Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1977

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Abram Maciej
  2. Chojnacka Danuta
  3. Dębowski Grzegorz
  4. Dobryniewska Danuta
  5. Dróżdż Piotr
  6. Dutkiewicz Dorota
  7. Fingas Bożena
  8. Iciek Mariola
  9. Janczak Bogdan
  10. Kaczmarek Wioletta
  11. Kałużny Tomasz
  12. Łysiak Włodzimierz
  13. Milewski Roman
  14. Muszyński Paweł
  15. Pełka Marek
  16. Podlewski Łukasz
  17. Sakra Ewa
  18. Sałata Krzysztof
  19. Skweres Bożena
  20. Sobczak Dariusz
  21. Tarasek Teresa
  22. Tarnowski Marek
  23. Wasilewicz Włodzimierz
  24. Werblińska Ewa
  25. Wojciechowska Grażyna
  26. Zawadzki Jerzy
  27. Zmarzła Jolanta
  28. Żeśko Iwona
  29. Żyżniewska Zofia
Klasa IVb
  1. Bartczak Anna
  2. Bator Elżbieta
  3. Dejneka Zbigniew
  4. Dębińska Elżbieta
  5. Dobroch Lidia
  6. Fułek Andrzej
  7. Gorzkiewicz Iwona
  8. Kowalczyk Bożena
  9. Kupisiewicz Elżbieta
  10. Lipińska Bogumiła
  11. Liszewski Paweł
  12. Owczarek Jerzy
  13. Pawlak Iwona
  14. Pawłowska Grażyna
  15. Płóciennik Mirosław
  16. Płuciennik Dobromira
  17. Przybylski Jacek
  18. Stempin Ewelina
  19. Szczot Maria
  20. Szmaja Grażyna
  21. Tomczak Grażyna
  22. Wietecka Danuta
  23. Witczak Henryka
  24. Wójcik Andrzej
Klasa IVc
  1. Antoniak Antoni
  2. Bigosińska Anna
  3. Borowiak Piotr
  4. Felisiak Jolanta
  5. Figiel Piotr
  6. Glubka Teresa
  7. Głowinkowska Małgorzata
  8. Gołębiewska Joanna
  9. Harendarz Andrzej
  10. Hyży Ryszard
  11. Jamnicka Danuta
  12. Karwowska Grażyna
  13. Kempiński Waldemar
  14. Kowalczyk Magdalena
  15. Majewski Jacek
  16. Miklas Dorota
  17. Mizerska Anna
  18. Osowski Wojciech
  19. Pacholczyk Beata
  20. Pawłowich Elżbieta
  21. Piórek Marek
  22. Sibińska Ewa
  23. Streker Violetta
  24. Szczepaniak Krzysztof
  25. Świetlik Grzegorz
  26. Wysocki Jan
Klasa IVd
  1. Adamczewska Małgorzata
  2. Adamczyk Paweł
  3. Aulich Magdalena
  4. Azdykiewicz Ewa
  5. Bartosik Jacek
  6. Borowska Maria
  7. Borysow Paweł
  8. Czuchra Emilia
  9. Daszewski Paweł
  10. Dąbrowski Jerzy
  11. Galubińska Dorota
  12. Jakutczyk Emilia
  13. Jóźwiak Marian
  14. Jaworowicz Ewa
  15. Kaminski Andrzej
  16. Kokocińska Henryka
  17. Kołodziej Elżbieta
  18. Kowalska Anna
  19. Kuśmierek Ewa
  20. Lizakowska Iwona
  21. Matusiak Jerzy
  22. Mikołajczyk Hubert
  23. Morek Ewa
  24. Musielak Irena
  25. Najman Bogdan
  26. Pasek Andrzej
  27. Przybyłowski Jan
  28. Sikorska Anna
  29. Sobieraj Paweł
  30. Sowizdrzał Jadwiga
  31. Sówka Jolanta
  32. Szulc Andrzej
  33. Tomczak Jacek
  34. Warczak Cezary
  35. Wawrzyniak Grażyna
  36. Węclewska Urszula
  37. Woźniczak Marek
  38. Węgrzyn Beata
Klasa IVe
  1. Bęcka Ewa
  2. Biernat Barbara
  3. Brzęcka Aleksandra
  4. Bukowiecka Maria
  5. Chumieja Bożena
  6. Derbich Danuta
  7. Dobrowolska Jolanta
  8. Drozdowska Wiesława
  9. Figiel Elżbieta
  10. Frątczak Małgorzata
  11. Garczarek Ewa
  12. Gilakowska Ewa
  13. Jabłońska Barbara
  14. Kawecka Renata
  15. Kominkiewicz Barbara
  16. Kowalska Barbara
  17. Kulczyk Renata
  18. Kupińska Krystyna
  19. Łuczak Iwona
  20. Maciejowska Maria
  21. Myc Ewa
  22. Mysera Bożena
  23. Prylińska Maria
  24. Rosiak Anna
  25. Sałata Maria
  26. Siciarek Sławomira
  27. Słomian Małgorzata
  28. Sobuś Dorota
  29. Suliga Małgorzata
  30. Sokół Maria
  31. Szkaradzina Agnieszka
  32. Szurek Małgorzata
  33. Szymczak Małgorzata
  34. Włodarska Grażyna
  35. Ziętek Anna
  36. Pawałowska Anna
Klasa IVf
  1. Chrostek Mirosława
  2. Cichecka Ewa
  3. Dąbrowicz Adam
  4. Gajnert Maria
  5. Gralka Ewa
  6. Ignaszak Krystyna
  7. Jesion Ewa
  8. Kaczmarek Teresa
  9. Karolak Bożena
  10. Karpińska Małgorzata
  11. Kit Halina
  12. Kołodziejczyk Hanna
  13. Konieczna Bożena
  14. Krawczyk Anna
  15. Krawczyk Barbara
  16. Kuś Elżbieta
  17. Lewandowski Janusz
  18. Lis Bogumiła
  19. Macniak Anna
  20. Marchwicka Dorota
  21. Marciniak Katarzyna
  22. Mielcarek Artur
  23. Pomykała Maria
  24. Przybył Tomasz
  25. Turek Grażyna
  26. Tyc Maria
  27. Ulatowska Alina
  28. Wasilewski Piotr
  29. Vallini Małgorzata
Klasa IVg
  1. Binkowska Marita
  2. Bywalec Magdalena
  3. Gaszczyńska Maria
  4. Glapińska Ewa
  5. Grzegorzewska Krystyna
  6. Jakubowski Bogdan
  7. Janik Irma
  8. Jarząbek Jan
  9. Klimczak Beata
  10. Kobyłka Ewa
  11. Kocerka Krzysztof
  12. Kolanek Krzysztof
  13. Kowalska Dorota
  14. Leśniak Krystyna
  15. Łożańska Halina
  16. Maciejewska Małgorzata
  17. Michalak Stanisław
  18. Miklas Przemysław
  19. Mikołajczyk Lucyna
  20. Mikuła Sabina
  21. Mostowska Elżbieta
  22. Olas Danuta
  23. Picher Barbara
  24. Rybaczyk Danuta
  25. Sobczak Beata
  26. Stasiak Małgorzata
  27. Wajnert Elżbieta
  28. Wesołowska Maria
  29. Witczak Beata
  30. Woźniak Elżbieta
  31. Woźniak Irena
  32. Zieliński Janusz
f m