Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2000

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Bonin Magdalena
  2. Brzezińska Kinga
  3. Cichomir Katarzyna
  4. Dudkiewicz Karolina
  5. Gramala Tomasz
  6. Grzesiek Łukasz
  7. Joachimiak Sławomir
  8. Kaczmarek Anna
  9. Kołata Marta
  10. Konopiata Marta
  11. Kostrzewa Marta
  12. Kuczkowska Agnieszka
  13. Lewandowski Maciej
  14. Ludwiczak Agata
  15. Maleszka Iwona
  16. Mewad Karolina
  17. Miłkowska Karolina
  18. Nowacka Sylwia
  19. Przybylska Danuta
  20. Przywara Łukasz
  21. Pyrek Magdalena
  22. Siepka Magdalena
  23. Sośnicki Mateusz
  24. Stasiak Agnieszka
  25. Stoiński Michał
  26. Szczepaniak Agnieszka
  27. Szczotkowska Ewa
  28. Szewczyk Barbara
  29. Tarasewicz Małgorzata
  30. Tarczyńska Marta
  31. Walczak Bogumiła
  32. Walczak Żaneta
  33. Waszak Agnieszka
  34. Wosiek Ewelina
  35. Zarębska Agata
Klasa IVb
  1. Bazega Agnieszka
  2. Cegła Witold
  3. Chatliński Łukasz
  4. Chper Adam
  5. Dolna Elżbieta
  6. Filipiak Łukasz
  7. Galant Katarzyna
  8. Jankowski Jacek
  9. Jankowski Remigiusz
  10. Jeżyk Anna
  11. Kocemba Roman
  12. Karpik Maciej
  13. Kowalski Marcin
  14. Krawczyk Paweł
  15. Kurzawa Szymon
  16. Kwaśny Sławomir
  17. Łakomy Mateusz
  18. Łaźniewski Adam
  19. Macke Piotr
  20. Malinowski Kuba
  21. Marcinowski Piotr
  22. Matyszczak Ewa
  23. Michalak Joanna
  24. Michalak Piotr
  25. Mizier Marek
  26. Mutke Marcin
  27. Myszkiewicz Monika
  28. Nowicka Aleksandra
  29. Rosikiewicz Michał
  30. Spychała Arkadiusz
  31. Tomaszewska Dorota
  32. Tupała Kardina
  33. Wypych Agnieszka
Klasa IVc
  1. Aleksander Maria
  2. Asperska Julia
  3. Czajczyński Jakub
  4. Czarcińska Aleksandra
  5. Dobrowolska Marta
  6. Grzelakowska Katarzyna
  7. Hempowicz Michał
  8. Ilievska Karina
  9. Iwicka Joanna
  10. Jędrzejak Weronika
  11. Kaczmarek Wojciech
  12. Kinastowski Wojciech
  13. Kondratowicz Joanna
  14. Kowalska Magdalena
  15. Król Maja
  16. Kryske Andrzej
  17. Kurka Anna
  18. Leśniak Tomasz
  19. Maciejewska Agnieszka 
  20. Mozer Anna
  21. Nowakowska Agnieszka
  22. Pietrzak Barbara
  23. Piękna Marta
  24. Płaczek Arkadiusz
  25. Płaczek Łukasz
  26. Przybył Agnieszka
  27. Pućka Karolna
  28. Rabczuk Rafał
  29. Sadowska Weronika 
  30. Strojs Adam
  31. Targońska Joanna
  32. Tęsibrowska Karolina
  33. Urbaniak Paulina
  34. Wiśniewska Maja
  35. Wolna Magdalena
  36. Zając Justyna
Klasa IVd
  1. Bielewicz Marta
  2. Chojka Jerzy
  3. Chudzińska Ilona
  4. Grzesiak Łukasz
  5. Jaworska Joanna
  6. Jeżyk Sylwia
  7. Kałużny Bartłomiej
  8. Kędzia Michał
  9. Kleśta Adam
  10. Kliber Bożena
  11. Kranc Karolina
  12. Maciejewska Iwona
  13. Makowska Karolina
  14. Maternik Joanna
  15. Michalski Jakub
  16. Najmrocka Izabela
  17. Nowakowska Elżbieta
  18. Olefirowicz Joanna
  19. Olszewski Sławomir
  20. Pawlak Joanna
  21. Piechocka Agata
  22. Ratajczyk Justyna
  23. Sapuła Tomasz
  24. Skrzypczyńska Monika
  25. Szulc Karina
  26. Świątek Anna
  27. Twardowska Ewa
Klasa IVe
  1. Będkowska Agnieszka
  2. Bischoff Dominika
  3. Buncler Katarzyna
  4. Czołnik Piotr
  5. Dąbrowska Natalia
  6. Gawron Magdalena
  7. Gazdowicz Joanna
  8. Grenda Michał
  9. Grygier Anna
  10. Guzielak Paulina
  11. Jakubek Roman
  12. Kaczmarek Beata
  13. Kaczmarek Mariusz
  14. Lewandowska Monika
  15. Mączyńska Anna
  16. Miklas Agnieszka
  17. Nogaj Ewa
  18. Nogaj Piotr
  19. Nowicka Aleksandra
  20. Nowicki Marek
  21. Plotek Daria
  22. Pośpiech Agata
  23. Raczkowski Paweł
  24. Siewruk Krzysztof
  25. Skonieczna Aneta
  26. Słomiana Żaneta
  27. Spalony Anna
  28. Sulkowska Magdalena
  29. Tomaszewski Sylwester
  30. Waszak Aleksandra
  31. Wąsik Małgorzata
  32. Witecki Patryk
  33. Wypyszyńska Anna
  34. Zielińska Katarzyna
Klasa IVf
  1. Andrzejewska Magdalena
  2. Bezener Karolina
  3. Dominiak Ewa
  4. Grygiel Małgorzata
  5. Ignaczak Piotr
  6. Jacenko Iwona
  7. Janicka Emilia
  8. Janowski Grzegorz
  9. Kmiecik Anna
  10. Kowalczyk Magdalena
  11. Kraus Magdalena
  12. Król Katarzyna
  13. Kuc Marek
  14. Kucner Radosław
  15. Leśna Magdalena
  16. Marucha Monika
  17. Naskręcki Tomasz
  18. Nawrocki Kamil
  19. Olejniczak Karol
  20. Pawlak Michał
  21. Pietrzak Kinga
  22. Pietrzykowska Karolina
  23. Pławiak Romana
  24. Raźniewski Karol
  25. Różycki Michał
  26. Rybicki Dariusz
  27. Skalski Marcin
  28. Sroczyńska Kamila
  29. Stasiak Michał
  30. Straube Małgorzata
  31. Tomczak Monika
  32. Walęcki Jerzy
  33. Waliś Piotr
  34. Walisiak Marta
f m