Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1976

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Berczyńska Grażyna
  2. Chmielec Krzysztof
  3. Chojnacka Feliksa
  4. Cipkowska Anna
  5. Galant Paweł
  6. Godlewski Wojciech
  7. Gorzelańczyk Karol
  8. Hoffman Zbigniew
  9. Ignasiak Czesław
  10. Jałowica Danuta
  11. Kujawa Anna
  12. Leszczyńska Anna
  13. Licznerski Marek
  14. Łomikowski Jerzy
  15. Malinowski Waldemar
  16. Miklas Halina
  17. Olszewska Ewa
  18. Pawlak Dariusz
  19. Pawłowski Mirosław
  20. Piechota Dariusz
  21. Słomian Krzysztof
  22. Sobolewski Piotr
  23. Stasiak Zbigniew
  24. Szponder Tomasz
  25. Śliwa Bogdan
  26. Wachłaczenko Krzysztof
  27. Zimna Maria
  28. Żyto Dariusz
    Klasa IVb
  1. Alama Paweł
  2. Bator Grażyna
  3. Białkowski Zbigniew
  4. Bladowska Ewa
  5. Brodnicki Waldemar
  6. Bublicki Krzysztof
  7. Czuba Wojciech
  8. Duda Włodzimierz
  9. Felisiak Dariusz
  10. Gajek Ewa
  11. Gajek Dariusz
  12. Głowacka Ewa
  13. Grygielska Marzena
  14. Górska Ewa
  15. Karwacka Krystyna
  16. Kawiński Marek
  17. Kłosińska Małgorzata
  18. Kmieć Wojciech
  19. Kowalewski Wojciech
  20. Krupiński Andrzej
  21. Kurowska Elżbieta
  22. Mielcarek Krzysztof
  23. Krawczyńska Maria
  24. Molska Maria
  25. Muchlewicz Andrzej
  26. Nagłowska Jolanta
  27. Opalski Krzysztof
  28. Krawczyńska Magdalena
  29. Podhorodecki Mariusz
  30. Rzetecki Kazimierz
  31. Serweta Kazimierz
  32. Sieradzki Piotr
  33. Szkudlarek Grzegorz
  34. Tomczak Stanisław
  35. Wasilewska Krystyna
  36. Wierzbicki Przemysław
  37. Wiewiórowska Miroslawa
  38. Wilner Paweł
  39. Wróblewska Krystyna
    Klasa IVc
  1. Banasiak Elżbieta
  2. Bęcka Urszula
  3. Cicha Lidia
  4. Czołnik Ewa
  5. Dembowy Dorota
  6. Dominiak Wanda
  7. Dzbanuszek Cezary
  8. Franczyk Maria
  9. Ilczyńska Janina
  10. Ilnicka Wanda
  11. Janczak Hieronim
  12. Jaruzel Jarosław
  13. Kaczmarek Jadwiga
  14. Kinastowska Dorota
  15. Kisieliński Paweł
  16. Kołacińska Dorota
  17. Kotowski Leszek
  18. Kowalski Andrzej
  19. Kozibura Leszek
  20. Kranc Anna
  21. Machowczyk Aleksandra
  22. Majorowicz Sylwia
  23. Matusiak Grażyna
  24. Mikuła Wojciech
  25. Miller Andrzej
  26. Nadobny Leszek
  27. Pilarczyk Janina
  28. Przywara Marek
  29. Spychalska Małgorzata
  30. Szamer Marek
  31. Szkudlarek Włodzimierz
  32. Szwarc Paweł
  33. Trawczyńska Małgorzata
  34. Witczak Wiesława
  35. Woźniak Małgorzata
  36. Wysocki Wojciech
  37. Zięba Iwona
  38. Ziołańska Iwona
    Klasa IVd
  1. Andrzejczak Mariola
  2. Antczak Alina
  3. Bajorska Ewa
  4. Dąbrowski Sławomir
  5. Fingas Urszula
  6. Gałka Hanna
  7. Gralińska Grażyna
  8. Jaśkiewicz Jadwiga
  9. Jaśkiewicz Jerzy
  10. Jędras Julian
  11. Kaźmierczak Danuta
  12. Kiełbasa Hanna
  13. Kopycka Barbara
  14. Krzak Elwira
  15. Krzywik Ewa
  16. Kwiatkowski Adam
  17. Kwiecińska Ewa
  18. Laskowska Urszula
  19. Łowniczak Wanda
  20. Luczak Piotr
  21. Mikołajczyk Krzysztof
  22. Mierzewska Anna
  23. Mrozińska Beata
  24. Nowak Hanna
  25. Plichta Andrzej
  26. Popiel Ewa
  27. Pytlarz Marek
  28. Rosińska Halina
  29. Skrabulska Danuta
  30. Sikora Elżbieta
  31. Sobczyńska Ewa
  32. Stefaniak Witold
  33. Szczuraszek Anna
  34. Śnioch Bronisława
  35. Witczak Arkadiusz
  36. Witkowski Jacek
  37. Ziąbka Krystyna
    Klasa IVe
  1. Anczykowski Andrzej
  2. Byczkowski Andrzej
  3. Chrzanowski Wiesław
  4. Ciałkowska Alicja
  5. Dryka Teresa
  6. Fryc Jadwiga
  7. Glapa Teresa
  8. Goleszyńska Ewa
  9. Janiak Maria
  10. Karol Mariola
  11. Lisowska Alicja
  12. Małecki Eugeniusz
  13. Milwicz Beata
  14. Musielak Aleksandra
  15. Nowocień Marek
  16. Obarska Bogusława
  17. Olejnik Henryka
  18. Pogorzelec Marek
  19. Roman Paweł
  20. Sierakowski Jarosław
  21. Sypniewski Andrzej
  22. Więckowski Marek
  23. Wilk Arleta
  24. Wypych Alicja
  25. Zając Lucyna
  26. Żurawski Krzysztof
    Klasa IVf
  1. Błasiak Maria
  2. Bywalec Magdalena
  3. Cichomska Elżbieta
  4. Chojnacka Maria
  5. Doczekalska Wiesława
  6. Fibich Anna
  7. Fijałkowski Krzysztof
  8. Głąb Maria
  9. Kałużna Jolanta
  10. Ławniczak Wojciech
  11. Marek Krzysztof
  12. Markiewicz Barbara
  13. Matysiak Maria
  14. Mazurek Krystyna
  15. Mąkowska Krystyna
  16. Pługawska Lucyna
  17. Przybył Daniela
  18. Przybylski Wojciech
  19. Sypuła Ewa
  20. Szkudlarek Alicja
  21. Szmaja Henryka
  22. Szurek Alina
  23. Tydalska Teresa
  24. Urbaniak Andrzej
  25. Wielgosz Paweł
  26. Wlazły Lidia
    Klasa IVg
  1. Augustyniak Stefania
  2. Badlak Ewa
  3. Biczyńska Halina
  4. Binkowska Małgorzata
  5. Cajler Alicja
  6. Frątczak Dorota
  7. Galant Ewa
  8. Graczyk Daria
  9. Jerzyk Aleksandra
  10. Jóźwiak Ewa
  11. Kowalska Halina
  12. Krysińska Ewa
  13. Kubasińska Ewa
  14. Kubiak Iwona
  15. Laskowska Ewa
  16. Mazurkiewicz Barbara
  17. Mikołajczyk Maria
  18. Piekarek Agnieszka
  19. Plota Halina
  20. Płonecka Maria
  21. Pogorzelec Dorota
  22. Pszczółkowska Dorota
  23. Samulak Magdalena
  24. Schlender Maria
  25. Seremak Krystyna
  26. Skowrońska Iwona
  27. Świerczak Lidia
  28. Szuwała Małgorzata
  29. Wajgielt Elżbieta
  30. Wasik Maria
  31. Wawrzyniak Jadwiga
  32. Witczak Małgorzata
  33. Wróbel Halina
  34. Wypych Gabriela
f m