Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 2006

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IIIa
  1. Błaszczyńska Kinga
  2. Bednarek Żaneta
  3. Czołnik Paweł
  4. Dębowska Agnieszka
  5. Dudek Dawid
  6. Dulnik Dawid
  7. Dyśko Michał
  8. Gogolewski Bartosz
  9. Gralka Mateusz
  10. Gronos Marta
  11. Grzelak Natalia
  12. Ignaczak Danuta
  13. Jankowski Jakub
  14. Kordylas Justyna
  15. Kubicka Urszula
  16. Kuźniacka Anna
  17. Lipicki Jacek
  18. Litwa Joanna
  19. Łuczak Edyta
  20. Maciejewski Tomasz
  21. Mazurek Daria
  22. Mutke Małgorzata
  23. Przybyła Bartosz
  24. Rybarczyk Marcin
  25. Sierowy Kamil
  26. Strojs Piotr
  27. Tomczyk Paweł
  28. Ukleja Anna
  29. Wojciechowski Grzegorz Jan
  30. Woźniak Łukasz
Klasa IIIb
  1. Czarciński Bartłomiej
  2. Dziużyński Michał Dawid
  3. Frącki Tomasz
  4. Głuszczak Justyna
  5. Herman Sergiusz
  6. Jarmuszczak Katarzyna
  7. Kacprzak Mikołaj
  8. Kaczmarek Krystian
  9. Krzywda Andrzej
  10. Mencel Piotr
  11. Molski Łukasz
  12. Nowicki Filip
  13. Pietrzak Kamil
  14. Piotrowski Przemysław
  15. Plasun Anna Beata
  16. Przybylski Przemysław
  17. Purzyc Andrzej
  18. Sawulski Patryk
  19. Sobiech Mateusz
  20. Sokalski Karol
  21. Szkudlarek Sylwia
  22. Urbaniak Monika
  23. Wojciechowska Joanna
  24. Wojciechowski Grzegorz
  25. Wojciechowski Michał
  26. Woźniak Adrian
  27. Zaborowska Magdalena
Klasa IIIc
  1. Andler Katarzyna
  2. Borzymowski Jakub
  3. Dondelewski Bartosz
  4. Dziedziela Maria
  5. Kasper Joanna
  6. Kędzierska Ewa
  7. Kozłowska Nagdalena
  8. Kubiaszczyk Magdalena
  9. Kucharska Anna
  10. Miszczal Katarzyna
  11. Myłek Joanna
  12. Michalak Agnieszka
  13. Miś Tomasz
  14. Pawlak Sylwia
  15. Plewicka Gabriela
  16. Piskozub Piotr
  17. Sobolewska Marta
  18. Sołtysiak Anna
  19. Stańczyk Sandra
  20. Trawczyńska Agnieszka
  21. Tylec Ewelina
  22. Ukleja Natalia
  23. Waszak Alicja
  24. Włoszczyńska Agnieszka
  25. Zimna Anna
Klasa IIId
  1. Baraniak Jacek
  2. Bryła Beata
  3. Czajczyńska Justyna
  4. Jarczewska Milena
  5. Kempińska Marta
  6. Kobyłka Iga
  7. Kolasińska Justyna
  8. Kowalski Kamil
  9. Majonek Marta
  10. Magiera Ewelina
  11. Mikołajczyk Anna
  12. Mikołajczyk Magdalena
  13. Niewiejska Małgorzata
  14. Openchowska Karolina
  15. Palusińska Paulina
  16. Pawlak Ilona
  17. Piorunowski Paweł
  18. Sobczyk Karolina
  19. Skalska Natalia
  20. SZczepańska Agnieszka
  21. Śliwińska Agnieszka
  22. Wdowczyk Karolina
  23. Zalewicz Marta
  24. Zemła Anna
  25. Bryła Patrycja
  26. Piekielna Anna
  27. Jagodziński Juliusz
Klasa IIIe
  1. Biernat Przemysław
  2. Chwedkowski Jakub
  3. Dejneka Maria
  4. Filipiak Marcin
  5. Frąckowiak Wojciech
  6. Gorzelańczyk Konrad
  7. Grala Łukasz
  8. Gorzelany Piotr
  9. Jagodziński Juliusz
  10. Janicka Ewelina
  11. Jakubczak Marek
  12. Janczak Monika
  13. Kamańczyk Ewelina
  14. Kazimierczak Michał
  15. Klimas Mikołaj
  16. Kubat Michał
  17. Kuca Maciej
  18. Mielcarek Karolina
  19. Nowacki Adam
  20. Nowicka Małgorzata
  21. Ogrodowicz Paweł
  22. Olejnik Magdalena
  23. Płatek Marek
  24. Pośpieszyńska Anna
  25. Sałata Piotr
  26. Stasiełuk Maciej
  27. Szczepański Bartosz
  28. Tomczak Agata
  29. Wanat Michał
  30. Włodarski Rafał
  31. Zawadzki Michał
Klasa IIIf
  1. Adamczewska Natalia
  2. Andrzejewska Agnieszka
  3. Brzezińska Paulina
  4. Chojnacki Łukasz
  5. Fingas Bartosz
  6. Gurgul Natalia
  7. Hofman Hanna
  8. Jamrozik Michał
  9. Janiak Anita
  10. Jarczewska Patrycja
  11. Jeziorski Bartosz
  12. Kasperkiewicz Patrycja
  13. Kraszkiewicz Ewa
  14. Kołodziejczyk Joanna
  15. Kucińska Anna
  16. Maj Katarzyna
  17. Matusiak Małgorzata
  18. Majewska Agnieszka
  19. Mikołajczyk Sylwia
  20. Mikołajczyk Żaneta
  21. Mocny Jan
  22. Molenda Joanna
  23. Przybylak Daria
  24. Rogaczewska Natalia
  25. Rycharska Natalia
  26. Spaleniak Ewelina
  27. Walendowska Małgorzata
  28. Wasik Anna
  29. Werblińska Beata
  30. Wojtysiak Małgorzata
  31. Wolf Joanna
  32. Ziętek Sylwia
  33. Kaczała Izabela
Klasa IIIg
  1. Bajon Bogdan
  2. Chojnacka Ewelina
  3. Chudzik Przemysław
  4. Cichomski Maciej
  5. Florczak Sylwia
  6. Gąsiorkiewicz Weronika
  7. Ginalska Dominika
  8. Grzymski Rafał
  9. Koniusz Dagmara
  10. Kosecki Michał
  11. Lament Joanna
  12. Liberski Michał
  13. Łuczak Malwina
  14. Majchrzak Marek
  15. Patyna Bogumiła
  16. Pawlak Marcin
  17. Pakulski Artur
  18. Piontczak Monika
  19. Pisula Agnieszka
  20. Prus Natalia
  21. Siwiak Aleksandra
  22. Stempniak Joanna
  23. Szymczak Nina
  24. Tomaszewska Katarzyna
  25. Woźniak Mariusz
  26. Włodarczyk Dominik
  27. Ziemczak Jacek
  28. Zimny Jarosław
f m