Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1975

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Balcerzak Krystyna
  2. Bielecka Maria
  3. Buńczyk Zbigniew
  4. Czajczyńska Ewa
  5. Dobrowolska Jolanta
  6. Dymkowska Beata
  7. Gabryel Krystyna
  8. Hofman Janusz
  9. Jabłoński Piotr
  10. Jaroszyńska Kornelia
  11. Kosiński Mirosław
  12. Kowalska Mirosława
  13. Kwiatkowska Irena
  14. Matczak Halina
  15. Michalak Agata
  16. Nowakiewicz Miroslaw
  17. Nigbor Marcin
  18. Pawlak Wojciech
  19. Piotrowska Alina
  20. Ptaszyńska Izabela
  21. Roszak Aldona
  22. Suska Zofia
  23. Szmaja Anna
  24. Szymański Dariusz
  25. Turek Jolanta
  26. Wojtczak Henryka
  27. Wojtczak Jadwiga
  28. Wolny Ireneusz
  29. Zeltman Justyna
    Klasa IVb
  1. Bednara Anna
  2. Bednara Ewa
  3. Beliński Zbigniew
  4. Bernaciak Marek
  5. Dębowa Jadwiga
  6. Galant Anna
  7. Górska Grażyna
  8. Gryskowska Bożena
  9. Hofman Tomasz
  10. Jarzyńska Bożena
  11. Kopakowski Zbigniew
  12. Karman Danuta
  13. Karpińska Jarosława
  14. Kliber Jan
  15. Koziarek Krzysztof
  16. Maciejewska Alicja
  17. Nowicka Barbara
  18. Olek Iwona
  19. Owczarek Maria
  20. Pasternak Błażej
  21. Pawlak Antoni
  22. Parada Alicja
  23. Przybylska Małgorzata
  24. Puchalska Grażyna
  25. Pytasz Paweł
  26. Smura Andrzej
  27. Stachowiak Lidia
  28. Stachowska Maria
  29. Szukalski Jerzy
  30. Szypulska Magdalena
  31. Świerk Elzbieta
  32. Trawkowski Marek
  33. Ulatowska Maria
  34. Widawski Andrzej
  35. Wietecka Elżbieta
  36. Witkowska Lidia
  37. Włodarek Grażyna
  38. Wojtaszek Barbara
    Klasa IVc
  1. Augustyniak Elżbieta
  2. Banasiewicz Ewa
  3. Banasiewicz Joanna
  4. Bęcka Maria
  5. Chabierska Bożena
  6. Czojnacka Grażyna
  7. Czmiel Maria
  8. Drobnik Jolanta
  9. Grześkiewicz Magdalena
  10. Heising Małgorzata
  11. Janiak Wanda
  12. Jankowska Liliana
  13. Kaczkowska Iwona
  14. Kamińska Alina
  15. Karpisiewicz Mirosława
  16. Kraszkiewicz Krystyna
  17. Krysiak Maria
  18. Lintner Jadwiga
  19. Marcinkowska Danuta
  20. Marszał Elżbieta
  21. Matuszkiewicz Jolanta
  22. Melke Ewa
  23. Moskalewska Agnieszka
  24. Naskręcka Anna
  25. Nowak Lidia
  26. Pałys Katarzyna
  27. Perlińska Małgorzata
  28. Przyjazna Maria
  29. Rącka Elżbieta
  30. Siciarek Małgorzata
  31. Sobieraj Ewa
  32. Wysocka Krystyna
  33. Żabicka Małgorzata
  34. Żarnecka Beata
    Klasa IVd
  1. Andrzejak Bożena
  2. Andrzejewski Mirosław
  3. Borowska Dorota
  4. Buczek Beata
  5. Chrystek Grażyna
  6. Czarnecki Włodzimierz
  7. Gruszczyńska Maria
  8. Grzegorczyk Elżbieta
  9.  
  10. Gudzielak Henryk
  11. Janicka Liliana
  12. Jasiński Wiesław
  13. Kozibura Ryszard
  14. Kraska Dorota
  15. Kucharzak Zbigniew
  16. Leszczyńska Anna
  17. Liberski Michał
  18. Linke Paweł
  19. Majewski Wojciech
  20. Marciniak Joanna
  21. Milewski Jerzy
  22. Molska Małgorzata
  23. Nezwal Urszula
  24. Nowaczyk Violetta
  25. Osiecka Ewa
  26. Piwoński Marek
  27. Przybył Eleonora
  28. Roszewska Urszula
  29. Stasiak Joanna
  30. Szemfel Piotr
  31. Szkudlarek Róża
  32. Szwajda Cezary
  33. Szymańska Grażyna
  34. Tkaczuk Grazyna
  35. Walczak Piotr
  36. Wylandowska Marzena
  37. Zawadzka Maria
  38. Ziemski Paweł
  39. Żyto Krzysztof
    Klasa IVe
  1. Adamczewski Jerzy
  2. Bencki Jacek
  3. Chałaj Lech
  4. Dymalska Zofia
  5. Górska Halina
  6. Jankowski Ryszard
  7. Jaruszek Teresa
  8. Juszczak Kazimierz
  9. Kerber Halina
  10. Kościelecka Elzbieta
  11. Krawczyk Zbigniew
  12. Kubiak Jolanta
  13. Kubis Elżbieta
  14. Kuniczek Mariusz
  15. Łyszczyńska Bożena
  16. Łyszczyńska Daniela
  17. Machelak Jan
  18. Machowczyk Krystyna
  19. Marczyński Ireneusz
  20. Matyniak Halina
  21. Mikołajczyk Barbara
  22. Przybył Emilia
  23. Ptasińska Ewa
  24. Sobczak Andrzej
  25. Sołtysiak Elżbieta
  26. Stelmach Olimpia
  27. Stich Elżbieta
  28. Szymczak Włodzimierz
  29. Szewczyk Ewa
  30. Tontor Urszula
  31. Zamojski Jacek
    Klasa IVf
  1. Adamczewska Anna
  2. Adamowicz Beata
  3. Adamowicz Marta
  4. Biedka Leonarda
  5. Błażejczyk Ariana
  6. Bogacz Danuta
  7. Borowik Jadwiga
  8. Figiel Jadwiga
  9. Guźniczak Grażyna
  10. Hyjek Krystyna
  11. Klupp Anna
  12. Laksander Jadwiga
  13. Kokocińska Urszula
  14. Lewandowska Ewa
  15. Lorenc Emilia
  16. Mikuła Ewa
  17. Nowak Barbara
  18. Pęczek Wiesława
  19. Pleśnier Maria
  20. Prymerska Urszula
  21. Przybyła Jadwiga
  22. Rodak Elżbieta
  23. Słomain Anna
  24. Sołtysiak Małgorzata
  25. Strug Halina
  26. Szczepaniak Aldona
  27. Szymańska Teresa
  28. Tomczak Grażyna
  29. Tułacz Maria
  30. Ultrych Krystyna
  31. Walczak Teresa
  32. Wejman Krystyna
  33. Witczak Teresa
  34. Wojtyś Wanda
  35. Wolniak Małgorzata
  36. Wolska Danuta
f m