Copyright © 2019 Home - dGg3bmRlcmlubw

Absolwenci 2015

 Powrót do wyboru roczników absolwentów

   

Klasa III A
  1. Antczak Bartosz Karol
  2. Balcerzak Mateusz Mariusz
  3. Banasiewicz Mateusz Wojciech
  4. Bąkowski Piotr
  5. Galibarczyk Łukasz Krzysztof
  6. Gawronek Dawid Błażej
  7. Głuszczak Paweł Piotr
  8. Grzelak Marta Patrycja
  9. Hofman Dominik Robert
  10. Jaśkiewicz Tomasz
  11. Kamińska Aneta
  12. Katarzyniak Marcin Piotr
  13. Kędzia Mateusz Piotr
  14. Kidoń Kacper
  15. Kołaciński Sajmon Paweł
  16. Kondera Krystian Kamil
  17. Majtas Szymon Jan
  18. Mecwaldowski Rafał Mariusz
  19. Nowak Michał Paweł
  20. Penkala Norbert Marek
  21. Pera Jakub Szymon
  22. Pikuzińska Michalina Maria
  23. Pogorzelska Julita Monika
  24. Pogrzebienna Iga Monika
  25. Sobczak Damian
  26. Szcześniak Krzysztof Ksawery
  27. Świtalski Bartosz Zbigniew
  28. Wodzicki Robert
Klasa III B1
  1. Białożyt Michał Przemysław
  2. Bogiel Zuzanna
  3. Dębowska Martyna Maria
  4. Drewniak Justyna
  5. Feter Jakub Patryk
  6. Filipowicz Anna
  7. Fornalska Maria
  8. Janiak Szymon Piotr
  9. Kacperska Marta Agnieszka
  10. Kasprzak Bartosz Jan
  11. Klimaszewska Beata Maria
  12. Kozak Anna
  13. Krystalski Bartłomiej
  14. Majewska Martyna Maria
  15. Muszyński Rafał
  16. Nurzyński Marcin
  17. Olczak Weronika
  18. Serocki Szymon Wojciech
  19. Smoczyński Marcin
  20. Sobecki Adam Michał
  21. Sobocki Jakub
  22. Sobański Marceli Maciej
  23. Sobolewski Jakub
  24. Stasiak Michał Adam
  25. Strojwąs Klaudia Natalia
  26. Szczepanik Dominika
  27. Szut Krzysztof Artur
  28. Tomczyk Kinga Jadwiga
  29. Urbańska Maria Anna
  30. Werblińska Agnieszka Alicja
  31. Wojciechowska Karolina Maria
  32. Wolniaczyk Magdalena Anna
  33. Żulicka Anna Bogumiła
  34. Kowalczyk Remigiusz
Klasa III B2
  1. Adamczewski Jędrzej Marcin
  2. Baran Jakub Józef
  3. Bartoszek Joanna Eliza
  4. Benedyczak Adam Tadeusz
  5. Ceroń Daniel Reniusz
  6. Ciołek Waldemar Jan
  7. Dominiak Jarosław
  8. Fułek Przemysław
  9. Gołębiewska Justyna
  10. Grygielski Adam
  11. Ignaczak Małgorzata Natalia
  12. Korycki Michał Maciej
  13. Kowalczyk Marcin
  14. Koziarek Mateusz Maciej
  15. Kozłowski Michał Tomasz
  16. Kiciński Szymon Maciej
  17. Lipiński Adrian Cezary
  18. Łukaszewski Adam Jakub
  19. Marszałek Kinga
  20. Migasiewicz Julia Melania
  21. Mikołajczyk Jakub Michał
  22. Nowak Klaudia Anna
  23. Nijak Norbert Jan
  24. Odziemek Magdalena
  25. Perz Bartosz Mateusz
  26. Przygodzka Michalina Marta
  27. Rozynek Jakub Kazimierz
  28. Sieczkowska Karolina
  29. Szymański Filip Michał
  30. Taczała Jakub Adam
  31. Walerowicz Aleksandra Maria
  32. Warga Sergiusz Mikołaj
  33. Wróbel Mateusz Patryk
  34. Zieliński Kacper Marek
Klasa III C
  1. Antczak Klaudia
  2. Antolczyk Magdalena Halina
  3. Banasiak Natalia Aleksandra
  4. Biernat Natalia Anna
  5. Błaszczyk Joanna Paulina
  6. Buchnajzer Nina Róża
  7. Chachuła Adriana Anna
  8. Chmara Barbara Alicja
  9. Chowańska Julia
  10. Fabjanowska Weronika
  11. Dąbrowska Kinga Monika
  12. Jochan Iga Dagmara
  13. Kowalska Katarzyna
  14. Krakowski Marek
  15. Kubiak Julia Helena
  16. Łasman Alan Artur
  17. Łyszczyńska Monika
  18. Majtas Aleksandra Justyna
  19. Molska Martyna
  20. Nowacka Małgorzata
  21. Ruszkowska Natalia Urszula
  22. Rykowska Ewa
  23. Smolczyński Michał
  24. Sosińska Dominika Barbara
  25. Stępień Paulina
  26. Szukalski Piotr
  27. Szydłowska Barbara Aleksandra
  28. Śledziona Paulina Grażyna
  29. Wróblewska Adrianna Ewelina
  30. Zawadzka Marta Natasza
Klasa III D
  1. Balcer Konstancja Luiza
  2. Bilska Magdalena
  3. Cuper Paulina Wiktoria
  4. Dembny Adam
  5. Furmaniak Dagmara Wiktoria
  6. Gaczyńska Ilona
  7. Grabowski Piotr Tomasz
  8. Iwańczuk Paweł Łukasz
  9. Janiak Anna Maria
  10. Janiszewska Agata
  11. Jarecki Jakub Piotr
  12. Jeziorska Daria Anna
  13. Kobyłka Sylwia Anna
  14. Ludwiczak Hanna Maria
  15. Matusiak Kinga Wioletta
  16. Marszałek Martyna Klaudia
  17. Michalak Katarzyna
  18. Nagłowska Ewa Anna
  19. Nykiel Hanna Zofia
  20. Orczykowska Klaudia Wiktoria
  21. Paś Aleksander Sergiusz
  22. Prus Joanna
  23. Przybył Marta Katarzyna
  24. Rakus Bartłomiej Patryk
  25. Ratajczyk Weronika Anna
  26. Rektor Natalia Klaudia
  27. Ratajczyk Angelika Ewa
  28. Sarna Monika Agnieszka
  29. Sowa Adrian Mikołaj
  30. Sobczak Marta Anna
  31. Szastok Piotr Marian
  32. Tondowska Dorota
  33. Węgrzyn Marta
  34. Wondrak Agata
  35. Woźniak Mateusz Jakub
  36. Zasiadła Marta Sylwia
Klasa III F
  1. Białożył Natalia Maria
  2. Borówka Maciej Krzysztof
  3. Brzozowska Anna Małgorzata
  4. Cichecka Justyna Halina
  5. Domagała Ewa Rozalia
  6. Foltyński Adam
  7. Gebel Kinga Anna
  8. Generowicz Marek Andrzej
  9. Gruszka Joanna Zuzanna
  10. Jerzak Sylwia
  11. Kaźmierczak Michalina Magdalena
  12. Kliszewski Mateusz
  13. Kowalski Karol Aleksander
  14. Krysztofowicz Marta
  15. Leszczyńska Natalia Agnieszka
  16. Malandy Martyna Klaudia
  17. Meyer Benedict Maurice
  18. Nawrocka Aleksandra Agnieszka
  19. Niemiec Kinga Barbara
  20. Owczarek Zuzanna Zofia
  21. Paruszewska Dominika
  22. Salamon Sandra
  23. Skalski Patryk Tomasz
  24. Sołdyńska Klaudia
  25. Stacherzak Justyna Anna
  26. Lindner Nika
  27. Szewczyk Julia Anna
  28. Szymczak Inga Jolanta
  29. Szymoniak Ewelina
  30. Urbaniak Mateusz
  31. Wierzbowska Aleksandra Maria
  32. Wiatrowska Agnieszka
  33. Wietrzyk Aleksandra Natalia
  34. Ochocka Nadia
  35. Tomczyk Pamela Helena
Klasa III G1
  1. Adamczewska Joanna
  2. Antoszczyk Piotr
  3. Banasiak Marta
  4. Baran Adam Tomasz
  5. Bergman Mateusz Piotr
  6. Humelt Kinga
  7. Krawczyk Mateusz Józef
  8. Kuś Przemysław
  9. Stępień Marta
  10. Misterski Kacper
  11. Nowak Jakub
  12. Nowak Norbert Krzysztof
  13. Nowicki Artur Adam
  14. Pilarczyk Martyna
  15. Piotrowska Angelika
  16. Porzucek Andrzej Hubert
  17. Różański Kacper
  18. Kielek Franciszek Piotr
  19. Spaleniak Agata
  20. Strzelec Jakub
  21. Szymczak Wiktoria Marta
  22. Wochlik Grzegorz Patryk
  23. Wojtaszek Hubert Jerzy
  24. Wojtczak Magdalena
  25. Zajc Izabela
  26. Kolanek Konrad
  27. Danielak Paweł
  28. Kaczmarek Klaudia Agnieszka
Klasa III G2
  1. Bałwas Małgorzata Karolina
  2. Bardowska Adrianna Katarzyna
  3. Chojnacki Marcin Emil
  4. Doruch Małgorzata Emanuela
  5. Gałęska Aleksandra Katarzyna
  6. Golanowski Dawid Oliwier
  7. Jacenko Damian
  8. Karbowska Klaudia Maria
  9. Kisiela Paulina Bernarda
  10. Kowalska Monika
  11. Król Karolina
  12. Kwaśniewska Daria Maria
  13. Latański Łukasz Adam
  14. Mazurek Hubert Tomasz
  15. Malinowska Paulina Violeta
  16. Nowaczyk Miłosz Leonard
  17. Orlikowska Martyna Weronika
  18. Otto Mikołaj
  19. Pływaczyk Mateusz
  20. Poterała Krzysztof
  21. Prędka Magdalena Katarzyna
  22. Skąpska Katarzyna Maria
  23. Sośnicka Anna
  24. Śniegula Natalia
  25. Tarabasz Filip Marek
  26. Tomankiewicz Kamila Agata
  27. Tyc Kinga
  28. Wasiewicz Błażej
  29. Wielgocka Natalia
  30. Zarychta Mateusz
f m