Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1993

Powrót do wyboru roczników absolwentów

 

Klasa IVa
  1. Bartczak Damian
  2. Borowiak Piotr
  3. Borowska Marzena
  4. Buchnajzer Tomasz
  5. Czapska Anna
  6. Filipiak Magdalena
  7. Guziński Tomasz
  8. Gąsior Radosław
  9. Jamroży Jerzy
  10. Kiermas Marlena
  11. Kołowrotkiewicz Wojciech
  12. Konopski Przemysław
  13. Kostrzewa Kinga
  14. Kowalczyk Aneta
  15. Król Joanna
  16. Krymarys Ewa
  17. Krzuszcz Mariusz
  18. Lasiecki Radosław
  19. Miś Grzegorz
  20. Miziała Robert
  21. Niciejewski Krzysztof
  22. Nowicki Piotr
  23. Ordon Edyta
  24. Paszkiewicz Ewa
  25. Paszkowski Krzysztof
  26. Pływacz Maria
  27. Rutkowska Magdalena
  28. Smolarska Agnieszka
  29. Szymala Edyta
  30. Walczak Krzysztof
  31. Witkowska Małgorzata
  32. Zapaśnik Dariusz
  33. Zawadzki Piotr
Klasa IVc
  1. Antonowicz Krzysztof
  2. Balaski Adam
  3. Bogdan Przemysław
  4. Breliński Tomasz
  5. Bielak Jakub
  6. Garncarek Agnieszka
  7. Gilewicz Dorota
  8. Karpisiewicz Ewa
  9. Karwata Eliza
  10. Kliber Jolanta
  11. Lazarowicz Tomasz
  12. Machanek Honorata
  13. Majerowicz Monika
  14. Matuszewski Mateusz
  15. Mielczarek Magdalena
  16. Mikołajewska Angelika
  17. Nowak Agnieszka
  18. Przybyła Katarzyna
  19. Stępień Edyta
  20. Stodziesz Krzysztof
  21. Strzelec Renata
  22. Sztandera Jarosław
  23. Ukleja Lidia
  24. Waszak Agnieszka
  25. Witkowska Paulina
  26. Wojtkowiak Magdalena
  27. Woźna Aneta
  28. Wróbel Marcin
Klasa IVd
  1. Adamiak Izabela
  2. Bzowska Barbara
  3. Chojnacka Anna
  4. Cichoń Magdalena
  5. Durdyn Edyta
  6. Falczyńska Małgorzata
  7. Graczyk Aldona
  8. Janiak Agnieszka
  9. Juraszek Kinga
  10. Juszczak Agata
  11. Kozieja Anna
  12. Krukowska Katarzyna
  13. Kubicka Kinga
  14. Kwas Ewa
  15. Militowska Magdalena
  16. Miłek Karina
  17. Piela Joanna
  18. Płonka Katarzyna
  19. Siudy Marta
  20. Skotowska Urszula
  21. Sobczyk Aleksandra
  22. Staszak Dorota
  23. Szuleta Małgorzata
  24. Trzeciak Aneta
  25. Wawrzyniak Ewa
  26. Wojtczak Iwona
  27. Wolna Kornelia
  28. Wosiek Aleksandra
  29. Woźniak Krystyna
  30. Wrona Agnieszka
  31. Maj Anita
Klasa IVe
  1. Andrzejczak Przemysław
  2. Cybulska Kinga
  3. Dymecka Marta
  4. Jakubowska Marlena
  5. Janczak Barbara
  6. Jędrzejak Joanna
  7. Karolak Jolanta
  8. Kempa Piotr
  9. Kokocińska Monika
  10. Koper Aleksandra
  11. Krata Alina
  12. Krzywda Katarzyna
  13. Miłkowska Anna
  14. Ograbek Grażyna
  15. Pawlak Olga
  16. Piechowicz Monika
  17. Poczekała Małgorzata
  18. Skowrońska Magdalena
  19. Skrzyński Marcin
  20. Skrzypczak Tomasz
  21. Sokołowska Agnieszka
  22. Strzelczyk Bogumiła
  23. Szkałuba Ewa
  24. Torbiarczyk Agnieszka
  25. Welińska Barbara
  26. Włoch Mariusz
  27. Woldański Rafał
  28. Zarzeczna Danuta
  29. Żelazna Sylwia
Klasa IVf
  1. Andrzejczak Agnieszka
  2. Banaszkiewicz Edyta
  3. Bąkiewicz Maciej
  4. Brodziak Agnieszka
  5. Chmara Magdalena
  6. Cieślak Maciej
  7. Czaplicki Andrzej
  8. Iwanaszko Katarzyna
  9. Józefiak Żaneta
  10. Kaźmierczak Izabela
  11. Kmiecik Magdalena
  12. Kordylasiński Tomasz
  13. Kreczmer Sylwia
  14. Krowiacz Agnieszka
  15. Kruszakin Ilona
  16. Kubiak Joanna
  17. Mierzwiak Mariusz
  18. Móżdżyńska Aneta
  19. Podymska Ewa
  20. Rajm Grzegorz
  21. Rubas Paweł
  22. Siwers Małgorzata
  23. Skotowska Małgorzata
  24. Sośnicka Małgorzata
  25. Stasińska Magdalena
  26. Trybek Piotr
  27. Walczak Monika
  28. Wietrzych Monika
  29. Woźniak Beata
f m