Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1997

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Antczak Aleksandra
  2. Bartczak Tomasz
  3. Birunt Jacek
  4. Błochowiak Przemysław
  5. Chojnacka Katarzyna
  6. Cichy Artur
  7. Duliba Katarzyna
  8. Garnuszewski Paweł
  9. Helt Izabela
  10. Hepert Dariusz
  11. Jędrych Agnieszka
  12. Kaczmarek Beata
  13. Karolak Ewa
  14. Koch Adam
  15. Krzemień Sebastian
  16. Kubicki Robert
  17. Matusiak Patrycja
  18. Matuszczak Żaneta
  19. Miklas Mirella
  20. Muszyńska Joanna
  21. Przybył Joanna
  22. Rzetecka Emilia
  23. Sitko Agnieszka
  24. Smoliga Katarzyna
  25. Stankiewicz Witold
  26. Stefaniak Agnieszka
  27. Świderska Marta
  28. Wdowczyk Katarzyna
  29. Wlekliński Maciej
  30. Włodarczyk Oskar
  31. Żuberek Dariusz
Klasa IVb
  1. Andrzejczak Artur
  2. Bogulska Żaneta
  3. Cebula Sandra
  4. Dulnik Filip
  5. Dymalska Katarzyna
  6. Dżumak Marcin
  7. Dudek Zofia
  8. Dzikowska Katarzyna
  9. Edel Daniel
  10. Fincek Magdalena
  11. Galant Jakub
  12. Gołębiowski Piotr
  13. Górny Krzysztof
  14. Graliński Mariusz
  15. Jabłońska Agnieszka
  16. Kapuścińska Marta
  17. Kasprowicz Marek
  18. Krwaczyk Michał
  19. Krysiński Marcin
  20. Molik Tomasz
  21. Papierska Paulina
  22. Petrykowski Wojciech
  23. Ruszczak Ilona
  24. Samek Anna
  25. Sobczak Kinga
  26. Spychalski Adam
  27. Stachowiak Filip
  28. Szczepaniak Agnieszka
  29. Tarchalska Anna
  30. Tomaszewski Grzegorz
  31. Wolny Łukasz
  32. Załomska Karolina
  33. Zgrzebniak Robert
Klasa IVc
  1. Adamek Karolina
  2. Andrzejewska Anna
  3. Badura Karina
  4. Baran Katarzyna
  5. Barzęc Aleksandra
  6. Bąkowski Wojciech
  7. Chamielec Tomasz
  8. Cholajda Anna
  9. Dobrowolski Piotr
  10. Dolny Adrian
  11. Dremza Karolina
  12. Garczarek Karina
  13. Kobierska Magdalena
  14. Koszyczarek Karolina
  15. Krzylacz Michał
  16. Leśniak Agnieszka
  17. Łukasik Agnieszka
  18. Majchrzak Hanna
  19. Mamos Barbara
  20. Mazurek Sylwia
  21. Militowska Alicja
  22. Misztal Anna
  23. Ordon Agata
  24. Owczarek Agata
  25. Przybyła Anna
  26. Raszewska Monika
  27. Salamon Donata
  28. Stachowiak Marta
  29. Stefaniak Anna
  30. Strzegiecka Agnieszka
  31. Szcześniak Magdalena
  32. Ścisła Marta
  33. Świątek Anna
  34. Trzemielewska Paulina
Klasa IVd
  1. Bloch Agata
  2. Bugzel Krzysztof
  3. Ciołek Mariusz
  4. Czeszko Marcin
  5. Gajawska Anna
  6. Gałkowska Joanna
  7. Hełmecka Magdalena
  8. Hinz Izabela
  9. Janiak Kacper
  10. Klupś Katarzyna
  11. Kokodyński Paweł
  12. Kościelak Bogumiła
  13. Kwaśniewska Beata
  14. Kwaśniewska Elżbieta
  15. Kwiecińska Marta
  16. Majewska Katarzyna
  17. Marciniak Bartłomiej
  18. Mosiniak Monika
  19. Muszyńska Anna
  20. Osiewałą Katarzyna
  21. Paczesna Marta
  22. Pijański Miłosz
  23. Sadowska Agnieszka
  24. Sobczyk Sylwia
  25. Szablewska Katarzyna
  26. Szczepanowska Aneta
  27. Targański Konrad
  28. Torbiarczyk Monika
  29. Trudniewska Karolina
  30. Wąsowicz Paulina
  31. Weber Rafał
  32. Wesołowska Emilia
  33. Wierzbicka Agnieszka
  34. Wojtczak Katarzyna
  35. Wojtkowiak Dominika
  36. Woźniak Aldona
  37. Wolf Grzegorz
  38. Wróblewska Aleksandra
Klasa IVe
  1. Baran Bogumiła
  2. Bielekewska Anna
  3. Blajerska Magdalena
  4. Brachfogel Joanna
  5. Bydłowski Maciej
  6. Czjaczyńska Katarzyna
  7. Dybalska Magdalena
  8. Habuda Piotr
  9. Jakubowska Monika
  10. Kaczmarek Dariusz
  11. Konieczna Paulina
  12. Kaspeluk Agnieszka
  13. Król Kaja
  14. Kuświk Kamila
  15. Narczyński Tomasz
  16. Nowostawska Izabela
  17. Pietrzycka Renata
  18. Spisz Dagmara
  19. Szablewska Elżbieta
  20. Walczak Monika
  21. Wawrzonek Paweł
  22. Wdowczyk Robert
  23. Weber Justyna
  24. Zapart Joanna
  25. Zimna Sylwia
f m