Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1998

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Andrzejak Tomasz
  2. Baryła Katarzyna
  3. Cap Agnieszka
  4. Cęglarek Marcin
  5. Chenczke Dominik
  6. Chojnacki Filip
  7. Chrząsz Michał
  8. Ćwir Katarzyna
  9. Drac Piotr
  10. Górska Joanna
  11. Ignaszak Aleksandra
  12. Iwanaszko Paweł
  13. Jarych Mateusz
  14. Karguł Andrzej
  15. Kiszka Paweł
  16. Kornacka Aneta
  17. Kotowicz Katarzyna
  18. Krawczyk Katarzyna
  19. Kromrych Agnieszka
  20. Lipczyński Adam
  21. Lipińska Magadalena
  22. Maciejewski Łukasz
  23. Michalak Małgorzata
  24. Mrowińska Karolina
  25. Palusińska Marzena
  26. Rataj Agnieszka
  27. Smerykanycz Małgorzata
  28. Sobczak Aleksandra
  29. Staciwo Łukasz
  30. Sypniewska Marta
  31. Szczot Sebastian
  32. Tessmer Agnieszka
  33. Wieczorek Ewa
  34. Woch Patryk
Klasa IVb
  1. Adamczak Jakub
  2. Frąszczak Krzysztof
  3. Galant Agnieszka
  4. Hibner Marcin
  5. Jahura Joanna
  6. Kalinowski Piotr
  7. Kaźmierczak Piotr
  8. Kałuża Aneta
  9. Kobierska Joanna
  10. Kempski Michał
  11. kryske Jacek
  12. Kwiatkowski Bartosz
  13. Kwiecińska Anna
  14. Lipicki Tomasz
  15. Lipiński Michał
  16. Macke Paweł
  17. Maślak Piotr
  18. Nowak Marcin
  19. Nożykowski Wojciech
  20. Piotrowska Edyta
  21. Prus Janusz
  22. Skórzewski Marcin
  23. Szcześniak Bartłomiej
  24. Szczyszek Paweł
  25. Wawrzków Bartomiej
  26. Wiśniewski Piotr
  27. Woźniak Aneta
  28. Zgarda Arkadiusz
Klasa IVc
  1. Burchard Jakub
  2. Czerniawski Tomasz
  3. Durlej Rafał
  4. Gasiarowski Rafał
  5. Goska Edyta
  6. Gruszka Radek
  7. Hałaczkiewicz Sebastian
  8. Jabłkowska Magdalena
  9. Anaszczyk Katarzyna
  10. Janiak Marcin
  11. Kaczmarczyk Olga
  12. Kąkol Joanna
  13. Kinastowski Krystian
  14. Kołomecki Paweł
  15. Kos Katarzyna
  16. Kozłowska Aldona
  17. Kubiak Robert
  18. Nogaj Anna
  19. Nowicki Konrad
  20. Pałczyńska Anna
  21. Pawlak Przemysław
  22. Połośka Katarzyna
  23. Rosa Patrycja
  24. Rój Grzegorz
  25. Skrzypczak Anna
  26. Tumiłowicz Dagmara
  27. Waszkiewicz Karolina
  28. Wilner Bartłomiej
  29. Woldańska Iwona
  30. Wypych Joanna
  31. Zielnik Marek
  32. Żaryn Jakub
Klasa IVd
  1. Adamek Joanna
  2. Bembel Paulina
  3. Brzezińska Katarzyna
  4. Brzosynowska Karolina
  5. Chojnacka Magdalena
  6. Cześkiewicz Kamila
  7. Grabowska Anna
  8. Kaszubowska Elżbieta
  9. Kawalerska Joanna
  10. Klejszmidt Monika
  11. Kościelecka Kamila
  12. Kraszkiewicz Katarzyna
  13. Krzywda Agnieszka
  14. Łaciak Eliza
  15. Lemańska Kamila
  16. Matuszcak Agnieszka
  17. Mądrzak Beata
  18. Metko Marta
  19. Nowak Sylwia
  20. Ograbisz Agnieszka
  21. Ptaszyńska Dominika
  22. Ryszkiewicz Aleksandra
  23. Soczywko Małgorzata
  24. Szewczuk Agnieszka
  25. Tomaszewska Żaneta
  26. Wańka Katarzyna
  27. Wardręga Monika
  28. Wawrzyniak Joanna
  29. Wlazło Katarzyna
  30. Włoch Anna
  31. Zarabska Angelika
Klasa IVe
  1. Andrysiak Joanna
  2. Antczak Katarzyna
  3. Będkowska Gabriela
  4. Bierniaszek Karolina
  5. Ciborowska Anna
  6. Drużbiak Kamila
  7. Formaniak Przemysław
  8. Fułek Ilona
  9. Glinkowski Łukasz
  10. Głuchowski Paweł
  11. Karolczyk Marta
  12. Koźlecka Luiza
  13. Krenz Damian
  14. Kubiak Aleksandra
  15. Kurzyńska Anna
  16. Mielcarek Agnieszka
  17. Napieralska Dobromiła
  18. Ordoczyńska Paulina
  19. Piasna Agnieszka
  20. Podymska Sylwia
  21. Rudowicz Marta
  22. Solon Artur
  23. Stasiak Katarzyna
  24. Sudolska Marlena
  25. Szymański Adam
  26. Ulrych Eliza
  27. Wdowczyk Marcin
  28. Wilczyński Łukasz
  29. Ziemski Bartosz
Klasa IVf
  1. Adamiec Magdalena
  2. Bukowska Katarzyna
  3. Cofalska Karolina
  4. Dolińska Małgorzata
  5. Drobnik Monika
  6. Kaliniec Kalina
  7. Kintzi Anna
  8. Kołodziejczyk Aleksandra
  9. Krauze Aleksandra
  10. Kujawa Katarzyna
  11. Łapczyńska Magdalena
  12. Łuczak Agnieszka
  13. Manikowska Katarzyna
  14. Mleczarek Ewelina
  15. Minta Agata
  16. Oleksy Anna
  17. Owczarek Agnieszka
  18. Pawlaczyk Agnieszka
  19. Podłużny Agata
  20. Ratajczyk Kinga
  21. Sampit Anna
  22. Szewczyk Grażyna
  23. Ślusarska Magdalena
  24. Talaga Monika
  25. Tanaś Aneta
  26. Tułaza Magdalena
  27. Zgarda Anna
f m