Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1978

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Baś Jolanta
  2. Bożek Katarzyna
  3. Czeguś Joanna
  4. Dębowski Tomasz
  5. Gołębiewska Anna
  6. Gryndzińska Aldona
  7. Grzybowska Maria
  8. Jarząbek Iwona
  9. Jaśkiewicz Aldona
  10. Karczmitowicz Alicja
  11. Kaźmierczak Iwona
  12. Kozłowska Marzena
  13. Kujawa Ewa
  14. Kurczewski Henryk
  15. Leszczyńska Izabela
  16. Leśniak Krystyna
  17. Machelak Halina
  18. Migasiewicz Jerzy
  19. Molek Marek
  20. Orszulak Katarzyna
  21. Pająk Elżbieta
  22. Piotrowski Janusz
  23. Piwońska Magdalena
  24. Puchała Marek
  25. Rzepka Jerzy
  26. Sikora Ryszard
  27. Skonieczna Irena
  28. Słomian Marek
  29. Sobczak Marek
  30. Stefaniak Joanna
  31. Szewczyk Maria
  32. Tomaszewska Maria
  33. Wdowczyk Maciej
Klasa IVb
  1. Antoniak Urszula
  2. Biesiada Anna
  3. Broczek Remigiusz
  4. Burzyński Piotr
  5. Cieślak Włodzimierz
  6. Czuba Jerzy
  7. Dembny Jerzy
  8. Drewniacka Dorota
  9. Durkiewicz Paweł
  10. Dymarczyk Jolanta
  11. Ferenc Renata
  12. Galuba Romuald
  13. Giernalczyk Mariusz
  14. Hańczyk Leszak
  15. Hofman Włodzimierz
  16. Jabłońska Anna
  17. Jaworowicz Marek
  18. Kaliszan Marek
  19. Kasprzak Dariusz
  20. Kliber Robert
  21. Krzywda Elżbieta
  22. Krzywda Krystian
  23. Kucharska Maria
  24. Liberski Jerzy
  25. Nadobny Jacek
  26. Pietrzak Grażyna
  27. Stempin Aldona
  28. Swinarski Tomasz
  29. Szymczak Ewa
  30. Trzebiński Kazimierz
  31. Urbaś Jerzy
  32. Wajgielt Jacek
  33. Walkowski Waldemar
  34. Walter Artur
  35. Waszyński Andrzej
  36. Witczak Teresa
Klasa IVc
  1. Antczak Lidia
  2. Dębowski Mirosław
  3. Fojutowski Mirosław
  4. Jaranowska Maria
  5. Jasińska Iwona
  6. Jeżyk Aldona
  7. Koiła Dorota
  8. Kibler Andrzej
  9. Kościański Janusz
  10. Kościelak Wiesław
  11. Król Aurelia
  12. Kubiak Grzegorz
  13. Kukulski Tadeusz
  14. Kurzawińska Ewa
  15. Kwiatkowska Ewa
  16. Mencel Grażyna
  17. Nowak Wiesława
  18. Orszulak Zdzisława
  19. Piwowar Małgorzata
  20. Plota Anna
  21. Pytasz Agnieszka
  22. Rachwalska Grażyna
  23. Sieradzki Marek
  24. Sokół Jerzy
  25. Swinarska Małgorzata
  26. Szymczak Barbara
  27. Ślusarska Dorota
  28. Tondera Jadwiga
  29. Wasilewski Adam
  30. Wielkopolska Dorota
  31. Zeltman Barbara
Klasa IVf
  1. Chojnacka Izabella
  2. Grzegorek Jadwiga
  3. Grzybek Sławomir
  4. Jabłońska Wiesława
  5. Kulewska Grażyna
  6. Marcinkowska Elżbieta
  7. Michalak Teresa
  8. Oleksak Danuta
  9. Pietras Teresa
  10. Pilarski Andrzej
  11. Skalska Wiesława
  12. Soińska Ewa
  13. Stępińska Wiesława
  14. Stobienia Wanda
  15. Szewczyk Anna
  16. Tomaszewska Dorota
  17. Trzebiatowska Katarzyna
  18. Widerski Kazimierz
  19. Woźniak Bogdan
  20. Zalewska Barbara
Klasa IVd
  1. Bielewicz Maria
  2. Domagała Emilia
  3. Drobniewska Aleksandra
  4. Figiel Iwona
  5. Garbacińska Agnieszka
  6. Grzyb Irena
  7. Ignaczak Elżbieta
  8. Jachowicz Grażyna
  9. Jakubowski Sylwiusz
  10. Janczak Małgorzata
  11. Jankowski Maciej
  12. Kudaś Aldona
  13. Kurzawa Anna
  14. Kusz Emilia
  15. Kuś Alicja
  16. Ludwiczak Robert
  17. Maj Zdzisława
  18. Makles Ewa
  19. Marciniak Bożena
  20. Matych Alicja
  21. Piecychna Bogusława
  22. Pieczykolan Małgorzata
  23. Pinciak Barbara
  24. Płucienniczak Maria
  25. Przybył Ewa
  26. Siepka Iwona
  27. Stupiak Emilia
  28. Szwajda Adam
  29. Tomczak Anna
  30. Włodarczyk Barbara
Klasa IVe
  1. Błaszczyk Janina
  2. Cichomir Teresa
  3. Czaplińska Elżbieta
  4. Frącala Teresa
  5. Grzelewska Elżbieta
  6. Jędzrzejak Grażyna
  7. Jędrzejczak Elżbieta
  8. Karpała Zbigniew
  9. Klimkiewicz Barbara
  10. Kawczyński Janusz
  11. Kujawiński Paweł
  12. Lisiecka Renata
  13. Mielcarek Wioletta
  14. Nester Elżbieta
  15. Nowak Mariusz
  16. Nowak Przemysław
  17. Nogaj Sławomir
  18. Osiewała Jolanta
  19. Pieńciak Grażyna
  20. Pietrzak Daria
  21. Różanek Grażyna
  22. Wrzodak Beata
  23. Wojtczyk Krzysztof
  24. Żarnecki Jan
  25. Żaryn Anna
  26. Żyto Jolanta
Klasa IVs
  1. Bąkowska Urszula
  2. Ceglarek Alicja
  3. Czarnecki Paweł
  4. Eszrych Elżbieta
  5. Jackowska Bożena
  6. Jaworski Stefan
  7. Kaczmarska Bożena
  8. Kitowska Ewa
  9. Kornacka Maria
  10. Kowalczyk Marek
  11. Kratta Alicja
  12. Nawrocka Sabina
  13. Olczak Leszek
  14. Paprzycki Krzysztof
  15. Penkala Anna
  16. Smolicka Małgorzata
  17. Szafirowicz Danuta
  18. Wawrzyniak Maria
  19. Baumgart Barbara
  20. Kominkiewicz Leszek
  21. Penkala Halina
f m