Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1987

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Cieślak Wanda
  2. Duczmańska Katarzyna
  3. Dudek Aleksandra
  4. Geremek Małgorzata
  5. Grzybowska Małgorzata
  6. Ignaczak Ilona
  7. Jamroży Robert
  8. Jawarowski Wojciech.
  9. Koralewska Beata
  10. Kozieja Joanna
  11. Kubera Maciej
  12. Lewicki Wojciech
  13. Liberska Anna
  14. Mazur Anna
  15. Nowacka Irena
  16. Owczarek Iwona
  17. Pawlak Aneta
  18. Pluskota Małgorzata
  19. Powolna Małgorzata
  20. Puacz Tomasz
  21. Rubińska Dorota
  22. Strzelec Agnieszka
  23. Sznajder Magdalena
  24. Tomczyk Piotr
  25. Ważna Elżbieta
  26. Wójciak Ceżary
  27. Żaryn Katarzyna
    Klasa IVb
  1. Adamczak Dagmara
  2. Bijak Renata
  3. Burzyńska Agata
  4. Ceroń Reniusz
  5. Chojnacka Iwona
  6. Czeplina Marta
  7. Durden Anna
  8. Dymkowski Mirosław
  9. Flejsierowicu Anna
  10. Jankowska Iwona
  11. Kokodyński Andrzej
  12. Korbolewski Jakub
  13. Korzybski Maciej
  14. Krzywda Ewa
  15. Pawelec Sławomir
  16. Pietrzak Mariusz
  17. Piotrkowska Mariola
  18. Podkocka Agnieszka
  19. Prus Renata
  20. Rabiega Maciej
  21. Sarna Paweł
  22. Sucharski Tomasz
  23. Śliwińska Jolanta
  24. Trzeciak Przemysław
  25. Umerle Magdalena
  26. Wietecka Katarzyna
  27. Woźniak Renata
  28. Wójcik Marek
  29. Wyrembowski Jarosław
    Klasa IVc
  1. Abkowicz Agnieszka
  2. Adamkiewicz Renata
  3. Bakoś Katarzyna
  4. Bąkowska Stella
  5. Bomanowska Joanna
  6. Buchnajzer Magdalena
  7. Cichowicz Monika
  8. Chmielewska Urszula
  9. Danikowska Małgorzata
  10. Danel Beata
  11. Faryś Katarzyna
  12. Felisiak Celina
  13. Kasprzak Mariola
  14. Kidoń Violetta
  15. Kowalczyk Ilona
  16. Kubik Dominika
  17. Musiał Barbara
  18. Nowicka Katarzyna
  19. Pietrzak Izabela
  20. Płonka Beata
  21. Pszczoła Agnieszka
  22. Roter Beata
  23. Staszak Kinga
  24. Urbaniak Monika
  25. Waliszewska Aldona
  26. Wasiewicz Marek
    Klasa IVd
  1. Guzowska Katarzyna
  2. Jarentowski Arkadiusz
  3. Jeziorski Jarosław
  4. Kaczmarek Dariusz
  5. Kruk Tomasz
  6. Kwaśniewska Katarzyna
  7. Lebioda Dariusz
  8. Milewska Aneta
  9. Sobiś Robert
  10. Stasiak Arleta
  11. Stasiak Joanna
  12. Sulwiński Dariusz
  13. Szymura Dariusz
  14. Wałkowska Małgorzata
  15. Wodziński Tomasz
  16. Wożniak Małgorzata
    Klasa IVe
  1. Gac Leokadia
  2. Górski Waldemar
  3. Grzegorczyk Izabela
  4. Ignasiak Monika
  5. Janas Beata
  6. Jędrzejczak Monika
  7. Kaczmarek Jolanta
  8. Kiczka Robert
  9. Kleczewska Dorota
  10. Kołodziej Grzegorz
  11. Kubczyk Dorota
  12. Kucińska Małgorzata
  13. Kupaj Izabela
  14. Kupaj Magdalena
  15. Marciniak Elżbieta
  16. Mazurkiewicz Małgorzata
  17. Motylewska Beata
  18. Owczarek Mariola
  19. Sośnicka Katarzyna
  20. Stasiak Magdalena
  21. Szut Ewa
  22. Szymczak Małgorzata
  23. Tomaszewska Alicja
  24. Trzęsalo Marzena
  25. Wojcieszak Izabela

 

f m