Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2011

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa1
  1. Baranowski Marcin
  2. Cichy Przemysław Paweł
  3. Dymalska Agnieszka Anna
  4. Drewniak Aleksandra
  5. Drużbiak Katarzyna
  6. Goliasz Krzysztof Aleksander
  7. Góral Michał Paweł
  8. Grabowska Małgorzata
  9. Hofman Adam Józef
  10. Jóźwiak Joanna Katrzarzyna
  11. Kazimierska Marta Zofia
  12. Konstanciak Robert Wojciech
  13. Kopeć Krzysztof Sergiusz
  14. Kosicki Łukasz Jan
  15. Kuźniacka Karolina Agata
  16. Lisiecka Agniaszka Maria
  17. Maciejewska Izabela Maria
  18. Mariańska Monika Maria
  19. Miłek Marcin Adam
  20. Pawlaczyk Krzysztof Szymon
  21. Pawłowski Piotr Jacek
  22. Sibrecht Joanna Helena
  23. Sucharski Piotr
  24. Szrejter Tobiasz Mikołaj
  25. Szymczak Patryk Ryszard
  26. Tułacz Dominik Kamil
  27. Wawrzyniak Piotr Krzysztof
  28. Woźniak Maciej Marcin
  29. Zdunek Michał Marek
  30. Zuska Mateusz Tomasz
Klasa IIIa2
  1. Adamkiewicz Jakub Wojciech
  2. Burkat Jakub Kacper
  3. Dolata Mateusz
  4. Gościmiński Kamil Patryk
  5. Jabczyński Bartłomiej
  6. Jakubowski Piotr Przemysław
  7. Jurek Adrian
  8. Kazimierczak Agnieszka Anna
  9. Krawa Małgorzata
  10. Krawczyk Norbert Marek
  11. Kwiatkowska Dominika
  12. Mańka Przemysław
  13. Matyjak Piotr
  14. Młynek Aleksandra
  15. Napadłek Mateusz Dawid
  16. Pawlic Piotr Paweł
  17. Przyjazny Jakub
  18. Pietrzycki Karol
  19. Piotrowski Adam Marcin
  20. Pogorzelec Patryk Dominik
  21. Spychalski Damian Marcin
  22. Urbański Tomasz Przemysław
  23. Walczyńska Natalia
  24. Wawszyniak Katarzyna
  25. Werth Przemysław Ryszard
  26. Wojtaszek Krzysztof
  27. Wolna Monika Maria
  28. Zawistowski Marek
Klasa IIIb1
  1. Balcerzyk Kamil Patryk
  2. Bartczak Maciej Jan
  3. Denkowski Bartłomiej
  4. Janiak Michał Paweł
  5. Joachimiak Fabian
  6. Kiermasz Błażej
  7. Kubiak Krystian Piotr
  8. Ludwicka Karina Sylwia
  9. Łuczak Michał Tomasz
  10. Macikowski Andrzej
  11. Majchrzak Agnieszka Paulina
  12. Mazurek Michał Sebastian
  13. Michalak Paweł
  14. Michalak Filip Jacek
  15. Migasiewicz Oliwier
  16. Olszanowski Patryk Jan
  17. Owczaruk Tobiasz Kamil
  18. Pasternak Rafał Marcin
  19. Rajca Patryk Piotr
  20. Ratajczyk Dariusz Szymon
  21. Rzepczak Aleksandra Julia
  22. Sęk Paweł Sławomir
  23. Skonieczny Piotr
  24. Sobczak Bartosz Adam
  25. Szponder Piotr Oskar
  26. Trzeciak Aleksander
  27. Werbińska Małgorzata Jadwiga
  28. Wawrzyniak Szymon Mateusz
  29. Wichrow Piotr
  30. Wieczorek Paulina
  31. Wojciechowska Katarzyna
  32. Wosik Justyna Zofia
  33. Zaręba Ewa
  34. Zimniak Alicja Helena
Klasa IIIb2
  1. Adamczak Adam Michał
  2. Andrzejewska Aleksandra
  3. Chmara Jędzej Roman
  4. Chmara Bartosz
  5. Danikowska Joanna Agnieszka
  6. Góra Karolina
  7. Jurczak Maciej Grzegorz
  8. Kaźmierczak Karol Konstanty
  9. Kaźmierczak Bartosz Stanisław
  10. Kisiela Kamil Szymon
  11. Kliber Mikołaj
  12. Krupiński Michał
  13. Krupiński Wojciech Henryk
  14. Leszczyńska Estera Amelia
  15. Lisiecki Robert
  16. Łuczak Wiktor
  17. Napora Piotr
  18. Pisula Jakub Krzysztof
  19. Stasiak Krystian
  20. Sierocki Bartłomiej Michał
  21. Sieraszewska Ewelina Anna
  22. Spaleniak Jakub
  23. Sworowski Łukasz Paweł
  24. Tomczyk Grzegorz
  25. Wasilewski Mikołaj Leon
  26. Witczak Mateusz
  27. Włodarczyk Oliwia Natalia
  28. Zmyślona Emilia Helena
  29. Żubrowski Paweł
Klasa IIIc
  1. Bartczak Izabela Elżbieta
  2. Chabierska Elżbieta
  3. Chodak Julia Joanna
  4. Crosio Maria
  5. Humelt Katarzyna
  6. Ginalska Agnieszka Joanna
  7. Glapiński Kamil Sebastian
  8. Głowiak Sabina
  9. Ignaczak Marta Małgorzata
  10. Jakubowska Zuzanna Joanna
  11. Janicki Jakub
  12. Krulak Ida Anna
  13. Kałużna Zofia Małgorzata
  14. Kaźmierczak Adam Piotr
  15. Krakus Dominika
  16. Krymarys Joanna Małgorzata
  17. Marcinkowska Aleksandra Ewa
  18. Michalak Bartosz Paweł
  19. Pietrzak Anna
  20. Różańska Aleksandra Danuta
  21. Rutowicz Monika Sylwia
  22. Samulak Agnieszka Monika
  23. Simińska Anastazja Joanna
  24. Szymańska Marta Maria
  25. Sobocka Wioletta Anna
  26. Wypych Agnieszka Marta
  27. Twardowska Agnieszka
  28. Walewska Emilia Marlena
  29. Wierzbowski Miłosz Maciej
  30. Wojtas Paulina
  31. Wójcik Anna Magdalena
  32. Wypych Barbara Maria
Klasa IIId
  1. Brzozowski Krzysztof Tomasz
  2. Buda Justyna
  3. Ciszewska Natalia Anna
  4. Chojka Joanna
  5. Czaja Joanna Patrycja
  6. Graczyk Monika Agata
  7. Jankowska Klaudia Beata
  8. Janowska Monika Sara
  9. Juszczak Bogumiła
  10. Juszczak Marta Ewelina
  11. Karasińska Honorata Ewa
  12. Kępa Klaudia
  13. Kłębokowka Angelika Anna
  14. Konopińska Kamila Maria
  15. Kotkowska Wirginia Aleksandra
  16. Kozanecki Jakub
  17. Kuś Radosław
  18. Łenczuk Oliwia Aniela
  19. Marszał Monika Aleksandra
  20. Molka Karolina Anna
  21. Murawska Magdalena Irena
  22. Niciejewska Marta
  23. Pastok Tomasz
  24. Pokojowczyk Ewa
  25. Siarkiewicz Ewa Kinga
  26. Słodzińska Justyna Ewelina
  27. Stachowska Katarzyna
  28. Stasiak Katarzyna Maria
  29. Stefaniak Daria
  30. Stępniak Aleksandra Maria
  31. Strzelczyk Justyna
  32. Szukalska Paulina Natalia
  33. Walczak Aleksandra Małgorzata
  34. Wanat Klaudia Bożena
  35. Wągrowska Patrycja Maria
Klasa IIIf
  1. Adamczewska Kaja Ewa
  2. Cieśla Angelika Patrycja
  3. Czarnota Adam Marek
  4. Damm Paulina Ewelina
  5. Gąsior Monika
  6. Golec Paulina Marcelina
  7. Grabarek Karolina
  8. Jeżyk Mirosław Dawid
  9. Jędrzejczak Anna Maria
  10. Jopek Katarzyna Maria
  11. Karolak Natalia Joanna
  12. Karpiński Kamil Robert
  13. Kisiela Mateusz Patryk
  14. Kowalska Marika Anna
  15. Kryśków Małgorzata Maria
  16. Matera Paweł Marek
  17. Melka Ewa Apolonia
  18. Michalak Daria Katarzyna
  19. Pawlak Łukasz Piotr
  20. Płatek Joanna
  21. Rzeźniczak Justyna Anna
  22. Spalony Damian
  23. Staszak Alicja Małgorzata
  24. Stradomski Filip Stanisław
  25. Szalonka Dominika Małgorzata
  26. Torbiarczyk Marta Ewa
  27. Tylus Anna Maria
  28. Wasilewska Julita
  29. Wąsik Stefan Paweł
  30. Wegner Szymon Artur
  31. Woźniak Julita Joanna
  32. Woźniak Małgorzata Joanna
  33. Zimny Tomasz
  34. Żaboklicki Adam Mikołaj
  35. Żuk Justyna
Klasa IIIg
  1. Bardowska Monika Magdalena
  2. Bartosiak Daria
  3. Białek Marcin Andrzej
  4. Biegańska Agnieszka
  5. Bochen Maciej
  6. Bromka Katarzyna
  7. Cebulska Magdalena Maria
  8. Choja Mikołaj Tymoteusz
  9. Cholajda Agnieszka Anita
  10. Czarnecki Jarosław
  11. Dziedzic Kamil Szymon
  12. Gliński Krzysztof Piotr
  13. Jakubowska Magdalena Jolanta
  14. Jakubowska Anna
  15. Klimek Ewa
  16. Krzemińska Grażyna Anna
  17. Kurek Anna Maria
  18. Kaczmarek Natalia
  19. Łuczak Paulina
  20. Machowczyk Paulina Anna
  21. Machowicz Paweł Radosław
  22. Małolepszy Krzysztof Łukasz
  23. Olszewska Anna Marika
  24. Paprocki Łukasz Marek
  25. Szalek Kamil
  26. Tarnowska Paulina Zofia
  27. Tomalak Beata
  28. Wiśniewski Krzysztof Zygmunt
  29. Włodarska Ewelina
  30. Zalewicz Aleksandra
     
     
   
f m