Copyright © 2018 Home - dGg3bmRlcmlubw

Zapisz się na Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

Absolwenci 1986

Powrót do wyboru roczników absolwentów


    Klasa IVa
  1. Andrzejczak Paweł
  2. Błasiak Magdalena
  3. Borowiak Danuta
  4. Chojnacka Agata
  5. Czarnota Jarasław
  6. Fedorów Jarosław
  7. Gradowski dariusz
  8. Herbich Maciej
  9. Knop Elżbieta
  10. Konopczyńska Beata
  11. Koperski Krzysztof
  12. Kuczyńska Małgorzata
  13. Kuś Jacek
  14. Marciniak Anna
  15. Marciniak Piotr
  16. Michałowski Jerzy
  17. Olejnik Aneta
  18. Podhalańaska Izabela
  19. Ptak Adam
  20. Rzepka Agata
  21. Wójcik Piotr
  22. Żulicka Beata
    Klasa IVb
  1. Dębowska Beata
  2. Fietkiewicz Jerzy
  3. Galantt Grażyna
  4. Grzesiak Paweł
  5. Jarmolińska Monika
  6. Kaczmarek Iwona
  7. Kaleta Dariusz
  8. Kałuża Tomasz
  9. Kasprzak Marta
  10. Kędzia Monika
  11. Kozanecki Piotr
  12. Łuczak Ireneusz
  13. Manikowska Katarzyna
  14. Nowacki Bogdan
  15. Pakuła Andrzej
  16. Rećko Tomasz
  17. Skrzypińska Grażyna
  18. Sołtysiak Krzyrztof
  19. Szczepanowska Beata
  20. Tomaszewski Jacek
  21. Trzciński Radosław
  22. Urbaniak Andrzej
  23. Wajgelt Paweł
  24. Właśniak Aleksander
    Klasa IVc
  1. Augustyniak Bogdan
  2. Benc Joanna
  3. Boncler Beata
  4. Czubińska Anna
  5. Furche Anna
  6. Grembowicz Anna
  7. Grzywaczewska Ewa
  8. Hille Monika
  9. Jarczewski Paweł
  10. Jaśkiewicz Ilona
  11. Kałacińska Katarzyna
  12. Kozawska Renata
  13. Kucharska Karena
  14. Kuś Jarosław
  15. Łyskawa Anna
  16. Matuszczak Grzegorz
  17. Mendyka Aleksandra
  18. Miklas Krystyna
  19. Naskręcki Tomasz
  20. Pławiak Renata
  21. Prus Urszula
  22. Siuda Izabela
  23. Skowroński Dariusz
  24. Sosnowski Piotr
  25. Stanoch Artur
  26. Szereda Magdalena
  27. Szuleta Marzena
  28. Szymański Mariusz
  29. Świec Grzęgorz
  30. Świec Izabela
  31. Wdowczyk Izabela
  32. Woźna Emilia
  33. Woźniak Urszula
    Klasa IVd
  1. Bęcler Jacek
  2. Dmitrzak Jolannta
  3. Dyrta Dorota
  4. Gaweł Elżbieta
  5. Gochola Ewa
  6. Jerzyk Iwona
  7. Kłysz Jan
  8. Kocemba Elżbieta
  9. Koszela Małgorzata
  10. Nowak Marzanna
  11. Pająk Krystyna
  12. Pokora Małgorzata
  13. Sibińska Renata
  14. Warchol Dorota
  15. Zaśmińska Izabela
    Klasa IVe
  1. Biernat Jadwiga
  2. Bocianowska Agata
  3. Czech Cezary
  4. Drewicz Agata
  5. Figiel Agnieszka
  6. Florczak Marek
  7. Jabłońska Aneta
  8. Jabłońska Izabella
  9. Karolak Violetta
  10. Kinowska Ilona
  11. Król Iwona
  12. Kruszczyńska Agata
  13. Makówctyńska Renata
  14. Mencel Ewa
  15. Nowcka Karola
  16. Pijańska Agata
  17. Przywarczak Beata
  18. Sibrecht Ewa
  19. Wilk Jacek
f m