Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1995

Powrót do wyboru roczników absolwentów


Klasa IVa
  1. Baniak Krystian
  2. Bazalińska Katarzyna
  3. Bąkowski Paweł
  4. Buczkowski Piotr
  5. Buczyński Radosław
  6. Ciesielski Tomasz
  7. Dudczak Krzysztof
  8. Goździewicz Łukasz
  9. Górecka Beata
  10. Grzybowski Wojciech
  11. Jeziorski Mariusz
  12. Juszczak Marek
  13. Kolinka Krzysztof
  14. Kołaciński Cezary
  15. Kołodziński Radosław
  16. Krzywda Urszula
  17. Lazarek Żaneta
  18. Leśnierowska Ewa
  19. Olczak Marzena
  20. Piątkiewicz Marcin
  21. Radlicki Hubert
  22. Suwaj Ewa
  23. Sztandera Leszek
  24. Zawadzki Jakub
Klasa IVb
  1. Biczyński Przemysław
  2. Binder Adam
  3. Dudek Joanna
  4. Dudkowska Joanna
  5. Gralak Aneta
  6. Huk Marek
  7. Ignaszak Michał
  8. Janyska Tomasz
  9. Łagodzińska Monika
  10. Marciniak Anna
  11. Mazur Tomasz
  12. Mąkosza Maria
  13. Mewald Monika
  14. Michałek Agata
  15. Mitas Paweł
  16. Mruz-Żurawska Izabela
  17. Olechny Radosław
  18. Pancewicz Mikołaj
  19. Płotnicki Marcin
  20. Pudełko Bartosz
  21. Sawicki Dawid
  22. Spychalski Robert
  23. Szewczyk Rafał
  24. Wojtas Piotr
  25. Zaremba Jacek
  26. Zdych Ewa
Klasa IVc
  1. Adamiak Kamila
  2. Asperska Alina
  3. Baran Marcin
  4. Blewąska Magdalena
  5. Bogusz Ewa
  6. Brachfogel Agata
  7. Bruź Anita
  8. Chabierska Małgorzata
  9. Ewiak Sylwia
  10. Falfura Katarzyna
  11. Iliewski Igor
  12. Jaroszkiewicz Beata
  13. Kłobucki Artur
  14. Kucińska Małgorzata
  15. Łuczak Marlena
  16. Majdańska Joanna
  17. Maniewska Ewa
  18. Matuszewski Szymon
  19. Niciejewska Joanna
  20. Noskowska Sylwia
  21. Przywara Anna
  22. Raniś Katarzyna
  23. Rosiak Sylwia
  24. Rybak Beata
  25. Sobańska Małgorzata
  26. Sobczak Izabela
  27. Sobkowiak Agata
  28. Sośnicki Przemysław
  29. Targańska Elżbieta
  30. Wąsowicz Agata
Klasa IVd
  1. Bazan Karolina
  2. Błachowicz Maciej
  3. Bugajna Elżbieta
  4. Bukowiecka Agnieszka
  5. Furmaniak Katarzyna
  6. Gaweł Wioletta
  7. Grębowska Honorata
  8. Grygielski Marcin
  9. Grzybowski Juliusz
  10. Hancyk Sylwia
  11. Hofman Jolanta
  12. Jaśkiewicz Karolina
  13. Kalaciński Cezary
  14. Kasprzak Agnieszka
  15. Kolacińska Sylwia
  16. Kos Marta
  17. Kossowska Beata
  18. Kowalska Aleksandra
  19. Kruszakin Ewa
  20. Kubiak Bernadeta
  21. Kuźbik Joanna
  22. Lachowska Aneta
  23. Matuszczak Agnieszka
  24. Mołdawska Agata
  25. Nawrocka Anna
  26. Olek Jolanta
  27. Pietrzykowska Kinga
  28. Rzetecki Karol
  29. Konieczna Izabela
  30. Sobczak Urszula
  31. Sowa Katarzyna
  32. Szabelska Ewa
  33. Szurek Emilia
  34. Tabaka Ewa
  35. Tomaszewska Małgorzata
  36. Waszak Agata
  37. Wawrzyniak Beata
  38. Węgierski Bartosz
  39. Wyborna Milena
Klasa IVe
  1. Bernas Magdalena
  2. Czarkowski Arkadiusz
  3. Długosz Katarzyna
  4. Drobnik Katarzyna
  5. Famulska Marta
  6. Froncka Marta
  7. Gaczyński Rafał
  8. Graczyk Anna
  9. Kaliniec Igor
  10. Kosmalska Anna
  11. Kościelak Aleksandra
  12. Mazur Katarzyna
  13. Najmrocka Karolina
  14. Plutecka Magdalena
  15. Przybylska Anna
  16. Rubas Fryderyk
  17. Samek Krzysztof
  18. Siuda Łukasz
  19. Skórzewski Tomasz
  20. Smorawski Przemysław
  21. Szymańska Małgorzata
  22. Szymańska Małgorzata
  23. Szulgan Bartłomiej
  24. Tontor Joanna
  25. Topór Agnieszka
  26. Trzęsowski Marcin
  27. Wcisłek Sebastian
  28. Wittich Barbara
  29. Zegarek Magdalena
Klasa IVf
  1. Bukowski Piotr
  2. Chojak Arleta
  3. Duda Renata
  4. Dymalska Ilona
  5. Gajoch Magdalena
  6. Grzelak Donata
  7. Hancyk Sławomir
  8. Janaszczyk Arkadiusz
  9. Katarzyniak Magdalena
  10. Kazimierczak Magdalena
  11. Krzymiński Jacek
  12. Pawlak Dagmara
  13. Piaskowska Katarzyna
  14. Rachwalska Monika
  15. Rogacki Adam
  16. Steblecka Małgorzata
  17. Sudolska Małgorzata
  18. Szczech Marlena
  19. Śnioszek Waldemar
  20. Trawnik Róża
  21. Wilczyńska Karolina
  22. Wolniak Marek
  23. Woźniak Agata
Klasa IVg
  1. Balcerzyk Magdalena
  2. Całkosiński Rafał
  3. Chojnacka Joanna
  4. Grajek Piotr
  5. Grzesiek Maciej
  6. Imianowska Monika
  7. Jasińska Andżelika
  8. Jurga Magdalena
  9. Juszczak Joanna
  10. Kaczmarek Bartosz
  11. Kińczyk Sławomir
  12. Kowalczyk Magdalena
  13. Kryszak Iga
  14. Kusiak Joanna
  15. Lewicki Krzysztof
  16. Łuczenczyn Matylda
  17. Mydlach Anna
  18. Naskręcka Sylwia
  19. Olejnik Monika
  20. Pawlicki Jacek
  21. Rudowicz Ewa
  22. Sowa Artur
  23. Suliga Maja
  24. Szelągowski Arkadiusz
  25. Trzęsowska Elżbieta
  26. Walczak Wojciech
  27. Wałkowska Agnieszka
  28. Witczak Agnieszka
  29. Wojtczak Michał
  30. Wower Kinga
  31. Zalewska Anna
  32. Zalewski Janusz
  33. Zimniak Agnieszka
  34. Ziołańska Aneta
Klasa IVh
  1. Bąkowska Urszula
  2. Chełminiak Łukasz
  3. Dogielska Ilona
  4. Duras Iga
  5. Durlej Tomasz
  6. Dworczak Michał
  7. Janiak Karolina
  8. Józefiak Michał
  9. Konopczyński Jacek
  10. Kordas Karol
  11. Kuźnicz Łukasz
  12. Muszyńska Karina
  13. Nadarzewska Wiesława
  14. Papuzińska Marzena
  15. Paszkowska Aleksandra
  16. Pietraszewski Marcin
  17. Roczek Edyta
  18. Różycka Monika
  19. Rubas Katarzyna
  20. Rybicki Piotr
  21. Rządkowska Magdalena
  22. Skubiszewska Agata
  23. Stuś Agnieszka
  24. Szuława Eliza
  25. Warczak Beata
  26. Wawrzyniak Agnieszka
  27. Żółtek Izabela
f m