
  29. Warszewska Anna
  30. Wolarz Katarzyna
  31. Żaryn Agnieszka
Klasa IVe
  1. Borowik Joanna
  2. Czech Jarosław
  3. Dąbrowska Agata
  4. Hańczyk Tomasz
  5. Hołyś Karina
  6. Jackowska Emilia
  7. Jasińska Justyna
  8. Kęsiska Małgorzata
  9. Klonowska Monika
  10. Kolczyńska Romana
  11. Konopczyńska Aneta
  12. Krupka Katarzyna
  13. Kubera Agata
  14. Kubisiak Luiza
  15. Kurzajewski Maciej
  16. Kuświk Joanna
  17. Mazurek Wioletta
  18. Motylewska Sylwia
  19. Mitas Agnieszka
  20. Nowak Małgorzata
  21. Nowakowski Arkadiusz
  22. Rubińska Aneta
  23. Sadowska Marta
  24. Skoczyłas Urszula
  25. Sobczak Aneta
  26. Szyszkiewicz Maria
  27. Świderska Hanna
  28. Terczewska Izabela
  29. Woźna Izabela
  30. Zmyślona Dominika
Klasa IVf
  1. Błoszyk Izabella
  2. Cieńska Lidia
  3. Czelusta Anna
  4. Fursewicz Ludmiła
  5. Klupś Agnieszka
  6. Kucharczyk Sylwia
  7. Łagodzińska Iwona
  8. Mazurek Elżbieta
  9. Mydlach Piotr
  10. Nerka Arleta
  11. Nowak Beata
  12. Ostrowska Monika
  13. Oźmina Marta
  14. Płomińska Katarzyna
  15. Raczyk Magdalena
  16. Rusak Aleksandra
  17. Ruszkowska Sylwia
  18. Ryżak Ilona
  19. Trzęsowska Katarzyna
  20. Walczak Rafał
  21. Wielgosz Agata
Klasa IVg
  1. Błaszczyk Magdalena
  2. Borszyńska Aleksandra
  3. Bukwa Ewa
  4. Forysiak Piotr
  5. Górna Katarzyna
  6. Grembowicz Barbara
  7. Kaźmierczak Anna
  8. Konarski Paweł
  9. Krenz Adam
  10. Krukowska Aleksandra
  11. Kuźmiak Agnieszka
  12. Matusiak Monika
  13. Matuszkiewic Magdalena
  14. Mikucka Sylwia
  15. Nowicka Katarzyna
  16. Olczak Elżbieta
  17. Parczyńska Aleksandra
  18. Pilecki Tomasz
  19. Piotrowski Dariusz
  20. Ptak Mirosław
  21. Szydlak Magdalena
  22. Świątnicka Ewa
  23. Ważna Małgorzata
  24. Ząbczyński Sebastian
f m