Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1979

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Chabierska Aleksandra
  2. Chojnacka Iwona
  3. Cichy Mirosław
  4. Cichy Wojciech
  5. Gąsiorowska Alina
  6. Gulcz Roman
  7. Janiszewska Adamina
  8. Jeżyk Anna
  9. Kliś Krzysztof
  10. Krzyżak Izabela
  11. Kwiatkowski Piotr
  12. Lisiecka Grażyna
  13. Machowicz Ewa
  14. Majewski Tomasz
  15. Marczak Karol
  16. Mariański Zbigniew
  17. Markowski Kazimierz
  18. Migasiewicz Sławomir
  19. Mikołajczak Irena
  20. Mruk Wiesław
  21. Muszyński Roman
  22. Nowicki Jacek
  23. Paruszewska Agnieszka
  24. Piąstka Krzysztof
  25. Pietrzak Edward
  26. Piorun Piotr
  27. Pluskota Grzegorz
  28. Skotowski Ireneusz
  29. Woźniak Arkadiusz
  30. Wysocki Grzegorz
  31. Zimny Piotr
    Klasa IVb
  1. Antczak Dariusz
  2. Antczak Paweł
  3. Bartoś Witold
  4. Chudzik Wiesława
  5. Dacenko Małgorzata
  6. Dejneka Piotr
  7. Drużbiak Małgorzata
  8. Fijałkowski Bogdan
  9. Gnerowicz Władysław
  10. Gruszka Dariusz
  11. Grzelak Tomasz
  12. Grzesiak Arletta
  13. Holewski Waldemar
  14. Jadwiszczak Leszek
  15. Janczak Janusz
  16. Jarmuszczak Sławomir
  17. Kempińska Anna
  18. Karolak Paweł
  19. Lewandowska Danuta
  20. Mazur Dariusz
  21. Półrolniczak Włodzimierz
  22. Sawerska Elżbieta
  23. Sobuś Agata
  24. Sołtysiak Krzysztof
  25. Szukalski Krzysztof
  26. Szulc Paweł
  27. Witczak Mariusz
    Klasa IVc
  1. Ciepłoch Paweł
  2. Ciesielski Robert
  3. Dudkiewicz Małgorzata
  4. Harendarz Mariusz
  5. Jabłońska Romana
  6. Jarecka Małgorzata
  7. Kaczmarek Maria
  8. Karpisiewicz Maria
  9. Kęsikowska Bożena
  10. Kowalczyk Ewa
  11. Kurczbuch Małgorzata
  12. Kranc Paweł
  13. Krawczyk Paweł
  14. Lange Elżbieta
  15. Liberski Andrzej
  16. Lizakowska Małgorzata
  17. Mrożewski Wojciech
  18. Nogaj Jolanta
  19. Olszyna Elżbieta
  20. Popławska Mirosława
  21. Rabe Jolanta
  22. Seremak Danuta
  23. Smolińska Ewa
  24. Sobczak Katarzyna
  25. Szcześniak Teresa
  26. Szewczyk Zbigniew
  27. Wasilewska Jolanta
  28. Wdowczyk Elżbieta
  29. Wojsznarowicz Piotr
  30. Zalewicz Ewa
  31. Zawada Maria
    Klasa IVd
  1. Antkowiak Olimpia
  2. Bielecka Anna
  3. Borowicz Dorota
  4. Chabierska Hanna
  5. Dremza Anna
  6. Dróżdż Jolanta
  7. Dudek Jolanta
  8. Jankowska Katarzyna
  9. Kębłowska Dorota
  10. Konopiata Alina
  11. Kwasieborski Cezary
  12. Kwinta Małgorzata
  13. Lemierz Elżbieta
  14. Nowak Elżbieta
  15. Pal Małgorzata
  16. Pietras Anna
  17. Pytel Jadwiga
  18. Raczyk Iwona
  19. Rutkowska Maria
  20. Sieroń Wiesława
  21. Sośnicka Małgorzata
  22. Sowizdrzał Irena
  23. Tomalak Maria
  24. Urbaniak Małgorzata
  25. Warmińska Elżbieta
  26. Wawrzyniak Irena
  27. Włodarczyk Anna
  28. Wawrzyńczak Ewa
  29. Wojtkowiak Cezary
    Klasa IVe
  1. Adamczewska Mirosława
  2. Bernaciak Wioletta
  3. Błasiak Mirosława
  4. Cieślak Małgorzata
  5. Fabisiak Jolanta
  6. Gebel Urszula
  7. Jakubczak Urszula
  8. Karwacka Elżbieta
  9. Kolodziejczyk Jolanta
  10. Krysińska Ewa
  11. Miłek Ewa
  12. Olszyna Alicja
  13. Podlewska Natalia
  14. Piórkowska Maria
  15. Stadnicka Danuta
  16. Tomalak Hanna
  17. Wikarejczyk Mariola
  18. Zapała Izabela
  19. Ziajka Iwona
  20. Skaruz Arkadiusz
  21. Szumski Edwin
    Klasa IVf
  1. Cicha Izabela
  2. Czapińska Mariola
  3. Dyoniza Krystyna
  4. Gała Krystyna
  5. Graczyk Danuta
  6. Janas Zuzanna
  7. Kempińska Urszula
  8. Kiryjczuk Anna
  9. Kowalczyk Dorota
  10. Lisiecka Iwona
  11. Łysak Krystyna
  12. Mańkowski Maciej
  13. Marcinkowska Elżbieta
  14. Mikołajczyk Iwona
  15. Papuziński Dariusz
  16. Puchała Lidia
  17. Rosiak Mirosława
  18. Smolarek Iwona
  19. Sworowska Bożena
  20. Taczała Tomasz
  21. Tułaziński Mirosław
  22. Wągrowska Grażyna
  23. Więckowska Dorota
  24. Wypych Halina
  25. Wypych Małgorzata
  26. Zalewska Jolanta

 

f m