Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2001

Powrót do wyboru roczników absolwentów

Klasa IVa
  1. Anczykowska Katarzyna
  2. Andrzejewska Anna
  3. Chudzik Anna
  4. Dominiak Mateusz
  5. Frąckowiak Bogna
  6. Giemza Magdalena
  7. Gużniczak Michał
  8. Janiak Karol
  9. Juszczak Michał
  10. Kaczmarczyk Szymon
  11. Kliber Grzegorz
  12. Krotoszak Justyna
  13. Kurzawa Tomasz
  14. Kuświk Piotr
  15. Mielczarek Przemysław
  16. Molski Jakub
  17. Pardela Grzegorz
  18. Pęcherz Piotr
  19. Puchała Małgorzata
  20. Pytlarz Piotr
  21. Sobczyk Paweł
  22. Stabno Michał
  23. stankiewicz Olgierd
  24. Szarzała Rafał
  25. Walkowski Michał
  26. Zymon Joanna
Klasa IVb
  1. Albrecht Damian
  2. Andrzejewski Krystian
  3. Balcerczyk Robert
  4. Bartczak Joanna
  5. Binek Grzegorz
  6. Domagalska Małgorzata
  7. Galant Agnieszka
  8. Gruszka Łukasz
  9. Jarmuszczak Jacek
  10. Kasper Wojciech
  11. Kaźmierczak Agnieszka
  12. Kowalski Piotr
  13. Krawa Joanna
  14. Krawiec Maciej
  15. Libudzic Dariusz
  16. Lis Iwona
  17. Matyszczak Zbigniew
  18. Mazan Łukasz
  19. Mielicki Łukasz
  20. Pawlak Przemysław
  21. Petliński Marcin
  22. Piotrowski Michał
  23. Pogorzelec Joanna
  24. Prus Magdalena
  25. Przybylska Monika
  26. Przybylski Andrzej
  27. Rutkowski Tomasz
  28. Strzelecka Honorata
  29. Świercz Dominik
  30. Wajchert Artur
  31. Witczak Łukasz
  32. Włodarz Magdalena
  33. Worsztynowicz Grzegorz
  34. Woźniak Wojciech
  35. Zadworny Wiktor
  36. Zdunek Krzysztof
Klasa IVc
  1. Baran Bartłomiej
  2. Bezener Anna
  3. Błasiak Agnieszka
  4. Czarnecki Krzysztof
  5. Drobnik Łukasz
  6. Figiel Wiktor
  7. Figlak Dominika
  8. Hadryś Aleksandra
  9. Janicka Małgorzata
  10. Janowski Sławomir
  11. Kościelak Aleksandra
  12. Lechwoski Bartłomiej
  13. Machowiak Justyna
  14. Majtas Aleksandra
  15. Mańkowska Eliza
  16. Marek Paulina
  17. Mizerski Paweł
  18. Pacholewicz Marta
  19. Pawlak Anna
  20. Popiołek Magdalena
  21. Pućka Angelika
  22. Ratajczak Magdalena
  23. Sadowska Aleksandra
  24. Saoudi Lila
  25. Skweres Artur
  26. Szulc Agnieszka
  27. Śniegula Sylwia
  28. Świadkowska Sylwia
  29. Świdowska Marta
  30. Świrta Marta
  31. Urbańska Ewelina
  32. Wojcieszak Katarzyna
  33. Zdun Danuta
Klasa IVd
  1. Bartczak Małgorzata
  2. Białecka Ewa
  3. Białkowska Agata
  4. Czaplicki Marek
  5. Gabryel Kinga
  6. Grygorkiewicz Maciej
  7. Grzybowski Marcin
  8. Iwankiewicz Dariusz
  9. Jankowska Maja
  10. Janowski Bartłomiej
  11. Jopek Iwona
  12. Kłobocka Anna
  13. Korbik Ewa
  14. Kruk Ewelina
  15. Lewandowska Monika
  16. Łęgowska Monika
  17. Machajewski Maciej
  18. Myszakowska Katarzyna
  19. Natkowski Wojciech
  20. Nowak Aleksandra
  21. Olejniczak Joanna
  22. Olejniczak Karolina
  23. Paćkowski Michał
  24. Pełczyńśka Monika
  25. Pichiewicz Emilia
  26. Rącka Magdalena
  27. Rzeźniczak Kinga
  28. Schwarz Karolina
  29. Słojceń Beata
  30. Sobańska Dominika
  31. Spychalski Radosław
  32. Suwała Katarzyna
  33. Szurek Justyna
  34. Zimniewicz Michał
Klasa IVe
  1. Gajewski Andrzej
  2. Gładysz Dorota
  3. Gmur Kamil
  4. Goszkiewicz Agnieszka
  5. Górecka Barbara
  6. Górecka Beata
  7. Greber Joanna
  8. Hełmcka Marta
  9. Hofman Ewelina
  10. Janiak Joanna
  11. Janiak Urszula
  12. Jaworska Justyna
  13. Kałużna Karolina
  14. Karolak Magdalena
  15. Kopczyński Janusz
  16. Lewandowska Marta
  17. Lis Paulina
  18. Lis Urszula
  19. Lorent Aleksandra
  20. Osiewała Dominik
  21. Ozimek Magdalena
  22. Pawlak Dominika
  23. Pińczak Joanna
  24. Plota Marta
  25. Pośpiech Monika
  26. Przybała Aleksandra
  27. Sip Agnieszka
  28. Sokół Agnieszka
  29. Sowa Przemysław
  30. Szereda Sonia
  31. Sztandera Maksymilian
  32. Sztandera Monika
Klasa IVf
  1. Borowiec Krzysztof
  2. Brodziak Konrad
  3. Chojnowska Marta
  4. Dzióbek Katarzyna
  5. Filipczak Karolina
  6. Fułek Małgorzata
  7. Glinkowski Bartosz
  8. Jakubek Aleksandra
  9. Jaskuła Joanna
  10. Józefiak Ziemowit
  11. Kawalerski Piotr
  12. Kozibura Sylwia
  13. Majerowicz Michalina
  14. Mariański Norbert
  15. Matczak Katarzyna
  16. Matiaszowski Maciej
  17. Matusiak Magdalena
  18. Mewald Milena
  19. Moczyński Jakub
  20. Olejnik Dominika
  21. Olejnik Rozalia
  22. Pietrzykowska Agnieszka
  23. Rybińska Małgorzata
  24. Turek Marta
  25. Wanat Joanna
  26. Wierzbicka Marta
  27. Wiktorski Przemysław
  28. Zadworny Tomasz
  29. Zajdek Justyna
  30. Zawadzka Małgorzata
Klasa IVg
  1. Aleksander Monika
  2. Chojnacka Marta
  3. Dengusiak Anna
  4. Dębowska Aldona
  5. Domagała Łukasz
  6. Dominiak Bartosz
  7. Ginalski Artur
  8. Kaczmarek Dawid
  9. Kujawa Paulina
  10. Laskowski Krzysztof
  11. Mielnicka Anna
  12. Mierzwiak Rafał
  13. Nowakowski Piotr
  14. Nowicki Sławomir
  15. Oleszyńska Joanna
  16. Olszak Michał
  17. Piękna Paulina
  18. Piotrowski Andrzej
  19. Poniatowski Jakub
  20. Powałowska Agnieszka
  21. Raabe Agnieszka
  22. Rybicki Michał
  23. Smykaj Joanna
  24. Sosnowska Diana
  25. Sradomski Michał
  26. Staszak Joanna
  27. Szwedek Ziemowit
  28. Ściesiek Aleksandra
  29. Tomczyk Ewelina
  30. Tomczyk Marta
  31. Tomczyk Witold
  32. Wawrzyniak Karolina
  33. Włodarz Małgorzata
  34. Wojciechowski Marcin
  35. Zalewicz Aleksandra
Klasa IVh
  1. Adamkiewicz Michał
  2. Balcerzyk Anna
  3. Baniak Wojciech
  4. Błoński Bartosz
  5. Bujewska Izabella
  6. Bul Radosław
  7. Chrzan Joanna
  8. Drażek Monika
  9. Dycha Małgorzata
  10. Głębowska Anna
  11. Głuchowska Arleta
  12. Ignaszak Katarzyna
  13. Jakóbczak Milena
  14. Karolak Łukasz
  15. Kowalczyk Bartosz
  16. Kowalska Bogusława
  17. Kraszka Barbara
  18. Krzemińska Ewa
  19. Kuś Grzegorz
  20. Lewandowicz Paulina
  21. Linkowska Anna
  22. Lutosławska Daria
  23. Marczak Marta
  24. Metko Justyna
  25. Naglik Marcin
  26. Nowicka Karolina
  27. Pietrzak Aldona
  28. Płonecka Romualda
  29. Prus Małgorzata
  30. Runiszewska Dagmara
  31. Statkiewicz Kamila
  32. Szczepankiewicz Daniel
  33. Szyszkiewicz Magdalena
  34. Wielgosz Iwona
  35. Zawartka Natalia

 

f m